dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 720 z 763
Pokaż wyniki od 14.381 do 14.400 z 15251
  1. #14381

    Domyślnie

    A to moja świeżutka łazienka, jeszcze nie dokończona, bo nie wiem jakie mebelki?
    Białe, czarne, czy drewniane? Jak sądzicie?






  2. #14382
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Casuall
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    535

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Ja kupiłam miskę ustępową Duravit - markowa a zakamienia się błyskawicznie i fatalnie spłukuje. Więc marka niczego nie gwarantuje.
    Bardzo spodobała mi się ceramika z duravitu, szczególnie seria durastyle i brałam tę miskę pod uwagę, ale odstraszyła mnie cena, kupiłam za to roca gap to pewnie będzie jeszcze gorzej

    Niestety nie mogę dobrać do gapa umywalki, chciałam wpuszczaną w blat, ewentualnie nablatową i bez otworu na baterię, gdyż będzie bateria podtynkowa, doradzisz coś Elfir?
    Albo ktokowiek widział, ktokolwiek wie, ktolwiek ma ?
    Ostatnio edytowane przez Casuall ; 19-02-2015 o 14:06

  3. #14383

    Domyślnie

    Cytat Napisał imagi Zobacz post
    A to moja świeżutka łazienka, jeszcze nie dokończona, bo nie wiem jakie mebelki?
    Białe, czarne, czy drewniane? Jak sądzicie?





    Bardzo udana łazienka! Co to za kafelki na ścianach (te białe) ? No i oczywiście - co to za miska ustępowa?

    Jeśli chodzi o mebelki, to ja bym robiła białe - czarnego masz już sporo, drewniana podłoga też jest już bardzo dominująca.

  4. #14384

    Domyślnie

    Miska to chyba Koło Ego. Bardzo mi się podoba i od kilku dni biję się z myślami czy wydanie 1000 na 1 miskę to nie przegięcie

  5. #14385

    Domyślnie

    imagi łazienka super, bardzo mi się podoba. Powiedz mi co masz na podłodze?

  6. #14386

    Domyślnie

    Sheila tak jak halszka napisała, miska to Koło Ego. Natomiast płytki to modul bianco z paradyża.

  7. #14387

    Domyślnie

    Cytat Napisał KamArt Zobacz post
    imagi łazienka super, bardzo mi się podoba. Powiedz mi co masz na podłodze?
    Dzięki na podłodze jest panel łazienkowy quick step lagune merbau.

  8. #14388
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Imagi, bardzo ładna łazienka ja dałabym białe meble

  9. #14389

    Domyślnie

    Imagi piękna łazienka, bardzo !

    Ale zawsze się zastanawiam czemu ludzie dają inny kolor płytek przy kibelku, wyróżniają go, że niby to taki tron?

  10. #14390

    Domyślnie

    sheila, bardzo przyjemna łazenka Meble dałabym białe.

    Co do kibelka-tronu, nie przeszkadza mi, sama mam taki "wyróżniony tron"

  11. #14391

    Domyślnie

    Cytat Napisał mycha.:) Zobacz post
    Imagi piękna łazienka, bardzo !

    Ale zawsze się zastanawiam czemu ludzie dają inny kolor płytek przy kibelku, wyróżniają go, że niby to taki tron?
    dziękuję przy kibelku zdecydowałam się na czarne płytki bo nie chciałam całej białej łazienki. A w innym miejscu nie bardzo by pasował czarny element

  12. #14392

    Domyślnie

    Cytat Napisał mycha.:) Zobacz post
    Imagi piękna łazienka, bardzo !

    Ale zawsze się zastanawiam czemu ludzie dają inny kolor płytek przy kibelku, wyróżniają go, że niby to taki tron?
    Moim zdaniem to konsekwencja między innymi tego, że kibelek jest na stelażu, czyli już jest wyróżniony przez to że wystaje z powierzchni ściany - dlatego jak już wprowadzać jakiś inny kolor, to naturalne jest wybranie właśnie obudowy stelaża (czy wanny).

  13. #14393
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar goshia7
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    483

    Domyślnie

    Cytat Napisał imagi Zobacz post
    A to moja świeżutka łazienka, jeszcze nie dokończona, bo nie wiem jakie mebelki?
    Białe, czarne, czy drewniane? Jak sądzicie?
    Śliczna łazienka co do mebli to jestem za białymi

    Mam do Ciebie pytanie odnośnie płytek: mam takie same (białe) i u mnie na niektórych płytkach są takie - nie wiem jak to nazwać zacieki, zamazaje. Normalnie tego nie widać- tylko pod światło. Próbowałam już tylu sposobów i w żaden sposób nie mogę tego usunąć Czy u Ciebie na płytkach też coś takiego się pojawiło?

  14. #14394

    Domyślnie

    Cytat Napisał sheila Zobacz post
    Moim zdaniem to konsekwencja między innymi tego, że kibelek jest na stelażu, czyli już jest wyróżniony przez to że wystaje z powierzchni ściany - dlatego jak już wprowadzać jakiś inny kolor, to naturalne jest wybranie właśnie obudowy stelaża (czy wanny).
    sheila, tak dokładnie jest jak mówisz. Jeśli kibelek jest obudowany i wanna również, to wyróżnienie tych dwóch elementów wydaje się po prostu logiczne (jeśli wyróżniamy już wannę czy inne obudowane elementy). U mnie łazienka jest kremowo-brązowa i wyróżnione są właśnie obudowane wanna, kibelek oraz umywalka- też w sumie "obudowana" szafką Dlatego ja nie uważam, że wyróżnia się jakoś specjalnie kibelek, jako taki tron

  15. #14395

    Domyślnie

    Cytat Napisał goshia7 Zobacz post
    Śliczna łazienka co do mebli to jestem za białymi

    Mam do Ciebie pytanie odnośnie płytek: mam takie same (białe) i u mnie na niektórych płytkach są takie - nie wiem jak to nazwać zacieki, zamazaje. Normalnie tego nie widać- tylko pod światło. Próbowałam już tylu sposobów i w żaden sposób nie mogę tego usunąć Czy u Ciebie na płytkach też coś takiego się pojawiło?
    Ja nie zauważyłam takich mazai, ale łazienkę mam dopiero od 3 dni i ciągle jeszcze pozbywam się zacieków porobotowych ale mam nadzieję, że innych nie będzie.

  16. #14396

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anyżek35 Zobacz post
    Płytkarz już działa, więc za jakiś czas pochwalę się efektami.
    Cytat Napisał Anyżek35 Zobacz post
    U mnie łazienka jest kremowo-brązowa i wyróżnione są właśnie obudowane wanna, kibelek oraz umywalka- też w sumie "obudowana" szafką Dlatego ja nie uważam, że wyróżnia się jakoś specjalnie kibelek, jako taki tron
    Pamiętam tę obietnicę z października ubiegłego roku

  17. #14397
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar interona
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-355
    Posty
    242

    Domyślnie

    Cytat Napisał sheila Zobacz post
    Bardzo udana łazienka! Co to za kafelki na ścianach (te białe) ? No i oczywiście - co to za miska ustępowa?

    Jeśli chodzi o mebelki, to ja bym robiła białe - czarnego masz już sporo, drewniana podłoga też jest już bardzo dominująca.
    Ja również gratuluję efektu i doradziłabym tak samo jak sheila, białe meble nie będą*wprowadzały kolejnych ostrych akcentów.

  18. #14398

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Ja kupiłam miskę ustępową Duravit - markowa a zakamienia się błyskawicznie i fatalnie spłukuje. Więc marka niczego nie gwarantuje.
    hmm dziwne, kurcze tez mam i złego słowa nie powiem, ale za kamień to chyba woda odpowiada?

  19. #14399

  20. #14400

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    imagi pięknie
    Reni dziękuję jak budowałam dom to byłaś moim góru moja łazienka na dole inspirowana jest Twoją, z płytkami tubądzin braid.

Strona 720 z 763

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony