dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 187 z 190
Pokaż wyniki od 3.721 do 3.740 z 3794
  1. #3721

    Domyślnie rangera sadza szara.

    rangera sadza szara – komin.
    Brak dymu z komina przy spalaniu miału od góry w kotle zasypowym•11 sty 2018
    SILVESTRO ThingS https://www.youtube.com/watch?v=3gUu8rrh76o
    rangera sadza szara – wymiennik.
    Czyszczenie wymiennika kotła•17 lut 2020 SILVESTRO ThingS https://www.youtube.com/watch?v=RgP5vHrvLeo&t=24s
    ranger + sadza = wymiennik brązowy.
    Czyszczenie szczotką wymiennika pionowego kotła CO po dwóch tygodniach palenia•20 sty 2018 SILVESTRO ThingS https://www.youtube.com/watch?v=hh353N8JolA

    Mam cię trollu już mi się z tego nie wywiniesz – długo na ciebie czekałem ale w końcu wpadłeś w moje sidła. Kto tu kłamie i lży kogo – kiedy i od kogo to się zaczęło – piękne linki wkleiłeś w których są dowody twojej obłudy i lżenia przez ciebie mojej osoby.
    Ja ci koronowirusa nie życzyłem ale kto komu źle życzy niech mu się tak stanie.

    Na zakończenie modyfikacji gratuluję – kto jak kto ale ty to znasz się na tym : https://forum.info-ogrzewanie.pl/top...82aszcz-wodny/ i jeszcze gratuluję udanego opon spalania w mieście Chorzowie gdzie za tobą wszyscy niebieskim jarają i tylko patrzyć jak i za to i tam wprowadzą zakaz spalania paliw stałych.

    Jak chcesz się wykazać tu jest temat dla ciebie ; https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7987402 – raz dwa trzy i będzie następny dowodem @Wojtasa, który pod wpływem rad twych cennych jak najszybciej się da zacznie kotłem podajnikowy i ecogroszkiem chatę ogrzewać.

    Po starej znajomości ci powiem, że piąte powietrze wprowadziłem do układu – z błękitnym na sianie tak jak w TLUD - nie problem acz problem jest z tym taki, że na żółciutkim jak słoneczko woda w instalacji nabiera szybko temperatury a na błękitnym stygnie i w chacie robi się zimno.

    Uzupełnienie.

    Żeby cię nie dobijać – na wyjściu palnika rurowego – zawirowywacz płomienia wstawiłem na który powietrze dopalenia podaję – testowany od czasu jakiegoś – działa.
    Teraz mogę pomału brać się za dopalenie płomienia – wymiennik brązowy i biały – miałem – obaczym jak z tym skończę czy płomień z drewna sosnowego również będę w stanie tak dopalić.
    Byś nie mówił żem ci podobnym – tym ci jaszcze dołożę – ZERO z komina zasadniczo poszło się piepszyć - gdy załad w komorze załadowczej umieszczę i zacznie się jarać, to z komina biała para się wydobywa ale spalanego drewna czy siana zapachu nima.
    Nie pozdrawiam.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rangera sadza szara - komin..jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	85,2 KB
ID:	449742   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rangera sadza szara - wymiennik..jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	84,9 KB
ID:	449743   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ranrez z sadzą - wymiennik brązowy..jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	78,0 KB
ID:	449744  
    Ostatnio edytowane przez samsu ; 31-10-2020 o 20:56 Powód: Uzupełnienie do rangera sadzy szarej.

  2. #3722
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Samca bzdurę bzdura goni.!
    Wkleja linki z popiołami.!
    Ignorancji - nie zasłoni -
    troller`skimi "tasiemcami".!

    "Zasypuje" popiołami -
    te głupoty o spalaniu...
    (z troller`skimi "popisami".!) -
    &samiec w tym "szczekaniu".!

  3. #3723

    Domyślnie ranger szary czyli popiół zmieszany z sadzą.

    Cytat Napisał mtdeusz Zobacz post
    Samca bzdurę bzdura goni.!
    Wkleja linki z popiołami.!
    Ignorancji - nie zasłoni -
    troller`skimi "tasiemcami".!

    "Zasypuje" popiołami -
    te głupoty o spalaniu...
    (z troller`skimi "popisami".!) -
    &samiec w tym "szczekaniu".!
    No i kto kogo tu lży – no kto kogo tu wyzywa – cóż za wysoki poziom tu prezentujesz a ile merytorycznych argumentów na to swoje pitolenie przedstawiłeś.

    O jakimż to P. Przemka ("Piec-Zero") – gadasz – jeśli o tym samym co myślę – u niego wszystko jest pokazane i opisane oraz on cudzymi się nie chełpi i nie chwali – do tego – jeśli się nic nie zmieniło – tylko na żółtych płomieniach jak słoneczko jego piecyki śmigały – jeszcze @Piecucha za jego płomień chwalił – ten z sadzą rozpuszczoną w azocie, której widać nie było.
    Z tobą tyle o tym gada co można u ciebie na forum zobaczyć – zarejestrował się i zasadniczo tyle. Kiedyś jak słyszałem w Ds-ie palił – teraz podobno podajnikowym na ecogroszek chatę ogrzewa a ty kiedy wodę w basenie niebieskim będziesz podgrzewał – coś widzę, że nie prędzej jak ktoś to za ciebie wymyśli byś mógł sobie to przywłaszczyć i twierdzić, że twoje a może jeszcze z tym co forum piecy prowadzisz - opatentujecie to sobie i chajs z tego łupić będziecie.

    W kwertii @zioomka65 – już wiadomo – masz tyle o tym wiedzy i tyle do powiedzenia – co tu w tej mierze widać – z tych też względów przypomnieć ci trzeba @kordziku o jegomości, którego spacyfikowałeś tylko za to, że miał czelność samodzielnie w oparciu o otrzymaną i zdobytą wiedzę swój kocioł tak zmodyfikować by przestać kopcić : https://forum.info-ogrzewanie.pl/top...comment=440199.

    Patrz teraz, że bo niby nie wiesz o tym - jaki podły – po mimo twych rad tak trafnych i tak cennych na kocioł podajnikwy na ecogroszek nie przeszedł – został przy swoim – co nieco zmienił i jeszcze film o tym nakręcił : https://forum.info-ogrzewanie.pl/top...comment=537045
    O grozo jak ty z tym żyć tak możesz a z tego co tu do tej pory nawypisywałeś – zauważam, że ty Cowida19 mutację posiadasz, która zamiast płuc mózg ci trawić zaczęła.
    No ale jak nadmieniłem – tak mi życzyłeś – niech to dla ciebie pocieszeniem będzie, że lepsze to niż jedwabne – za zadymianie – smrodzenie – okoliczne trucie i opon spalanie.

  4. #3724
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Gówno mnie obchodzą twoje tasiemcowe wywody o kopciuchach i popiołach i zawalonych sądzą wymiennikach piecucha19.

    Pytałem się dlaczego na tym filmie sadza wybuchła?
    https://youtu.be/GDveHDGgGIc

    I dlaczego fuknęło tylko troszkę a nie cała kupka ?

    https://www.youtube.com/watch?v=_WtTag3Nm9Q

    Ale jak wiem nie masz żadnej wiedzy o procesie spalania więc na to pytanie nie odpowiesz tylko będziesz nawijał jakieś głupoty o popiele, jak chcesz to se możesz ten popiół i na różowo pomalować.

    A w kwestii braku twojej wiedzy o procesie spalania to wiesz dlaczego paląca się opona ta, którą się tak podniecasz, fest kopci sądzą????

    No i po co ja się pytam przecież to pytanie jest do ciebie za trudne.
    Ostatnio edytowane przez mtdeusz ; 01-11-2020 o 15:34

  5. #3725

    Domyślnie

    Cytat Napisał mtdeusz Zobacz post
    Gówno mnie obchodzą twoje tasiemcowe wywody o kopciuchach i popiołach i zawalonych sądzą wymiennikach piecucha19.

    Pytałem się dlaczego na tym filmie sadza wybuchła?
    https://youtu.be/GDveHDGgGIc

    I dlaczego fuknęło tylko troszkę a nie cała kupka ?

    https://www.youtube.com/watch?v=_WtTag3Nm9Q

    Ale jak wiem nie masz żadnej wiedzy o procesie spalania więc na to pytanie nie odpowiesz tylko będziesz nawijał jakieś głupoty o popiele, jak chcesz to se możesz ten popiół i na różowo pomalować.

    A w kwestii braku twojej wiedzy o procesie spalania to wiesz dlaczego paląca się opona ta, którą się tak podniecasz, fest kopci sądzą????

    No i po co ja się pytam przecież to pytanie jest do ciebie za trudne.
    No kuźwa – zaś coś mi się wytargać z ciebie udało – wreszcie merytoryczny konkret jakiś - skoro wiesz – to po co mnie o to pytasz – opisz to i tyle – a jak zaś rżniesz głupa – to przyłóż ryja do tego – podpal i w tedy zobaczysz.
    Wszyscy w końcu szczęśliwi będą – może w końcu przestaniesz trollować i brylować za zakazem spalania paliw stałych jednocześnie stanowiąc przy tym, że ty kopcić musisz jakimś syfem, który masz za darmo.

    No i cóż to za zmiana oblicza – czyżby demon ranger chwilowo opuścił ten odwłok do którego żeś właśnie wrócił – czy może tu z jakim rozszczepieniem jaźni mamy do czynienia lub z jakąś schizofrenią – nie ma się czego wstydzić – dzisiaj już leczą z tego – po spaleniu takiej ilości toksycznego dziadostwa – przyznać ci muszę, że masz jeszcze końskie zdrowie.

  6. #3726
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Dobrze mówisz drewno i zrembka to toksyczne dziadostwo

    I nadal mi nie odpowiedziałeś na te 2 pytanie.

    Ale czego oczekiwać te pytania są do ciebie za trudne więc będziesz wciskał kit a i tak na nie nie odpowiesz a uważasz się za takiego wielkiego znafce procesu spalania

    I chyba za bardzo się podnieciłeś tymi oponami i sobie ubzdurałeś, że bryluje za zakazem spalania paliw stałych
    I co tam jeszcze sobie wymyslisz?
    Ostatnio edytowane przez mtdeusz ; 01-11-2020 o 18:31

  7. #3727
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzych13 Zobacz post

    a na temat prawdziwego spalania przychodzicie skamlać na info
    Cytat Napisał krzych13 Zobacz post
    Jesteście infantylni
    Ooo.., a kogóż tu widzimy ???
    Tyś ten sam Krzych, który "podrzucił" ten, konkretny Temat do tej, prawdziwej i... "uczciwej" - Dyskusji (o błękitnym płomieniu z resztek odgazowanego węgla na ruszcie.!) ??? Tutaj... :
    https://forum.info-ogrzewanie.pl/top...comment-440199
    Aaa.., wiesz - masz wyjątkową Okazję spłacić swój Dług - wobec twojego "guru - nauczyciela" (którego rozliczający ciebie komentarz - wykasowałeś kiedyś - pod twoim filmem na YouTube.!).!
    Ja pamiętam te, publiczne Zarzuty tego - &samca, że... za jego pomoc i... "ciężką Naukę ciebie" - "nagrabiłeś" sobie u niego - odpłacając (o.., zgrozo.!) - ignorancją znawcy, niewdzięcznością.!
    Uratuj teraz "honor Mesjasza" (z jego "nauką".!), ratuj te, jego 4-ry litery, odpowiedz tutaj na TO - WYZWANIE.., moje - tak konkretne, rzeczowe dwa pytanka.!
    Bo... "guru" rozpaczliwie potrzebuje pomocy - od kogokolwiek.!
    Pewnikiem nie pogardzi nawet tym - ratunkiem, który będzie pochodził od... - "jaja" (mądrzejszego od kury.!).!
    Udowodnij (z dokładnymi wyjaśnieniami.!) - że akurat ty - znasz "mechanizm" spalania tego, podstawowego, Naszego paliwa, czyli czyściutkiego węgla (tutaj, na tych filmach - sadzy.!).!
    Czy... w/g ciebie - TO... (o... CO... poszło.!) - jest tym... - infantylizmem...???
    Bo... w/g mnie - taki "doświadczony forumowicz", który nie potrafi na TO... odpowiedzieć - powinien... - "ogon pod siebie i siad na te, 4-ry litery", nie "pouczać" Innych (o Procesie spalania.!)...
    Ostatnio edytowane przez mtdeusz ; 02-11-2020 o 21:26

  8. #3728
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    krzych13

    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Rybno
    Kod pocztowy
    13-220
    Posty
    8

    Domyślnie

    https://youtu.be/LslcdJcGxZI
    Tu masz "Ranger-Kordzik"odpowiedź

  9. #3729
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.281

    Domyślnie

    Ale mi wyczyn na węglu w którym jest 30% substancji lotnych w początkowej fazie. I jeszcze ten opis z palnikiem wirowym chyba w kominie i w oczach.

  10. #3730
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzych13 Zobacz post
    https://youtu.be/LslcdJcGxZI
    Tu masz "Ranger-Kordzik"odpowiedź
    Cha.., cha...- "TO"... ma być odpowiedź na konkretne pytania w Sprawie - "Zapalność i fuknięcie sadzy"...???!!!
    Twój... "przypadek" - "TO".... już recydywa... (znowu wykręt z "sianem" - po tym "info-ogłupianiu".!).!
    Tylko potwierdziłeś moje, początkowe podejrzenie, że... nie wiesz, nie rozumiesz i nie znasz odpowiedzi... (tak samo - jak twój "guru-&samiec".!) - na tak podstawowy Temat.!
    A... zamieściłeś byle "cóś" - tylko dlatego, bo zauważyłeś, że nie usuwam mojej odpowiedzi - po twoim tchórzostwie... (po rejteradzie, twojej "ucieczce" przed moimi pytaniami.!) - kiedy wykasowałeś ten, własny wpis.!
    Nie przewidziałeś, że mam skopiowane te, twoje zdania z... "wyparowanego", twojego wpisu.., cha.., cha...

  11. #3731
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    krzych13

    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Rybno
    Kod pocztowy
    13-220
    Posty
    8

    Domyślnie

    Hey mądrale i Ty "poeta" który pokaże video z nagraniem spalania we własnym kotle!?

  12. #3732

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzych13 Zobacz post
    Hey mądrale i Ty "poeta" który pokaże video z nagraniem spalania we własnym kotle!?
    Sorki, że nie mam czasu wziąć u działu w tym armagedonie, więc tytułem wstępu – krótko.
    Ranger ( stety niestety podlizać Ci się muszę ) - z uwagi na dobre forum zwyczaje – fant za fant, więc proszę odpowiedz mi na to pytanie – czy jak z @krzychem13 na priv gadałeś, to czy przypadkiem i Ciebie co mnie z nim na priv spotkało – a mianowicie to, że ładowałem mu elaboraty, by go przekonać, pokazać i udowodnić podstawowe sprawy związane z czystym spalaniem – tu zaś podlizać Ci się muszę byś nie potraktował tego, że chcę Cię obrazić – o czystym spalaniu mówię tu wedle moje schemy do której malutkimi kroczkami innych przekonać próbuję ( za pewne widziałeś to na info gdzie po cichu forsować to próbuję ) – wracając do sedna, bo widzisz u niego w tej korespondencji nagminnym się stało, że po dwóch albo trzech dniach pisał do mnie na podstawie tego co wcześniej otrzymał od mnie – pisząc, że właśnie wpadł na coś genialnego i na nic tu się zdały moje przypomnienia, że o czym mi tu piepszy jak dopiero co o tym ci napisałem – co zwykle komentował nie chcesz to nie pisz – to tak tytułem wyjaśnienia dlaczego mu pod video z płomieniem niebieskim według mojej schemy dowaliłem za usiłowanie przywłaszczenia tego o czym po dzień dzisiejszy zielonego pojęcia niema – czego nie podważalnym dowodem jest to z czego tak obecnie jest dumny i z powodu czego tak się indyczy, bo skopiował coś co już wieki temu zostało odkryte i jest dobre dla @zioomka 65, który dopiero co zaczął się borykać z tą tematyką i jeszcze rzecz taka malutka prośbę mam, bo mi kłamstwo na priv zarzuciłem, że Cię okłamuję tym o czym tu napisałem : https://forum.muratordom.pl/showthre...5%82%C3%B3w-CO :
    Ja próbuję to ogarniać np. : tak jak tu – cytuję z priv : Między innymi - w dniu 28 mar 2019 12:39 do @krzycha13 – wysłałem email o treści następującej : Prośba jest a mianowicie taka by rozpalony załad jak już temperatura na kotle ustali się t/j przepędzi wodę przez grzejniki i gdy powrót ciepły już będzie – zamknąć powietrze na jakieś 3/5 min. By ogień zdusić w środku – po czym uchylić klapkę PP – tak trochę na zapałkę i obserwować płomień – powinien niebieski gorący być. Później trochę jeszcze dodać PP aż pojawią się żółte kosmyki i w tedy ująć trochę by dalej niebieski był.
    Na co mi odpowiedział : w dniu 28 mar 2019 18:54 tak : Zrobiłem próbę podczas palenia i da się w ten sposób uzyskać niebieski kolor płomienia!Tylko bardzo precyzyjnie trzeba dozować powietrze!
    https://forum.info-ogrzewanie.pl/top...ge/6/#comments - post # 143 : https://www.youtube.com/watch?v=wiaXmAJrAuw&t=18s
    Później ten film opublikował i po ginęły do niego wpisy tak na info jak i mój na YT – chciałem by jeszcze raz to opisał na info i pod filmem na YT ale coś zaczął kręcić i głębszego opisu do tego eksperymentu też nie mogłem z niego wytargać więc przestałem z nim gadać i jasna cholera wie jak z tym do końca jest.
    Ja w tamten czas miałem już palenisko węglowe zdemontowane i już jechałem na zgrabce z pod drzew z miałem na wierzchu – więc o żadnej warstwie żaru na tyle grubej już nie było mowy by tego niebieskiego utrzymać przez dłuższy czas. Do tego on u mnie był lich – aparat fotograficzny nie mógł go uchwycić ale na podtrzymanie temperatury kotła było go na tyle.
    Wypytaj go o to proszę – ja mam priv z nim na to, więc za tego debila – posiedzę nad tym trochę i mu temu ciulowi to udowodnię łącznie z tym czym tu próbuje się puszyć i tylko tym co z poprzedniego jego genialnego odkrycia tu zostało, bo @mtedeusz nie usunął tego co przez ze mnie zostało zabezpieczone z tego.
    Pozdrawiam.
    Ps. Na sadzę Ci odpowiem w swoim czasie jak skończę robotę z dopalaczem a jeśli na tym polegnę wtedy rację Ci przyznam ale kajać się za to przed Tobą nie będę choć by z powodu wieprza tego, który mnie od debili wyzywa i się domaga BYM OBECNE JEGO PROBLEMY ROZWIĄZAŁ, bo no nie ma gdzie przeczytać o tym co dalej ma z tym począć - chełpiąc się przy tym czarnym wymiennikiem zawalonym sadzą i by choć tylko sadzą a nie jeszcze i smołą.

  13. #3733
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    krzych13

    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Rybno
    Kod pocztowy
    13-220
    Posty
    8

    Domyślnie

    Teorie i formułki zaciągnięte wprost żywcem z sieci to każdy ,powtórzę "Każdy"potrafi wypisywać!
    Ale niestety nie potraficie tego przełożyć na dowód rzeczowy!
    Jeżeli się mylę to czekam na wyprowadzenie mnie z błędu!!!
    Trochę kultury Proszę!
    Ostatnio edytowane przez krzych13 ; 03-11-2020 o 11:26

  14. #3734
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzych13 Zobacz post
    Hey mądrale i Ty "poeta" który pokaże video z nagraniem spalania we własnym kotle!?
    Cytat Napisał krzych13 Zobacz post
    Teorie i formułki zaciągnięte wprost żywcem z sieci to każdy ,powtórzę "Każdy"potrafi wypisywać!
    Ale niestety nie potraficie tego przełożyć na dowód rzeczowy!
    Jeżeli się mylę to czekam na wyprowadzenie mnie z błędu!!!
    Trochę kultury Proszę!
    Oj.., człowieczku -
    ja swojego kopciucha pokazywałem już wielokrotnie, więc u mnie od dawna te same - "gimnastyki". Jak kupię nowy piec - komorę zgazowującą - natychmiast się pochwalę publicznie (i odetchnę z ulgą.!).
    Natomiast - jeżeli kolejny raz - "pożyczasz" sobie (i chcesz prowokować.!) - Rangera, to mogę ci już wskazać Jego odpowiedź (na identyczną, prostacką "podpuchę" - ponad rok temu.!). Cały czas "wisi" tam dla wszystkich obecnych i przyszłych cwaniaków, "podpuszczaczy"... (chcących choćby - ciut, ciut - wykraść cóś z Jego rozwiązań, aby później brylować w swoich "rewirach"- ze stadami "aportujących" potulniaczków.!).
    Poczytaj sobie (bo to tyczy się także ciebie.!)... :
    Początek...
    Ranger1 year ago
    Witam Pana... (szkoda, że nie z imieniem.!)..,
    https://www.youtube.com/watch?v=MYPOJ7d0tec&t=10s
    .szczególnie - tu... - cytat... :
    Teraz informuję... (kolejny raz.!) - ja z Nikim nie rywalizuję z moimi konstrukcjami. Nie zabiegam o Klientów dla sprzedaży i zysku. Właśnie.., Przyjaciele ostrzegli mnie, żebym w takiej sytuacji - nie pokazywał publicznie zbyt wiele... z dwóch powodów...: .../...
    oraz...- puenta - cytat...:
    Ten, kto naprawdę szuka informacji, chce uczciwie poszerzać Wiedzę w Temacie, chce się czegoś, nowego nauczyć...- nigdy nie będzie atakował bezinteresownego Darczyńcy... (w/g starego Przysłowia...- "darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy".!) ../...
    Trzeba być wyjątkowo naiwnym człowieczkiem, żeby liczyć na tak czytelną, prostacką "podpuchę" (aby "wydusić cóś" od Rangera.!).! A... niby czym sobie "zasłużyłeś" u Niego, żeby cię jednostronnie "czymś" obdarowywał (jakimiś pokazami.!).?
    Czy tym - pójściem w "zaparte" i tak "wdzięcznymi" komentarzami dla Rangera (tu - "Kordzik".!) - tutaj.???... :
    https://forum.info-ogrzewanie.pl/top...-sked/page/4/#
    Rzeczywiście - tutaj potrzebujemy choćby tej, małej kultury (przez małe - "k".!), a przy takowej - choćby średni poziom tego - współczynnika IQ..,
    żeby móc prawidłowo rozeznawać... :
    jak się zachowywać w relacjach międzyludzkich, gdzie, jaką, oraz - od Kogo mogę, mam szansę uzyskać oczekiwaną korzyść...
    A... mówi ci coś zdanie z filmu pt. "Chłopi" - cyt. :
    "pokorne ciele - dwie matki ssie"...!!!???
    `````````````````````````````````````````````````` ``````````````
    Nadal obaj (z Rangerem.!) - czekamy na zadane pytania, więc... - również ty - nie "wywiniesz" się od konkretnych odpowiedzi...
    (jakimiś zastępczymi Tematami, "podchodami".!)..

  15. #3735
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    krzych13

    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Rybno
    Kod pocztowy
    13-220
    Posty
    8

    Domyślnie

    Poziom kultury osobistej prezentowanej poniżej przeciętnej.
    Ja nie robię "CZŁOWIECZKU"żadnych podchodów gdyż nie macie nic do zaoferowania co by mogło mnie zainteresować.
    Pozatym nie będę się zniżał do Waszego poziomu dyskusji.
    Chamstwo Wasze nie zna granic!!!
    Arivederci
    A jeśli nie wiecie co to sadza to proszę bardzo!

    Sadza - bezpostaciowy węgiel utworzony z drobnych kryształków grafitu o wielkości 20-60 Å, nierozpuszczalny w wodzie, o gęstości rho = 1.89 g·m-3 i temperaturze zapłonu 370-470°C. Powstaje podczas niecałkowitego spalania związków węgla lub przez jego termiczny rozkład.
    Ostatnio edytowane przez krzych13 ; 04-11-2020 o 05:07

  16. #3736

    Domyślnie

    Cytat Napisał mtdeusz Zobacz post
    Oj.., człowieczku -
    ja swojego kopciucha pokazywałem już wielokrotnie, więc u mnie od dawna te same - "gimnastyki". Jak kupię nowy piec - komorę zgazowującą - natychmiast się pochwalę publicznie (i odetchnę z ulgą.!).
    Natomiast - jeżeli kolejny raz - "pożyczasz" sobie (i chcesz prowokować.!) - Rangera, to mogę ci już wskazać Jego odpowiedź (na identyczną, prostacką "podpuchę" - ponad rok temu.!). Cały czas "wisi" tam dla wszystkich obecnych i przyszłych cwaniaków, "podpuszczaczy"... (chcących choćby - ciut, ciut - wykraść cóś z Jego rozwiązań, aby później brylować w swoich "rewirach"- ze stadami "aportujących" potulniaczków.!).
    Poczytaj sobie (bo to tyczy się także ciebie.!)... :
    Początek...
    Ranger1 year ago
    Witam Pana... (szkoda, że nie z imieniem.!)..,
    https://www.youtube.com/watch?v=MYPOJ7d0tec&t=10s
    .szczególnie - tu... - cytat... :
    Teraz informuję... (kolejny raz.!) - ja z Nikim nie rywalizuję z moimi konstrukcjami. Nie zabiegam o Klientów dla sprzedaży i zysku. Właśnie.., Przyjaciele ostrzegli mnie, żebym w takiej sytuacji - nie pokazywał publicznie zbyt wiele... z dwóch powodów...: .../...
    oraz...- puenta - cytat...:
    Ten, kto naprawdę szuka informacji, chce uczciwie poszerzać Wiedzę w Temacie, chce się czegoś, nowego nauczyć...- nigdy nie będzie atakował bezinteresownego Darczyńcy... (w/g starego Przysłowia...- "darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy".!) ../...
    Trzeba być wyjątkowo naiwnym człowieczkiem, żeby liczyć na tak czytelną, prostacką "podpuchę" (aby "wydusić cóś" od Rangera.!).! A... niby czym sobie "zasłużyłeś" u Niego, żeby cię jednostronnie "czymś" obdarowywał (jakimiś pokazami.!).?
    Czy tym - pójściem w "zaparte" i tak "wdzięcznymi" komentarzami dla Rangera (tu - "Kordzik".!) - tutaj.???... :
    https://forum.info-ogrzewanie.pl/top...-sked/page/4/#
    Rzeczywiście - tutaj potrzebujemy choćby tej, małej kultury (przez małe - "k".!), a przy takowej - choćby średni poziom tego - współczynnika IQ..,
    żeby móc prawidłowo rozeznawać... :
    jak się zachowywać w relacjach międzyludzkich, gdzie, jaką, oraz - od Kogo mogę, mam szansę uzyskać oczekiwaną korzyść...
    A... mówi ci coś zdanie z filmu pt. "Chłopi" - cyt. :
    "pokorne ciele - dwie matki ssie"...!!!???
    `````````````````````````````````````````````````` ``````````````
    Nadal obaj (z Rangerem.!) - czekamy na zadane pytania, więc... - również ty - nie "wywiniesz" się od konkretnych odpowiedzi...
    (jakimiś zastępczymi Tematami, "podchodami".!)..
    Cytat Napisał krzych13 Zobacz post
    Poziom kultury osobistej prezentowanej poniżej przeciętnej.
    Ja nie robię "CZŁOWIECZKU"żadnych podchodów gdyż nie macie nic do zaoferowania co by mogło mnie zainteresować.
    Pozatym nie będę się zniżał do Waszego poziomu dyskusji.
    Chamstwo Wasze nie zna granic!!!
    Arivederci
    A jeśli nie wiecie co to sadza to proszę bardzo!

    Sadza - bezpostaciowy węgiel utworzony z drobnych kryształków grafitu o wielkości 20-60 Å, nierozpuszczalny w wodzie, o gęstości rho = 1.89 g·m-3 i temperaturze zapłonu 370-470°C. Powstaje podczas niecałkowitego spalania związków węgla lub przez jego termiczny rozkład.
    Na-razie-tyle.
    Ostatnio edytowane przez samsu ; 04-11-2020 o 11:04

  17. #3737
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzych13 Zobacz post
    Poziom kultury osobistej prezentowanej poniżej przeciętnej.
    Ja nie robię "CZŁOWIECZKU"żadnych podchodów gdyż nie macie nic do zaoferowania co by mogło mnie zainteresować.
    Pozatym nie będę się zniżał do Waszego poziomu dyskusji.
    Chamstwo Wasze nie zna granic!!!
    Arivederci
    Aj, ja jaj - toś my sobie "nagrabili".!
    Szlag nas trafił... (w jednej chwili.!).!
    Cóż za strata (nieodżałowana.!).!
    Boooli ... (TO ... - otwarta rana.!).!

    Mielibyśmy... - odpowiedzi...
    (jaki dioboł w sadzy siedzi.!).!
    Trzeba koniom grzywy pleść.!
    Cóż tu - robić... (trzeba jeść.!).?

    Wspólny poziom - to Podstawa...
    (ty na drzewie - trudna Sprawa.!).!
    Trudno skoczyć tak - wysoko...
    (my na Gruncie - z tą Opoką.!).!

    Arivederci Roma (Żródle "Wiedzy i... - Mądrości".!).!
    Cóż, płakać przyszło nam i żal (bez wzajemności.!)...

    Cytat Napisał krzych13 Zobacz post
    P
    A jeśli nie wiecie co to sadza to proszę bardzo!

    Sadza - bezpostaciowy węgiel utworzony z drobnych kryształków grafitu o wielkości 20-60 Å, nierozpuszczalny w wodzie, o gęstości rho = 1.89 g·m-3 i temperaturze zapłonu 370-470°C. Powstaje podczas niecałkowitego spalania związków węgla lub przez jego termiczny rozkład.
    Nooo.., i mamy.., kolejny "popis" mędrca.., "Mesjasza z objawioną Prawdą"... (powtarzaną po swoim "guru - nauczycielu".!).!
    Skoro nie umie uruchomić poprzednio wskazanego linku... (lub - ignoruje.!) - to... trzeba wyjaśnić innym, zainteresowanym Osobom.!
    Oto... co się kryje pod tym linkiem na ten sam, wczoraj doedytowany tutaj Temat - "Sadza"... (bo... już ponad rok temu - tak odpowiedział Ranger na ten...- "grafit".!)... :
    https://www.youtube.com/watch?v=MYPOJ7d0tec&t=10s
    cyt. .../... Pisząc o graficie przy omawianym Temacie... (Nasze spalanie paliw stałych.!) - ostatecznie potwierdza - jakim jest...- dyletantem, ignorantem z Wiedzą o tym Procesie. Myli zjawiska, wstawia skopiowane teksty ze Źródeł, ale nie do tego, czego Temat dotyczy. Tu mamy najlepszy Przykład... "pomieszania z poplątaniem" - nie wie co to jest...- s a d z a ... w której głównym produktem jest amorficzna postać węgla... (ciało stałe - bezpostaciowe.!) - a inne struktury w śladowych ilościach... (w tym - grafitopodobne i inne.!) - są tylko dodatkiem. https://pl.wikipedia.org/wiki/Sadza

    http://www.chemmix.edu.pl/artnet/pri...&s2=004&s3=003

    https://pl.wikipedia.org/wiki/W%C4%99giel_(pierwiastek)

    Zresztą...- sam się wcześniej do tego przyznał - pisząc... : cyt. .../.../... : "zasadniczo odrzucam dowody naukowe".../.../...
    `````````````````````````````````````````````````` `
    Ale.., ale...- skoro człowieczek nie potrafi nawet poprawnie zrozumieć treści wyraźnie napisanych, dwóch moich pytań... (nie ma pytania - czym jest sadza.!) - to... nie ma się co dziwić... (kiedy ja - o... "chlebie...- on rozumie...- "niebie".!) - że na moje WYZWANIE...- nie ma szans na jakąśkolwiek odpowiedź...
    Postscriptum... :
    tak...- a`propos.., jeszcze o tej sadzy - kto z Was jest ciekawy, jak wyglądają zdjęcia... (w ogromnym powiększeniu.!) - aglomeratu sadzy... (cha.., cha...- "mesjańskiego grafitu".!) - + fazy tworzenia... (schemat.!) - od dawna u Rangera jest tutaj... :
    https://czystespalanie.info/bibliografia/zdjecia/

  18. #3738

    Domyślnie

    Cytat Napisał mtdeusz Zobacz post
    Aj, ja jaj - toś my sobie "nagrabili".!
    Szlag nas trafił... (w jednej chwili.!).!
    Cóż za strata (nieodżałowana.!).!
    Boooli ... (TO ... - otwarta rana.!).!

    Mielibyśmy... - odpowiedzi...
    (jaki dioboł w sadzy siedzi.!).!
    Trzeba koniom grzywy pleść.!
    Cóż tu - robić... (trzeba jeść.!).?

    Wspólny poziom - to Podstawa...
    (ty na drzewie - trudna Sprawa.!).!
    Trudno skoczyć tak - wysoko...
    (my na Gruncie - z tą Opoką.!).!

    Arivederci Roma (Żródle "Wiedzy i... - Mądrości".!).!
    Cóż, płakać przyszło nam i żal (bez wzajemności.!)...



    Nooo.., i mamy.., kolejny "popis" mędrca.., "Mesjasza z objawioną Prawdą"... (powtarzaną po swoim "guru - nauczycielu".!).!
    Skoro nie umie uruchomić poprzednio wskazanego linku... (lub - ignoruje.!) - to... trzeba wyjaśnić innym, zainteresowanym Osobom.!
    Oto... co się kryje pod tym linkiem na ten sam, wczoraj doedytowany tutaj Temat - "Sadza"... (bo... już ponad rok temu - tak odpowiedział Ranger na ten...- "grafit".!)... :
    https://www.youtube.com/watch?v=MYPOJ7d0tec&t=10s
    cyt. .../... Pisząc o graficie przy omawianym Temacie... (Nasze spalanie paliw stałych.!) - ostatecznie potwierdza - jakim jest...- dyletantem, ignorantem z Wiedzą o tym Procesie. Myli zjawiska, wstawia skopiowane teksty ze Źródeł, ale nie do tego, czego Temat dotyczy. Tu mamy najlepszy Przykład... "pomieszania z poplątaniem" - nie wie co to jest...- s a d z a ... w której głównym produktem jest amorficzna postać węgla... (ciało stałe - bezpostaciowe.!) - a inne struktury w śladowych ilościach... (w tym - grafitopodobne i inne.!) - są tylko dodatkiem. https://pl.wikipedia.org/wiki/Sadza

    http://www.chemmix.edu.pl/artnet/pri...&s2=004&s3=003

    https://pl.wikipedia.org/wiki/W%C4%99giel_(pierwiastek)

    Zresztą...- sam się wcześniej do tego przyznał - pisząc... : cyt. .../.../... : "zasadniczo odrzucam dowody naukowe".../.../...
    `````````````````````````````````````````````````` `
    Ale.., ale...- skoro człowieczek nie potrafi nawet poprawnie zrozumieć treści wyraźnie napisanych, dwóch moich pytań... (nie ma pytania - czym jest sadza.!) - to... nie ma się co dziwić... (kiedy ja - o... "chlebie...- on rozumie...- "niebie".!) - że na moje WYZWANIE...- nie ma szans na jakąśkolwiek odpowiedź...
    Postscriptum... :
    tak...- a`propos.., jeszcze o tej sadzy - kto z Was jest ciekawy, jak wyglądają zdjęcia... (w ogromnym powiększeniu.!) - aglomeratu sadzy... (cha.., cha...- "mesjańskiego grafitu".!) - + fazy tworzenia... (schemat.!) - od dawna u Rangera jest tutaj... :
    https://czystespalanie.info/bibliografia/zdjecia/
    To też się przyda.

    Uzupełnienie.

    Dlaczego gubisz do fajczenia, smrodzenia oponami informacje tak konieczne i cenne : https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7980458 - https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7990439
    Ostatnio edytowane przez samsu ; 04-11-2020 o 11:10 Powód: Uzupełnienie do rangera czarnego.

  19. #3739
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    krzych13

    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Rybno
    Kod pocztowy
    13-220
    Posty
    8

    Domyślnie

    Jak Was ładnie załadowałem pod h.. z tym grafitem!!!!Ha ha ha

    Sadza (pot. kopeć) – produkt powstający w trakcie niepełnego spalania paliw i innych materiałów zawierających w swoim składzie chemicznym znaczne ilości węgla. Głównym, choć nie jedynym składnikiem sadzy jest amorficzna postać węgla. Oprócz tego sadza zawiera zwykle drobne struktury grafitopodobne, niewielkie ilości fulerenów i struktur fulerenopodobnych oraz resztki spalanych substancji organicznych, np: tłuszcze i popiół.

  20. #3740

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzych13 Zobacz post
    Jak Was ładnie załadowałem pod h.. z tym grafitem!!!!Ha ha ha

    Sadza (pot. kopeć) – produkt powstający w trakcie niepełnego spalania paliw i innych materiałów zawierających w swoim składzie chemicznym znaczne ilości węgla. Głównym, choć nie jedynym składnikiem sadzy jest amorficzna postać węgla. Oprócz tego sadza zawiera zwykle drobne struktury grafitopodobne, niewielkie ilości fulerenów i struktur fulerenopodobnych oraz resztki spalanych substancji organicznych, np: tłuszcze i popiół.
    Ale ty ciemny jesteś - pokaż wymiennik może w tedy przejrzysz na oczy choć wątpię nad-ludziu.

Strona 187 z 190

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony