dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 145 z 267
Pokaż wyniki od 2.881 do 2.900 z 5324
  1. #2881
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.691

    Domyślnie

    Prosimy odświeżyć przeglądarkę, usunąć cookies. Jeśli nie pomoże prosimy o przykłady problemów - zrzut ekranu na adres: [email protected]
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  2. #2882
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.405
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Arturo.
    Mam pytanie dotyczące Twojej Baśki. Próbowałem, ale nie mogę Ci wysłać priv...Daj jakoś głos...

  3. #2883
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    Arturo.
    Mam pytanie dotyczące Twojej Baśki. Próbowałem, ale nie mogę Ci wysłać priv...Daj jakoś głos...
    Podaj mu swojego maila , tego mu finlandia jeszcze nie zablokował .Ale kto wie. .Śpiesz się ,czas ,czas.

  4. #2884
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.119

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Podaj mu swojego maila , tego mu finlandia jeszcze nie zablokował .Ale kto wie. .Śpiesz się ,czas ,czas.
    Jak A. będzie chciał mu pomóc, a nie tylko pokazać kolejny raz że ma gdzieś regulamin forum to ma przecież namiary w ramce PP.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  5. #2885
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Skoro pyta o kontakt na priv to może co ma w PP nie wystarcza.To taka logika.

  6. #2886
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Jak A. będzie chciał mu pomóc, a nie tylko pokazać kolejny raz że ma gdzieś regulamin forum to ma przecież namiary w ramce PP.
    Przy okazji spytam.Czy tylko on spędza ci sen z oczy jako nieregulaminowy forumowicz??? .Jego wielonickowość tak ci przeszkadza ,że regulaminowo ciachasz każde jego nowe wcielenie ??? .Zapytam więc czy dotyczy to wszystkich ,którzy powracają ???. Jeśli nie, to dlaczego regulamin ich nie dotyczy???

  7. #2887
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Długo coś czekam na odp.Poczekam może wymaga to dogłębnej analizy wielonickowości.

  8. #2888
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.119

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Przy okazji spytam.Czy tylko on spędza ci sen z oczy jako nieregulaminowy forumowicz??? .Jego wielonickowość tak ci przeszkadza ,że regulaminowo ciachasz każde jego nowe wcielenie ??? .Zapytam więc czy dotyczy to wszystkich ,którzy powracają ???. Jeśli nie, to dlaczego regulamin ich nie dotyczy???
    Tak, widziałem wczoraj Twoje pytanie. Po raportach uznałem że chodzi o zgłaszany wczoraj przypadek z tematu o kominkach (szybciej zareagował inny moderator "dyżurny").
    Ale skoro tak często o to pytasz, więc przypomnę posty sprzed miesiąca:

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Finlandia.
    Dotyczy to tylko Arturo czy regulaminowo dajesz go z automatu każdemu wielonickowcowi???. Wiesz pytam bo to dla mnie ważne.
    Jeszcze jedno.Punktujesz wedle uznania czy za zasługi???
    Dotyczy to tylko Arturo ???. Jeśli ktoś ma nieskazitelne konto u ciebie w kajecie to może jeździć po wszystkich , a ty bo on/ona w rzeczy samej nie recydywa to udajesz ,że nic się nie dzieje traktując sprawę po imieniu "jemu wolno bo zasłużony ".??? Jeśli możesz to także ważne dla mnie.
    Odpowiedź:
    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Pytasz - odpowiadam. Nie każdemu. Są przypadki, gdy jakiś nick jest "spalony" z różnych powodów. Są synowie marnotrawni.
    Są osoby, które działały np. jako nick firmowy - ale po ocenzurowaniu wróciły już prywatnie i zgodnie z zasadami czy też pracownicy jednej firmy logujący się w np. w tematach odkurzaczy. To nie jest sztywny szlaban.
    Recydywa w sensie prawnym dotyczy określonego wykroczenia. Złodziej złapany na jeździe po pijanemu nie jest recydywistą. Jest tylko typem mającym częste problemy z prawem.
    oraz
    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    W przypadku Arturo to notoryczne łamanie regulaminu i okazywanie braku szacunku Forum. Czasem toleruję nowe nicki zakładane przez zbanowanych o ile służą one wyjaśnieniu sytuacji. Tak też było rok temu z Arturo. W tej chwili jego nowe wcielenia są tylko chęcią jawnej demonstracji hasła "i co mi zrobicie". ...
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  9. #2889
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Tak, widziałem wczoraj Twoje pytanie. Po raportach uznałem że chodzi o zgłaszany wczoraj przypadek z tematu o kominkach (szybciej zareagował inny moderator "dyżurny").
    Ale skoro tak często o to pytasz, więc przypomnę posty sprzed miesiąca:


    Odpowiedź:

    oraz
    Chodzi mi jak zawsze o zasadę o której mało mówisz.Ktoś jak kameleon miał kilkanaście wcieleń.Banowałeś go za dyskusje i słownictwo .Zamieniał awatara i dalej robił co chciał.Teraz też tak robi ma kolejny nick i nic mu zrobić nie wolno.Pytam dlaczego.Zbanowałeś mi syna dożywotnio uznając ,że to ja się pod tym nickiem ukrywam sugerując ,że jest to to samo IP.Określiłeś to wtedy jako "podwójna tożsamość". Pytam dlaczego??? Według regulaminy każdy podpadający pod to powinien dostać dożywotniego bana.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 24-01-2017 o 09:04

  10. #2890
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.119

    Domyślnie

    Zaraportuj ten nick o którym mówisz - może ktoś inny się dopatrzy tego, co sugerujesz, bo jeśli mówisz o sprawie sprzed roku to ja nie znalazem wtedy potwierdzenia dla Twoich sugestii.
    O chęci zweryfikowania nicka syna już pisałem do Ciebie całkiem niedawno w PW. Przemilczałeś to brakiem odpowiedzi, także chyba nie chodzi o rozwiązanie sprawy a chęć pokąsania mojej osoby?
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  11. #2891
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Zaraportuj ten nick o którym mówisz - może ktoś inny się dopatrzy tego, co sugerujesz, bo jeśli mówisz o sprawie sprzed roku to ja nie znalazem wtedy potwierdzenia dla Twoich sugestii.
    O chęci zweryfikowania nicka syna już pisałem do Ciebie całkiem niedawno w PW. Przemilczałeś to brakiem odpowiedzi, także chyba nie chodzi o rozwiązanie sprawy a chęć pokąsania mojej osoby?
    Przecież wiesz o kim mowa o housciku teraz Władcy przysmaków z warszawskiej Florydy i nie sprzed roku ale kilku ładnych lat wstecz.Jeśli chodzi syna to prowadząc tak skrupulatnie archiwizacje danych masz czarno na białym za co mu dałeś bana.Ja takowej nie prowadzę .Napisałem ci tylko co spowodowało że nick jako podwójna tożsamość ciachnąłeś dożywotnio.teraz mi wypadałoby powiedzieć twoimi słowy
    "także chyba nie chodzi o rozwiązanie sprawy a chęć pokąsania mojej osoby"
    nie syna.

  12. #2892
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Niektórzy z zazdrości "paznokcie obgryźli do kości"
    ... próbując nieudolnie naśladować oryginał
    Niestety nie ta liga

    Już kiedyś sugerowano, że wszyscy piszący w wątku o kulinariach to ja w wielu osobach
    unde venis et quo tendis

  13. #2893
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Niektórzy z zazdrości "paznokcie obgryźli do kości"
    ... próbując nieudolnie naśladować oryginał
    Niestety nie ta liga

    Już kiedyś sugerowano, że wszyscy piszący w wątku o kulinariach to ja w wielu osobach
    Nie o ciebie tu chodzi w myśl regulaminu houscik podpada pod bana niezaprzeczalnie co nazywać się powinno obiektywizmem jak wszystkich to jego z nowym wcieleniem choćby zazdrość jak mówisz przesłaniała oczy.Ban. Tak jak za utożsamianie się z kimś innym.Ban.Reklamowanie bez PP .Ban. .........,a rzeczywiście nie ta liga bo Polska liga.Popatrz jeszcze na to kto i kiedy się pojawia.Już to graliśmy nie raz.Bez sugerowania.

  14. #2894
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Omijam "szerokim łukiem" Twoje niespecjalne kulinarne propozycje, jednakowoż ...
    kiedy w swym nawiedzonym (i częściowo niezrozumiałym dla ogółu czytających) bełkocie, zaczynasz "się czepiać" mojej osoby, nie będę pozostawiał tego bez odpowiedzi.
    Gotuj sobie co tam Tobie smakuje a innych propozycje pozostaw w spokoju.
    To, że coś jest polskie nie musi oznaczać, iż jest złe. Znam ogromną ilość osób które z ogólnie dostępnego, dobrego produktu potrafią wyczarować wspaniałe dania. Niestety Ciebie do grona tych osób zaliczyć nie mogę. Wiesz dlaczego ? Ponieważ jesteś "imitacją" próbującą być oryginałem, a Twoje nieudolne próby naśladownictwa, narażają Cię tylko i wyłącznie na śmieszność.
    unde venis et quo tendis

  15. #2895
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Zapewne zauważyłeś swą kąśliwość i uszczypliwość na granicy chamstwa.Tak nie będę się bał tego określenia.Wykreowałeś się na osobę bez skazy , a tak nie jest.Jak chcesz być pragmatyczny to to nie wychodzi niestety.Kiedyś taki nie byłeś.Przeczysz sam sobie krytykując to co pokazuje na talerzu.Tu w tym wątku się wybielasz jak to na miszcza przystało ,a w kulinariach nie masz w krytyce pod moim adresem sobie równych.Żenujące gdy pada to z ust takiego drugoplanowego Chef Paul.Jeśli nagminnie będziesz oferował w kulinariach fałsz pod moją osobą wytknę ci to natychmiast.I pliss za dużo używasz pochodnych od niktspecjalny.Niespecjalnie mi się to podoba .To jest właśnie śmieszne.Wystarczy powiedzieć ,ze do np. flaków wołowych nie dajemy zasmażki na smalcu albo ,że sos chrzanowy który robiła moja babcia to niezdrowe a powinien wyglądać tak i tak.Te bizony ,aligatory,kangury , barany,EKO pozostaw sobie.Na polska ligę to aż za dużo.Co chcesz tym pokazać ,że Polak źle się odżywia??? Tyle mego.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 25-01-2017 o 17:55

  16. #2896
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    ... daremne żale
    próżny trud
    bezsilne złorzeczenia ...

    bełkotliwy słowotok
    unde venis et quo tendis

  17. #2897
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Finlandia uciąłeś dyskurs czyli wywód przeprowadzony na zasadzie logicznego wnioskowania ale pozostawiłeś nie rozwiązany problem wielonickowca zwanego Quścik ,houscik.........itp- teraz władcy przysmaków.Jeszce raz powtórzę po IP dojdziesz ,że to ta sama osoba w tylu wcieleniach.Nick mojego syna który dożywotnio zbanowałeś za "podwójną tożsamość" ,to SpecialOne .Powtarzam skasowałeś go za "podwójną tożsamość". Wypowiedz się.Kazali ci.Zrobiłeś to z automatu czy dlatego ,że mnie nie lubisz i chciałeś jako moderator pokazać mi miejsce w szeregu.To też bym zrozumiał.Ale dlaczego mojego chłopaka.Teraz gdyby moja córka wymyśliła sobie nick na FM i by się zarejestrowała to idąc twoim systemem rozumowania , ją także dożywotnio zbanujesz bo pod moim IP chodzi.Podwójna tożsamość itd.Gdzie jest granica przyzwoitości ,która tolerujesz u innych , a u mnie kasujesz.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 27-01-2017 o 14:35

  18. #2898
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Skasowałeś pogawędkę z podrabianym.Nie daj mi czekać na tą sprawiedliwość.Bana nie dostaniesz.Reklamujących się za free także nie wskazałeś i nic z tym nie uczyniłeś.Może ja niewyraźnie mówię.???

  19. #2899
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Lubię jak on zaczyna tak się nakręcać.... tak szybuje... a potem .... bam! Znaczy ban i na jakiś czas jest spokój.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  20. #2900
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.623

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Lubię jak on zaczyna tak się nakręcać.... tak szybuje... a potem .... bam! Znaczy ban i na jakiś czas jest spokój.
    Patrząc na tempo nakręcania, gotów jestem przyjąć zakład, że do poniedziałku nie dotrwa.

Strona 145 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony