dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 490 z 893
Pokaż wyniki od 9.781 do 9.800 z 17844
  1. #9781
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Emtebe

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-864
    Posty
    227

    Domyślnie

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    Trochę optymizmu wg doniesień kłucie nie chroni przed chorobą zakażeniem tylko przed intubacją i uśmierceniem tlenem. Zatem IQ spadnie. Ale za to poziom frajerstwa w populacji zmaleje
    Nie znam takich doniesień. Natomiast są badania, które potwierdzają, że szczepienia chronią przed zakażeniem, ograniczają transmisję i obniżają ryzyko wystąpienia objawów. Czy IQ spadnie? Wśród antyszczepionkowców zapewne tak, jeśli badania się potwierdzą. W populacji jest szansa na zwiększenie, ze względu na naturalne zmniejszenie udziału tych z najniższym IQ.

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Ludzie, nie macie nic lepszego do roboty tylko roztrząsać kiedy i jak prokurator zleca sekcje zwłok?? Napisałem że w przypadku śmierci i w domu prokurator może zlecić a że nie napisałem w jakim przypadku to już ja @##@#$%%$#@@@ jest powód aby ciągnąc temat. Potrzebne to komuś? MI wcale.
    I tak jak napisał @stos sekcję zwłok może nawet zlecić rodzina.
    Pisałeś, że znasz dwa przypadki i w obu odbyła się sekcja. Pisałeś, że sekcję zlecił prokurator. Nie miej pretensji do współforumowiczów, że czerpią ubaw, a w przyszłości, gdy piszesz takie opowieści to staraj się ubierać je w ramy realne, nie będą się z ciebie śmiać.

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Widzisz, to nie tylko do Ciebie się odnosi ale do wszystkich którzy wierzą ślepo w to co wyczytają w necie a przecież te teksty piszą ludzie mniej lub bardziej nawiedzeni i nakręceni i to zarówno jedni i drudzy (mam na myśli zwolennik jak i przeciwników szczepień)) i tak jeden drugiemu wciska linki aby podważyć jego argumenty. A najlepsze jest to że już nie wiedzą co mają wypisywać aby zabłysnąć więc wypisują brednie
    Chcesz mi przekazać, że opieranie się na badaniach naukowych to wierzenie na ślepo w to co się wyczyta w necie, natomiast ty nie wypisujesz bredni bo czerpiesz swoją wiedzę z "tych właściwych" źródeł? Badania są wciskaniem kitu, a właściwe argumenty to "znam dwa przypadki...", "szczepionki powodują zakrzepicę...", czy inne powtarzane anonimowo, bez najmniejszego potwierdzenia? Paradne.

  2. #9782

    Domyślnie

    Chcesz mi przekazać, że opieranie się na badaniach naukowych to wierzenie na ślepo w to co się wyczyta w necie, natomiast ty nie wypisujesz bredni bo czerpiesz swoją wiedzę z "tych właściwych" źródeł? Badania są wciskaniem kitu, a właściwe argumenty to "znam dwa przypadki...", "szczepionki powodują zakrzepicę...", czy inne powtarzane anonimowo, bez najmniejszego potwierdzenia? Paradne.
    W Austrii wstrzymują ale w Polsce nie ma powodu do niepokoju.
    https://portal.abczdrowie.pl/austria...w-do-niepokoju

  3. #9783

    Domyślnie

    "Nie znam takich doniesień. Natomiast są badania, które potwierdzają, że szczepienia chronią przed zakażeniem, ograniczają transmisję i obniżają ryzyko wystąpienia objawów."


    "NAUKOFA" postawa nie znam znaczy nie istnieje


    Tak masz rację wszyscy zgodnie pracują na korzyśc Ludzkości od ust sobie i swoim dzieciom odejmując https://www.youtube.com/watch?v=gS8dvrqPx7k

    Żyj dalej w świecie złudzeń

  4. #9784
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.900

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Ludzie, nie macie nic lepszego do roboty tylko roztrząsać kiedy i jak prokurator zleca sekcje zwłok?? Napisałem że w przypadku śmierci i w domu prokurator może zlecić a że nie napisałem w jakim przypadku to już ja @##@#$%%$#@@@ jest powód aby ciągnąc temat. Potrzebne to komuś? MI wcale.
    I tak jak napisał @stos sekcję zwłok może nawet zlecić rodzina.
    Odpowiedz na pytanie ile miałeś tych śmiertelnych przypadków zakrzepicy w najbliższym otoczeniu: 2 czy 4 i ile było tych sekcji potwierdzających twoje teorie .... ?
    To ty zacząłeś opowieści o sekcjach zwłok.
    Wygląda na to że zapomniałeś co wcześniej pisałeś.
    Kłamstwo ma krótki nogi.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #9785

    Domyślnie

    https://www.gospanews.net/en/2021/07...ncy-distorted/


    A ci wredni psychole płąskoziemcy trąbili na tym na forum już od dwóch lat. Ale wiedzący lepiej i ufni w bogobojne światowe rzady ku dobru ludzkości z definicji mają rację. Ciekawe łyso im czy nie może jakaś odrobina niepewności się wkradła w tą niezachwianą pewność

  6. #9786
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.900

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    w austrii wstrzymują ale w polsce nie ma powodu do niepokoju.
    https://portal.abczdrowie.pl/austria...w-do-niepokoju
    Nie doczytałeś linkowanego materiału:
    1. Śmierć po szczepionce? Austria wszczyna śledztwo
    Oba przypadki miały miejsce w miejscowości Zwettl w Dolnej Austrii. Obie kobiety były szczepione preparatem AstraZeneca pochodzącym z tej samej partii - ABV 5300. Krótko po szczepieniu 49-letnia kobieta zmarła. Stwierdzono, że przyczyną zgonu było zaburzenie krzepnięcia krwi. U drugiej pacjentki zdiagnozowano zator płucny, spowodowany zakrzepem. Teraz życiu 35-letniej kobiety nic nie zagraża.
    W związku z tą sytuacją Federalny Urząd ds. Bezpieczeństwa w Opiece Zdrowotnej (BASG) poinformował w niedzielę 7 marca, że tymczasowo zawiesza szczepienia przeciw COVID-19 z partii ABV 5300 preparatu koncernu AstraZeneca.

    2. "Dopóki nie ma dowodów, program szczepień w Polsce nie zostanie wstrzymany"
    Kilka dni temu media również informowały o śmierci 36-letniej nauczycielki z Leszna.
    Kobieta otrzymała szczepienie preparatem AstraZeneca 22 lutego.
    Wiadomo, że odczuwała standardowe działania niepożądane - osłabienie oraz ból w ramieniu. Objawy ustąpiły po jednym dniu.
    1 marca kobieta nagle zasłabła i zmarła. Sekcja wykazała, że zgon nastąpił z przyczyn naturalnych. Biegły jednak nie podał bezpośredniej przyczyny śmierci. Mają to dopiero potwierdzić badania toksykologiczne i histopatologiczne.
    Tatiana Kolesnychenko, 5 miesięcy temu
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 27-07-2021 o 18:37
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  7. #9787
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Po co trochę optymizmu jak można być pełnym optymizmu.
    A ja wyczytałem ostatnio takie niusa że w USA podniesiono skuteczność szczepionek w ten sposób że przed zaszczepieniem przez około 10 min smaży się jest na patelni, podobno wysoka temperatura zabija wszelakie skutki uboczne potwierdzone podobno skuteczność na 99%.
    To z tego samego źródła co informacje o zakrzepicy, prokuratorach i sekcjach zwłok ?

    "gospanews" organizacja religijna z jasnowidzmi ... można poczytać o różnych “prophetess of the pandemic”
    unde venis et quo tendis

  8. #9788

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emtebe Zobacz post



    Pisałeś, że znasz dwa przypadki i w obu odbyła się sekcja. Pisałeś, że sekcję zlecił prokurator. Nie miej pretensji do współforumowiczów, że czerpią ubaw, a w przyszłości, gdy piszesz takie opowieści to staraj się ubierać je w ramy realne, nie będą się z ciebie śmiać.

    Chyba opisałem w miarę dokładnie i realnie (to nie były przypadki wyssane z palca) ale nie wiedziałem że trzeba tu pisać całą wykładnie wraz z linkami odnoszącymi do przepisów prawa medycyny i kodeksu pracy. To jest temat luźny na zasadzie pogaduchy do poduchy ale cóż jak widzę tu są tacy dręczyciele że drążą temat pytaniami gorzej jak w przedszkolu gdzie dzieci zadawają mnóstwo pytań oczywistych dla dorosłego ale to są dzieci które dopiero poznawają świat.

  9. #9789

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emtebe Zobacz post



    Chcesz mi przekazać, że opieranie się na badaniach naukowych to wierzenie na ślepo w to co się wyczyta w necie, natomiast ty nie wypisujesz bredni bo czerpiesz swoją wiedzę z "tych właściwych" źródeł? Badania są wciskaniem kitu, a właściwe argumenty to "znam dwa przypadki...", "szczepionki powodują zakrzepicę...", czy inne powtarzane anonimowo, bez najmniejszego potwierdzenia? Paradne.
    Widzę że krótko żyjesz na tym świecie że wierzysz w takie opracowania. kto pisze te opracowania i na czyje zlecenie? Dociekałeś może? Ano piszą te osoby które są sponsorowane w jakiś sposób przez firmy i gdy np firma X zleca opisanie naukowe to taki naukowiec będzie tak pisał aby przedstawić firmę X w jak najlepszym świetle.Nie ma obiektywizmu w takich pracach.

  10. #9790

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Odpowiedz na pytanie ile miałeś tych śmiertelnych przypadków zakrzepicy w najbliższym otoczeniu: 2 czy 4 i ile było tych sekcji potwierdzających twoje teorie .... ?
    To ty zacząłeś opowieści o sekcjach zwłok.
    Wygląda na to że zapomniałeś co wcześniej pisałeś.
    Kłamstwo ma krótki nogi.
    Padło ci na oczy czy na umysł? To że nie umiesz czytac ze zrozumieniem to już wiem ale żeby robić z siebie takiego niedouczonego to wstyd.
    Jakie kłamstwo o co ci znowu chodzi? Okłamałem cię? Jak tak myslisz to myśl tak dalej, nie mam najmniejszego zamiaru wyprowadzać cię z blędu.
    I żadnych teorii ja tu nie wciskam, nie znasz znaczenia teoria to nie uzywaj bo tu juz jeden też nie odrózniał deklaracji od podsumowania. Ja stwierdzam fakty jakie były i łącze to w całość.

  11. #9791

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    To z tego samego źródła co informacje o zakrzepicy, prokuratorach i sekcjach zwłok ?

    "gospanews" organizacja religijna z jasnowidzmi ... można poczytać o różnych “prophetess of the pandemic”
    To były niusy z New TV Florida.

  12. #9792
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.641
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    W Austrii wstrzymują ale w Polsce nie ma powodu do niepokoju.
    https://portal.abczdrowie.pl/austria...w-do-niepokoju
    News sprzed 5 miesięcy, brawa za refleks
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  13. #9793
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.641
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Chyba opisałem w miarę dokładnie i realnie (to nie były przypadki wyssane z palca) ale nie wiedziałem że trzeba tu pisać całą wykładnie wraz z linkami odnoszącymi do przepisów prawa medycyny i kodeksu pracy. To jest temat luźny na zasadzie pogaduchy do poduchy ale cóż jak widzę tu są tacy dręczyciele że drążą temat pytaniami gorzej jak w przedszkolu gdzie dzieci zadawają mnóstwo pytań oczywistych dla dorosłego ale to są dzieci które dopiero poznawają świat.
    Ta "zakrzepica" w "akcie zgonu" to też realnie ?
    I to także u tego, co to jakoby zmarł w domu ?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  14. #9794
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    To były niusy z New TV Florida.
    Podziemna organizacja medialna nadająca Twoje wymysły ?
    Słyszysz głosy, czy to tylko senne objawienia ?
    unde venis et quo tendis

  15. #9795
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.900

    Domyślnie KORONAWIRUS - przydatne informacje, walka z mitami i plotkami

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Padło ci na oczy czy na umysł? To że nie umiesz czytac ze zrozumieniem to już wiem ale żeby robić z siebie takiego niedouczonego to wstyd.
    Jakie kłamstwo o co ci znowu chodzi? Okłamałem cię? Jak tak myslisz to myśl tak dalej, nie mam najmniejszego zamiaru wyprowadzać cię z blędu.
    I żadnych teorii ja tu nie wciskam, nie znasz znaczenia teoria to nie uzywaj bo tu juz jeden też nie odrózniał deklaracji od podsumowania. Ja stwierdzam fakty jakie były i łącze to w całość.
    Tak, kłamiesz i wszystko zmyślasz.
    Nie znasz żadnego z opisywanych czterech przypadków śmierci w wyniki poszczepiennej zakrzepicy.
    Nie wiesz która z zakrzepic spowodowała śmierć.
    Znasz tylko hasło: "zakrzepica" i dorabiasz "fakty" do własnych teorii spiskowych.

    Poczytaj zakrzepica24.pl i jak przeczytasz to może coś zrozumiesz.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  16. #9796

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Podziemna organizacja medialna nadająca Twoje wymysły ?
    Słyszysz głosy, czy to tylko senne objawienia ?
    Nie, dziwne ze nie słyszałeś bo mnie tez trochę to zdziwiło bo było to nadawane w programie kulinarnym pod tytułem jak dobrze pamiętam i nie przekrętce nazwy to chyba "The golden master presents" ale cóż takie cuda tylko w hameryce.

  17. #9797
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ryni Zobacz post
    Ale sobie strzeliłeś w kolano, bo podróżować mogą tylko osoby posiadające certyfikat.
    Z czym strzeliłem ? Chce jechac musi się dziabnąć . Taki nakłanianie do szczepienia light
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  18. #9798

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Ta "zakrzepica" w "akcie zgonu" to też realnie ?
    I to także u tego, co to jakoby zmarł w domu ?
    Nie to tak dla jaj. lekarz nie miał co robić i tak z nudów napisał bo coś przecież musiał napisać, a prosiłem go aby tego nie robił bo koledzy z forum będą to negować i jednak miałem rację.

  19. #9799

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Tak, kłamiesz i wszystko zmyślasz.
    Nie znasz żadnego z opisywanych czterech przypadków śmierci w wyniki poszczepiennej zakrzepicy.
    Nie wiesz która z zakrzepic spowodowała śmierć.
    Znasz tylko hasło: "zakrzepica" i dorabiasz "fakty" do własnych teorii spiskowych.

    Poczytaj zakrzepica24.pl i jak przeczytasz to może coś zrozumiesz.
    Ja pierdzele, ty nawet do trzech nie umiesz liczyć a chcesz ze mną dyskutować na tak poważne tematy??

  20. #9800
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    No ciebie ******* nie musieli przymuszać więc brawo ty.
    Oczywiście że nie musueli po trzeba być p******** aby się nie szczepić . Nie potrzeba do tego zachęt.
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

Strona 490 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony