dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 3468

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ghost34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    prosto z termopil
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    11.424

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beata&Slawek Zobacz post
    Była tylko jedna warstwa nakładana, tzn był olej fabryczny ale on się wogóle nie trzymał deski, fachowcy zmyli to co zostało jakimś środkiem Bona a następnie nanosili olej loba, zauważyłem też że nie czekali, tylko od razu bylo jechane padem, na 100m2 zużycie jeden pad zielony.
    W/g mnie zuzycie akurat mieli..dobre..bo ten olej jest bardzo wydajny..i nie patrz w karty loby bo one nic nie daja, czemu zielony pad nie wiem..ale widocznie było trzeba inwazyjniej..
    Ja bym po zielonym trzasnol dla efektu jeszcze ze 2-3ema bialymi badz pieluszkami tetrowymi przejechal..
    Jesli posadzka jest fazowana robi sie we dwoch(jeden ogarnia fazy i recznie po obrysie drugi po nim poleruje)...i wlasnie ten drugi raz...na swiezo..sluzy do tego aby wiekszosci ..oleju w fazach i kropek jakowys na samej posadzce uniknac ..
    Ctzn ze olej sie fabryczny deski nie trzymal??
    Nie wiem..jego przecie nie ma byc..on jest wpity w deszczółki..dlatego loby poszlo..mniej..bo deska byla juz 1 powloka nasiaknieta..
    (nie wierze ze jednym zielonym padem ..jak zrobiono nie ma kółek w oleju po polerce..i olej jest ladnie wykonany estetycznie) , a co do pozostalosci w fazach ostroznie da sie usunąc ale mechanicznie skrawkiem papieru jakies 120-150..ostroznie..nawet jak dojdziesz do drewna surowego to kup parkiet oil de luxe 2 krople na szmatke i zatrzyj tym to miejsce sladu nie bedzie..
    Pozdrawiam "Duchowo"
    Ostatnio edytowane przez ghost34 ; 05-07-2016 o 18:33
    i niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie

    [email protected]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony