dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 142 z 290
Pokaż wyniki od 2.821 do 2.840 z 5785
  1. #2821

    Domyślnie

    Cytat Napisał MonDav Zobacz post
    Poprosimy na prv kontakt do Pana Nowakowskiego od drenażu. Jeżeli macie jakies godne polecenia firmy które zajmują się drenażami i odwodnieniem działki będziemy wdzięczni za kontakty
    A ja polecam Pana o nazwisku Zapora, od drenażu....nie wiem czy jest chwalony czy nie ale u mnie spisał się na wielki +...po przejściach z fimą krzak która o mało nie zawaliła mi domu bez pomyślunku kopiąc dół, Pan Zapora przyjechał, wycenił, ekipa dobrze przygotowana, sprzęt profesjonalny, trochę Pan Zapora nerwowy i klnie jak szewc ale co tam .... każdemu się zdarza hehe.... http://www.zapora.pl/?id=2 Pozdrawiam.

  2. #2822
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    piotr.d

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witam. Czy może ktoś mi polecić ekipę do budowy stanu surowego budynku. Budowa w okolicach Warszawy, powiat Wołomiński. Szukam sprawdzonej solidnej ekipy i niepijącej, której nie trzeba na każdym kroku pilnować.
    Poszukuję również kierownika budowy z tych okolic.
    Proszę o namiary na PW lub na forum. Z góry dziękuje.

  3. #2823

    Domyślnie

    Witam, czy ktoś mógłby z czystym sumieniem polecić dobrą ekipę parkieciarzy? Bardzo dziękuję za każde polecenie.

  4. #2824
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    krzysiek22

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Posty
    8

    Domyślnie

    Witam. Czy może ktoś mi polecić ekipę do budowy stanu surowego budynku. Budowa w okolicach Warszawy, powiat Wołomiński. Szukam sprawdzonej solidnej ekipy i niepijącej, której nie trzeba na każdym kroku pilnować.
    Witam, ja również budowałem mój domek w tych okolicach i z czystym sumieniem mogę polecić firmę, która postawiła mój dom (też polecono mi ją na forum). W pierwszym etapie budowali do stanu surowego zamkniętego a później po małej przerwie robili prace wykończeniowe do stanu deweloperskiego. Budowa przebiegła sprawnie i bez większych problemów pomimo tego że nieraz bywaliśmy tylko raz w tygodniu na budowie. Przede wszystkim był ład i porządek i cała organizacja po ich stronie włącznie z zamawianiem materiałów (robili ze swoim materiałem). kontakt: 530-369-863.

    Witam, czy ktoś mógłby z czystym sumieniem polecić dobrą ekipę parkieciarzy? Bardzo dziękuję za każde polecenie.
    Przyłączam się do pytania. Poszukuję również sprawdzonych glazurników i ekipę od kostki brukowej. Najlepiej firmy dobre i tanie

  5. #2825
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    krzysiek22

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Posty
    8

    Domyślnie

    Witam. Czy może ktoś mi polecić ekipę do budowy stanu surowego budynku. Budowa w okolicach Warszawy, powiat Wołomiński. Szukam sprawdzonej solidnej ekipy i niepijącej, której nie trzeba na każdym kroku pilnować.
    Witam, ja również budowałem mój domek w tych okolicach i z czystym sumieniem mogę polecić firmę, która postawiła mój dom (też polecono mi ją na forum). W pierwszym etapie budowali do stanu surowego zamkniętego a później po małej przerwie robili prace wykończeniowe do stanu deweloperskiego. Budowa przebiegła sprawnie i bez większych problemów pomimo tego że nieraz bywaliśmy tylko raz w tygodniu na budowie. Przede wszystkim był ład i porządek i cała organizacja po ich stronie włącznie z zamawianiem materiałów (robili ze swoim materiałem). kontakt: 530-369-863.

    Witam, czy ktoś mógłby z czystym sumieniem polecić dobrą ekipę parkieciarzy? Bardzo dziękuję za każde polecenie.
    Przyłączam się do pytania. Poszukuję również sprawdzonych glazurników i ekipę od kostki brukowej. Najlepiej firmy dobre i tanie

  6. #2826
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Qter
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    396

    Domyślnie

    Cytat Napisał marek123456 Zobacz post
    Witam, czy ktoś mógłby z czystym sumieniem polecić dobrą ekipę parkieciarzy? Bardzo dziękuję za każde polecenie.
    Hej,

    Polecam p. Jarosława Żaka tel. 602-335-387 - mi kładł deski Iroko na ogrzewanie podłogowe + wykonanie schodów (obłożenie wylanych stopni drewnem) - cała praca przebiegła bez najmniejszych zastrzeżeń.

    PZDR

    Qter

  7. #2827
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    chemfiz

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Sulejówek
    Kod pocztowy
    05-070
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam,
    czy możecie polecić ekipę do wykonania kompleksowej budowy do stanu developerskiego włącznie w Sulejówku.

    Chodzi o to żeby jedni na drugich nie jęczeli że ten to to mógł zrobić lepiej itd, chodzi o zgrany zespół firm współpracujących ze sobą lub firmę konkretną która większość wykonuje samodzielnie a specyficzne rzeczy we współpracy z inną. Ale tylko jedna firma zarządza pracami i za nie odpowiada.

    Pozdrawiam
    Piotr

  8. #2828
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kamyk68
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    4.793
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Potrzebuję rzeczoznawcę bądż biegłego sądowego do oceny drzwi garażowych .
    Sprawdzonych jakiś najlepiej .Może ktoś ma jakieś namiary i doświadczenia w tym zakresie.

  9. #2829

    Domyślnie

    Ponawiam prośbę o podanie namiarów na solidnych wykonawców SSO. Dotychczasowe poszukiwania dają dużo do myślenia. Podawane ceny naprawdę są różne i uzależnione są od różnego stanu SSO. Jedni kończą na krokwiach, inni kryją deskowaniem i papą jeszcze inni kończą z pokryciem i orynnowaniem. Jakie kryteria przyjąć i kogo polecacie , czy dach oddać odrębnemu wykonawcy jako całość tak by mieć gwarancje jakości?

  10. #2830

    Domyślnie

    Jako że zakończyliśmy pewne etapy prac wykończeniowych na naszej budowie, przyszedł czas na podsumowanie.
    Z wielu ekip które przewinęły się przez naszą budowę, najbardziej byliśmy zadowoleni z wielotygodniowej pracy glazurnika.
    Niniejszym chcieliśmy polecić forumowego vadiola (i jego pomocnika ) za wykonanie naprawdę świetnej roboty w naszych łazienkach i na naszych podłogach.
    To jedna z tych (niewielu) ekip, która wykonuje swoją pracę rzetelnie i fachowo, a przy tym doradza, pomaga i słucha potrzeb inwestora.
    Dziękujemy Panie Robercie!

    Niestety pozostałe ekipy nie spełniły pokładanych w nich nadziei i ich praca spowodowała dla nas albo dodatkowe nerwy albo dodatkowe koszty, więc ciężko mi je polecić...

  11. #2831

    Domyślnie

    Cytat Napisał kowax Zobacz post
    Ponawiam prośbę o podanie namiarów na solidnych wykonawców SSO. Dotychczasowe poszukiwania dają dużo do myślenia. Podawane ceny naprawdę są różne i uzależnione są od różnego stanu SSO. Jedni kończą na krokwiach, inni kryją deskowaniem i papą jeszcze inni kończą z pokryciem i orynnowaniem. Jakie kryteria przyjąć i kogo polecacie , czy dach oddać odrębnemu wykonawcy jako całość tak by mieć gwarancje jakości?
    mogę polecić ekipę, która budowała u mnie, od fundamentu po ułożenie dachówki, polecam ich , bo naprawdę są w porządku , Piotr 603625310, można powołać się na budowę w Marylce

  12. #2832

    Domyślnie

    Cytat Napisał kowax Zobacz post
    Ponawiam prośbę o podanie namiarów na solidnych wykonawców SSO. Dotychczasowe poszukiwania dają dużo do myślenia. Podawane ceny naprawdę są różne i uzależnione są od różnego stanu SSO. Jedni kończą na krokwiach, inni kryją deskowaniem i papą jeszcze inni kończą z pokryciem i orynnowaniem. Jakie kryteria przyjąć i kogo polecacie , czy dach oddać odrębnemu wykonawcy jako całość tak by mieć gwarancje jakości?
    Ja mogę polecić swoje ekipy pod wodzą Pana Wojtka - 605588702,
    Robili u mnie SSO + dach (deskowanie, papa, dachówka, komin), na każdy etap inna ekipa znająca się na robocie,
    Za ustaloną wcześniej cenę zrobili mi kilka dodatkowych prac nie biorąc za to ani złotówki, robią tak jak chce inwestor, nie marudząc, kilka drobnych błędów było ale naprawili bez zbędnego gadania, cenowo bezkonkurencyjni - jak dostałem wycenę zaprzestałem poszukiwania innych ekip,
    namiary dostałem również z polecenia z grupy Piaseczyńskiej, moja budowa jest w Głoskowie

    Pzdr

  13. #2833
    kwiatek6324
    Guest
    kwiatek6324

    Domyślnie

    Witajcie.

    Poszukuje Dekarzy ale specjalistow od plaskich dachow a szczegolnie
    od stropodachu odwroconego...

    Bede wdzieczny za namiary

    Pozdrawiam
    AK

  14. #2834
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar adk
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    2.388
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    282

    Domyślnie

    Cytat Napisał kwiatek6324 Zobacz post
    Witajcie.

    Poszukuje Dekarzy ale specjalistow od plaskich dachow a szczegolnie
    od stropodachu odwroconego...

    Bede wdzieczny za namiary

    Pozdrawiam
    AK
    I ja i ja ADK

  15. #2835
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    kwiatek6324/adk: Bogdan Mituś 501356814 lub Bernard Sobkowski 606760227
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  16. #2836

    Domyślnie

    Cytat Napisał salik Zobacz post
    Jako że zakończyliśmy pewne etapy prac wykończeniowych na naszej budowie, przyszedł czas na podsumowanie.
    Z wielu ekip które przewinęły się przez naszą budowę, najbardziej byliśmy zadowoleni z wielotygodniowej pracy glazurnika.
    Niniejszym chcieliśmy polecić forumowego vadiola (i jego pomocnika ) za wykonanie naprawdę świetnej roboty w naszych łazienkach i na naszych podłogach.
    To jedna z tych (niewielu) ekip, która wykonuje swoją pracę rzetelnie i fachowo, a przy tym doradza, pomaga i słucha potrzeb inwestora.
    Dziękujemy Panie Robercie!

    Niestety pozostałe ekipy nie spełniły pokładanych w nich nadziei i ich praca spowodowała dla nas albo dodatkowe nerwy albo dodatkowe koszty, więc ciężko mi je polecić...

    Bardzo dziękuję za opinie .

  17. #2837
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    misob

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    59
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja również mogę z czystym sumieniem polecić forumowego Vadiola. Pan Robert wykonał u nas w domu sporo prac : wykończenie 2 łazienek i WC (glazura, terakota, biały montaż wszystkich urządzeń sanitarnych); ułożenie terakoty w holu, jadalni, korytarzach, garażu. Montaz okapu wyspowego.
    Współpraca układała się b. dobrze - pełen profesjonalizm.
    Ponieważ zdjęcie więcej mówi niż 100 słów - postaram się wrzucić kilka zdjęć naszych łazienek.

  18. #2838
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar adk
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    2.388
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    282

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    kwiatek6324/adk: Bogdan Mituś 501356814 lub Bernard Sobkowski 606760227
    Dzięki serdeczne. Czy to są sprawdzeni wykonawcy?

  19. #2839
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Kasiks
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam.
    Czy może ktoś mi polecić ekipę do budowy stanu surowego budynku. Budowa w Warszawie, początek czerwca. Szukam sprawdzonej solidnej i samodzielnej ekipy, której nie trzeba na każdym kroku pilnować.
    Poszukuję również kierownika budowy z tych okolic.
    Z góry dziękuję za pomoc.

  20. #2840

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kasiks Zobacz post
    Witam.
    Czy może ktoś mi polecić ekipę do budowy stanu surowego budynku. Budowa w Warszawie, początek czerwca. Szukam sprawdzonej solidnej i samodzielnej ekipy, której nie trzeba na każdym kroku pilnować.
    Poszukuję również kierownika budowy z tych okolic.
    Z góry dziękuję za pomoc.
    Witam
    jeśli szukasz dalej mogę polecić dobrą brygadę
    z czystym sumieniem na pw.

Strona 142 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony