dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 25 z 93
Pokaż wyniki od 481 do 500 z 1847
  1. #481

    Domyślnie

    [quote="kazia25"]
    Cytat Napisał mkzibi
    Czy może ktoś polecić ekipę do tynków zewnętrznych? Przymierzam się do tego tematu na wiosnę więc zaczynam już szukać.
    Proszę bardzo Ocieplenie, tynki naprawdę fachowo, przyjemnie i uczciwie

    Cytat Napisał kazia25
    Cytat Napisał majcia
    Polecam z czystym sumieniem Panów od elewacji Pan Roman Garski tel :697687108. Jak narazie moja najlepsza ekipa na budowie. Elewacja zrobiona perfekcyjnie, czysto, solidnie. Naprawde polecam !
    Niestety ten Pan robi tylko tynki cienkowarstwowe na ociepleniu. Ja potrzebuję tynki tradycyjne na pustaku bo mam ścianę trójwarstwowa. Mozecie kogoś polecić do takich tynków zewnętrznych.

  2. #482

    Domyślnie

    MkZibi spróbuj może tu. Mirosław Toppa tel. 501-381-894, gość bardzo solidny.

  3. #483

    Domyślnie Re: Desto z Rumii

    Cytat Napisał Mały
    Coś mi się zdaje, że chodzi o instalację w R.?
    Jak kolego nie wiesz czegoś na bank to proszę - nie pisz głupot przynajmniej. Pamiętaj, że najpierw należy poznać zdanie dwóch stron, a potem się wymądrzać. Zwłaszcza z kłamstwami (estetyka? - widziałes to później- zwłaszcza po zrywaniu kabli od sterowania przez prac. Twojego brata i tej "hiperizolacji"? A przciek? Pretensje do wykończeniowców, bo z tego co pamiętam to była ich sprawka nie? Miedź z ocynkiem?No popatrz...)
    Tobie nic nie wykonywałem więc proszę przestań oczerniać ok?
    PS - jakoś do dziś jestem dla tych Państwa na telefon(raczej sympatyczni) i pretensji żadnych nie przedstawiali, więc...?
    Swoją drogą ciekawe, że skorośmy tacy źli to czemu nie tak dawno dzwoniliście w sprawie nowej kotłowni...? Jakieś rozdwojenie jaźni czy co?

    Pozdrawiam życząc powodzenia na budowie
    1. U mnie całe szczęście nic nie wykonywaliście , i z całą pewnością nie pozwoliłbym na tak "fachowe" prace w moim budynku
    2. Jeżeli chodzi o drugą kotłownie - zapewne miała być to ta moja - ja nie kontaktowałem się z wami no chyba ze jesteście firmą
    Ekopellets Tomasz Krauze
    Rumia, Grunwaldzka 83
    tel. 058 7711300

    która jak najbardziej polecam, zwłaszcza , że przykładową kotłownie mają na miejscu
    3. No i komin (przekrój najważniejszy) - dziwi mnie to ze "fachowa" firma popełniła taki błąd , po otrzymaniu dokumentacji
    4. Z całą pewnością najdłużej pamięta się te prace które jednak poszły nie tak co znaczy że zdarza się mieć 1 wpadkę na 100 , zwłaszcza ze było to już dawno dawno
    5. Aha miedź z ocynkiem tj. stalą ocynkowaną w przypadku połączenia przyczynia się do powstawania korozji , stosuje się specjalne przekładki, jak również montuje się odpowiednio do obiegu wody w rurociągu
    6. Wyrażam swoją opinie do której ma prawo każdy , jak również wniosków , a zawsze są dobre i złe strony czego przykładem są inni zadowoleni

    pozdrawiam i życzę powodzenia na twojej budowie

  4. #484

    Domyślnie

    Cytat Napisał magdazaba
    Witam! Czy ktoś ma namiary porządnego elektryka do zrobienia elektryki w nowym domku oraz hydraulika.
    p. Krystian L. tel : 501597238 , doradza i robi elektrykę od A-Z
    z całą pewnością jedna ze sprawdzony u mnie ekip i nie tylko

  5. #485

    Domyślnie

    Cytat Napisał magdazaba
    Witam! Czy ktoś ma namiary porządnego elektryka do zrobienia elektryki w nowym domku oraz hydraulika.
    To i ja podam swoje kontakty elektryk p. Jackowski 512-073-611, sprawdź , porównaj oferty

    a tu masz hydraulika 502-485-438 p. Chmielewski, koniecznie powiedz, że namiary masz od dekarza

  6. #486

    Domyślnie

    Cytat Napisał magdazaba
    Witam! Czy ktoś ma namiary porządnego elektryka do zrobienia elektryki w nowym domku oraz hydraulika.
    witam. Elektryk godzien polecenia to p. Marcin Czaja robi równieżź alarmy - ekspert tel. 600-240-570 niskie ceny

  7. #487

    Domyślnie

    Jeszcze raz witam serdecznie,
    Zarejestrowałam się dość dawno ale na pisanie czasu jakoś nie było, bo w dzień budowa a po nocach praca (dobrze że mogę sobie na to pozwolić). Mój sąsiad z działki obok zazwyczaj wyprzedzał mnie o krok więc część fachowców przejęłam po nim. Budowa jest w Bojanie, wreszcie na ukończeniu.
    A teraz do rzeczy:
    O stanie surowym szkoda wspominać. Firma pana Pawła (był z polecenia znajomych) już ponoć nie istnieje. Ludzie odeszli bo inwestorka (czyli ja) była zbyt wymagająca. Chciałam mieć proste kąty, proste i jednakowej wysokości ściany, równe podłogi (różnica na stropie 8 cm), jednakowe stopnie (mają od 23-26 cm), zlicowane i zakotwione ściany, otwory drzwiowe i okienne we właściwych ścianach proste i na jednakowej wysokości, wszystkie kominy zgodnie z projektem (zabrakło 2 w tym jednego dymowego), zabetonowane pręty zbrojeniowe by mi rdza spod tynków nie wyłaziła i takie tam…. Ogólnie byłam upierdliwa.
    Poprawki trwają do dziś. Miałam umowę, sama skonstruowałam na 16 stron więc za wszystko płaci on
    POLECAM
    CIEŚLE – więźba tel. 698 185 141
    Dach mam skomplikowany, w kształcie litery L, wielospadowy, obniżony nad garażem, z lukarną. Zrobili bez zastrzeżeń i zgrzytów. Byłam zadowolona. Ekipa sympatyczna, mówią po kaszubsku.
    DEKARZE, Edmund Kleina tel. 607 631 348. Wpadła kilkuosobowa ekipa, odeskowali, położyli papę i dachówki, razem jakoś 2 może 3 tygodnie. Z daleka krzyczeli „dzień dobry pani”, mili, uprzejmi, aż się chciało przyjeżdżać. Dach mam śliczny, każdy podziwia (chociaż coś mam ładnego w tym domu), bo równo, nic nie ucieka, drabinki i rynny ustalone ze mną. Gdy skończyli wykombinowałam jeszcze jedno okno, zapytałam „czy to problem?” i usłyszałam że „żaden”. Po 3 m-cach zadzwoniłam by obrobili dostawiony komin, przyjechali w umówionym terminie. Ogólnie super.
    OKNA JEZIERSKI 509305662 (nie pamiętam imion), ojciec i syn, okna super, ekipa terminowa i rzetelna
    ELEKTRYK Marcin 661 128 337 Chłopak z pomysłami, rzetelny, terminowy, wszystkiego wysłuchał, podpowiedział, zrobił wszystko zgodnie z życzeniami. Gdy hydraulik zalał nam skrzynkę rzucił wszystko i w godzinę był u nas, by wysuszyć instalację.
    HYDRAULIK Damian Grablowski 609 235 785 ratował nas z opresji. Przebudował kotłownię, uruchomił piec, poprawił instalację wod.-kan. Bo osławiony na forum pan Bartek powrzucał w odpływy umywalek piankę. Rozkuwaliśmy 0,5 m podłogi by to wyjąć. Dołożył nam sterowanie radiowe, wreszcie jest ciepło i tanio.
    OCIEPLENIA, PŁYTY K-G Zbyszek 601 461 951 Paweł 792 102 440
    Pana Wojtka znalazłam kilkanaście postów wyżej. Zadzwoniłam. Przyszli, obejrzeli, wycenili, Ale nie mieli terminu na „już”. Po kilku castingach zaufałam intuicji i wybrałam ich. Podzielili więc ekipę i do mnie trafili pan Zbyszek i Paweł. Ocieplenie, płyty k-g, cekolowanie bez zastrzeżeń, wszystko równiutko, a że jestem wymagająca sami wiedzą najlepiej, bo różnicę 2mm na oknie widzę gołym okiem (tynkarz też się o tym przekonał) więc musieli sprostać zadaniu. Mili, sympatyczni, wszystko skonsultowane. Jestem zadowolona
    KOSTRZEWA Tomek Gawęda 502 792 178 z firmy Desto rewelacyjnie ustawia piec. Szybko sprawnie, piec pali mało a jest wydajny.
    No a teraz OSTRZEŻENIA:
    Osławiony pan Bartek, (który jedzie na opinii firmy Desto w której kiedyś pracował) od instalacji wod-kan. Pierwsze 2 etapy zrobił bez zastrzeżeń. Umówiliśmy się na połowę grudnia na uruchomienie pieca. Od końca listopada wydzwanialiśmy bezskutecznie, w połowie grudnia ściemniał, że piec jeszcze nie dotarł. Potem się okazało, że go wtedy dopiero zamówił. Obiecywał podłączyć przed świętami ale ostatecznie przyszedł w połowie stycznia. W międzyczasie miał wypadek samochodowy, wrzody, szpital i kilka jeszcze innych ściem. Generalnie nabrał zamówień i nie mógł się wywiązać, a my w swojej naiwności (do tej pory było przecież ok.) układaliśmy wełnę. Na święta przyszły mrozy, lód osiadł na deskowaniu a potem skroplił się w wełnę. Wszystko było do zdjęcia, dodatkowe koszty pomimo, że grzaliśmy kominkiem i nagrzewnicą by nie przemarzły tynki. Kotłownie zrobił beznadziejnie, wszystkie rurki na dole, brak dostępu do wyczystki i pompy, wydajność tylko na 50% na jednym poziomie a jest ich 3. Wpadał na 2 godziny i znikał, odpowietrzył instalację puszczając wodę w skrzynki rozdzielaczowe, elektrykę zalał od piętra po parter (w gniazdkach stała woda). Powołałam rzeczoznawcę. Kotłownia poszła do kompletnej przebudowy, woda źle podłączona (bez filtra, zaworu zwrotnego itp.), doprowadzenie do termokominka nie będzie nigdy użyte (wyrzucone pieniądze) bo rurki mają średnicę 25mm i przy takiej pow. podłogi woda popłynie ale nic nie ogrzeje (mam bodajże 25 obwodów). Może w małych domkach się sprawdzał jego wyuczony schemat, ale w większych totalna porażka. Nawet nie skorzystał ze schematów Kostrzewy bo przy termokominku musi być inne połączenie z piecem. Resztki pianki w odpływach, w jednej z łazienek wyjście do umywalki przy samych niemal drzwiach. Porażka. Chciał pieniądze za ostatni etap, ale powiedziałam, że zapłacę jak sprawdzę, że będzie działać, przestał się odzywać więc wzięłam inną ekipę.
    TYNKI Firma TYNK-POL. Zrobione, zapłacone. Wydawało się OK. Po 3 m-cach wszystkie tynki cementowo-wapienne głuche. Okazało się że zamiast szprycy cementowej położono gips. W piwnicy sufity niczym fale Dunaju, na łączeniu ze ścianami głębokie rysy. W odpowiedzi usłyszałam, że to przecież piwnica (chociaż pokoje ma użytkowe no i cena za nie też była jak za te u góry). W narożnikach brak kątów, zamiast poprawić co zepsuli murarze spaprali jeszcze więcej. Po kilku awanturach i przykrej wymianie zdań poprawili. Odpadające odkuli, resztę zagruntowali i nałożyli nowe, nałożyli siatkę, poprawili jeden sufit w piwnicy. Dobre i to. Czekam jeszcze na pisemną gwarancję, którą zobowiązali się dać.
    MONTAŻ DRZWI Jan Spirydowicz – montował 3 pary drzwi i 2 spaprał. Po 3 miesiącach walki i wezwań przedsądownych łaskawie poprawił piony i poziomy. Zostawił nam do naprawy tynki wew. (teraz różnica na dole 1 cm) i ocieplenie zewnętrze. Trwa jeszcze wojna z Euronordem bo skrzydła drzwi są łukowate, uszczelka nie trzyma, w zimie przemarzało a teraz wieje (2 z 3 par). W dniu dzisiejszym tj. 17.04.2009 serwisant Euronordu wymienił skrzydełka drzwi na nowe. Widać jednak firma dba o swojego klienta.
    No i uwaga dla wszystkich. Sprawdzajcie przy zakupie każdą paczkę kafli, drzwi oryginalnie zapakowane nawet jeśli mówią że sprawdzili, pytajcie o klamki i zamki do nich, bo potem tylko strata czasu i nerwów.
    Na koniec polecam Hurtownię Wroński Miszewo i Rolstal z Pruszcza Gdańskiego (dają super ceny).
    Pozdrawiam i wszystkim życzę wytrwałości w walce o dom.
    DODANO 08.04.2009
    A teraz jeszcze małe uzupełnienie. US w związku ze zwrotem VAT-u z tytułu wydatków mieszkaniowych poprosił mnie o uzupełnienie numerów PKWiU. Zadzwoniłam więc do firmy Antracyt Sp. z o.o. z której pan Bartek przywiózł mi materiały do pdłogówki i poprosiłam o uzupełnienie. W odpowiedzi usłyszałam, że mam złożyć pisemne podanie, które przekażą do księgowej sugerując, że księgowa ma dużo pracy więc prędko mi tego nie zrobi (szok!!!). Pojechałam więc do DESTO w Rumii z nadzieją, że może mi pomogą. Na wejściu usłyszałam, że numerki o które prosiłam rano zostały już przez księgową przekazane do US. Zapytałam czy mi pomogą z fakturą z Antracyta. Pomogli. Potrzebne numerki miałam za godzinę. Jak widać firma Desto zatrudnia nie tylko dobrych fachowców ale do tego bardzo sympatycznych i życzliwych ludzi.

  8. #488
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Dziekuję Pani Małgosiu - ma nadzieję, że piecyk popracuje długo.
    Pozdrawiam Tomek
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  9. #489
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Wakmen
    Zarejestrowany
    Aug 2003
    Skąd
    Kielno
    Kod pocztowy
    84-208
    Posty
    3.329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Proponuję w tym wątku pisać tylko pozytywne opinie o swoich wykonawcach a nie masło maślane nie dotyczące tematu. Jeżeli ktoś kogoś poszukuje, chce otrzymać jakieś ceny usług, towarów czy ma jakiekolwiek inne pytanie to proszę umieszczać je w wątku "Grupa Trójmiasto i okolice". Jeżeli nadal będziemy spamować to straci on swój pierwotny cel i stanie się bezwartościowy.
    Przepraszam za tak wyostrzony tekst ale ma on być bardzo czytelny i dotrzeć do każdego.

  10. #490
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    FineWine, to ja usunęłam wątki nie związane z tematem jak również Twój ostatni.
    A tematem tego postu jest biała lista wykonawców Trójmiasta.
    I proszę trzymać się tematu jak proponuje Wakmen i zachować spokój.

    pozdrawiam

    Edzia

  11. #491

    Domyślnie

    Witam .
    Poszukuje dobrej ekipy od okien z okolicy Kartuz .

  12. #492

    Domyślnie

    POLECAM GORĄCO PANA MARIUSZA DO WSZELKICH PRAC ZIEMNYCH!
    Żałuję bardzo, że trafiłam na niego dopiero przy niwelacji terenu. Bardzo dobry sprzęt, praca sprawnie i dokładnie wykonana, konkurencyjne ceny, przy tym miły, kontaktowy człowiek tel. 0 694 930 102 . U mnie wykonał niwelację terenu wokół domu, wywóz ziemi i jej wyrównanie. Już jestem umówiona na prace przy deszczowni (wykopy, przywóz żwiru) oraz na etapie końcowym przywóz i rozplantowanie czarnoziemu. Od początku budowy miałam kontakt z kilkoma "koparkowymi", ale pochwalic mogę tylko tego jednego. Pierwszy tani, ale pracę wykonywał długo i niedokładnie, więc w sumie wyszło drożej niż u drogiego. Drugi dobry, ale drogi. Teraz relacja ceny do jakości extra. POLECAM !

  13. #493
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał ...nigdy w życiu...
    Witam .
    Poszukuje dobrej ekipy od okien z okolicy Kartuz .


    ...nigdy w życiu... trochę wyżej Wakmen prosi.

    Cytat Napisał Wakmen
    [size=18][color=darkred]Jeżeli ktoś kogoś poszukuje, chce otrzymać jakieś ceny usług, towarów czy ma jakiekolwiek inne pytanie to proszę umieszczać je w wątku "Grupa Trójmiasto i okolice".

  14. #494

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mariola11
    POLECAM GORĄCO PANA MARIUSZA DO WSZELKICH PRAC ZIEMNYCH!
    Żałuję bardzo, że trafiłam na niego dopiero przy niwelacji terenu. Bardzo dobry sprzęt, praca sprawnie i dokładnie wykonana, konkurencyjne ceny, przy tym miły, kontaktowy człowiek tel. 0 694 930 102 . U mnie wykonał niwelację terenu wokół domu, wywóz ziemi i jej wyrównanie. Już jestem umówiona na prace przy deszczowni (wykopy, przywóz żwiru) oraz na etapie końcowym przywóz i rozplantowanie czarnoziemu. Od początku budowy miałam kontakt z kilkoma "koparkowymi", ale pochwalic mogę tylko tego jednego. Pierwszy tani, ale pracę wykonywał długo i niedokładnie, więc w sumie wyszło drożej niż u drogiego. Drugi dobry, ale drogi. Teraz relacja ceny do jakości extra. POLECAM !
    U nas też robi wszelkie prace ziemne - godny polecenie i podpisuję się pod powyższym.
    magda

  15. #495
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bronson

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    98
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mariola11
    POLECAM GORĄCO PANA MARIUSZA DO WSZELKICH PRAC ZIEMNYCH!
    Żałuję bardzo, że trafiłam na niego dopiero przy niwelacji terenu. Bardzo dobry sprzęt, praca sprawnie i dokładnie wykonana, konkurencyjne ceny, przy tym miły, kontaktowy człowiek tel. 0 694 930 102 . U mnie wykonał niwelację terenu wokół domu, wywóz ziemi i jej wyrównanie. Już jestem umówiona na prace przy deszczowni (wykopy, przywóz żwiru) oraz na etapie końcowym przywóz i rozplantowanie czarnoziemu. Od początku budowy miałam kontakt z kilkoma "koparkowymi", ale pochwalic mogę tylko tego jednego. Pierwszy tani, ale pracę wykonywał długo i niedokładnie, więc w sumie wyszło drożej niż u drogiego. Drugi dobry, ale drogi. Teraz relacja ceny do jakości extra. POLECAM !
    A w jakich okolicach ten Koparkowy się "kręci" będę miał trochę ziemi do rozpantowania...

  16. #496

    Domyślnie

    Cytat Napisał EDZIA
    FineWine, to ja usunęłam wątki nie związane z tematem jak również Twój ostatni.
    A tematem tego postu jest biała lista wykonawców Trójmiasta.
    I proszę trzymać się tematu jak proponuje Wakmen i zachować spokój.

    pozdrawiam

    Edzia
    Edzia, krew mi się burzy i powiedz mi jak tu zachowac spokój, skoro na forum rozmnożyli się wniebowżięci wykonawcy i podwykonawcy, chwalacy swoje usługi i swoje turbo wysokie ceny /np okna z Rumii, etc../wymyślili sobie piękny sposób na swoją darmową reklamę, polemizując tu na tym forum ci właśnie naciągacze wyciągają coraz większe marże na prostych usługach...
    dla przykładu podam z autopsji:
    szukałem okien i znalazłem optymalne,
    w wycenach pozycja za montaż tych samych okien, w tym samym domu,tą samą techniką tj dyble+kotwy dla wzmocnienia,poprosiłem o konkretny rodzaj pianki, transport - podobna odległość a cena za usługę następująca:
    firma A-1600, B-1980, C-2200, D- 2700, E-3300.
    pozdrawiam

    ustal to w zależności

    tu na forum z prawdziwymi inwestorami itd..... przepłacają za te usługi bo maja w pamięci posty podszywanie się pod forumowiczów, uczciwych inwestorów

  17. #497

    Domyślnie

    Cytat Napisał FineWine
    Cytat Napisał EDZIA
    FineWine, to ja usunęłam wątki nie związane z tematem jak również Twój ostatni.
    A tematem tego postu jest biała lista wykonawców Trójmiasta.
    I proszę trzymać się tematu jak proponuje Wakmen i zachować spokój.

    pozdrawiam

    Edzia
    Edzia, krew mi się burzy i powiedz mi jak tu zachowac spokój, skoro na forum rozmnożyli się wniebowżięci wykonawcy i podwykonawcy, chwalacy swoje usługi i swoje turbo wysokie ceny /np okna z Rumii, etc../wymyślili sobie piękny sposób na swoją darmową reklamę, polemizując tu na tym forum ci właśnie naciągacze wyciągają coraz większe marże na prostych usługach...
    dla przykładu podam z autopsji:
    szukałem okien i znalazłem optymalne,
    w wycenach pozycja za montaż tych samych okien, w tym samym domu,tą samą techniką tj dyble+kotwy dla wzmocnienia,poprosiłem o konkretny rodzaj pianki, transport - podobna odległość a cena za usługę następująca:
    firma A-1600, B-1980, C-2200, D- 2700, E-3300.
    pozdrawiam

    ustal to w zależności

    tu na forum z prawdziwymi inwestorami itd..... przepłacają za te usługi bo maja w pamięci posty podszywanie się pod forumowiczów, uczciwych inwestorów
    Nie zrozumiałeś o czym pisze Edzia: takie posty wpisuj na liście Trójmiasto i okolice.

    BTW. Nie wiem do jakiej grupy mam się zaliczyć: "wniebowżięci wykonawcy" czy "podwykonawcy" a może jestem zadowolonym inwestorem? Nikt nie każe kupować okien w Rumi gdzie ceny są "turbo wysokie". Ci co tam kupili i okazali swoją radość na forum, są w stanie zapłacić kilkaset zł więcej otrzymując w zamian "turbo dokładny montaż i turbo miłą obsługę"

  18. #498

    Domyślnie

    Cytat Napisał bronson
    Cytat Napisał Mariola11
    POLECAM GORĄCO PANA MARIUSZA DO WSZELKICH PRAC ZIEMNYCH!
    Żałuję bardzo, że trafiłam na niego dopiero przy niwelacji terenu. Bardzo dobry sprzęt, praca sprawnie i dokładnie wykonana, konkurencyjne ceny, przy tym miły, kontaktowy człowiek tel. 0 694 930 102 . U mnie wykonał niwelację terenu wokół domu, wywóz ziemi i jej wyrównanie. Już jestem umówiona na prace przy deszczowni (wykopy, przywóz żwiru) oraz na etapie końcowym przywóz i rozplantowanie czarnoziemu. Od początku budowy miałam kontakt z kilkoma "koparkowymi", ale pochwalic mogę tylko tego jednego. Pierwszy tani, ale pracę wykonywał długo i niedokładnie, więc w sumie wyszło drożej niż u drogiego. Drugi dobry, ale drogi. Teraz relacja ceny do jakości extra. POLECAM !
    A w jakich okolicach ten Koparkowy się "kręci" będę miał trochę ziemi do rozpantowania...
    Jest z Miszewa, czyli myślę, że działa w okolicach: Gdańsk, Rębiechowo, Żukowo, Kartuzy, Chwaszczyno, itp... U mnie pracował w Baninie
    Pozdrawiam

  19. #499

    Domyślnie

    Cytat Napisał bronson
    Cytat Napisał Mariola11
    POLECAM GORĄCO PANA MARIUSZA DO WSZELKICH PRAC ZIEMNYCH!
    Żałuję bardzo, że trafiłam na niego dopiero przy niwelacji terenu. Bardzo dobry sprzęt, praca sprawnie i dokładnie wykonana, konkurencyjne ceny, przy tym miły, kontaktowy człowiek tel. 0 694 930 102 . U mnie wykonał niwelację terenu wokół domu, wywóz ziemi i jej wyrównanie. Już jestem umówiona na prace przy deszczowni (wykopy, przywóz żwiru) oraz na etapie końcowym przywóz i rozplantowanie czarnoziemu. Od początku budowy miałam kontakt z kilkoma "koparkowymi", ale pochwalic mogę tylko tego jednego. Pierwszy tani, ale pracę wykonywał długo i niedokładnie, więc w sumie wyszło drożej niż u drogiego. Drugi dobry, ale drogi. Teraz relacja ceny do jakości extra. POLECAM !
    A w jakich okolicach ten Koparkowy się "kręci" będę miał trochę ziemi do rozpantowania...
    Gdańsk, Gdynia i okolice aż do Kartuz napewno - najlepiej zadzwoń i spytaj - może będzie w okolicach twojej budowy to szybko się wyrobi bo wiem że ostatnio jest rozrywany.
    magda

  20. #500
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bronson

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    98
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie

    dzięki za info... mnie jednak raczej interesował by teren okolic Cedrów Wlk. Mój stały koparkowy siedzi w tej chwili we Francji.... i pewnie jeszcze chwilę go nie będzie...

Strona 25 z 93

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony