dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 10
Pokaż wyniki od 141 do 160 z 189
  1. #141
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.282

    Domyślnie

    Gratuluję postępów na budowie a najmłodszej inwestorce własnego domku. Brawo !!!

  2. #142

    Domyślnie

    Bertha dziękuję

    Kiedyś szukałam zdjęć kolorów ram okien i nigdy nie mogłam znaleźć, więc ja wstawiam chociaż dwa kolory, między którymi mam dylemat

    Antracyt RAL 7016


    Szary łupek RAL 7015


    Do poniedziałku mam czas, więc będzie głosowanie
    Ostatnio edytowane przez monikazhr ; 29-09-2017 o 21:09
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  3. #143
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.282

    Domyślnie

    Nie znamy koloru elewacji, lecz ryzykuję i proponuję szary łupek.

  4. #144

    Domyślnie

    Jaśniejsze były moim typem, jednak mąż i reszta rodziny upierali się przy ciemniejszych Jako mniejszość musiałam ustąpić Będzie antracyt RAL 7016
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  5. #145

    Domyślnie

    Słowo o naszych oknach Dla potomności
    REHAU EURO-DESIGN 86 PLUS

    Okna z systemu REHAU Euro-Design 86 plus są idealnym rozwiązaniem zarówno dla nowoczesnego budownictwa niskoenergetycznego, jak i podczas termomodernizacji budynków i przyczyniają się
    do obniżenia kosztów ogrzewania.

    Ciepło i oszczędnie
    Dzięki doskonałym parametrom izolacyjności cieplnej okien z systemu REHAU Euro-Design 86 plus poczujesz się komfortowo we wnętrzu Twojego domu lub mieszkania. Duża głębokość profili, wynosząca 86 mm, pozwala na zastosowanie efektywnych energetycznie trójszybowych pakietów szyb zespolonych, a sześć komór powietrznych w profilach z PVC zadziała jako doskonały izolator przed chłodem, napływającym z zewnątrz. W rezultacie Twoje nowe okna uzyskają wybitnie niski współczynnik przenikania ciepła – do Uw = 0,84 W/m²K i Uf* do 1,1 W/m²K

    A teraz najlepsza informacja dla pani domu:
    szyby profili:High Definition Finishing – wysokiej klasy, niezwykle gładka, łatwa w czyszczeniu
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  6. #146

    Domyślnie

    Cały czas dłubiemy, obrobiliśmy wnęki okienne i drzwiowe, teraz już czekamy na okna spokojnie. Do góry malujemy impregnatem poddasze oraz zatykamy dziury między ścianą kolankową a dachem, żeby móc ocieplić poddasze. Powoli, ale do przodu
    Ostatnio edytowane przez monikazhr ; 17-10-2017 o 18:02
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  7. #147
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    fr3d3k

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Mikołów
    Posty
    174

    Domyślnie

    rewelacja! gratulacje. Już bliżej jak dalej Podłogówka na całości czy gdzieś kaloryfery przewidziane ? Czym będzie grzane ? gaz?
    trzymam kciuki za dalsze postępy!
    remont zamczyskahttp://forum.muratordom.pl/showthrea...58#post6947858
    Pow.:290m2(parter,piętro,poddasze).Ogrzewanie 100%niskotemperaturowe.podłoga-15cm styro, dach-30cm wełny, ściany-5cm wełny wew + 12-20 cm styro grafit zew. PC HCT15kW,DZ6x150mb spiralnie na pow.ok550m2

  8. #148

    Domyślnie

    fr3d3k na dole kaloryfer jedynie w pokoju z wyjściem na taras (w przyszłości będzie to nasza sypialnia, na razie będzie to graciarnia, zabawkarnia i pokój kawowy). Uparłam się również na kaloryfer w salonie, chociaż hydraulik strasznie krzywo na mnie paCZył I nawet wyraził swój bunt i od razu zapiankował mi rury Góra cała w kaloryferach, bo tam podłogówki nie przewiduje ze względu na wysokość Tylko wylewka i ewentualnie 2 cm styro
    CO do końca... Ja go nadal nie widzę jeszcze
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  9. #149

    Domyślnie

    Dziś kupiliśmy drzwi do kotłowni, wybraliśmy drzwi Pantor Houston antracyt 80 prawe. Podobają mi się tak średnio, podobały mi się inne modele z tej firmy, ale wszędzie był problem z dostaniem 80. No trudno

    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  10. #150
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    fr3d3k

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Mikołów
    Posty
    174

    Domyślnie

    Nie dałoby się po 5 cm ościeży poszerzyć? Główne drzwi 80 to troszkę ciasno.
    Choć z drugiej strony jeśli się nie uda czegoś przecisnąć to zawsze można przez szerokie okno w sypialni
    remont zamczyskahttp://forum.muratordom.pl/showthrea...58#post6947858
    Pow.:290m2(parter,piętro,poddasze).Ogrzewanie 100%niskotemperaturowe.podłoga-15cm styro, dach-30cm wełny, ściany-5cm wełny wew + 12-20 cm styro grafit zew. PC HCT15kW,DZ6x150mb spiralnie na pow.ok550m2

  11. #151

    Domyślnie

    fr3d3k właśnie otwór miał być metrowy, murarz widocznie zgubił miarę... Teraz też o tym pomyśleliśmy, ale chyba z czasem zaczyna się przyzwyczajać nawet do błędów i niedoróbek
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  12. #152

    Domyślnie

    Aaaaa okna mają być w tym tygodniu
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  13. #153

    Domyślnie

    Okien jeszcze nie ma, może jutro (będzie futro) No trudno, czekamy, ale nie lenimy się

    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  14. #154

    Domyślnie

    Okien nadal brak Ale za to drzwi od kotłowni mamy Nie wiem po co, skoro na razie można wejść jeszcze każdym oknem

    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  15. #155

    Domyślnie

    Mamy drzwi, możemy se nawet przekluczyć, możemy se trzasnąć nimi, możemy se zamknąć je, tylko okien nadal brak W poniedziałek mają być na 200% ponoć



    Panowie wstawili, ale ja sama uszczelniłam je, zamontowałam wszystkie zaślepki i po przykrych doświadczeniach z niezdartą folią z okien dachowych, tym razem zdjęłam całą folię ochronną
    Góra również pomalowana, teraz w planach ocieplenie poddasza, postawienie ścianek działowych, dokończenie na górze elektryki i hydrauliki oraz załatwienie kredytu na wykończenie...
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  16. #156

    Domyślnie

    Przyjechały! Są piękne, właśnie się montują i już mi się podobają, w kuchni też super wygląda ten podział, który zaproponowali mi Panowie z DG OKNA - polecam

    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  17. #157

    Domyślnie

    Dzisiaj cały dzień oglądałam nasze okna, nie wiedziałam, że można się cieszyć takimi rzeczami jak okna w domu Macałam, oglądałam, dotykałam, miałam chę już je umyć No piękne są...


    A tu najmłodsza inwestorka, dzielnie znosi mamy zachwyty nad oknami


    Wyjście z naszej przyszłej kiedyś tam sypialni, okno typu patio - przesuwne


    Widok na front domu - salon i kuchnia Okno w kuchni ze stałą wstawką, bo chcę zlew przy oknie


    Salon od środka


    Salon
    Ostatnio edytowane przez monikazhr ; 14-12-2017 o 21:13
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  18. #158

    Domyślnie

    Wesołych Świąt

    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  19. #159

    Domyślnie

    Biurokracja nas pochłonęła w całości Ale może dzięki temu niedługo będą dalsze postępy
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  20. #160

    Domyślnie

    No więc obudziliśmy się z tzw. ręką w nocniku... Kiedy szanowny małżonek zgodził się wreszcie zaspokoić mój największy kaprys i złożyć dokumenty na przyłącza gazu i prądu, okazało się że za prundem czekać będziem 14 miesięcy i na gaz około rok - mimo że słup mam obok i korek od gazu tysz.... Kochom ten kraj, a papierów i świstków załatwiłam tysiąc pińćset, i zapłaciłam a to za to, a to za tamto No Polska :/
    No to będziemy czekać, ale nie biernie, szykujemy się do ocieplenia z zewnątrz i ocieplenia dachu oraz dokończenia poddasza
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

Strona 8 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony