dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 166 z 258
Pokaż wyniki od 3.301 do 3.320 z 5150

Temat: KULINARIA

  1. #3301
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    Moderatorze co było nie tak w poście który został usunięty kilka minut temu?
    Też jestem ciekawy - a najbardziej tego, czy ten mod się ujawni
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  2. #3302
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    hmmm ... powiększłem fotkę, tekst przeczytałem (ze zrozumieniem - tak sądzę), nic niestosownego nie znalazłem (moim zdaniem) i ... sam jestem ciekawy ?
    unde venis et quo tendis

  3. #3303
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Jak dla mnie głównym problemem nie jest treść postu, a broń która widać w dalszym planie. Czemu to miału służyć?
    Zresztą po przejrzeniu poprzednio usuniętych postów sytuacja wyglądała podobnie.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 17-02-2017 o 16:46 Powód: uzupełnienie
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  4. #3304
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Tiiiaaaaaaaaaaa.

    Na pierwszym planie indyk, dziki indyk, upolowany indyk.
    Treść wpisu adekwatna do zdjęcia.

    Ja uważam siebie za przeciętnie inteligentnego a związek/spójność dostrzegłem.

    Ps. A zdjęcie noża można zamieszczać ?
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  5. #3305
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Tiiiaaaaaaaaaaa.

    Na pierwszym planie indyk, dziki indyk, upolowany indyk.
    Treść wpisu adekwatna do zdjęcia.

    Ja uważam siebie za przeciętnie inteligentnego a związek/spójność dostrzegłem.

    Ps. A zdjęcie noża można zamieszczać ?
    To zależy od tego kto ocenia.

    ps widelcem można wydłubać oko. Prawda?

  6. #3306
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    Jak dla mnie głównym problemem nie jest treść postu, a broń która widać w dalszym planie. Czemu to miału służyć?
    Zresztą po przejrzeniu poprzednio usuniętych postów sytuacja wyglądała podobnie.
    Rozumiem, że nie jest to "dział myśliwski" ... jednak w obrembie kulinariów jednym z produktów jest dziczyzna (chyba regulamin tego forum nie zabrania opisów jak i pokazywania sposobów jej pozyskiwania - być może jednak, że się mylę) ...
    Wydaje mnie się, iż przesadzasz w doszukiwaniu się jakichś podtekstów lub spiskowych teorii

    ps - sam poluję i wielokrotnie używam dziczyzny jako produktu do swoich dań. Posiadam również dwa sztucery i dubeltówkę. Czy pokazanie ich zainteresowanym jest tutaj zabronione ?
    unde venis et quo tendis

  7. #3307
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Rozumiem, że nie jest to "dział myśliwski" ... jednak w obrembie kulinariów jednym z produktów jest dziczyzna (chyba regulamin tego forum nie zabrania opisów jak i pokazywania sposobów jej pozyskiwania - być może jednak, że się mylę) ...
    Wydaje mnie się, iż przesadzasz w doszukiwaniu się jakichś podtekstów lub spiskowych teorii

    ps - sam poluję i wielokrotnie używam dziczyzny jako produktu do swoich dań. Posiadam również dwa sztucery i dubeltówkę. Czy pokazanie ich zainteresowanym jest tutaj zabronione ?
    Serdecznie donoszę do moderatorowni, że Chef P. ma PPL (Private Pilots License). Powinien dostać bana! Broń + samolot to już ...

  8. #3308
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    Serdecznie donoszę do moderatorowni, że Chef P. ma PPL (Private Pilots License). Powinien dostać bana! Broń + samolot to już ...
    Myślisz, że kupił jakiegoś spitfire? Działka 20mm niewiele zostawią z takiego dzika ale frajda niewątpliwie będzie.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  9. #3309
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    Jak dla mnie głównym problemem nie jest treść postu, a broń która widać w dalszym planie. Czemu to miału służyć?
    Zresztą po przejrzeniu poprzednio usuniętych postów sytuacja wyglądała podobnie.
    Jeśli dania są związane z myślistwem to nie widzę w tym niczego dziwnego. Może na świecie trend myśliwski przygasa, ale z tego co wiem u nas się rozwija.
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  10. #3310
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał autorus Zobacz post
    Jeśli dania są związane z myślistwem to nie widzę w tym niczego dziwnego.
    No i ale - Ty nadgorliwiec nie jesteś.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  11. #3311
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Zdarza się , zdarza.
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  12. #3312
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Jeśli takie wpisy forumowicza Władca Przysmaków - z pokazywaniem na zdjęciach broni - się powtórzą, będziemy zmuszeni powiadomić policję.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  13. #3313
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Jeśli takie wpisy forumowicza Władca Przysmaków - z pokazywaniem na zdjęciach broni - się powtórzą, będziemy zmuszeni powiadomić policję.
    Redakcja dobrze się czuje? On mieszka w USA.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  14. #3314
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    To wiele wyjaśnia

  15. #3315
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Jeśli takie wpisy forumowicza Władca Przysmaków - z pokazywaniem na zdjęciach broni - się powtórzą, będziemy zmuszeni powiadomić policję.
    Merytoryczne pytanie, czy wszyscy są zdrowi psychicznie w rekadkcji? Możecie powiadamiać nawet wywiad, MSW i Prokurature Generalną.

    Zwyczajnie się ośmieszacie Możecie mnie pocałować, wiecie gdzie.

  16. #3316
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Na sobotni wieczór polecam drinki z wystrzałowych pomarańczy



    i Polska dobra zimna wódka.

  17. #3317
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Dobry drink to podsawa. No i może jakiś kabaret...

    Pan Majster - Jan Kobuszewski, Jasio - Wiesław Gołas
    Oni mogą Panu Majstrowi skoczyć tam gdzie Pan może Pana Majstra w dupę pocałować.

    ps kocham klasykę

  18. #3318
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Jeśli takie wpisy forumowicza Władca Przysmaków - z pokazywaniem na zdjęciach broni - się powtórzą, będziemy zmuszeni powiadomić policję.
    Czytam i własnym oczom nie wierzę
    Czas absurdu stał się chyba jakąś zakaźną chorobą w Polsce. Po dwunastu latach pobytu na tym forum nadszedł niewątpliwie czas odpoczynku, nie wiem tylko czy powiedzieć "do widzenia" czy raczej "żegnam" ? ... czas pokaże.

    ps - jeżeli chodzi o moją osobę, można natychmiast powiadomić policję gdyż prócz dwóch sztucerów (Sako 30-06 i Browning tegoż samego kalibru), dubeltówki Weatherby ("under and over" 12GA) posiadam jeszcze dwa pistolety Glock 9mm i Delta Colt 10mm

    Pozdrawiam Wszystkich smakoszy i zapraszam na FB gdzie w miarę czasu będę publikował wpisy nie tylko kulinarne (co zresztą cały czas ma miejsce).
    unde venis et quo tendis

  19. #3319
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Czytam i własnym oczom nie wierzę
    Czas absurdu stał się chyba jakąś zakaźną chorobą w Polsce. Po dwunastu latach pobytu na tym forum nadszedł niewątpliwie czas odpoczynku, nie wiem tylko czy powiedzieć "do widzenia" czy raczej "żegnam" ? ... czas pokaże.

    ps - jeżeli chodzi o moją osobę, można natychmiast powiadomić policję gdyż prócz dwóch sztucerów (Sako 30-06 i Browning tegoż samego kalibru), dubeltówki Weatherby ("under and over" 12GA) posiadam jeszcze dwa pistolety Glock 9mm i Delta Colt 10mm

    Pozdrawiam Wszystkich smakoszy i zapraszam na FB gdzie w miarę czasu będę publikował wpisy nie tylko kulinarne (co zresztą cały czas ma miejsce).
    Pawle wiesz, Ty w 100% masz rację. Z psychicznym koniem nie ma co się kopać. To jest rzeczywiście jakis absurd. Nie ma co, idę w Twoje ślady.

    Na koniec rozlejemy coś dobrego...





    Do zobaczenia na Twojej stronie

  20. #3320
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Redakcja dobrze się czuje? On mieszka w USA.
    A ty się dobrze czujesz.W Warszawie zamieszkuje z rejestracji .Tak widzą wszyscy .Toż to Polak jak I Pan Wieczor.Tyle ,że ten drugi jest z florydy .
    ZarejestrowanyAug 2015
    Skądwarszawa
    Kod pocztowy
    01-376Posty453
    HTC już blisko.

Strona 166 z 258

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony