dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 19 z 25
Pokaż wyniki od 361 do 380 z 495
  1. #361

    Domyślnie

    Nazwa:  easter_eggs_card.jpg
Wyświetleń: 6684
Rozmiar:  24,3 KB
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  2. #362
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    WESOŁYCH ŚWIĄT
    WIELKANOCNYCH

    życzy Aneta z Rodziną



    Uploaded with ImageShack.us

  3. #363

  4. #364

    Domyślnie

    Witam
    Wszystko jest cudne i najśmieszniejsze jest to że widocznie mamy ten sam gust mam tą samą sypialnię z toaletką i komodą oraz te same schody balustrada też jest szklana tylko zastanawiam się jeszczedy nad drewnianym wykończeniem balustrady (mamy małe dzieci ) a schody rzeczywiście są cudne ( wiem z doświadczenia ) i oświetlenie w części salonowej i kuchni bedzie takie same


    I mam pytanie odnośnie sufitu na piętrze. Z czego jest zrobiony, z płyt czy paneli drewnianych? i jak się go montuje ( bo nie wyobrażam sobie kłaść paneli na suficie
    pozwodzenia !!
    Ostatnio edytowane przez martisia00 ; 16-04-2012 o 20:15

  5. #365

    Domyślnie

    Mytka, nie napiszę niczego odkrywczego - jest pięknie
    Mam trzy pytania:
    1. drewno na podłodze to dąb?
    2. szare płytki w łazienkach to Bernina grey, czy coś innego (a jeśli tak to co?)?
    3. w szarej łazience, po lewej stronie lewej umywalki kończy się ściana wyłożona płytkami. U mnie też płytki będą się kończyć w podobny sposób i mam problem z estetycznym wykończeniem tego łączenia. Widzę, że Wy zastosowaliście jakąś listwę. Możesz przybliżyć, co to jest i jak montowane, oraz zrobić fotkę pokazującą dokładniej ten element?

  6. #366
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar gaga33
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    371
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Witam, wszytsko mi sie u Was podoba, rewelacja,gratuluję, wnętrze urzadzone w moim stylu

  7. #367
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Mytka
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    śląskie
    Posty
    199

    Domyślnie

    martisia00 to aż wybitnie zaskakujące, a wniosek z tego że bratnia dusza z Ciebie! chętnie podpatrzyłbym gdzieś Twoje wnętrza.. bardzo chętnie ..
    Zrób coś z tą zachcianką

    A w temacie sufitu na pietrze: zdecydowałem się na dość niespotykane rozwiązanie -chyba położyłem na suficie tą samą deskę podłogową co na podłodze.. dało to chyba fajny efekt odbitej podłogi Ekonomicznego uzasadnienia tego co wymyśliłem nie było zwarzywszy że jej położenie na suficie kosztowało za metr więcej, ale metrów tych nie było aż tak wiele ..więc zmieściłem tę fanaberię w zakładanym budżecie;P
    a! dodam, że choć deskę kładła firma zajmująca się jej sprzedażą i montażem od nastu lat - kłaść ją na suficie zdarzyło im się po raz pierwszy ..heeee
    Sufit przygotowałem wcześniej kręcąc płytę OSB zamiast KG, do której później klejona była deska ..

  8. #368
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Mytka
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    śląskie
    Posty
    199

    Domyślnie

    cześć merenwen !
    1. drewno na podłodze to dąb
    2. szare płytki w łazience to NORD Ceram 60X30 Graffio Grau
    3. to lista metalowa dekoracyjna (jak będziesz potrzebować mogę spróbowac poszukać producenta choć teraz za chiny przypomnieć go sobie nie mogę)
    Nota bene wydaje mi się, że jedna sztuka (2,5mb) takowej mi została ..zeskładowana w tubie w garażu .
    Montowana jest tak samo jak płytka ceramiczna - na kleju do kafli.
    Wygląda to z bliska tak:





    Te same widac na zdjęciach 'pod prysznicem'

  9. #369
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Mytka
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    śląskie
    Posty
    199

    Domyślnie

    aneta89 dzięki!
    Widziałem, że u Ciebie fundamenty już są, więc teraz pójdzie z górki!
    POWODZENIA!

  10. #370

    Domyślnie

    Boże jak tu już pięknie, dawno mnie tu nie było.
    Mam prośbę i zapytanie o szafkę pod umywalkami -wiem ,że waszego pomysłu- interesuje mnie- jak ona jest mocowana do ściany lub czy stoi na nóżkach. Może jeszcze wymiary- szerokość i wysokość. Musze rozrysować dla siebie i mam dylemat -jak to wymyślić aby było git. Aby stolarz wiedział jak wykonać.
    Dla chcącego nic trudnego!

  11. #371
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Mytka
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    śląskie
    Posty
    199

    Domyślnie

    acca5 fakt - dawno
    ale zapewne z mojej winy

    Szafka jest bez nóg - lubie jak coś wisi i ma to aspekt również praktyczny
    Zamontowana jest łacznie na 20szt [chyba przesadziłem ale wolałem mieć pewność ze gdy dzieci siadać będą nie runie] kołków rozporowych bodaj 12stek ..dłuugich [pewnie 100tki]
    Od środka wygląda to mniej więcej tak:

    Górą idą cztery takie na 3 śruby, a dołem cztery na 2 śruby.

    Co do wymiarów: szer. 59cm, wysokość 54cm -> 2 szuflady po 25cm wysokości + blat gr. 4cm.
    Ostatnio edytowane przez Mytka ; 21-04-2012 o 22:22

  12. #372
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Mytka
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    śląskie
    Posty
    199

    Domyślnie

    ..no to jak już poodpowiadałem na co trzeba , muszę się Wam pochwalić pewnym istotnym faktem z życia naszej rodziny!
    AD 2012 dnia dzisiejszego tj 21 kwietnia syn nas zaczął ot tak chodzić po prostu ruszył i tak mu chyba zostało
    A skoro już śpi ..tata się chwali

  13. #373

    Domyślnie


    czy opisujesz te szafkę? na fotce jest jakaś bardzo długa- podwójna?
    jak tu nie trafić w rury zakryte tynkiem od umywalek? Sztuka !

    czy w garderobie drzwi od szaf sa otwierane? na boki i maja normalne zawiasy?

    Ale synek fajowy- prawdziwy facet, teraz to tylko oczy dookoła głowy należy mieć i do tego należy go nauczyć schodzenia ze schodów - najlepiej tyłem na czworaka- najlepiej dzieciom to wychodzi- polecam moje tak się nauczyły przy mojej pomocy i same- schodziły tyłem ze schodów
    Ostatnio edytowane przez acca5 ; 21-04-2012 o 23:04
    Dla chcącego nic trudnego!

  14. #374
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Mytka
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    śląskie
    Posty
    199

    Domyślnie

    ..pisząc o szerokości myslałem o głebkości długość 226cm ale ta wynika z 'rozplanowania wizualnego łazienki' i ma charakter myślę indywidualny
    Tak - rury dobrze jest sobie obfotografować, a najlepiej zrobić w miarę dokładny szkic jak biegną , tak by potem w odpowiednim miejscu zrobić w szafce miejsca do kotwień
    Zapewne najlepiej mieć na uwadze juz przy okazji kładzenia wod-kan, że taka szafka wisieć kiedyś będzie

    Tak - mają zwykłe zawiasy (otwierane na boki) + cichy domyk.

    Nie wiem skąd, ale już czworakując tak się właśnie nauczył
    może miał to zapisane w DNA <mysli>
    Ostatnio edytowane przez Mytka ; 21-04-2012 o 23:22

  15. #375

    Domyślnie

    Piękny dom!
    A łazienka cudnej urody, chociaż doskonale zdaję sobie sprawę, że zdjęcia nie oddają urody tych płytek, które w rzeczywistości są dużo jaśniejsze.
    Chętnie obejrzę również pomieszczenie, w którym drepcze ten mały człowiek

  16. #376
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    CUDNOSCI!!!Gratuluje wyczucia smaku!!!!Widzialam kawalek salonu ,lazienke,schody czy mozna sie wprosic do kuchni

    I jesli moge zadac pytanie dotyczace zaluzji-czy sa dreniane ,jak sie sprawuja i ewentualnie gdzie kupowane-sama jestem na etapie podjecia decyzji -co zawiesic w oknach.

    POZDRAWIAM SERDECZNIE

  17. #377

    Domyślnie

    Uroczy potomek

    Pozdrawiam
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  18. #378
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar sco-check
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    EWI
    Posty
    95
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    Witaj
    Wiele słów zachwytu już było tu napisane. przyłączam się do każdego. Macie niepowtarzalny dom, przykuwający wzrok na długo i zapadający na równie długo w pamięć
    Przy okazji, jeśli padło już pytanie o żaluzje, to i ja bardzo prosiłabym o podanie producenta oraz nazwy
    Czy nie będzie przesadą jeśli poproszę o zdjęcia żaluzji, a dokładnie miejsca w którym są zamontowane ? ) Ze zdjęć wyczytałam, że nad oknem jest jakaś biała "skrzyneczka" ??? hmmm

  19. #379
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Mytko w łązience koło wanny masz malowaną farbą ścianę? jaką? ja będę mieć podobnie,w zasadzie już postanowione,że bez kafli,ale spytam o praktyczność tego rozwiązania.Jaki masz rozmiar tafli szkła w tej łązience na ścianę prysznicową?

  20. #380
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Mytka
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    śląskie
    Posty
    199

    Domyślnie

    Witam Barbara74
    Ściana przy wannie -a pisze to z doświadczenia- prawie w ogóle się nie zachlapuje. Malowałem ją -jak całą resztę- tikkurilą bodaj Super White.
    Z tym, że w strefach mokrych stosowałem dodatkowo Tikkurilla Moisture Stop
    Co do tafli szkła to ma ona szerokość 120cm, przy wysokości jakieś 255cm W ścianę przyległą i podłogę wpuszczone zostały ceowniki, dzięki czemu wpuściliśmy taflę w nie na około cm. Całość więc jest stabilna gr szkła chyba 12mm

Strona 19 z 25

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony