dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 187 z 229
Pokaż wyniki od 3.721 do 3.740 z 4571
  1. #3721
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.160
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Dla mnie za loftowe trochę te propozycje Zielonego ogrodu.









    A w kąciku nad komodą coś na regulowanym ramieniu i na komodzie zamiast drobiazgów to grafika nad komodą:





    Się niesmiało spytam, czy szafa między szfka TV a oknem musi być?
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 04-03-2014 o 13:55

  2. #3722
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Ja bym te kanapy rozsunęła... aż się proszą żeby było do nich dojście z obu stron

  3. #3723
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.160
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    autorka odpowiedziała, że nie bardzo jest miejsce na odsuwanie, bo zatarasuje się przejścia

  4. #3724
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    hmm... większą cofnąć w kierunku okna 5 cm, czy tyle ile się da żeby nie przygnieśc firanki, i tyle samo w kierunku kominka.
    Mniejszą w kierunku szafy o te 5 cm.
    Przejście będzie, nie wierzę, że utrudnione. A pokój IMO zyska.

  5. #3725
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    la mnie za loftowe trochę te propozycje Zielonego ogrodu.

    ...




    Się niesmiało spytam, czy szafa między szfka TV a oknem musi być?
    ta ostatnia lampa super.

    najgorsze, że fajne lampy są naprawdę drogie.

  6. #3726
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.160
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    to marksjold za 210 zł.

    Przy takiej ilości kinkietów jak w salonie aisy trudno wymieniać naraz wszytskie. Ale mozna sobie aranżować po kolei kącikami.


    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 04-03-2014 o 14:14

  7. #3727

    Domyślnie

    anulek, odczep się ode mnie. Nie ma złej krytyki, tylko brak krytyki przynosi szkodę. Ja nikomu nie narzucam stylu wypowiedzi i nie nakazuję krytykować jak coś mi nie odpowiada a Ty wręcz przeciwnie. Swoim autorytarnym tonem nakazujesz tylko chwalić, bo w przeciwnym razie kasowanie wpisów. Myślałam, ze panuje wolność wypowiedzi.....
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  8. #3728
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    aisa, musisz miec chyba ubaw....najpierw wszystkie pochwaliły twój salon, a teraz wszystkie go urządzamy na nowo......no nie, dopieszczamy tylko. ale baza fajna, aż miło coś dobierać.

  9. #3729

    Domyślnie

    Pierwszy raz zgadzam się z żoną. Dla mnie salon aisy jest mdły i bez wyrazu. Uwielbiam monochromatyczne wnętrza bo są takie świeże i eleganckie. Ale tutaj to nie wyszło. Ponadto stolik za masywny, kominek do niczego nie nawiązuje i kinkiety też. Takie całkowicie zielone dodatki mi nie leżą. Jakby to były np poduchy w zielony wzorek, albo bieżnik miał zielone motywy to ok a tak to jestem na nie. Zielona lampa straszna.
    Baza jest fajna. Piękny sufit i podłoga. Ładny kolor ścian. Dużo światła. Kilka zmian i można wyczarować piękne wnętrze!
    Ja bym dała zasłony w kolorze cudnej farby na kominku. Zmieniła kinkiety. Wywaliła stolik i zieloną lampę. Kolor przemyciłabym subtelniej. Podoba mi się pomysł z motywem drzewa na scianie. Lampiony postawiłabym gdzie indziej bo teraz za bardzo konkurują z kominkiem.
    Oczywiście to tylko moje zdanie
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  10. #3730
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    InneM*

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Lublin -Warszawa -Poznań- Katowice
    Posty
    265

    Domyślnie

    Korozja nie tylko TWOJE zdanie , zgadzam się z Twoją opinią
    Za mocno ogólnie po prostu przerysowane pomieszczenie za dużo się dzieje za mało spójności .
    Ale , ale zdaję sobie z tego sprawę, że nie łatwo poddać się takiej krytyce, bo to co robimy w naszych domach robimy z sercem

  11. #3731
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    InneMeble, ale daj konkrety. Brak spójności, bo.........
    Przerysowane, ponieważ................
    Że zielony nie bardzo, to stwierdziły również osoby, którym się pokój podoba, więc to można pominąć.
    Takie ogólne: "nie podoba się" niczemu na forum nie służy, bo nie edukuje, tylko zniechęca do wszelkich wysiłków.

    Gdybym wiedziała, jak osiągnąć "spójność", uniknąć "przerysowania" i że coś jest "monochromatyczne", to nawet nie zajrzałabym na takie forum. Ludzie tu przychodzą się uczyć, przynajmniej większość, i moje ogólne zdegustowanie wszystkim, co nie moje, w niczym im nie pomoże.

  12. #3732

    Domyślnie

    Cytat Napisał InneMeble.pl Zobacz post
    Korozja nie tylko TWOJE zdanie , zgadzam się z Twoją opinią
    Za mocno ogólnie po prostu przerysowane pomieszczenie za dużo się dzieje za mało spójności .
    Ale , ale zdaję sobie z tego sprawę, że nie łatwo poddać się takiej krytyce, bo to co robimy w naszych domach robimy z sercem
    Ja uważam, że krytyce łatwo się poddać, o ile jest sensowna i nie proponuje się komuś całkowitej demolki, a próbuje się zrobić coś ładnego na bazie tego , co już jest. Spójność można uzyskać komponując dodatki, W takim stonowanym wnętrzu wystarczą kosmetyczne zabiegi, takie jak proponują dziewczyny, żeby uzyskać interesujący efekt.

  13. #3733

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kejt_R Zobacz post
    Ja uważam, że krytyce łatwo się poddać, o ile jest sensowna i nie proponuje się komuś całkowitej demolki, a próbuje się zrobić coś ładnego na bazie tego , co już jest. Spójność można uzyskać komponując dodatki, W takim stonowanym wnętrzu wystarczą kosmetyczne zabiegi, takie jak proponują dziewczyny, żeby uzyskać interesujący efekt.
    Prawda to. Pamiętam jak pokazałam swoją kuchnię. Żona m zaproponowała mi wymianę nowych paneli na nowe (najlepiej jasne). Zanim dodałam tu zdjęcia salonu biłam się w pierś... Mogłam uderzyć się ze dwa razy mocniej. Może by mi przeszło.

  14. #3734

    Domyślnie

    Rany boskie laski zluzujcie. Naskoczyłyście na InneMeble jakby nie wiadomo co on napisał. Nie wiem czy czytałyście dokładnie ale jest tam zdanie: "Korozja nie tylko TWOJE zdanie , zgadzam się z Twoją opinią". Jeżeli zgadza się z moją opinią to także zgadza się z moimi argumentami więc nie jest to wypowiedź nie podoba mi się bo nie. Co miał przepisać to samo co ja napisałam skoro wychodzi na to że ma takie zdanie jak ja?! Bez przesady.
    Poza tym wiele jest opinii bardzo ogólnych, bez konkretów i jakoś osoby które je piszą nie dostaja po głowie więc albo czepiajcie się wszystkich albo wcale bo trąci mi to lekką hipokryzją.

    Aż dziwne że mi się nie oberwało za propozycję wywalenia stolika. A już miałam napisać żeby pozbyć się wszystkich mebli
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  15. #3735
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    InneM*

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Lublin -Warszawa -Poznań- Katowice
    Posty
    265

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zielony ogród Zobacz post
    InneMeble, ale daj konkrety. Brak spójności, bo.........
    Przerysowane, ponieważ................
    Że zielony nie bardzo, to stwierdziły również osoby, którym się pokój podoba, więc to można pominąć.
    Takie ogólne: "nie podoba się" niczemu na forum nie służy, bo nie edukuje, tylko zniechęca do wszelkich wysiłków.

    Gdybym wiedziała, jak osiągnąć "spójność", uniknąć "przerysowania" i że coś jest "monochromatyczne", to nawet nie zajrzałabym na takie forum. Ludzie tu przychodzą się uczyć, przynajmniej większość, i moje ogólne zdegustowanie wszystkim, co nie moje, w niczym im nie pomoże.

    ok , szczegóły dotyczące mojej opinii.Podkreślam to tylko moje zdanie i kwestia gustu także.

    stałe elementy pokoju -Kominek ( stworzony z ilu kolorów i materiałów ? beż, naturalny kolor drewna, krem, szary, czarny , beż płytka imitacja kamienia , płytka bezowa ceramiczna, drewno kolor naturalny ) nad kominkiem sufit -następny mocny element (piękny, ale czy pasuje do kominka -do stylu?
    Kominek -duży stały element pomieszczenia , czy on miał być dekoracją i motywem przewodnim ?

    czy to ,że drzewa są w kolorze kominka to wystarczy ? Czy jest tam miejsce na tak mocne obok siebie elementy? nie małe elementy tylko wielkie w porównaniu do pokoju.

    Jeśli zostawiamy drzewa to niech kominek znika na tle ściany , jeśli kominek ma być TYM CZYMŚ w pokoju to drzewa obok psują mu pokaz piękności .

    Na kominku dzieje się za dużo , za dużo kolorów i materiałów.

    Kinkiety moim zdaniem są za bogate - za dużo elementów w jednym pomieszczeniu za mocnych , obok bardzo skomplikowanego kominka.

    Starałabym się ujednolicić wystrój i postawiłabym na uwidocznienie jednego elementu albo kominek albo drzewa (motyw fajny, ale czy jest wystaraczający efekt zważywszy na sąsiada i przestrzeń ?

    Widać dbałość w doborze kolorów , tak widać , ale czy to wystarczy ?

    Sufit to już narzucenie pewnego klimatu czy kominek wpisuje się w klimat ?

    Gdyby kominek był ujednolicony , spokojny ."wtopiony kolorystycznie w ściany".. pokój powiększył by się wizualnie

  16. #3736
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    Innemeble, te drzewa i duży kinkiet to tylko namalowana na zdjęciu propozycja Elfir, oryginalne zdjęcia salonu są chyba ze dwie strony wcześniej, tam ściana jest goła.
    kominek jest kobylasty, to prawda, ale już samo wyrzucenie zieleni dużo pomoże, a to nic nie kosztuje, i od tego można zacząć. warto zacząć od zmian za darmo, a potem ewentualnie rozważać demolkę, czy np. niedrogie przemalowanie kominka. Zresztą malowanie kominka to można zrobić w paint.

  17. #3737
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    InneM*

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Lublin -Warszawa -Poznań- Katowice
    Posty
    265

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zielony ogród Zobacz post
    InneMeble, ale daj konkrety. Brak spójności, bo.........
    Przerysowane, ponieważ................
    Że zielony nie bardzo, to stwierdziły również osoby, którym się pokój podoba, więc to można pominąć.
    Takie ogólne: "nie podoba się" niczemu na forum nie służy, bo nie edukuje, tylko zniechęca do wszelkich wysiłków.

    Gdybym wiedziała, jak osiągnąć "spójność", uniknąć "przerysowania" i że coś jest "monochromatyczne", to nawet nie zajrzałabym na takie forum. Ludzie tu przychodzą się uczyć, przynajmniej większość, i moje ogólne zdegustowanie wszystkim, co nie moje, w niczym im nie pomoże.

    Zielony Ogrodzie
    Bardzo proszę o wyolbrzymianie tematów. Nie napisałam w pierwszym poście nic co mogłoby sugerować Pani (Pana) tak ostrej reakcji .
    Szanuję zdanie innych , innych pomysły i wybory , natomiast wyrażanie opinii jest chyba dozwolone.

    cytuje mój wpis na temat tej aranżacji

    "Korozja nie tylko TWOJE zdanie , zgadzam się z Twoją opinią
    Za mocno ogólnie po prostu przerysowane pomieszczenie za dużo się dzieje za mało spójności .
    Ale , ale zdaję sobie z tego sprawę, że nie łatwo poddać się takiej krytyce, bo to co robimy w naszych domach robimy z sercem"


    gdzie Zielony Ogrodzie widzisz tu zdegustowanie i brak szacunku to czyjejś własności ?

    Czy ja sugeruje jakiekolwiek nakłady finansowe?
    Nie rozumie agresji w moim kierunku i jej powodu.
    Ostatnio edytowane przez InneMeble.pl ; 05-03-2014 o 12:48

  18. #3738
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    Cytat Napisał InneMeble.pl Zobacz post
    Zielony Ogrodzie
    Bardzo proszę o wyolbrzymianie tematów. Nie napisałam w pierwszym poście nic co mogłoby sugerować Pani (Pana) tak ostrej reakcji .
    Szanuję zdanie innych , innych pomysły i wybory , natomiast wyrażanie opinii jest chyba dozwolone.

    cytuje mój wpis na temat tej aranżacji

    "Korozja nie tylko TWOJE zdanie , zgadzam się z Twoją opinią
    Za mocno ogólnie po prostu przerysowane pomieszczenie za dużo się dzieje za mało spójności .
    Ale , ale zdaję sobie z tego sprawę, że nie łatwo poddać się takiej krytyce, bo to co robimy w naszych domach robimy z sercem"


    gdzie Zielony Ogrodzie widzisz tu zdegustowanie i brak szacunku to czyjejś własności ?
    piszę wybitnie o sobie, to ja jestem często zdegustowana, napisałam "moje zdegustowanie". i staram się wtedy nie pisać: fuj, tylko: " to i to może powinno być tak a tak, spróbuj." nie potrafie wywalić prosto z mostu komuś, kto widzę, że chce i się stara, ale z różnych powodów mu nie wyszło, i chce poprawić. wtedy brutalna krytyka zniechęca do pracy nad wnętrzem, a chciałabym, aby jednak się starali. w ogóle bardzo chciałabym, aby w naszym kraju było ładniej

    to był głos w ogólnej dyskusji, nieszczęśliwie wyszło, że akurat pod twoim postem (na forum tak bywa), bo cytowałam w związku ze szczerą ciekawością, co rozumiesz pod słowem "niespójne" itd. a ciekawość wynika z tego, że twoje wnętrza są piękne i chciałabym podpatrzeć twój sposób rozumowania co jest na pewno niemożliwe, bo te zdolności są wrodzone.

  19. #3739
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    InneM*

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Lublin -Warszawa -Poznań- Katowice
    Posty
    265

    Domyślnie

    ...czyli doszłyśmy do porozumienia tak sądzę.
    nie ma konfliktu.
    pozdrawiam Wszystkich krytykowanych i chwalonych

  20. #3740

    Domyślnie

    Cytat Napisał ania_zet Zobacz post
    ania_zet,ja przez okolo trzy lata mieszkalam z pustymi scianami. mialam coprawda dwie pomalowane na soczysty kolor zieleni a dwie biale. do tego sosnowy parkiet i biale meble. czulam sie dobrze ale dopiero jak powiesilam czarnobiale duze zdjecia na tych scianach mieszkanie zrobilo sie przytulne i nabralo wyrazistosci
    a co to za kanapa?

Strona 187 z 229

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony