dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 166 z 893
Pokaż wyniki od 3.301 do 3.320 z 17847
  1. #3301

    Domyślnie

    Tak starymi. Niesamowite co jest to co pisze.
    Niech będzie. Masz rację.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  2. #3302
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.932

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Następny.
    Ps. O znasz angielski?
    Restrictions are in place to help slow the spread of coronavirus (COVID-19) and save lives.

    Koronawirus - Coronavirus (COVID-19) - Polski (Polish)
    https://www.coronavirus.vic.gov.au/coronavirus-polish
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  3. #3303
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.415
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Tak podałem co mi kolega z Norwegii powiedział, ale masz rację to przez te demonstracje w Norwegii wzrosło z 20 do 24%.
    Norwegia jest słabym przykładem, bo tam obostrzeniami zajmują się władze lokalne. Więc na szczeblu krajowym może wyglądać różowo, a lokalnie już nie koniecznie.

    Władze Oslo ogłosiły w poniedziałek wprowadzenie od wtorku zakazu zgromadzeń powyżej 10 osób w prywatnych domach,

    klik

    Jeśli jednak, mimo intensywnie podejmowanych lokalnych środków ostrożności, liczba infekcji nie przestanie rosnąć, a źródło zakażeń będzie nieznane, władze rozważą zaostrzenie restrykcji na szczeblu krajowym. Premier wymieniła tu choćby zaostrzenie zasad dotyczących dozwolonej liczby uczestników spotkań prywatnych od 5 do 10 osób, jak i publicznych wydarzeń - maksymalnie 50 osób. Władze mogą także wprowadzić środki, które zmuszą większą grupę pracowników do pracy zdalnej. Premier wspomniała także, że rozważone zostanie także wprowadzenie ewentualnych ograniczeń w podróżach do niektórych obszarów Norwegii, a także powrót zdalnego nauczania w szkolnictwie wyższym. Solberg powiedziała także o całkowitym zamknięciu restauracji, barów i kawiarni, w zależności od sytuacji epidemicznej.


    A U nas się zaczął dramat
    Zakażony koronawirusem 61-latek z powiatu prudnickiego (woj. opolskie) był przez godzinę reanimowany w karetce oczekującej przed szpitalem w Nysie. Mężczyzna zmarł. Do szpitala nie został przyjęty, ponieważ zabrakło miejsc dla chorych na COVID-19 - informuje Nowa Trybuna Opolska.

  4. #3304
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.625

    Domyślnie

    Norwegia praktyczniej jest kwarantanną odcięta od świata.
    Bez kwarantanny odwiedzić ja mogą tylko mieszkańcy Finlandii /większości regionów/ oraz jednego w Szwecji.
    https://www.fhi.no/en/op/novel-coron...W8m60p9Zdq_0mg

    Powyższe może nie być prawdą. Informacje uzyskane od kolegi są jej /prawdzie/ bliższe.

  5. #3305
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    O czym ty piszesz? W miejscach "pracy" tzw. przewodników duchowych wodę omija się z daleka, oprócz wody święconej. Pokaż mi zakrystie w której jest woda bieżąca i naczelny pracownik myje ręce zanim je wpakuje owieczkom do ust. Wszystkim po kolei. O czym te gadki?
    Ty , o czym piszesz ? . Napisałem o "brudasach" w marketach a ty o jakiejś zakrystii .Pierni...sz głupoty niepotrzebnie .Skoro wiesz co tam się dzieje to nie przyjmuj komunii.

  6. #3306
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.287

    Domyślnie

    Ależ produkty z wody i mąki to nie moja bajka! Po prostu oglądam starannie mapy i nie widziałem aby budynki z najwyższą wieżą w okolicy posiadały przyłącza wA20,25,32. Po prostu piszę o faktach.

    A tak jest w szpitalach

    Ostatnio edytowane przez Bertha ; 11-10-2020 o 18:31 Powód: A tak jest ...

  7. #3307

    Domyślnie



    Komentarz niepotrzebny. Żeby nie było to wirusolog. Podobno autorytet w Niemczech. Niestety covidowy celebryta, bo też wysłał list do merkelowej z pytaniami i to już dawno. Wersja z napisami ang. bo się okazało, że u niektórych ang. jest perfekcyjny.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  8. #3308

    Domyślnie

    Cytat Napisał Greengaz Zobacz post
    Norwegia praktyczniej jest kwarantanną odcięta od świata.
    Bez kwarantanny odwiedzić ja mogą tylko mieszkańcy Finlandii /większości regionów/ oraz jednego w Szwecji.
    https://www.fhi.no/en/op/novel-coron...W8m60p9Zdq_0mg

    Powyższe może nie być prawdą. Informacje uzyskane od kolegi są jej /prawdzie/ bliższe.
    To z tej stronki.

    Infection control advice for travel and entry quarantine
    ..
    The government now recommends to avoid unnecessary travel abroad (regjeringen.no)

    Anyone arriving in Norway from abroad shall be in quarantine for 10 days, with the exception of specified countries in Europe with sufficiently low transmission (see the map and table below).
    Rozumiesz co tu piszą? Co do wjeżdżających to nie ma co się dziwić po co robią, chyba proste i oczywiste. Masz wyjątek. Dlaczego, to też wyjaśnione.
    PS. Odpuść, bo kiepsko Ci idzie. Powoli osiągasz poziom tych dwóch, wiadomo kto, tylko modkowi to raczej nie przystoi.
    Miłego wieczoru życzę.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  9. #3309
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Ależ produkty z wody i mąki to nie moja bajka! Po prostu oglądam starannie mapy i nie widziałem aby budynki z najwyższą wieżą w okolicy posiadały przyłącza wA20,25,32. Po prostu piszę o faktach.
    ...
    Bertha, no coś Ty
    Ks. Tadeusz Guz, wykładowca KUL tłumaczy w TV Trwam, że można bez obaw przyjmować komunię do ust. Tłumaczy, że kapłan ma czyste ręce, także „w sensie nadprzyrodzonym”.
    https://kurierlubelski.pl/ksiadz-wyk...ar/c1-14887333
    unde venis et quo tendis

  10. #3310

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Norwegia jest słabym przykładem, bo tam obostrzeniami zajmują się władze lokalne. Więc na szczeblu krajowym może wyglądać różowo, a lokalnie już nie koniecznie.

    ...
    Przeczytaj o czym pisałem. KLIK.
    Coś o obostrzeniach.
    Mniejsze niż w Polsce. Tu nie było i nie ma obowiązku noszenia maseczek czy rękawiczek, obowiązuje np. zasada dystansu społecznego czy rekomendacja, by zostać w domu, ale życie toczy się tu prawie normalnym torem.
    To z netu, ale potwierdza co kumpel mówił. Oczywiście mógł mnie wkręcić, a ja wiadomo jak jakie zwierzę ... (jakie to pisał ten co udaje, że zdjęcia umie robić).
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  11. #3311
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.415
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    To z netu, ale potwierdza co kumpel mówił. Oczywiście mógł mnie wkręcić, a ja wiadomo jak jakie zwierzę ... (jakie to pisał ten co udaje, że zdjęcia umie robić).
    10 osób w domu to luźniej, niz u nas?
    I czemu brać ich za wzór, jak nie specjalnie sobie radzą - zwłaszcza uwzględniwszy, że ludności mają mało i znikomą gęstość zaludnienia.

  12. #3312
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.655
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Przeczytaj o czym pisałem. KLIK.
    Coś o obostrzeniach.

    To z netu, ale potwierdza co kumpel mówił. Oczywiście mógł mnie wkręcić, a ja wiadomo jak jakie zwierzę ... (jakie to pisał ten co udaje, że zdjęcia umie robić).
    Chłopino, wiem, że już nie pamiętasz tego, co przeczytałeś do południa, ale ja przypomnę co pisałem:
    W lipcu gościłem kuzynkę z Oslo. Rozmawialiśmy o covidzie i o ile zgodzę się, że w PL istnieją większe obostrzenia w zakładaniu maseczek (permanentnie zapominała o zakładaniu maseczki w sklepach), to porozmawialiśmy tez trochę o tym, co dzieje się na rynku pracy.
    Biedaczysko, zdążyłeś już zapomnieć, prawda ?
    Moja uwaga tyczyła drugiej części jego wypowiedzi z którą tu przyleciałeś i bezmyślnie zapodałeś...

    Wtrętu o zdjęciach nawet nie komentuję, bo on tylko udowadnia, jak małym jesteś człowieczkiem...
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 11-10-2020 o 21:09
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  13. #3313

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    10 osób w domu to luźniej, niz u nas?
    I czemu brać ich za wzór, jak nie specjalnie sobie radzą - zwłaszcza uwzględniwszy, że ludności mają mało i znikomą gęstość zaludnienia.
    Dlaczego wybiórczo? Jaki wzór?
    No tak u nas np. wesela czy kościoły to nie problem (przypominam "DDM"), ale namordki obowiązkowe i to na zewnątrz. Genialne.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  14. #3314
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.415
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    No tak u nas np. wesela czy kościoły to nie problem (przypominam "DDM"), ale namordki obowiązkowe i to na zewnątrz. Genialne.
    No, kościoły - tak jak w Chinach powinny zostać zamknięte. To oczywiste w takiej sytuacji. Tak, DDM zastosowały kraje, które ogarnęły sytuację.

    Tego
    I tego
    https://www.youtube.com/watch?v=5XkmFMuP4eg
    chyba jeszcze nie wrzucałem.

  15. #3315

    Domyślnie

    https://www.facebook.com/permalink.p...00000076496520

    No faktycznie maseczki wszyscy mają.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  16. #3316

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    No, kościoły - tak jak w Chinach powinny zostać zamknięte. To oczywiste w takiej sytuacji. Tak, DDM zastosowały kraje, które ogarnęły sytuację.
    A wesela?
    Niech zamkną. Szkoły też. Przedszkola. Wszystko.
    Ty wierzysz, że Chiny podają prawdzie statystyki?
    PS. No i jest jeszcze Australia.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  17. #3317

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	35452.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	80,1 KB
ID:	449022
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  18. #3318
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  19. #3319
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.415
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    A wesela?
    Jak w Oslo - do 10 osób

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Niech zamkną. Szkoły też. Przedszkola. Wszystko.
    Ty wierzysz, że Chiny podają prawdzie statystyki?
    Pooglądaj i poczytaj aktualne informacje z pierwszej ręki.
    Myślisz, że zlikwidowali tymczasowe szpitale przedwcześnie?

    Australia... dobry przykład. Ładnie na wykresach widać, jak zadziałało luzowanie, a potem skuteczność ostrych działań:
    https://www.medonet.pl/koronawirus/k...,29979629.html

  20. #3320
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.932

    Domyślnie

    Kto to jest Marzena Bielak?
    To Ty?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

Strona 166 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony