dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Nie rejestrowałem się specjalnie , nie spojrzałem na datę ostatniego wpisu, więc przepraszam. Ale dlaczego nikt nie usunął ich wpisów przez tyle lat lub nie napisał jak jest naprawdę. Temat wysłał mi znajomy, który powtarzał innym, bzdury przeczytane w tym wątku. Chciałem tylko uświadomić ludzi jak jest naprawdę, niestety kilka lat za późno...

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gigooo Zobacz post
    Nie rejestrowałem się specjalnie , nie spojrzałem na datę ostatniego wpisu, więc przepraszam. Ale dlaczego nikt nie usunął ich wpisów przez tyle lat lub nie napisał jak jest naprawdę. Temat wysłał mi znajomy, który powtarzał innym, bzdury przeczytane w tym wątku. Chciałem tylko uświadomić ludzi jak jest naprawdę, niestety kilka lat za późno...
    Nie masz za co przepraszać. Dobrze, że to napisałeś, bo tak wyglądało jakby brzoza się w oczach rozpadała. Mam na działce niczym nie przykryte półwałki z brzozy. Niektóre leżą bezpośrednio na ziemi. Po 5 latach trochę sczerniały od brudu i to wszystko. Rozpalałem ostatnio ognisko z ich pomocą, musiałem je porąbać i mogę potwierdzić. Nic się z nimi przez te 5 lat nie stało.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony