dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 300 z 301
Pokaż wyniki od 5.981 do 6.000 z 6012
  1. #5981
    Lider FORUM (min. 2800) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar arcobaleno
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    4.024

    Domyślnie

    Dooobra jest Tego mi było trzeba Ćwiczenia w trakcie http://emoty.blox.pl/resource/36_1_34.gif
    Domek Arcobaleno

    ...bo od marzeń wszystko się zaczyna...

    Dzień za Dniem..
    Zapraszam Do Mojej Pracowni

  2. #5982

    Domyślnie

    Cytat Napisał kuleczka Zobacz post
    Faktycznie, weszłam i poczytałam. Kopenhaskie, głodóweczki i kilogramki wody i mięśni lecą a za miesiąc zabawa od nowa
    jest nawet taka piosenka "sialalalala zabawa trwa.."
    Wnioskuję, że wystraszyłyśmy towarzystwo na dobre.
    Amber, to przez Ciebie!!!!
    Nie wystraszyłyście baba jagi! Tylko nie ma czasu - wiosna przyszła!
    Więcej obowiązków - ogródek do skopania, rowerek do używania - poczytam Was czasem, ale nie mam się czym chwalić, niestety! W ciuchach luźniej - ale nie na tyle, żeby mieć z tego satysfakcję! Waga stoi, ale niech stoi - a nie rośnie! Dzięki zdrowemu, racjonalnemu jedzeniu mam lepsze samopoczucie - a to dla mnie bardzo ważne!
    Koleżanka z pracy dała mi namiary na dietetyka - zobaczymy...
    Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!

  3. #5983
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ullerowa
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    73

    Domyślnie

    Jak raportowanie to i ja cos skrobnę
    dobra przyznam się bez bicia że z cwiczeniami to róznie, nie zawsze po drodze, całe szczęście ze dobre nawyki żywieniowe zostaly
    waga na lekkim minusie, obwody też, co prawde powiedziawszy nawet mnie zaskoczyło
    znaczy się do bikini zdazę

  4. #5984

    Domyślnie

    Czas na spowiedź....

    W ogrodzie pracy co niemiara ........trawę doprowadzam do stanu używalności po tej cholernej zimie - wertykuluję, nawożę, opryskuję, koszę i na dodatek remontuję dom (własnymi rencami ) więc czasu tyle co kot napłakał
    Codziennie rower w plenerze zamiennie z bieganiem + siłownia - chyba niedługo ducha wyzionę dietka trzymana ...choć teraz pomalutku zaczynam ciąć kalorie.
    Wymiary na minusie (najwięcej brzuch i biodra ...góra stanęła .
    Wczoraj byliśmy na przejażdżce rowerowej 36 km, dzisiaj z rana 16 km (bo straszyli deszczem) tak w życiu bym nie wsiadła dzisiaj na rower ... w związku z tym odnotowano ból tylnej części ciała .
    Zaczął się sezon grilowy ....więc mięsiwa różne różniste pichcę i do tego warzywka i jakoś weekend przelatuje bez zbędnego stania nad garami

    Pozdrawiam wszystkie odchudzaczki i odchudzaczy
    amadi

  5. #5985
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Wczoraj na TVN Style byl pierwszy odcinek polskiej wersji :Gotuj i chudnij: - "Rewolucja na talerzu".
    Panie prowadzace lekko denerwujace, ale zaprezentowaly wczoraj trzy przepisy na odchudzone ciasta: czekoladowe, sernik i drozdzowe z owocami.
    Przepisy mozna znalezc tutaj:
    http://www.tvnstyle.pl/news/3028/view
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  6. #5986

    Domyślnie

    Cytat Napisał mbz Zobacz post
    Wczoraj na TVN Style byl pierwszy odcinek polskiej wersji :Gotuj i chudnij: - "Rewolucja na talerzu".
    Panie prowadzace lekko denerwujace, ale zaprezentowaly wczoraj trzy przepisy na odchudzone ciasta: czekoladowe, sernik i drozdzowe z owocami.
    Przepisy mozna znalezc tutaj:
    http://www.tvnstyle.pl/news/3028/view
    mbz, zerkajac na skladniki tych frykasow to wszystko mozna o nich powiedziec, ale nie to ze sa potrzebne jako skladnik menu zdrowego odzywiania Jesli ktos potrzebuje w codziennym jadlospisie obecnosc deseru, to mozna wymyslic setki innych przepisow, ktore sa i zdrowe i wartosciowe Ale jak rozumiem program robiony jest pod nawracajacych sie Anonimowych Zarlokow

    Wszystkim Odchudzaczkom gratuluje dzielnego zameczania silownianych i fitnessowych sprzetow
    Tak trzymac!
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  7. #5987
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Cytat Napisał AmberWind Zobacz post
    mbz, zerkajac na skladniki tych frykasow to wszystko mozna o nich powiedziec, ale nie to ze sa potrzebne jako skladnik menu zdrowego odzywiania Jesli ktos potrzebuje w codziennym jadlospisie obecnosc deseru, to mozna wymyslic setki innych przepisow, ktore sa i zdrowe i wartosciowe Ale jak rozumiem program robiony jest pod nawracajacych sie Anonimowych Zarlokow
    hehe, dokladnie tak. Myslalam, ze to bedzie taka polska wersja "Gotuj i chudnij" (tam najczesciej pokazuja calkiem fajne "zamienniki"), a tu zaczelo sie juz przy tym pierwszym czekoladowym ciescie - trzy (!) tabliczki czekolady - odchudzona wersja niby ma mniej o jakies 100 kcal od "tlustej" .

    Ale dla nawracajacych sie na poczatek dobre i to.

    Dam im jeszcze szanse - obejrze drugi odcinek, gdzie maja byc jakies dania miesne (bialeczko, mniam!) - zobaczymy (choc ze wzgledu na jedna prowadzaca cieeezko sie oglada)
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  8. #5988

    Domyślnie

    Uff. Weekend był całkiem ładny i wreszcie mogłem się trochę poruszać na świeżym powietrzu. W sobotę, po salsie, bieg na dwie mile w tempie "ile fabryka dała", ukończony z czasem 15:22. Jeszcze minuta do poprawienia i mój osobisty cel osiągnięty W niedzielę już spokojniej, jogging na trochę ponad pięć i pół kilometra zajął mi jakieś czterdzieści minut. Dzisiaj jeszcze aikido

  9. #5989
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ullerowa
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    73

    Domyślnie

    Ktos tu jeszcze zagląda?

    Jak forma?

  10. #5990
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Dziewczyny podaje link gdzie mozna kupic stevie
    http://www.wezen.pl/dlasmakoszy/slodziki_aromaty

  11. #5991

    Domyślnie

    Oj jaka cisza Mam nadzieje, ze to tylko dobry objaw i oznacza malo siedzenia przed kompem, a duzo aktywnosci U mnie po staremu, chociaz juz wakacyjnie wloczymy sie po swiecie Bylo cudnie, goraco, plazowo i ... i sportowo! A od niedzieli dalszy ciag urlopowania!

    BTW czy kazda "odchudzaczka" nabyla juz super bikini?
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  12. #5992
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Wyciagam watek z forumowych "odmetow" zapomnienia

    Od czasu zakupu orbitreka, cwicze na nim codziennie ( no prawie ) ok. 30-40 minut.
    Wagowo spektakularnego efektu nie ma, ale cialo zrobilo sie bardziej sprezyste, a poza tym od ostatniego miesiaca - prawie 3 cm mniej w biodrach, 1 cm w pasie i 1,5 cm w udzie
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  13. #5993

    Domyślnie

    mbz, gratulacje!!! 3 cm w biodrach to spora roznica! Pewnie juz wymienisz garderobe Mocno gratuluje i trzymam kciuki za kolejne ubytki!

    A co z pozostalymi? Czyzby wakacyjne szalenstwo na dobre zagoscilo w Waszym zyciu??? No chwalcie sie co u Was? Do odpowiedzi wywoluje kuleczke, ullerowa, arco, boratom i pozostale U mnie bez zmian, chociaz jedna zmiana jest ... aby chociaz kilogram lub dwa wypracowac miesni ... takie upalne lato straszne jest dla jakiegokolwiek apatytu ... nic tylko woda i woda ... Ale nie myslcie, ze tylko leniwie smaze sie w tym piekielku Wlasnie wrocilam ze spinaczki po slowackich skalkach, wczesniej balowalam sportowo a jakze w Paryzu, a jeszcze wczesniej dawalam wycisk z Aquariusie w Kolobrzegu A teraz sie przepakowuje i za pare dni ruszam do Bryzy
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  14. #5994
    Lider FORUM (min. 2800) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar arcobaleno
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    4.024

    Domyślnie

    Zgłaszam się
    Mam dwie wiadomosci dobrą i złą
    Zacznę od złej - nie daję rady z codziennymi ćwiczeniami :/ nie ma szans po prostu, czasowo nie wyrabiam, Wiki już nie chce leżeć na płasko w kojcu (hehe) a i Julka w domu ze mną od wakacji, więc ledwo wyrabiam z obowiązkami..przed upałami jezdziłyśmy z siostrą na rowery jak dzieci poszły spać, taka fajna traska, ok 40 min ciągłej jazdy, tak ze 3 razy w tygodniu - dobre i to..
    Dobra wiadomość - ważę 58,5 kg z czego jestem bardzo zadowolona
    Nawyki żywioeniowe i patrzenie na jedzenie zmienione chyba na dobre dzięki Amber Aczkolwiek nie wszystkie, ale nie mam aż takiego zacięcia Tak mi dobrze!
    Domek Arcobaleno

    ...bo od marzeń wszystko się zaczyna...

    Dzień za Dniem..
    Zapraszam Do Mojej Pracowni

  15. #5995

    Domyślnie

    arco! noooo Kochana, na Ciebie chociaz mozna liczyc!!! Gratuluje mocno, mocno, mocno!!! Ty to masz chyba najtrudniej! Dlatego ciesze sie dwa razy wiecej ! Dajesz rade i widac to na wadze Jesli chodzi o brak regularnosci to spoko! Ty i tak nabiegasz sie przy Dziewczynkach Czy ja juz pisalam, jak bardzo Cie podziwiam? A gdzie aktualne letnie foty? Prosze wstaw cos dla motywacji nas wszystkich

    BTW tworcza kobieto i jeszcze nie zapomnij o nowych fotach tortow! Bardzo prosze
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  16. #5996
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kuleczka

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.130

    Domyślnie

    Witam wakacyjnie i upalnie
    Melduję, że dobrze się mam, tzn aktywność na siłowni stety/niestety zmalała ups
    Teraz w przewadze rower, pływanie, ogrodowa siatkówka, badminton i jakieś takie letnie aktywności.
    Wiadomo, dzieci w domu i trzeba im jakoś czas zapełnić.
    Mamy już za sobą łażenie po górach, a w ten weekend morze polskie morze.


    Dobrze mi z tym, ale od września dzieciaki do szkoły a mama wraca na siłownię już w pełnym wymiarze

    Ps. Waga spadła do 55 i stoi w miejscu, no ale przez te upały to niemal o samej wodzie człowiek żyje

    Arco, mbz gratki, a o Tobie Amber to już nawet nie chce mi się gadać.
    Twoja aktywna postawa to mój niedościgniony wzór!!!
    Cóż to za robot piękny i młody,
    I cóż to za robotniczka,
    Ona mu daje z dzbana pentody,
    A on jej wtyczki z koszyczka

  17. #5997

    Domyślnie

    arco - Siostro ciesze ze i Ty sie odezwalas!!!! Rozbijasz sie po swiecie, ale to tylko dla zdrowotnosci, prawda??? W jakie gory Cie wywialo, he??? Skrobnij pare slow, bo ja wlasnie ze spinaczki po Slowacji wrocilam ... paznokcie polamane, kolana poobijane, rece nadwyrezone ale radocha jest!!!!
    A jesli chodzi o morze za pare dni bede sie udzielac w okolicacha Juraty i Trojmias. Jak zobaczysz jakas szalona kobiete z aparatem pokrzykujaca na cud-miod pare zakochanych to bede ja
    arco, a jakies zdjecia albo co???? Nie zapodasz????
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  18. #5998
    Lider FORUM (min. 2800) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar arcobaleno
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    4.024

    Domyślnie

    Oj zdjecia, zdjęcia od razu by się chciało...a Wy to co laski???!!! Milion razy lepiej ode mnie wyglądacie bo ja na dobrej drodze jestem, ale do waszych proporcji to mi daleko ojj - na jesień mi się zluzuje to się wezmę za cwiczenia
    Kulka - witaj kobieto
    Aaa no dobra mam taką jedną nawet w stroju kąpielowym Jednoczęściowym (ale takim wiecie..powycinanym ) bo brzuch jeszcze nie wygląda i nie wiem czy mu się zmieni czy tak zostanie, ale wpływu na to większego chyba nie mam..



    Hahaha - ale widać, co?
    Domek Arcobaleno

    ...bo od marzeń wszystko się zaczyna...

    Dzień za Dniem..
    Zapraszam Do Mojej Pracowni

  19. #5999

    Domyślnie

    arco, kurcze nie wiem co napisac ... szczene wciaz zbieram z klawiatury ... ze ja Ciebie Kochana nie mam przed WLASNYM obiektywem ... ahhh pechoza ... Cudnie wygladasz i wyjatkowo zmyslowo!!! Wlasnie tak widze nasz watek!!! Tylko czy Ty sie musisz odchudzac??? Absolutnie nie!!!! Ty musisz robic sobie wiecej fot, ot!!!!! Cuuudnie !!!!!
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  20. #6000
    Lider FORUM (min. 2800) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar arcobaleno
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    4.024

    Domyślnie

    Amber - Ty tu nie ściemniaj tylko dawaj fote z avatara!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bo lupę zaraz poszukam tak mnie to zdjęcie intryguje!!
    P.S Widzisz - bo ja to taka sprytna jestem, ze ujmuję tylko to co się do pokazywania nadaje haaaha
    Domek Arcobaleno

    ...bo od marzeń wszystko się zaczyna...

    Dzień za Dniem..
    Zapraszam Do Mojej Pracowni

Strona 300 z 301

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony