dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 2842

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Nie bardzo
    No popatrz

    My bardzo podobne do siebie w tym względzie jesteśmy


    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Do tych talerzy tak, chociaż na srebrnym tle też wyglądałyby ładnie. Wszystko zależy od dodatków. Mówię Ci kup dwa
    No tak ... właściwie masz rację przecież dodatki jakby nie patrzeć mam srebrne

    Ale jak się wkurzę to kupię dwa, w sumie za tą cenę to niema się nad czym zastanawiać


    A w ogólę to coraz częściej podobają mi się chromowane rzeczy

    a kiedyś to było nie do pomyślenia

    A coraz bardziej przejada mi się stare złoto

    Starość jak nic

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał mmajeczkaa Zobacz post
    No popatrz

    My bardzo podobne do siebie w tym względzie jesteśmy

    Wiesz co może i tak, chociaż ja w swoim poprzednim mieszkaniu miałam dużo chromu, bieli i jaśniejszego drewna...
    W tym domu postawiłam na klasykę modną latami- przewaga ciemnego drewna i mosiądzu. Szarości też gdzieś wplatam, ale lubię raczej ciemne, lekko mroczne wnętrza.W zimnych, nowoczesnych wnętrzach czuję się źle.

    Teraz już na serio spadam

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Wiesz co może i tak, chociaż ja w swoim poprzednim mieszkaniu miałam dużo chromu, bieli i jaśniejszego drewna...
    W tym domu postawiłam na klasykę modną latami- przewaga ciemnego drewna i mosiądzu. Szarości też gdzieś wplatam, ale lubię raczej ciemne, lekko mroczne wnętrza.W zimnych, nowoczesnych wnętrzach czuję się źle.

    Teraz już na serio spadam

    Aguś ja od zawsze lubiłam ciemne drewno i od zawsze w takich wnętrzach mieszkałam
    Też lubię ciemne, lekko mroczne wnętrza i widać to u mnie nadal na każdym kroku )

    I chyba dlatego chciałabym wprowadzić troczę lekkości do wnętrza

    A myślisz, że chrom nie pasuje do klasyki modnej latami Nie sądzę

    W zimnych nowoczesnych wnętrzach na pewno nie mogłabym mieszkać
    Ale w prostych, ciepłych, troszkę mniej ciężkich niż moje , czułabym się dobrze

    A widzisz a ja szarości nie mam wcale

    U mnie brąz, brąz i jeszcze raz brąz

    Dlatego zrobiłam białą kuchnię ...

    ( ale tak naprawdę to przede wszystkim dlatego, że nie mam w niej okna, gdyby było okno byłaby ciemna, ciężka ... może dobrze, że tego okna niema

    Uprzedzając pytanie, z salonu jest duże przejście i stąd pada światło dzienne, nie jest ciemno, ale przy ciemnych meblach na pewno by było

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał mmajeczkaa Zobacz post
    A myślisz, że chrom nie pasuje do klasyki modnej latami Nie sądzę
    Maju, ale zależy o jakiej klasyce myślisz. Chrom do klasyki jak najbardziej, ale do tej z nowszych czasów, tzw. modern. I do tej w stylu glamour.
    Ja myślę o klasyce, kiedy rządził jeszcze mosiądz, a chromu nie było. W tym kolorze były tylko srebra, często czyszczone, żeby nie śniedziały.
    Dlatego uwielbiam takie włosko- francuskie, południowe klimaty i takie wnętrza- bez chromu.

    Chyba się minęłyśmy, więc miłego weekendu

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał admete Zobacz post
    Bierz dwa


    Nie podpuszczaj


    Cytat Napisał admete Zobacz post
    Maju jak się jeszcze zastanawiasz tu masz link do sklepu o którym pisałam, może jeszcze tam nie byłaś.
    Ja dzwoniłam i robią łóżka na wymiar
    Byłam, ale dziękuje


    Cytat Napisał Daila Zobacz post
    I ja . Nawet wstałam równo z budzikiem co mi się nie zdarza . Budzę się wcześniej, coby budzik wyłączyć .
    To chyba dobra noc była


    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Maju, ale zależy o jakiej klasyce myślisz. Chrom do klasyki jak najbardziej, ale do tej z nowszych czasów, tzw. modern. I do tej w stylu glamour.
    Ja myślę o klasyce, kiedy rządził jeszcze mosiądz, a chromu nie było. W tym kolorze były tylko srebra, często czyszczone, żeby nie śniedziały.
    Dlatego uwielbiam takie włosko- francuskie, południowe klimaty i takie wnętrza- bez chromu.
    A ja myślę Aguś, że ten mosiądz już mi się przejadł, miałam go w domu od zawsze, nigdy nie miałam nic w chromie
    A, że ciągnie mnie teraz do coraz nowszej klasyki to i na chrom spoglądam chętnie


    Pocieszam się, że jeśli kupię lampę w chromie a nie będę mogła na nią patrzeć, to znajomy mi ją przemaluje( zajmuje się składaniem, malowaniem lamp )


    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Chyba się minęłyśmy, więc miłego weekendu
    Nie minęłyśmy się, jestem ale nie tutaj

    Tobie też miłego weekendu życzę

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał mmajeczkaa Zobacz post

    A ja myślę Aguś, że ten mosiądz już mi się przejadł, miałam go w domu od zawsze, nigdy nie miałam nic w chromie
    Hej Maju,
    no jak nie miałaś nigdy chromu, to kupuj koniecznie. Każda zmiana niesie coś pozytywnego
    No i jak tam, obrusik kupiłaś?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony