dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    cygnus_a

    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2

    Domyślnie Jaki ZESTAW PODTYNKOWY

    Modernizuję (własnoręcznie) ubikacje w swoim domu. Na piętrze zainstalowałem kompakt PREZYDENT z Cersanitu. Na parterze chcę spłuczkę zabudować w ścienie. Z przodu będzie płyta kartonowo-gipsowa z płytkami glazury.
    Mam do wyboru:
    1. ZESTAW PODTYNKOWY za 439 zeta w OBI, składa się ze stelaża stalowego, spłuczki podtynkowej, przycisku z tw, sztucznego, miski podwieszonej i deski twardej. Firma niby ze Szczecina ale to zapewne jakiś import pewnie z Chin.
    2. Stelaż podtynkowy SANIT 399 zł + przycisk 60 + miska i deska - 330
    3. Stelaż podtynkowy Geberit 449 zł + przycisk 119 lub 170 + miska i deska 330.

    Jeszcze wiele opcji ale wszystkie dwa razy droższe od tego zestawu ze "Szczecina".
    Co sądzicie o jakości liczonej NA LATA?
    Prawdopodobnie oryginalne części spłuczki będą dla tego najtańszego zestawu niedostępne.
    Forsy nie mam za wiele więc wolałbym nie kupować czegoś tylko dlatego dwa razy droższego że firma ma 100 lat tradycji
    Aha, Geberit daje 10 lat gwarancji ale wolałbym sam nawet dopasować jakąś uszczelkę PO gwarancji niż po ośmiu latach wyrywać spłuczkę ze ściany żeby mi na gwarancji wymienili, tak więc ta gwarancja nie ma za wielkiego znaczenia!
    Pozdrawiam!

  2. #2

    Domyślnie

    Gdzie można znaleźć takie ceny?
    W Castoramie Geberit kosztuje 560 zł.

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    cygnus_a

    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2

    Domyślnie

    Wszystkie ceny z OBI, promocyjne.
    Pozdrawiam!

  4. #4

    Domyślnie

    No własnie sam bym kupił Geberit w tej cenie tylko jaki to zestaw duofix , unifix czy kombifix. Ale do rzeczy jak bym mial radzic to kup tylko markowa spłuczkę jak Geberit czy Grohe. Lepiej zapłacic troche więcej ale mieć pewność że masz produkt najwyższej jakości i niezawodny przez długie lata.

  5. #5

    Domyślnie

    Brałbym jeszcze pod uwagę Valsira.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafallogi
    Brałbym jeszcze pod uwagę Valsira.
    Dokładnie polecam.... w Castoramie był zestaw promocyjny zestaw podtynkowy do cięzkiej zabudowy Valsira, muszla prod portugalskiej.... podobno b. dobrej jakości... wierze bo musze, ni mam porównania. do tego deska, przycisk /taki sobie/
    Zamontowałem i jestem zadowolony.... cena... chyba 476 zł....
    Trzeba dokupic tylko ta podkładkę między sciana a kiblem... to tyle....
    Spróbuj w Castowamie, może im zostało.... jeszcze....

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gucio20huc

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    piława górna
    Kod pocztowy
    58-240
    Posty
    1
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    witam ja również szykuje sie teraz do wykonczenia mojej toalety można powiedzieć mini toalety bo wymiary to 110 x90 myślałem nad zestawem z koło albo cersanitu tylko doradzili byście mi jak zrobić zabudowe ale żeby była możliwość zdemontowania ściany ponieważ nie mogę zabudować na stałe rury gazowej myślałem nad jakimiś magnesami alboo coś takiego znacie może jakieś rozwiązania

  8. #8

    Domyślnie

    Geberit można polecić na 100%, Saint wygląda na godnego polecenia chociaż nigdy nie montowałem stelaża tej firmy

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony