dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 105 z 214
Pokaż wyniki od 2.081 do 2.100 z 4265
  1. #2081
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Cytat Napisał faffa2 Zobacz post
    Polecam
    http://www.emen.pl

    Zamówienie i później montaż kominka bez żadnych problemów. Wszystko opisane w umowie
    językiem zrozumiałym dla klienta, bez żadnych haczykow i drobnych duczków.
    Co takiego "EMEN" robiła dla Ciebie? Widzę że też solary montują , sauny i inne.
    kozien

  2. #2082

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozien Zobacz post
    Co takiego "EMEN" robiła dla Ciebie? Widzę że też solary montują , sauny i inne.
    Skąd to zdziwienie? Uważam, że wykonali usługę bardzo dobrze, nie przepłaciłem ani za wkład ani za montaż (orientowałem się w kilku innych firmach). A co do solarów to sprzedają zestawy firmy Lazar.

  3. #2083
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mati_2808

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    RUDNIK
    Kod pocztowy
    32-440
    Posty
    5

    Domyślnie

    polecam
    - wykończeniówka (łazienki, podłogi, malowanie, regipsy, płytki - flizy jak kto woli itd.) - GIELMAR 602531501 . Potrafi doradzić, zaproponować inne rozwiązanie. Duży plus to wchodzi na robotę i robi aż skończy, bo słyszałem o ekipach które skaczą z budowy na budowę i końca nie widać.

  4. #2084

    Domyślnie Łukasz Kleszcz -NIESOLIDNY stolarz. Przestrzegam!!

    pan Łukasz Kleszcz z Kęt k. Oświęcimia jest najbardziej niesolidnym, niesłownym "facowcem" z jakim się zetknęliśmy. Kuchnię wprawdzie zrobił w miarę ładnie i dokładnie, ale za to z okolo 6 miesięcznym opóźnieniem. Natomiast schody, drzwi wewnętrzne, szafki łazienkowe to całkowita porażka jak chodzi o terminy. Termin minął 2 lata temu we wrzesniu 2008 roku (!) Obiecuje , że na pewno przyjedzie w przyszłym tygodniu. Oczywiście nic takiego nie nastepuje.
    Mam niedokończone schody, szafka łazienkowa stoi w częściach, opaski wokół drzwi wybrakowane, brak drzwiczek do zsypu na bieliznę itp.
    Trzeba mu oddać, że robi ładnie (przynajmniej kuchnia i drzwi wewn. są ładne) ale terminy to katastrofa!!! Niesłowność!! Nigdy nie wykańcza szczegółów i detali. Bierze kasę obiecując, że te drobiazgi dokończy w przyszłym tygodniu...
    Jednym słowem OSZUST.
    Na szczęście nie zalega mi jakiejś sporej kasy, ale jesli nie dokończy spraw do końca lutego 2011 to składam doniesienie na policję, prokuraturę itp.
    Przestrzegam wszystkich aby nie dali się nabrać.
    Jakub Bernatt, Tychy

  5. #2085
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    Cytat Napisał faffa2 Zobacz post
    Skąd to zdziwienie? Uważam, że wykonali usługę bardzo dobrze, nie przepłaciłem ani za wkład ani za montaż (orientowałem się w kilku innych firmach). A co do solarów to sprzedają zestawy firmy Lazar.
    Niczemu się nie dziwie Szukam po prostu kogoś od kominków i tyle solary też mnie interesują a jak jeszcze wykonywali by GWC to już bajka
    kozien

  6. #2086
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie Gwc

    pytałem w tamtym roku o GWC i nikt mi nie odpowiedział, czy ktoś z was montował i może mi kogoś polecić?
    kozien

  7. #2087
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar kubus2011
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    32-566
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał .:migotka:. Zobacz post
    Witajcie
    Zamierzamy zacząć latem budowę i obecnie szukamy architekta do projektu indywidualnego. Spodobał się nam właściciel Mirpolu z Węgrzców, wycenia się na 7500zł. Czy to dobra cena? Czy ktoś z was miał z nim do czynienia (lub z ogóle z tą firmą)? A może macie namiary na innych projektantów, którzy podejmują się projektowania od zera, a nie tylko adaptacji? Potrzebny też będzie geodeta do mapek, na razie mam ofertę za 650zł brutto - Michał Nowosielski. Znacie? Rzetelny? Czy przy mapie można coś w ogóle spartolić?
    Mogę polecić Biuro Konstruktor z Chrzanowa. Co prawda dla mnie zrobili adaptację z małymi zmianami, ale wiem że specjalizują się głównie w projektach indywidualnych. Koszty wykonania u nich projektu to 6tyś z geodetą, projekt podjazdu jeśli potrzebny, cała papierkowa robota. Spotykałem się z nimi jedynie w celu wprowadzenia ewentualnych poprawek.
    Nasz projekt to delikatnie zmodyfikowana przez nas "Dzierlatka"
    Pow użytkowa: 161,70 m2
    Pow zabudowy: 138,91m2
    Pow całkowita: 226,60m2

    Kabatura: 596,00m3
    2 kondygnacje - bez piwnic
    blacho-dachówka

  8. #2088
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Trymi
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Niepołomice
    Posty
    256

    Domyślnie

    Mimo, że dopiero zaczynam przygodę z budową to ocenię kilku wykonawców:

    Biała lista :
    - geodeta GEOMAP - p. Robert Głuszek, wszystko porządnie i za nieduże pieniądze.
    - geolog Paweł Różalski - polecany na tym forum - super
    - firma projektowa Aprojekt z Krakowa - p. Mariusz Grzybek - konkretnie i solidnie

    CZARNA LISTA:
    - parkiety BOGMAZ z Krakowa - szlag mnie trafia jak widze efekty ich pracy u mnie. Parkiet zniszczony, nie wiem czym oni to cyklinowali - glebogryzarką???
    Wszystko zwalili na... niską temeraturę w pomieszczeniu. NIE POLECAM!!!!
    - poza tym jest taki pan Krzysztof Siarkowski, postawny buc, który bawi się w wykańczanie mieszkań - tzn. jak się później okazało - pośredniczy bo wycenił flizowanie na 5tys. Wziął sobie górali za 3tys. a potem przy płaceniu zażądał 7tys. bo w przeciwnym razie młotkiem wszystko porozwala.

  9. #2089

    Domyślnie

    a może podpowiecie jakiegoś sprytnego stolarza z Krakowa albo najbliższych okolic, który mógłby mi kilka progów dębowych zrobić

    będę bardzo wdzięczny
    pozdrawiam

  10. #2090
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Napisał alef Zobacz post
    a może podpowiecie jakiegoś sprytnego stolarza z Krakowa albo najbliższych okolic, który mógłby mi kilka progów dębowych zrobić

    będę bardzo wdzięczny
    pozdrawiam
    Ja polecam p. Maćka, polecanego na forum - 694 933 557. U nas robił dębowe parapety i schody. Nie wiem czy robi same progi ale zapytaj.
    Home sweet home!

  11. #2091

    Domyślnie Poszukuję firmy brukarskiej mającej doświadczenie w robieniu bruku klinkierowego.

    Witam
    Poszukuję DOBREJ i SPRAWDZONEJ firmy brukarskiej z okolic Bochnia-Brzesko-Tarnów, która ma doświadczenie w układaniu bruku klinkierowego.
    Najlepiej gdyby ta firma potrafiła też zrobić samodzielnie projekt (nie jest to konieczne, ale mile widziane).
    W planach mam do zrobienia spory taras wraz ze schodami + schody wejściowe + podjazd i chodniki z klinkieru ze wstawkami granitowymi.
    Jeżeli możecie polecić kogoś faktycznie sprawdzonego, bo partaczy to mam już serdecznie dość. Co jeden to lepszy.

  12. #2092
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mati_2808

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    RUDNIK
    Kod pocztowy
    32-440
    Posty
    5

    Domyślnie

    WITAM
    POLECAM FLIZIARZA PAN KRZYSZTOF 602531501 [email protected]

  13. #2093
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gaga2000

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał MayaCe Zobacz post
    Chciałam ostrzec wszystkich przed wyborem kominków ze strony komineczek.pl Kominek jaki został nam zamontowany jest cały krzywy,piaskowce są krzywo docięte belka zamontowana nie równo.Facet obiecał szybę nie kopcąca za dopłatą,ale oczywiście jest inna.Montują je z tego co mają akurat pod ręką masakra.Szczerze to już kominki z marketów są dużo tańsze a lepiej wyglądają. Chcieliśmy żeby pan B. przyjechał i poprawił to co spartaczyli,najpierw obiecał że przyjadą a potem to już zero kontaktu.

    ja również ostrzegam przed jakimikolwiek usługami p.borgosza z krakowa firmy komineczek.facet olewa klienta, jest niesłowny albo arogancki ,albo przemiły w zależności od humoru.15 12 2010 zamówiliśmy piec koza k7przez internet ,po 5-ciu dniach dzwonię i dowiaduję się że facet nie zdążył przelewu zrobić mówiąc pretensjonalnym głosem że on nie zagląda codziennie na pocztę i mogłam sobie zamówić telefonicznie .miesiąc czekaliśmy na dostawę pieca oczywiście po wielu interwencjach [firma komineczek i firma dhl odbijały piłeczkę] i po wielu przebojach włącznie z rzekomą stłuczką piec dotarł .oczywiście zamiast dwóch rur jest jedna .dzwonię do faceta z reklamacją i dostaję odpowiedz że do trzech dni będzie dostarczona ,do dnia dzisiejszego nie dostarczono ,piec stoi tylko jako ozdoba i z facetem się nie dogada gaga

  14. #2094

    Domyślnie zapytanie o wylewkarza polecanego przez tynkarza Pana Żmudę!

    Witam. Od około pół roku dzwonię do wylewkarza polecanego przez Pana Żmudę, który będzie u nas wykonywal tynki. Telefon który podał Nam w/w spec od tynków nie odpowiada. numer tel: 888 591 293. Czy ktoś zna może jakiś inny kontakt do tego wylewkarza. Prosiłbym również jeśli ktoś miałby jakieś namiary na godnego polecenia wylewkarza. Z góry dziękuję pozdrawiam . Jeden z pytanych wylewkarzy podał nam cenę 12 zł za robociznę. Powiedzcie czy jak na Kraków to dobra cena?

  15. #2095

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kallula Zobacz post
    Jeden z pytanych wylewkarzy podał nam cenę 12 zł za robociznę. Powiedzcie czy jak na Kraków to dobra cena?
    normalna jesli z ulozeniem izolacji (styropian, folia, siatka druciana badz zbrojenie rozproszone)
    sa tansi o 1 zl nawet 2 zl tylko czy warto ryzykowac za 150 czy 300 zl

  16. #2096
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kallula Zobacz post
    Witam. Od około pół roku dzwonię do wylewkarza polecanego przez Pana Żmudę, który będzie u nas wykonywal tynki. Telefon który podał Nam w/w spec od tynków nie odpowiada. numer tel: 888 591 293. Czy ktoś zna może jakiś inny kontakt do tego wylewkarza. Prosiłbym również jeśli ktoś miałby jakieś namiary na godnego polecenia wylewkarza. Z góry dziękuję pozdrawiam . Jeden z pytanych wylewkarzy podał nam cenę 12 zł za robociznę. Powiedzcie czy jak na Kraków to dobra cena?
    Moze zadzwon do P. Zmudy zeby jeszcze raz zweryfikowal podany numer telefonu ....... chyba Pan wylewkarz jest obecnie w Anglii , tez mam ten sam numer do Niego , u mnie wylewki dopiero we wrzesniu wiec nie dzwonilam jeszcze .....

  17. #2097

    Domyślnie

    Edzia to samo mówił nam Pan Zmuda, że prawdopodobnie jest w Angli. Nic szkoda bede szukał kogos innego

  18. #2098
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jowitajb

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Trąbki
    Posty
    111

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kallula Zobacz post
    Witam. Od około pół roku dzwonię do wylewkarza polecanego przez Pana Żmudę, który będzie u nas wykonywal tynki. Telefon który podał Nam w/w spec od tynków nie odpowiada. numer tel: 888 591 293. Czy ktoś zna może jakiś inny kontakt do tego wylewkarza. Prosiłbym również jeśli ktoś miałby jakieś namiary na godnego polecenia wylewkarza. Z góry dziękuję pozdrawiam . Jeden z pytanych wylewkarzy podał nam cenę 12 zł za robociznę. Powiedzcie czy jak na Kraków to dobra cena?
    12 zł to dobra cena, jeśli wliczają w to ułożenie styropianu i/lub zbrojenie rozproszone (u mnie za zbrojenie fibermesh i ułożenie taśmy dylatacyjnej - z ich materiałem doliczali dodatkowe 2 zł/m2). Cena podstawowa wylewek 11 zł w październiku 2010. Polecam - szybko i sprawnie Dro-mix - dojechali pod Wieliczkę, więc do K-wa pewnie też.
    Ja radzę styropian jednak ułożyć sobie samemu - zrobisz to dokładnie, a to podstawa. Wylewkarze kładą szybko i byle jak. Najczęściej doliczają za ułożenie 1 zł od m2, także pieniądze nieduże, ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia. My układaliśy sami - trochę nam zeszło, ale jest teraz tak jak trzeba.
    Ostatnio edytowane przez jowitajb ; 19-02-2011 o 20:21

  19. #2099
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    czesak

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    3
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    witam szukam dobrej ekipy godnej polecenia do tynkow cementowo wapiennych z okolic tarnowa malopolskie

  20. #2100
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kozien
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    Sieborowice
    Posty
    107
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    61

    Domyślnie

    kurcze co się dzieje, nikt z was nie robił gruntowego wymiennika ciepła, pytam już od tamtego roku i cisza?dajcie jakiś namiar!
    kozien

Strona 105 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony