dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 97 z 893
Pokaż wyniki od 1.921 do 1.940 z 17846
  1. #1921
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.919

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Wariat czy żonaty?
    SSmani też nikomu krzywdy NIE CHCIELI ROBIĆ!
    Rozkazy wykonywali...

    Nie wiesz o tym?!
    To że zakładasz SWOJEMU psu kaganiec to rozumiesz.
    To, że ktoś TOBIE go zakłada i smycz szykuje - już Ci umyka!
    Obudź się zanim batem po dupie od swojego właściciela dostaniesz!

    Adam M.
    Żenada.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  2. #1922

    Domyślnie

    Popatrzcie na Włochy i Hiszpanie i Francję.
    W nadmiarze kasowało ich od 11 do 18 tygodnia, a potem wszystko wróciło do normy.






  3. #1923

    Domyślnie

    Np. Włochów w ciągu tych 26 tygodni (pół roku) zginęło ok. 40 000 więcej średnio w latach 2016-2019 (wzrost o 12%.)

  4. #1924
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.919

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Grisza_ Zobacz post
    Popatrzcie na Włochy i Hiszpanie i Francję.
    W nadmiarze kasowało ich od 11 do 18 tygodnia, a potem wszystko wróciło do normy.
    I o czym mają świadczyć te tabelki?
    Przecież niedawno było hasło powielane przez antycowidowców, że branża funeralna upada bo nie ma zgonów.
    Nie ma zgonów bo ludzie nie chodzą do szpitali na operacje a jak "wiadomo" w szpitalach ludzi umierają.

    Ta zwiększona liczna zgonów to jest +5% czy jednak "trochę" więcej?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #1925
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.919

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Grisza_ Zobacz post
    Np. Włochów w ciągu tych 26 tygodni (pół roku) zginęło ok. 40 000 więcej średnio w latach 2016-2019 (wzrost o 12%.)
    Z jakiego powodu "zginęło" 40.000 więcej niż średnio .... ??
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  6. #1926
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.218

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Adamie, postuluję - powstrzymaj swoje głupawe odzywki i fobie.
    Nie czytaj!
    MUSISZ?
    Twoje odzywki są dla mnie równie głupie.
    Przyjmij , że inaczej patrzymy na ten świat.

    Jak rozumiem - NIE WIESZ, że SSmani "wykonywali tylko rozkazy" ?
    Żadna prasa, szczególnie Niemiecka. Ci o tym nie pisała?
    O Polskich obozach zagłady też nie wiesz?

    Dziwnie na ten świat patrzysz...

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  7. #1927

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    I o czym mają świadczyć te tabelki?
    Że zwiększona liczba zgonów w krajach najbardziej dotkniętych trwała ok. 6 tygodni.

  8. #1928
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.919

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Nie czytaj!
    MUSISZ?
    Twoje odzywki są dla mnie równie głupie.
    Przyjmij , że inaczej patrzymy na ten świat.

    Jak rozumiem - NIE WIESZ, że SSmani "wykonywali tylko rozkazy" ?
    Żadna prasa, szczególnie Niemiecka. Ci o tym nie pisała?
    O Polskich obozach zagłady też nie wiesz?

    Dziwnie na ten świat patrzysz...

    Adam M.
    Na FM obowiązują pewne zasady do których MUSISZ STOSOWAĆ SIĘ.

    Jeżeli już tak masz poukładane w głowie to chamskie odzywki, fobie i niekulturalne wpisy zostaw dla siebie.
    Nie publikuj.
    Nie rób przytyków do nicków Forumowiczów. Brak kultury !!

    PS Dziwnie piszesz jak na człowieka z akademickim wykształceniem
    "Żadna prasa, szczególnie niemiecka"
    "O polskich obozach zagłady"
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 08-09-2020 o 20:01
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  9. #1929
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.218

    Domyślnie

    Zostaw...
    d7d to facet co zaraz zacznie się domagać, abyś UDOWODNIŁ co to jest 6 tygodni a uszczęśliwia go, gdy może Ci pokazać, że z Twojej wypowiedzi nie wynika jakieś 13,6% tylko 13,55% !
    Jeszcze nie spotkałem się tu z jakąś jego odkrywczą myślą.
    Za to przypier.dala się jak pies sołtysa do wszystkiego i wszystkich.
    Nie widzisz tego?

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  10. #1930
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.218

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Na FM obowiązują pewne zasady do których MUSISZ STOSOWAĆ SIĘ.

    Jeżeli już tak masz poukładane w głowie to chamskie odzywki, fobie i niekulturalne wpisy zostaw dla siebie.
    Nie publikuj.
    Nie rób przytyków do nicków Forumowiczów. Brak kultury !!

    PS Dziwnie piszesz jak na człowieka z akademickim wykształceniem
    "Żadna prasa, szczególnie niemiecka"
    "O polskich obozach zagłady"
    Bo mnie zbijesz?

    Jesteś z jakiegoś zaścianka i NIE WIESZ, że przedstawiani jesteśmy jako oprawcy a nie ofiary?
    Rząd z tym nic nie robi...
    Znaczy - to polskojęzyczni namiestnicy czy idioci?
    O Polskich obozach śmierci nie słyszałeś...
    USZY UMYJ!!!

    I - NIE!!!
    ŻADNE DURNE PRAWA FORUM MI NIE ZABRONIĄ SIĘ PRZECIWSTAWIAĆ TAKIM KŁAMSTWOM!!!
    Ty też nie jesteś w stanie!

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  11. #1931
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.370
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Grisza_ Zobacz post
    Że zwiększona liczba zgonów w krajach najbardziej dotkniętych trwała ok. 6 tygodni.
    I co z tego wynika?
    Dorzucisz, kiedy upowszechniły się maseczki?
    Czy może to lock down stłumił tę tendencję?
    Czy ta zależność jest Ci nie po drodze?
    Ostatnio edytowane przez Kaizen ; 08-09-2020 o 20:18

  12. #1932
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.218

    Domyślnie

    No wtedy, gdy rzont je kupił aby z zyskiem wmusić narodowi.
    Wtedy się upowszechniły.
    Bo zanim rzont kupił to nawet minister od zdrowia gadał, że to jest do niczego i nie chroni, nie zapobiega...

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  13. #1933
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.218

    Domyślnie

    Poszukaj w sieci, kiedy ten rzont witał te maseczki przy największym transporterze lotniczym świata na Okęciu.
    Od wtedy się upowszechniły... nagle...

    TU masz:
    https://innpoland.pl/159035,an-225-w...ombinezony-etc

    Adam M.
    Ostatnio edytowane przez adam_mk ; 08-09-2020 o 20:19
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  14. #1934

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    I co z tego wynika?
    Dorzucisz, kiedy upowszechniły się maseczki?
    Ze np. w najgorszym tygodniu było 2x więcej trupów niż zwykle.
    Przekaz medialny był taki jakby to co najmniej 20x więcej ludzi zmarło, bo trzeba było ich wywozić ciężarówkami.

    Tak, to na pewno zasługa maseczek, przecież wcześniej napisałem już, że ten wirus jak żaden inny wcześniej nie przechodzi przez maseczkę, boi się jej.

  15. #1935
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.218

    Domyślnie

    Potem już poszło...
    https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,...seczek-bo.html

    Usatysfakcjonowany?

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  16. #1936
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.370
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Grisza_ Zobacz post
    Tak, to na pewno zasługa maseczek, przecież wcześniej napisałem już, że ten wirus jak żaden inny wcześniej nie przechodzi przez maseczkę, boi się jej.
    Jakoś nie wytłumaczyłeś chirurgom, że mają maseczek nie nosić, bo nic nie dają.

    A jak to wygląda(ło) w Szwecji, która chyba stosuje się do Twoich teorii?

  17. #1937

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Jakoś nie wytłumaczyłeś chirurgom, że mają maseczek nie nosić, bo nic nie dają.
    Już Ci pisałem, ze co innego maska na sali operacyjnej, a co innego maska skitrana w gaciach GIS.

  18. #1938
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nayri

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Chmielnik pod Rzeszowem
    Kod pocztowy
    36-016
    Posty
    493

    Domyślnie

    Cytat Napisał ciężkiprzypadek Zobacz post
    Młoda jeszcze Jesteś i mało dziwnych sytuacji przeżyłaś, to ta wydaje Ci się nad wyraz niekomfortową/
    Osobiście uważam, że taka młoda to już niestety nie jestem, a przeżyłam wystarczająco wiele.
    Wystarczająco wiele cierpienia, śmierci, rozpaczy i bólu się w życiu naoglądałam.
    Wizyty w hospicjum jako nastolatki śniły mi się po nocach jeszcze wiele miesięcy później. Swoje też widziałam, słyszałam i sama wycierpiałam podczas pobytów na patologii ciąży.
    Pamiętam też, co czułam, gdy zwijałam się z bólu podczas poronienia i odmawiałam jakiejkolwiek pomocy. Bo byłam przekonana, że ten ból i cierpienie mi się należy, bo przecież to mój organizm zabił moje dziecko…

    Więc po moich doświadczeniach dotychczasowych obecna sytuacja nie jest tak niekomfortowa, jak myślisz. Ale nie zmienia to faktu, że staram się patrzeć na świat z dystansem.

    Cytat Napisał ciężkiprzypadek Zobacz post
    Moje obie córki pracują, mąż i ja również ...jedna nawet w centrum pandemii, bo ma swoich pacjentów w domu starców.
    Moja wnusia chodzi do przedszkola, jeździmy na różne wyjazdy ...w sobotę byliśmy z nią w ,, Magicznych ogrodach''
    Mówisz, że Twoja wnusia chodzi do przedszkola. Jak przedszkola zamknęli, to kto się nią zajmował? Fajnie było tej osobie to łączyć z pracą? Moja córka chodzi do przedszkola prywatnego. Jak je zamknęli i musieliśmy pracować mając ją pod opieką, to za przedszkole oczywiście wciąż musieliśmy zapłacić.

    Rozumiem też, że opiekun prowadzi ją do przedszkola w maseczce, a potem zostawia dziecko bez maseczki i rękawiczek opiekunkom bez maseczek i rękawiczek na wiele godzin. Potem rodzic może wejść do przedszkola po swoje dziecko tylko odpowiednio zabezpieczony. Naprawdę widzisz w tym logikę?
    Czy jest możliwe, żeby rodzic mający jakiegokolwiek wirusa nie przekazał go swojemu małemu dziecku? Przecież dzieci w domu się tuli, całuje, nosi na rękach codziennie...

    A skoro z dzieci robimy “przekaźniki wirusa”, to nie ma znaczenia czy opiekunki są w grupie ryzyka czy nie - bo przecież same mogą go przenieść dalej, na swoich bliskich.
    Czy więc - wierząc w niebezpiecznego wirusa - nie postępuje się wbrew własnym przekonaniom i sumieniu, prowadząc codziennie dziecko do przedszkola? Narażając życie bezbronnych opiekunek, które przecież muszą pracować, by mieć za co żyć, oraz ich rodzin?

    Druga sprawa - obcy ludzie, których mijasz w sklepie są dla Ciebie zagrożeniem i chcesz by nosili maseczki. Nieważne, w jakim są wieku, nieważne jakie mają wskazania czy przeciwwskazania. Ale jednocześnie wnuczka, która chodzi do przedszkola, więc ma kontakt z innymi dziećmi i ich opiekunami, dla Ciebie tym zagrożeniem nie jest? No chyba, że spotykasz się z nią, ale jej każesz nosić maseczkę i trzymać dystans?

    Ja po prostu nie widzę w tym logiki, a same sprzeczności.

    Cytat Napisał ciężkiprzypadek Zobacz post
    Staramy się żyć normalnie, ale jednocześnie staramy się przestrzegać zasad i unikać tłumów.
    Nie jest to dla nas uciążliwe, po prostu umiemy się przystosować ...może dlatego, że wiele w życiu przeszliśmy a ja osobiście zajmuję się bezdomnymi psami od16 lat, przy których choroby wirusowe nie są mi obce.
    Ja staram się żyć normalnie i unikać tłumów od zawsze, ale nigdy nie zmuszałam do tego innych. Z prywatnych powodów nienawidzę, gdy ktoś narusza moją przestrzeń osobistą i sama zawsze trzymam pewien dystans od innych ludzi - ale w tej całej atmosferze grozy nie w tym jest przecież problem.

    Cytat Napisał ciężkiprzypadek Zobacz post
    Co do maseczek w szkołach...przecież nie są wskazane, to co Ty ode mnie oczekujesz? że mam je nakazać nosić?
    I Te głupoty o Twoim behawioryście po prostu pominę....bo mylisz niektóre pojęcia.
    Ze szkołą chodziło mi o to samo co z przedszkolem. Rodzic prowadzi dziecko w maseczce, po czym dziecko w szkole jest X godzin bez maseczki. Rodzic przychodzi je odebrać i ma mieć maseczkę - ma to jakikolwiek sens?

    Jeżeli nie ma, to opcje są dwie - albo dzieci i nauczyciele mają maseczki cały czas założone (jeżeli tak, to czy pierwszoklasista powinien kilka godzin dziennie mieć maseczkę? A dziecko w zerówce? A co z WF-em? Mają ćwiczyć w maseczkach? A jedzenie?). Druga opcja - nauczanie zdalne (i znowu setki pytań - jak wielkie skutki społeczne i psychologiczne będzie to miało na te dzieci? Jak wielkie skutki gospodarcze? Kto ma je pilnować? Matki? Mają rezygnować z pracy? To z czego się utrzymywać? Przejść na zasiłek? Dlaczego mają być zmuszone do przerwania pracy i uzależniania się finansowego od kogoś, męża czy państwa? Jak długo ma to trwać?).

    Moim zdaniem nie można stwierdzić: “To jest sytuacja tymczasowa, trzeba zacisnąć zęby i przetrwać”, nie mając żadnego pojęcia czy wyobrażenia, jak długo to ma trwać. Nie odpowiadanie na takie podstawowe pytania, to chowanie głowy w piasek na zasadzie: “Ma być tak, jak ja chcę i już. Reszta nie ma znaczenia!”. A to nieprawda - bo cała ta reszta także ma olbrzymie znaczenie.

    Natomiast nie wiem, jakie pojęcia mylę? To nie ja użyłam porównania maseczek i obostrzeń do kagańca i smyczy, ludzi do psów (nie uwłaczając czworonogom), ograniczeń narzucanych całemu społeczeństwu do diety chorego człowieka. To wszystko są porównania, które Ty zdecydowałaś się w tej dyskusji użyć.

    Cytat Napisał ciężkiprzypadek Zobacz post
    Dopiszę jeszcze o szczepionkach, bo już jakaś iskierka niepewności w Twojej głowie się tli....
    Wierzę w szczepienia i tą wyczekiwaną szczepionkę, bo z mojego doświadczenia pracy z psami mam tylko jeden wniosek:
    szczepionka chroni życie psa !!! za to pies nieszczepiony ma nikłe szanse na przeżycie wirusa typu parwowiroza i nosówka.
    Nawet osocza krwi nie są wstanie pomóc . Nieraz sprowadzałam z Czech surowicę....niestety nie zawsze pomagała.
    Parwo porównuję do koronawirusa, bo też jest to wirus nieprzewidywalny, jedne psy wykańcza innym daje żyć....bez specjalnych powodów. ( przynajmniej nie są one znane wetom)
    Nie zrozumiałaś mnie - ja nie wierzę bezpodstawnie, że jakakolwiek szczepionka nagle będzie wybawieniem. Więc u mnie żadnej iskierki nadziei nie ma
    Skąd masz pewność, że będzie taka skuteczna? Szczepionka przeciw grypie jest od ilu lat dostępna, a jakoś grypa dalej istnieje? Są też przecież inne wirusy, na które nie ma szczepionki, albo jej skuteczność nie jest jakaś duża. Więc skąd nagle takie przekonanie że już zaraz, niedługo, będzie dostępna skuteczna szczepionka?



    Tydzień spędziliśmy nad morzem - już po sezonie, ludzi było stosunkowo mało (zwłaszcza że pogoda plażowa to była przez dwa dni…). Ale mimo tego, że sezon się skończył i ludzi było mało, widać było wyraźnie, że zalecenia odnośnie maseczek i dystansu nie są stosowane. Nietrudno sobie wyobrazić, jak to wyglądało w sezonie.

    I tu rodzi się pytanie - jeżeli ten koronawirus jest taki zaraźliwy i niebezpieczny, to jakim cudem te wszystkie turystyczne miejscowości nie przeszły kryzysu już w połowie wakacji?
    Przecież do tej pory to w tych miejscowościach nie ostałby się chyba nikt z grupy ryzyka.

    Inna sprawa, że te zalecenia sensu nie mają. Wchodzę do restauracji i mam mieć maseczkę. Siadam przy stole i już nie muszę jej mieć. Wstaję do ubikacji - rozumiem, że powinnam z kieszeni wyciągnąć kolejną hermetycznie zapakowaną maseczkę? Potem wracam do stołu i kontynuuję jedzenie, czy piję kawę - więc maseczkę ściągam. Gdy chcę wyjść - powinnam mieć maseczkę? Jeżeli tak, to rozumiem, że powinna to być kolejna hermetycznie zapakowana sztuka? Na powietrzu maseczkę mogę ściągnąć, ale jak po 5 minutach dziecko poprosi o loda, to muszę wyciągnąć nową sztukę, żeby wejść do kawiarni tego loda kupić? Jak po godzinie spaceru będę chciała wejść do księgarni, to kolejna sztuka maseczki potrzebna? Przecież to jest po prostu nierealne w trybie wakacyjnym.

    Tak jak mówiłam, dla mnie to wszystko jest po prostu pozbawione logiki.

  19. #1939
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.919

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Grisza_ Zobacz post
    Ze np. w najgorszym tygodniu było 2x więcej trupów niż zwykle.
    Przekaz medialny był taki jakby to co najmniej 20x więcej ludzi zmarło, bo trzeba było ich wywozić ciężarówkami.

    Tak, to na pewno zasługa maseczek, przecież wcześniej napisałem już, że ten wirus jak żaden inny wcześniej nie przechodzi przez maseczkę, boi się jej.
    Jak byś się chwilę zastanowi to może być coś zrozumiał w czym był problem.
    Cały przemysł funeralny łącznie z chłodniami jest dostosowany do statystycznej liczby zgonów w danym regionie.
    Te "2x więcej trupów niż zwykle" właśnie powaliło ten system.
    Dodaj do tego że te 2"x więcej" nie rozłożyło się równomiernie po całych Włoszech. Skupiło się na północnych regionach.
    I tam może okazało się że nie było 2x więcej tylko 3x a może 5x więcej.

    Poszukaj w tabelkach danych dla poszczególnych regionów.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  20. #1940

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Litości - tak to Ty powielasz bzdurę którą powiedział W. Gut.
    Przechodzisz sam siebie. Podważasz to co powiedział profesor i to wirusolog? Humanista wie lepiej niż prawdziwy fachowiec. Ty dalej tego nie rozumiesz.
    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Nie rozumiesz co to jest COID-19 czy nie wierzysz w COVID-19 ?
    No faktycznie potwierdza, że nie czytasz, ze zrozumieniem.
    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Nadal uważasz, że jest lżejsza odmianą grypy?
    Ja pierdzu , ale Ty manipulujesz. Ty masz jakieś problemy. Dodatkowo to co wyżej.
    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Lekarz z wykształcenia który nie leczy a jest urzędnikiem i ma urzędnicze lub polityczne myślenie nie jest lekarzem w powszechnym rozumieniu.
    [/QUOTE]
    Łapki opadają. Jak Ty na to wpadłeś? Jeszcze raz.
    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Lekarzem ma być przede wszystkim. Jest pewna przysięga. Szumi to też urzędnik. Zmienił zdanie na temat szmatek jako urzędnik. Zakumałeś w końcu. Brawo Ty.
    Łapiesz? Proszę nie odpowiadaj.


    Prof. Simon: "Wirus jest mniej agresywny"
    ...

    Wirusolog komentuje też przypadki śmiertelne z powodu COVID-19. - Liczba zgonów w Polsce nie jest tak duża, jak w Hiszpanii czy we Włoszech, nie jest też duża, jeżeli zestawić ją z liczbą osób zakażonych koronawirusem - mówi prof. Simon.
    Jeśli zdarzają się przypadki ciężkie, to nie doszukiwałbym się tutaj jakiejś tajemnicy. Po prostu u niektórych osób występuje nadreaktywność na zakażenie koronawirusem. Takie przypadki są bardzo rzadkie, ale normalne, biorąc pod uwagę całą populację ludzką - dodał ekspert.
    To może do tego przypadku o przeszczepie. Było kilka takich przypadków na świecie. Temat idealny dla TV co by "go... cy" (to cytat wiadomo kogo) mięli co łykać. Sraka musi być.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

Strona 97 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony