dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 5331

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.645
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    @niktspecjalny - czy Ty nie możesz stac sie po prostu normalnym użytkownikiem ?
    Jestem tu osiem lat, nigdy nie dostalem bana.
    A Ty, vvvv, czy wg, czyli całe TWA regularnie.
    Co z Tobą (Wami) nie tak ?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  2. #2
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    @niktspecjalny - czy Ty nie możesz stac sie po prostu normalnym użytkownikiem ?
    Jestem tu osiem lat, nigdy nie dostalem bana.
    A Ty, vvvv, czy wg, czyli całe TWA regularnie.
    Co z Tobą (Wami) nie tak ?
    Jeszcze raz pomyśl . Przeanalizuj i domyśl się wreszcie bez tych kipiących obłudą wypowiedzi.Popatrz na siebie zawsze to powtarzam. Nie dostałeś przez osiem lat banana jakie to chwalebne , skoro nie wiesz dlaczego to ja nie zamierzam ci tego tłumaczyć . Tkwij w niewiedzy skoro tak trudno przychodzi interpretacja tego procederu wobec takich osób jak np. my.

    Co z Tobą (Wami) nie tak ?
    wy jesteście nie tak.W prosty sposób mogę to udowodnić. Zamilknę , zamilkniemy w wątkach w których ścierają się poglądy , w wątkach kontrowersyjnych .Wiesz co się stanie ,nie będziecie mieć pożywki do wszczynania awantur , podkręcania napięcia w watkach tworząc własne nieprzemyślane ideologie.. To wasza witamina bez której nie istniejecie. Popatrz jak i gdzie z 8 letnim stażem doradzasz.Ja cie znam i wiem na co cie stać. Zrób analizę i przyjrzyj się w wątkach jak wszystko co złe ma swój początek Jak to zrozumiesz nie będziesz zadawał tych głupkowatych pytań. Będąc recydywą w bananach ciągnie się to za nami jak wrzut na du.....Powiązania, kolesiostwo jest tylko dopełnieniem tych frustracji wylewanych niepotrzebnie przez takie osoby jak wy. Mogę natychmiast stworzyć taką listę jak twoja wyżej. Moja jest bardziej obszerna.Postaraj się to zrozumieć to nie będziesz gadał o jakiejś normalności.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.645
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Jeszcze raz pomyśl . Przeanalizuj i domyśl się wreszcie bez tych kipiących obłudą wypowiedzi.Popatrz na siebie zawsze to powtarzam. Nie dostałeś przez osiem lat banana jakie to chwalebne , skoro nie wiesz dlaczego to ja nie zamierzam ci tego tłumaczyć . .
    Nie musisz, bo ja wiem, dlaczego...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.059

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Nie musisz, bo ja wiem, dlaczego...
    Jesteś w sitwie! Ja też! Swoją drogą coś mi to przypomina.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony