dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 45 z 237
Pokaż wyniki od 881 do 900 z 4722
  1. #881

  2. #882
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał narendil Zobacz post
    Ewcia, po zobaczeniu Ciebie przy oknach zmieniam zdanie
    Jeśli się da, to obniżaj.
    Tak jest . Uda się. Dzisiaj rozmawiałam i będą niżej . Nie trzeba przesuwać o całą dachówkę. Żeby nie było problemu z ociepleniem od środka, umówiliśmy się na pół dachówki . To powinno już wystarczyć by moja głowa wystawała ponad . Bardzo przyjemna była to rozmowa . Ech, żeby tak każdy fachowiec rozmawiał.

    Cytat Napisał AniaS79 Zobacz post
    Wygląda na to, że wciąż to ja jestem najniższa na forum. Może niekoniecznie w tej kategorii chciałabym być "naj", ale co zrobić
    Ja to bym nie miała nic przeciwko noszeniu rozmiaru 34. Mogłabym być w tej kategorii "naj"

    Cytat Napisał mariomili Zobacz post
    Ja bym bez obniżyła, bo teraz tak sobie to wygląda My swego czasu gdy cały dach był już skończony zdecydowaliśmy sie na jeszcze jedno okno dachowe ( raczej taka moja zachcianka) 3 godzinki i po sprawie
    Pocieszyłaś mnie Mariomili z tym czasem . Mój fachowiec też twierdzi, że nie ma problemu i jutro się za to zabierze.

    Cytat Napisał TwoOfUs Zobacz post
    Ojoj ale dylemat z oknami Julianko zmieniaj koniecznie U mnie była podobna sytuacja i pan od dachu samozwańczo zadecydował że w projekcie są za nisko i dał na 130cm. Miały być na 100cm i ja byłam tym zachwycona bo nie tylko ja mogłam wyjrzeć, ale i dzieci widziały by coś więcej niż tylko niebo, a widok mam podobny jak u Ciebie, na łąki i lasy Ja niestety nie zdecydowałam się na zmiany bo zorientowałam się za późno (uroki budowania na odległość ) i teraz okropnie mi szkoda, ze jest inaczej niż miało być
    Dziękuję Two za głos Jak widzisz nawet będąc na miejscu można "przeoczyć" takie poważne niedogodności. Najważniejsze, że się uda . Cieszę się BARDZO i nawet przeszła mi poranna złość na faceta od CO, który zadzwonił i zapytał czy może przyjść kolejne 2 tygodnie później
    Rzadko to robię, ale zważył mnie już dwa tygodnie temu zapowiadając, że przyjdzie później, więc powiedziałam co o tym myślę. Kończy mi się urlop i miałam nadzieję, że więcej uda się zrobić w tym czasie. Nie chodzi o to bym była przy nim i patrzyła mu na ręce, ale mając obowiązki zawodowe nie jestem w stanie tak się angażować, odbierać w pracy telefonów i decydować o ważnych sprawach na odległość, nie widząc o co chodzi. Wybraliśmy go mimo najwyższej oferty, zaufaliśmy, daliśmy sporą zaliczkę, obchodzimy jak z jajkiem, bo jest z polecenia, a on taki numer . O dziwo nie wytrzymał mój M., który w takich sytuacjach jest oazą spokoju i też powiedział do słuchu. W efekcie facet ma być w przyszłym tygodniu, a nie w połowie września. Mam nadzieję, że dzisiejsza rozmowa nie wpłynie na naszą dalszą współpracę, ale kurcze mam już dosyć traktowania naszej budowy jak miejsca, które może poczekać.

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Ewo, ja do Ciebie po prośbie
    Czy mogę Cię prosić o wklejenie do wątku Basi tej wizualki poniżej
    Kasiu z największą rozkoszą już to uczyniłam. Cieszę się, że do mnie ją wkleiłaś .

    Cytat Napisał malkul Zobacz post
    Pesteczko co my biedulki bysmy bez ciebie zrobiły Twoje wizualki są niesamowite
    Popieram z całego serca i nie wiem co zrobić by Pesteczka dostała jakiś piękny tytuł przy nicku. Pisałam już 3 maile (do redakcji i do administratorów), ale nie dostałam nawet odpowiedzi . Potem niemal wszystkie dostałyśmy jakiś śmieszny tytuł "wakacyjnych pomagaczy"
    Ktoś wie co zrobić? Może jak więcej osób napisze, to będzie skuteczne? Ja prosiłam o "Najlepszego doradcę na FM", ale uważam, że powinna dostać jakąś piękną wyjątkową rangę. Co począć? Pomożecie?

  3. #883
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Julianna, EWO, zawstydzasz mnie, a ja dopiero teraz zabieram się za Twój kominek

    Na dodatek mimo, że sobie różne rzeczy spisywałam i zbierałam do kupy, to nie bardzo mogę teraz z tym dojść do ładu. Czy możesz podesłać mi na priv trochę wiedzy? Jeśli masz wybrany model, to poproszę info. Czy znajdę u Ciebie w wątku plan salonu z wymiarami? Jaką masz wysokość ścian?
    Bardzo by mi to pomogło i przyspieszyło pracę.
    Czy dobrze pamiętam, że podłoga to naturalny dąb, a szare płytki Circonio Cemento 60x60?
    W ogóle napisz co tylko przychodzi Ci na myśl.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  4. #884

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Pesteczka (...) powinna dostać jakąś piękną wyjątkową rangę.
    Jestem bardzo za Jakiś artystyczny tytuł by tutaj pasował
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  5. #885

    Domyślnie

    I ja jestem za, chociaż nie wiem czy to da rade zrobić. Te tytuły nadawane sa automatycznie bodajże od ilości postów - nie wiem czy można sobie kogoś wyróżnić w ten sposób, ale próbujmy.
    Do kogo piszemy????

  6. #886

    Domyślnie

    Jeśli głosowanie jeszcze aktualne, to też po zobaczeniu zdjęcia uważam, ze warto obniżyć okna

  7. #887

  8. #888
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Ewo okno obniż ,ja mam wszystkie za wysoko i latam po domu jak opętana ,żeby zobaczyć kto przyjechał pod dom.U mnie był problem,że jakbym dała okno (przy dachu bezokapowym-szybko dachówki się kończą )to okno wyglądało by jak spadające,bo tylko jedna dachówka byłaby pod nimi.Teraz zdecydowanie wolałabym spadające niż za wysoko.Nie mówiąc o jednym oknie niedachowym ,a nawet dwóch.I tak niestety to prawda,mężczyźni nie lubią przeróbek-dlatego moja sąsiadka wszystko robi pod nieobecność męża.I ja strasznie żałuję,że się nie uparłam

  9. #889
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Ale mi niespodziankę sprawiłyście . Nie wiem czy najpierw dziękować, że do mnie zaglądacie czy za Waszą pomoc .
    Rasiu... to naprawdę Ty? Nie wiem jak Cię godnie przywitać . Bardzo, bardzo mi miło, że zaglądasz, choć tak niewiele mogę jeszcze pokazać.
    Twój domek oglądałam jeszcze zanim zalogowałam się na FM. Zachwycałam się bryłą domu, oranżerią, schodami, kamieniami, elewacją, ogrodzeniem, pieskami, Twoim talentem do robienia zdjęć w ogrodzie - nie jestem w stanie wymienić wszystkiego, ale doprowadzałam do bólu głowy mojego M. wołając - choć, zobacz, zobacz, jak ładnie, ciekawie, oryginalnie... Byłam tak zielona w temacie, że nie śmiałam się w ogóle odzywać, a teraz to Ty piszesz u mnie .
    Dziękuję po stokroć


    .
    Dawno nie przeczytałam tylu komplementów na raz. Bardzo dziękuję.

    Co do tytułu dla Pesteczki - absolutnie się należynp. Najlepszy Doradca od grafiki...(celowo nie napisałam "wizualek" bo Pesteczka nie opędziłaby się od privów) i zgłosić należy tu: http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post5425209

  10. #890
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    O! Nie zauważyłam, że już Natalia dała linka.

    Przy okazji jak już się tak rozgadałam... Julianko, w której Ikei widziałaś tę suszarkę, bo nigdzie jej nie mogę znaleźć??? Potrzebuję jedną bardzo bardzo...
    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    W Ikea są, takie metalowe. Oglądałam je ostatnio. Są solidne i całkiem ładne, ale te drewniane mają... hmm... duszę . Oprócz funkcji, są po prostu piękne.
    Te z Ikea to seria GRUNDTAL i wygląda tak:




  11. #891
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Julianna, EWO, zawstydzasz mnie, a ja dopiero teraz zabieram się za Twój kominek

    Na dodatek mimo, że sobie różne rzeczy spisywałam i zbierałam do kupy, to nie bardzo mogę teraz z tym dojść do ładu. Czy możesz podesłać mi na priv trochę wiedzy? Jeśli masz wybrany model, to poproszę info. ...
    Kasiu, przede wszystkim nieco odpocznij . Należy Ci się za ten ogrom pracy .
    Mnie sprawia naprawdę szczerą radość gdy widzę co tworzysz dla innych. Salon Basi przeżywam niemal jak swój, bo byłam w nim i widziałam na żywo puste ściany, które Ty tak pięknie urządziłaś .
    Nie przekopuj mojego wątku, bo wiem, że to męczące, a w dodatku w międzyczasie nieco się zmieniło . Postaram się wysłać Ci w jednym pakiecie wszystko o co prosisz. Może uda mi się zrobić jutro lepsze zdjęcia.
    Nade wszystko jednak powtarzam, żebyś nie czuła się zobowiązana. Nie masz pojęcia jak bardzo doceniam to, że towarzyszysz mi (i reszcie Dziewczyn) w naszych poszukiwaniach, rozterkach, zachwytach i tak szczodrze dzielisz się swoją wiedzą, czasem i talentem .

    Cytat Napisał rere79 Zobacz post
    Jestem bardzo za Jakiś artystyczny tytuł by tutaj pasował
    O tak! Macie jakieś propozycje?

    Cytat Napisał szocik Zobacz post
    I ja jestem za, chociaż nie wiem czy to da rade zrobić. Te tytuły nadawane sa automatycznie bodajże od ilości postów - nie wiem czy można sobie kogoś wyróżnić w ten sposób, ale próbujmy.
    Do kogo piszemy????
    Madziu te, o których piszesz oraz takie "specjalne" . Pesteczka bez najmniejszych wątpliwości na takie zasługuje.


    Cytat Napisał Natalia Stanko Zobacz post
    Ooo... i tego mi było potrzeba BARDZO dziękuję Natalio. Zajrzałam - wątek przymarł, ale w maju się ożywił . Mam nadzieję, że nasze prośby zostaną wzięte pod uwagę .

    Proponuję zatem kolejność taką - zdecydujmy jaki tytuł jest godny Kasi - Pesteczki . Piszcie proszę swoje propozycje w moim wątku. Jeśli to ustalimy, to napiszę w wątku który wkleiła Natalia, a Was serdecznie poproszę o poparcie . Wierzę, że damy radę .

    Pesteczko, przepraszam, że tak publicznie, ale gdy próbowałam samotnie, to nie byłam skuteczna. Wiem, że nie pomagasz dla poklasku, ani tytułów. Robisz to wszystko bezinteresownie i dlatego tym bardziej należy to docenić

    Cytat Napisał Barbara74 Zobacz post
    Ewo okno obniż ,ja mam wszystkie za wysoko i latam po domu jak opętana ,żeby zobaczyć kto przyjechał pod dom...
    Cytat Napisał Natalia Stanko Zobacz post
    Jeśli głosowanie jeszcze aktualne, to też po zobaczeniu zdjęcia uważam, ze warto obniżyć okna
    Dziękuję Basiu i Natalio . Umacniacie mnie w decyzji .

    Wszystkim Wam dziękuję
    Ostatnio edytowane przez julianna16 ; 22-08-2012 o 23:23

  12. #892
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał rasia Zobacz post
    O! Nie zauważyłam, że już Natalia dała linka.

    Przy okazji jak już się tak rozgadałam... Julianko, w której Ikei widziałaś tę suszarkę, bo nigdzie jej nie mogę znaleźć??? Potrzebuję jedną bardzo bardzo...
    Rasiu ślicznie dziękuję i za linka i za pierwszą propozycję tytułu

    A suszarkę na 100% widziałam w Katowicach na ekspozycji . Miałam problem znaleźć na stronie Ikei, ale chyba były na stanie. Jak chcesz to sprawdzę jak będę przy okazji.
    Ostatnio edytowane przez julianna16 ; 22-08-2012 o 23:19

  13. #893
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Cytat Napisał rasia Zobacz post
    Dawno nie przeczytałam tylu komplementów na raz. Bardzo dziękuję.
    A, bo takie komplementy to specjalność Ewy

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    O tak! Macie jakieś propozycje?
    Podoba mi się propozycja rasi:
    Cytat Napisał rasia Zobacz post
    Co do tytułu dla Pesteczki - absolutnie się należynp. Najlepszy Doradca od grafiki...
    W pełni popieram Wasz pomysł!
    Pestka rzeczywiście na taki tytuł zasługuje
    Czarodziejka!
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  14. #894

    Domyślnie

    Cytat Napisał rasia Zobacz post
    Najlepszy Doradca od grafiki
    I ja przychylam się do nadania takiego tytułu
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  15. #895
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AniaS79
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.617

    Domyślnie

    Również popieram nadanie specjalnego tytułu. Za każdym razem zresztą od nowa się zachwycam talentem Pestki, więc sprawa jest oczywista

    A Ty sobie Ewcia nie wyrzucaj, że zdarzyło Ci się (jak Cię znam, to z całą pewnością tylko Ci się zdarzyło ) być niemiłą dla Pana od CO. Ja na swej budowlanej drodze zauważyłam dwie rzeczy. Uśmiech i uprzejmość potrafią wiele zdziałać, ale wykonawca musi znać granice. Jeśli uzna, że może Ci "wejść na głowę", to jesteś spalona... Potem się zaczynają takie kombinacje, jak u Ciebie... Panowie wychodzą bowiem z założenia, że nie będziesz się wściekać, jeśli sobie zrobią "w międzyczasie" inną robotę.
    Ja tak miałam z ludźmi od podbitki (dopóki któregoś dnia w końcu nie upomniałam się dobitnie o swoje..), z ekipą od wykończeń i przede wszystkim ze stolarzami od tych nieszczęsnych schodów - tu już była wojna. Sama siebie nie podejrzewałam, że potrafię wyartykułować naraz taką ilość mało przyjemnych słów I nagle się okazało, że niemożliwe stało się możliwe

  16. #896

    Domyślnie

    Ja mam co miesiąc "śmierdzącą" sprawę i to dosłownie, zawsze muszę się dopraszać o "serwis WC przenośnego". Dopiero jak zadzwonię z krzykiem, żeby zabierali sobie ten swój "kibel" serwis przyjeżdża tego samego dnia Słuchajcie, a może niektórzy czerpią jakąś dziwną przyjemność z takiego traktowania? aż strach pomyśleć...

  17. #897
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Aniu, Rere79 dziękuję za poparcie świetnej propozycji Rasi .
    Zatem mamy 3 głosy na "Najlepszego Doradcę od grafiki" . Chyba powinno być Doradczynię , ale nie wiem czy uruchamiać moją czujkę feministyczną .
    Wiecie, że ja kładąc się zaczęłam sama szukać w głowie co byłoby najbardziej adekwatne i... prawie pół nocy nie spałam, bo przecież Pestka oprócz przepięknych wizualizacji fantastycznie doradza w sprawie schodów, kominków, ogrodów, kuchni, łazienek, podejścia do życia... - nie jestem w stanie wymienić wszystkiego, bo nawet nie ośmielam się zajrzeć wszędzie tam gdzie Ona znajdzie duszyczkę potrzebującą pomocy. Jak to ogarnąć? Musiałaby dostać tyle tytułów, że odpadłyby guziki z bluzki od ciężaru medali .

    Zasnęłam ze skołataną głową, ale dzisiaj znalazłam natchnienie w słowach Ani:
    Cytat Napisał narendil Zobacz post
    W pełni popieram Wasz pomysł!
    Pestka rzeczywiście na taki tytuł zasługuje
    Czarodziejka!
    Ładnie byłoby "Czarodziejka pięknych wnętrz". Chociaż to brzmi chyba mniej "majestatycznie" niż Doradca (?).
    Tak sobie tylko gdybam Dziewczyny . Nadal zbieramy propozycje i głosy .
    Proponuję by wybrać tę propozycję, która jako pierwsza zyska poparcie w liczbie 10 głosów.

    Czuję też, że sama Pesteczka powinna mieć szansę wpływu na to, co będzie widniało przy Jej nicku. Nie ma chyba nic gorszego niż niechciany, albo kłopotliwy "prezent". Zatem Kasia ma prawo veta

  18. #898
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Napisałam do Redakcji w sprawie tytułu dla Pesteczki TU: http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post5504101
    Mam nadzieję, że nie gniewacie się, że wkleiłam Wasze wypowiedzi. Tam można też wrzucać propozycje tytułów. Ważne, żeby Redakcja to przeczytała.

  19. #899
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał AniaS79 Zobacz post
    A Ty sobie Ewcia nie wyrzucaj, że zdarzyło Ci się (jak Cię znam, to z całą pewnością tylko Ci się zdarzyło ) być niemiłą dla Pana od CO.
    Ja taka święta niestety nie jestem . Co prawda rzadko dochodzi do konfrontacji, ale mistrzem jest mój Mąż. Kiedy zadzwonił do faceta, który miał nam budować dom od podstaw. Zdecydowaliśmy się zadzwonić w końcu po ponad MIESIĄCU od zapisanej w umowie daty rozpoczęcia budowy (mieliśmy czekać na sygnał od niego), a ten poinformował nas, że właśnie wyjechał na urlop i wraca za dwa tygodnie, ale u nas pojawi się jeszcze miesiąc po powrocie. Mój mega cierpliwy Mąż życzył mu wówczas (szczerze) udanego urlopu
    To były nasze początki. Byliśmy szczęśliwi, że coś zacznie się dziać. Oczywiście wpłaciliśmy zaliczkę, więc mieliśmy związane ręce.

    Budowa zaczęła się 4 miesiące po podpisaniu umowy. Z facetem rozstaliśmy się miesiąc później jak wylał nam fundamenty niezgodnie z projektem.

    Cytat Napisał Moorela Zobacz post
    Słuchajcie, a może niektórzy czerpią jakąś dziwną przyjemność z takiego traktowania? aż strach pomyśleć...
    Morelko uwielbiam Twoje poczucie humoru

  20. #900
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał rasia Zobacz post
    Napisałam do Redakcji w sprawie tytułu dla Pesteczki TU: http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post5504101
    Mam nadzieję, że nie gniewacie się, że wkleiłam Wasze wypowiedzi. Tam można też wrzucać propozycje tytułów. Ważne, żeby Redakcja to przeczytała.
    Rasiu Dziękuję ślicznie
    Zanim tam napiszę to może podtrzymajmy to co napisałam powyżej (o głosowaniu i propozycjach), żeby nie zrobiło się zamieszanie

    Zaraz napiszę coś dla Ciebie odnośnie IKEA
    Ostatnio edytowane przez julianna16 ; 23-08-2012 o 10:45

Strona 45 z 237

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony