dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 34 z 35
Pokaż wyniki od 661 do 680 z 693
  1. #661
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Ciężko mi z tobą dyskutować więc nie będę , agitację mam w nosie i śpij spokojnie .

  2. #662
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.896

    Domyślnie

    Jednak "odkryli" na Pomorzu
    https://gospodarka.dziennik.pl/news/...py-i-gazu.html
    Jak nieoficjalnie dowiedział się portal iswinoujscie.pl, na Zatoce Pomorskiej pomiędzy Międzyzdrojami a Świnoujściem pod wodą i na wyspie Wolin firma z Kanady wykryła metodą sejsmograficzną wielką plamę, która może świadczyć o tym, że są tutaj złoża gazu i ropy.
    ...
    Czy Świnoujście będzie małym Dubajem? To się jeszcze okaże. Według nieoficjalnych informacji, odkryte złoża mogą wystarczyć na około 30 lat dla Polski.
    Będziemy mieli zdrowy i ekologiczny polski gaz ziemny!
    oraz
    http://www.ikamien.pl/artykuly/30269/
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  3. #663
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.214

    Domyślnie

    W czyim imieniu się cieszysz?
    Przecież polacy GUCIO z tego będą mieli!!!
    Zyski zostaną u tych co koncesję sobie załatwili"
    Bo podatki od tego załatwili - ze zniesiono.
    KUPISZ SOBIE ten gaz, jak masz jaką kasę.
    Jak nie masz - masz pecha...

    WIĘC W CZYIM IMIENIU SIĘ CIESZYSZ???!!!

    Tak było...
    http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/Do...WDU20120000362

    A tak jest...
    http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/Do...WDU20190000968

    POSŁUCHAJ UWAŻNIE jak się ciula lemingi...
    https://www.youtube.com/watch?v=ArVJrsPHcZI
    No, jak uda się uruchomić. Przed chwilą jeszcze chodziło...

    TU masz kwiatek.
    Zwróć uwagę ze napisali - JEDYNYM płatnikiem tego podatku jest OBECNIE KGHM
    http://magazyn.elubin.pl/obnizenie-l...ku-od-kopalin/
    Ale KGHM to w 30% nasze a potrzebuje kasy na INWESTYCJE NA CAŁYM ŚWIECIE!!!
    - No to MY mamy im kasę na to dać!
    A wpływ na decyzje mamy w... 30% ?

    Adam M.
    Ostatnio edytowane przez adam_mk ; 20-02-2020 o 22:01
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  4. #664
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.896

    Domyślnie

    A jak powinno wg Ciebie być z tym podatkiem?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #665
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.214

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    A jak powinno wg Ciebie być z tym podatkiem?
    Poszukaj na YT sprawozdania z komisji sejmowej.
    Tam Konfederacja dała dobry wykład co i jak.

    Złoża są własnością narodu. Nie myl z obecnym społeczeństwem! Naród to ci co byli, teraz są i ci co będą.
    Naród ma problem! Wymieramy, starzejemy się.
    ZUS daje dupy.
    Z tych podatków można stworzyć fundusz na wypłaty świadczeń tym, co im się należy i spokojnie można ten zakład utylizacji szmalu zamknąć!
    To dobry pomysł, bo pozwala natychmiast prawie (w kilka lat) odciążyć ludzi z haraczu jaki bezdurno płacą.

    Adam M
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  6. #666
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.896

    Domyślnie

    Nie pytam się o zdanie Konfederacji tylko o Twoje zdanie.
    To nie ZUS daje ciała a rządzący rozdają nie swoje pieniądze.
    Dla nich (dla rządzących) zawsze starczy pieniędzy.
    ZUS działa zgodnie (prawie zgodnie) z ustanowionym przez rządzących prawem.

    Rząd tworzy "elity" finansowane z naszych podatków.
    Ciekawe kto będzie finansował nowe płace górników (+6% z proponowanych +12%)?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  7. #667
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Górnicy i tak za mało zarabiają a to że walczą o zarobki to pokłosie radosnej twórczości tzw wolnego rynku gdzie wegiel płynie z najdalszych zakątków naszego świata, a tak po prawdzie w PL wydobywa się tylko około 15 procent węgla energetycznego a reszta to węgiel koksujący który tak na dobrą sprawę nie powinien być nigdy spalany a jest i to czyste marnotrawstwo , następna sprawa z węglem tzw brunatnym też spalany za 100 zł od tony a po przerobieniu na kwas huminowy Araby płaca po prawie 3 tys dolarów ale biedne kraje tak jak nasz działaja i pewnie to się nie zmieni ani za 100 lat .

    KRAJ !!! KWAS HUMINOWY NIEZWYKLE DROGA SUBSTANCJA, KTÓRĄ NASZ KRAJ MOŻE PRODUKOWAĆ WYKORZYSTUJĄC NASZE OGROMNE ZASOBY WĘGLA BRUNATNEGO.
    Kwas ten to niezwykła substancja nawozowa i glebotwórcza, tworząca koloidy glebowe. Związek należy do grupy kwasów humusowych. Jako ciecz jest trudno rozpuszczalna w wodzie i posiada kolor ciemno brunatny o konsystencji ciepłej melasy. Dzięki niej można zbierać plony nawet z piasków pustyni. Trzeba dodać, iż jest to substancja naturalna i przy polskiej metodzie prof. Bohdana Żakiewicza naturalnie syntetyzowana.
    Lecz od wielu lat rządna władza w kraju tego nie wykorzystuje, choć posiadamy unikalną technologię jego produkcji i największe na świecie udokumentowane zasoby węgla brunatnego. Technologia przy naszych zasobach jest warta setki miliardów lub nawet biliony USD. Ubocznym produktem przy produkcji tego kwasu są znaczne ilości metanu !!!
    Wieloletnim propagatorem tego rozwiązania jest nasz naukowiec prof. Ryszard Kozłowski.
    Ostatnio edytowane przez kryzys ; 21-02-2020 o 12:26

  8. #668
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.896

    Domyślnie

    Cytat Napisał kryzys Zobacz post
    Górnicy i tak za mało zarabiają a to że walczą o zarobki to pokłosie radosnej twórczości tzw wolnego rynku gdzie wegiel płynie z najdalszych zakątków naszego świata, ....
    Dlaczego górnicy zarabiają za mało i ile to "za mało" wynosi w liczbach ?
    Może powinniśmy np. zakazać importu telewizorów i produkować i sprzedawać wyłącznie polskie telewizory?
    Może i będę droższe ale będą polskie.
    A przy okazji pracownicy fabryk polskich telewizorów powinni więcej zarabiać i słusznie żądać trzynastek, czternastek i deputatu telewizorowego wypłacanego w gotówce.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  9. #669
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.214

    Domyślnie

    Cytat Napisał kryzys Zobacz post
    Górnicy i tak za mało zarabiają a to że walczą o zarobki to pokłosie radosnej twórczości tzw wolnego rynku gdzie wegiel płynie z najdalszych zakątków naszego świata, a tak po prawdzie w PL wydobywa się tylko około 15 procent węgla energetycznego a reszta to węgiel koksujący który tak na dobrą sprawę nie powinien być nigdy spalany a jest i to czyste marnotrawstwo , następna sprawa z węglem tzw brunatnym też spalany za 100 zł od tony a po przerobieniu na kwas huminowy Araby płaca po prawie 3 tys dolarów ale biedne kraje tak jak nasz działaja i pewnie to się nie zmieni ani za 100 lat .

    KRAJ !!! KWAS HUMINOWY NIEZWYKLE DROGA SUBSTANCJA, KTÓRĄ NASZ KRAJ MOŻE PRODUKOWAĆ WYKORZYSTUJĄC NASZE OGROMNE ZASOBY WĘGLA BRUNATNEGO.
    Kwas ten to niezwykła substancja nawozowa i glebotwórcza, tworząca koloidy glebowe. Związek należy do grupy kwasów humusowych. Jako ciecz jest trudno rozpuszczalna w wodzie i posiada kolor ciemno brunatny o konsystencji ciepłej melasy. Dzięki niej można zbierać plony nawet z piasków pustyni. Trzeba dodać, iż jest to substancja naturalna i przy polskiej metodzie prof. Bohdana Żakiewicza naturalnie syntetyzowana.
    Lecz od wielu lat rządna władza w kraju tego nie wykorzystuje, choć posiadamy unikalną technologię jego produkcji i największe na świecie udokumentowane zasoby węgla brunatnego. Technologia przy naszych zasobach jest warta setki miliardów lub nawet biliony USD. Ubocznym produktem przy produkcji tego kwasu są znaczne ilości metanu !!!
    Wieloletnim propagatorem tego rozwiązania jest nasz naukowiec prof. Ryszard Kozłowski.
    K.U.R.W.A !!
    Nie wierzę...
    Ktoś to zauwazył na tym forum!!!

    Trzeba PRZERABIAĆ wegiel brunatny a nie spalać !!!

    Kasa sto mrazy większa.
    No, trzena by jeszcze coś WIEDZIEĆ.

    Demorakcja to wększość a większość to IDIOCI !
    No i mamy efekt!

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  10. #670
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.214

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Nie pytam się o zdanie Konfederacji tylko o Twoje zdanie.
    To nie ZUS daje ciała a rządzący rozdają nie swoje pieniądze.
    Dla nich (dla rządzących) zawsze starczy pieniędzy.
    ZUS działa zgodnie (prawie zgodnie) z ustanowionym przez rządzących prawem.

    Rząd tworzy "elity" finansowane z naszych podatków.
    Ciekawe kto będzie finansował nowe płace górników (+6% z proponowanych +12%)?
    Moje zdanie to zdanie konfederacji!
    O co jeszcze zapytasz - pytku?

    Adam M..
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  11. #671
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Dlaczego górnicy zarabiają za mało i ile to "za mało" wynosi w liczbach ?
    Może powinniśmy np. zakazać importu telewizorów i produkować i sprzedawać wyłącznie polskie telewizory?
    Może i będę droższe ale będą polskie.
    A przy okazji pracownicy fabryk polskich telewizorów powinni więcej zarabiać i słusznie żądać trzynastek, czternastek i deputatu telewizorowego wypłacanego w gotówce.
    A jak ci powiem że widzałem roncetle tzn paski zarobkowe od górników z 4-6-cio letnim stażem i tam jak byk stało 2300-2800 zł netto , czyli na łapę , wiem też że 70 procent tych młodych ludzi jebło ta robotą i zostają tylko weterani , dużo to czy mało to ? dodam że idioci to nie byli tylko chłopaki z maturami .

  12. #672
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    K.U.R.W.A !!
    Nie wierzę...
    Ktoś to zauwazył na tym forum!!!

    Trzeba PRZERABIAĆ wegiel brunatny a nie spalać !!!

    Kasa sto mrazy większa.
    No, trzena by jeszcze coś WIEDZIEĆ.

    Demorakcja to wększość a większość to IDIOCI !
    No i mamy efekt!

    Adam M.
    Wypadałoby się zgodzić Adamie konfederacja fajna partia tylko ten stary ruski błazen wszystko psuje ,

  13. #673
    Banned NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Kaizen

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.340
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał kryzys Zobacz post
    A jak ci powiem że widzałem roncetle tzn paski zarobkowe od górników z 4-6-cio letnim stażem i tam jak byk stało 2300-2800 zł netto , czyli na łapę , wiem też że 70 procent tych młodych ludzi jebło ta robotą i zostają tylko weterani , dużo to czy mało to ? dodam że idioci to nie byli tylko chłopaki z maturami .
    Popatrz na PITa. To co na pasku potrafi być bardzo mylące.

  14. #674
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.896

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Moje zdanie to zdanie konfederacji!
    O co jeszcze zapytasz - pytku?

    Adam M..
    Myślałem, że masz własne zdanie.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  15. #675
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.896

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    K.U.R.W.A !!
    Nie wierzę...
    Ktoś to zauwazył na tym forum!!!

    Trzeba PRZERABIAĆ wegiel brunatny a nie spalać !!!

    Kasa sto mrazy większa.
    No, trzena by jeszcze coś WIEDZIEĆ.

    Demorakcja to wększość a większość to IDIOCI !
    No i mamy efekt!

    Adam M.
    To weź się i zacznij przerabiać.
    Gadać lub pisać na FM i na innych to KAŻDY potrafi.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  16. #676
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.641
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał kryzys Zobacz post
    A jak ci powiem że widzałem roncetle tzn paski zarobkowe od górników z 4-6-cio letnim stażem i tam jak byk stało 2300-2800 zł netto , czyli na łapę , wiem też że 70 procent tych młodych ludzi jebło ta robotą i zostają tylko weterani , dużo to czy mało to ? dodam że idioci to nie byli tylko chłopaki z maturami .
    Dziwne, bo w JSW podania o przyjęcie leżą kilka lat. Ci "z maturami" musza pracować w czeskich kopalniach, w polskich brak przyjęć.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  17. #677
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.896

    Domyślnie

    Cytat Napisał kryzys Zobacz post
    A jak ci powiem że widzałem roncetle tzn paski zarobkowe od górników z 4-6-cio letnim stażem i tam jak byk stało 2300-2800 zł netto , czyli na łapę , wiem też że 70 procent tych młodych ludzi jebło ta robotą i zostają tylko weterani , dużo to czy mało to ? dodam że idioci to nie byli tylko chłopaki z maturami .
    To w takim razie ci pozostali mają 5 x tyle co ci młodzi.
    Był program o młodych górnikach.
    Najpierw robią 'za darmo" a później pozwalają im się zapisać do właściwych związków zawodowych i wtedy zaczynają zarabiać.
    Ile mają na pasku młodzi w innych zawodach ? Sprawdzałeś?

    PS Co ma matura do pracy pod ziemią? Za maturę mają większą płacę?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  18. #678
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Dziwne, bo w JSW podania o przyjęcie leżą kilka lat. Ci "z maturami" musza pracować w czeskich kopalniach, w polskich brak przyjęć.
    Ja nie mówiłem o JSW tam tak wiem maja swoje zarobki ok ale oni węgiel koksujący robią który po prawie tysiąc/tona sprzedają ale to raptem kilka kopalń 5 czy 6 , ja mówiłem o molochu PGG tam jest tragedia ,mam sporo znajomych i narzekają na wszystko ,nie ma czym robić ,syf jednym słowem , młodzi rzucają robotą ,nawet spółka to potwierdziła że 70 procent młodych odchodzi z powodu zarobków i braku perspektyw , kopalnia to ok 3 tys ludzi a zarabiać dobrze zarabia może ze 400 osób reszta szkoda gadać .

  19. #679
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.896

    Domyślnie

    To niech odchodzą do innej pracy.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  20. #680
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.214

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    To weź się i zacznij przerabiać.
    Gadać lub pisać na FM i na innych to KAŻDY potrafi.
    Noooo...
    TY potrafisz!
    Też mozesz przerabiać.
    CZEMU tego nie robisz?
    Masz jakie złoze?

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

Strona 34 z 35

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony