Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
Tia. fundamenty



A domek mniejszy. Ceny też nie z zeszłego roku - każdy może sobie sprawdzić, ile teraz to kosztuje czy odjąć poszczególne pozycja (bo to podsumowanie na potrzeby porównania kosztów płyty i ław).

Mnie kosztowały w 2017/18r.:

Elewacja - 31,5K
Ogrodzenie frontowe (tylko frontowe - z bramą z automatyką) - 30,3K zł
Odbiory, inwentaryzacja powykonawcza, kiebrud i inne drobiazgi to też kilka tysięcy.
Kostka - 20K

Wykończeniówka - sky is the limit.

A co to za nadproża za 120zł?
I cała masa braków. Nie ma projektu, geodety, przyłączy, kierbuda, darmowa elektryka, koparka za 2,5K to jak za darmo. U mnie trochę trudno rozdzielić - bo jak kupowałem ziemię czy piasek to w cenie miałem ogarnięcie tego (czyli koparkę). Ale łącznie z piaskiem, ziemią, gruzem dwoma studniami chłonnymi i ich podpięciem do rynien koparkowy u mnie zgarnął 23K zł.
No widzisz ty zaplaciles tyle on tyle. Watpie ze by ogarnął hajs z kosmosu bo razem pracujemy i wiem ile zarabia. Dom stoi hajs z kredytu poszedl za 2 tyg się wprowadza a mieszkanko będzie wynajmował. Wiem że to co mi wypisal nie rozdzielał na części pierwsze jak ty w tabelce a napisał jak napisal. U Ciebie koszt robocizny 10tys u niego okrągłe 0 bo robili sami wszystko. Daje sobie już spokoj z szarpaniem nie musicie wierzyc. Ja mu wierze a nie randomom z neta. 3/4 bólodupcow będzie wylewki żale bo komuś udało się taniej a ja wydałem wiecej to takie typowe polskie. Jakoś pare osób na pw się do mnie odezwało zeby brac poprawkę ze piszą ludzie "nie da się nie zrobisz tego, trzeba pol miliona". A piszą mi na pw ze sie da tylko trzeba kombinować, ruszyć dupe sprzed kompa czy tv i brac się za robotę i włożyć w to mnóstwo czasu wnergi i serducha. A nie dziwie sie ze nie chcą się wypowiadać bo zaraz internetowi napinacze ich zeżrą. TAK? POSTAWILES SSZ ZA 100-120 TYS, NIEMOZLIWE BAJKOPISARZ. Temat do zamknięcia jak zaglada tu admin