dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 520

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aniak30

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Olecko
    Kod pocztowy
    19-400
    Posty
    47

    Domyślnie

    witam ta lampa na schodach to Lampa BREEZE Italux wys 150 cm i jest niedroga koszt ok 400 zł. a co do wystroju to bardzo patrzyliśmy na ceny bo pod koniec kasy naprawdę brak czekam już 7 tydzień na meble mojego najstarszego syna zostało dla firmy jeszcze 5 dni do ostatecznego terminu, a na razie sprzątanie i sprzątanie i końca nie widać jutro biorę się za dolną część domu mam nadzieje ze jakoś poradzę i jak ogarnę pochwalę się dołem jak widze chyba zostałyśmy tylko my na placu boju chyba nikt nie buduje naszego domku

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniak30 Zobacz post
    jak widze chyba zostałyśmy tylko my na placu boju chyba nikt nie buduje naszego domku
    jeszcze my zostalismy, chyba ostatni jesteśmy na etapie adaptacji i pozwolenia na budowę... mam nadzieję, że ruszymy w czerwcu, największy problem mamy z umiejscowieniem kominka chcieliśmy podobnie jak Aniak, ale mamy zabudowaną kuchnię i architekt twierdzi, że kominek zajmie całe wejście do salonu, choć i tak poszerzylismy to wejscie do 130cm... Aniak mogłabyś w wolniej chwili wymierzyć ten Twój kominek ile dokładnie miejsca zajmuje, proszę

    ze zmian to ostatecznie rezygnujemy z łazienki na dole, robimy ją pod schodami, poszerzamy garaż, żeby mieć bramę 5m, bo nie zmieściłyby się nasze samochody no i salon z duzymi oknami, jedno 3,5m, drugie 3m... a zostawiliście balkony?? my chyba odpuszczamy... aaa i nad schodami robimy świetlik, żeby trochę światła dziennego było

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar duken
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    27
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał agunia000 Zobacz post
    poszerzamy garaż, żeby mieć bramę 5m, bo nie zmieściłyby się nasze samochody
    Dawno nie było żadnych wpisów, ja po przerwie (uzbieraniu paru groszy) próbuję zamknąć dom.
    Okna zamówione - na profilu aluplast ideal 8000 dąb khaki dwustronny, szyba 4/16/4/16/4 ciepła ramka, kryte okucia w salonie drzwi przesuwne automat.

    Szukam bramy garażowej - Garaż ma 5,4m szerokości, a otwór wjazdowy 5m(nie będę dzielił bramy):
    - w garażu będą stały auto: mniejsze (coś typu corsa), drugie trochę większe (coś jak passat, avensis ,A6)

    może jednak zmniejszyć wjazd miedzy 4,5 a 4,7 m (metr kwadratowy to ponad 300 zł netto)

    jakie wy macie szerokości i podajcie co byście zmienili (+ i -)
    Ostatnio edytowane przez duken ; 26-01-2016 o 14:59
    Projekt HG-C3D

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony