dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 342

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Witam. Stało się. Od tygodnia jesteśmy posiadaczami PROFI 30 (tej słabszej wersji 1400W, workowej). Instalacja 3 gniazda. Najdłuższy odcinek około 14m. Na razie jesteśmy zadowoleni - "odpukuję w niemalowane. puk...,puk.... ". Odkurzacz naprawdę "nieźle ciągnie". Co prawda mam małe porównanie bo porównuję tylko do klasycznych, ale dla Nas wystarczy. Co będzie dalej? Zobaczymy. Co mnie przekonało? Cena, dostępność serwisu, wasze opinie, cena części zamiennych. Co może trochę psuć wizerunek - głośność odkurzacza - ale miałem tego świadomość, zresztą jest w garażu. Co jeszcze, zestaw sprzątający kupiony u alternatywnego dostawcy z 9 metrowym wężem. Poruszać się z tym wężem (nieporęcznym), to jak chodzić z niewielkim odkurzaczem. Jak ktoś chce centralny niech obejrzy sobie taki wąż w naturze i dopiero wtedy podejmuje decyzję.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Pyxis
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Strzegom
    Kod pocztowy
    58-150
    Posty
    14.349

    Domyślnie

    Cytat Napisał zbyszekmac Zobacz post
    Poruszać się z tym wężem (nieporęcznym), to jak chodzić z niewielkim odkurzaczem. Jak ktoś chce centralny niech obejrzy sobie taki wąż w naturze i dopiero wtedy podejmuje decyzję.
    Poruszanie z wezem ogranicza sie do ciagania go po podlodze. Tez mam weza 7m i 9m i spokojnie daje rade.

    Zaleta OC nie jest to, ze nie ma zadnego balastu do ciagania za soba, bo to jest w wersji "klasycznej" jak i w wersji "centralnej". To generalnie wada odkkurzaczy jako takich. Centralny ma za to bardzo wiele zalet ktorych nie ma klasyczny.
    Grzanych podlog 230[m2]+2 drabinki w lazienkach. Ogrzewana kubatura ~550[m3]. Uzytkowa ~175[m2]. Na posadzce 18[cm] styro. Sciany suporex 36[cm]+10[cm] styro. Skosy 25[cm] welny. WG. PCi Ekontech 12,6[kW]. DZ 4x200[m] PE32 jako kolektor spiralny.
    CO za sezon przy temp. w domu 22*C
    2012/13 - 1350 zł (4215 kWh)
    2013/14 - 1035 zł (3320 kWh)
    2014/15 - 936 zł (3481 kWh)
    2015/16 - 576 zł (3313 kWh) - promocja Duon
    2016/17 - 892 zł (4020 kWh)
    2017/18 - 874 zł (3727 kWh)

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony