dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: rewelacja

  1. #1

    Domyślnie rewelacja

    Jesteście nieocenieni.. oglądam i się zachwycam i...mam prosbe malutka mam zaplanowane okragłe duuuze okno w salonie szukam natchnienia i rozwiazań bede wdzieczna za pomoc bo Pan elektryk zaczyna zadawac kłopotliwe pytania co gdzie ma byc a ja mam duza trudonosc w odpowiedzi please licze na podpowiedzi jak dotad pomysły w kolorach jasnych ale ciepłych sa wskazówka no ale kolory to ja mam daleko przed soba a koncepcje czy dostawiac scianke miedzy kuchnia i salonem a sciclej jak to zrobic zeby zaslonic a nie zabrac przestrzeni Z GÓRY DZIEKUJE

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    hilsyl !
    twoj post to jakies forumowe ADHD
    o co w nim chodzi ?

  4. #4

    Domyślnie Re: rewelacja

    Cytat Napisał hilsyl
    Jesteście nieocenieni.. oglądam i się zachwycam i...mam prosbe malutka mam zaplanowane okragłe duuuze okno w salonie szukam natchnienia i rozwiazań bede wdzieczna za pomoc bo Pan elektryk zaczyna zadawac kłopotliwe pytania co gdzie ma byc a ja mam duza trudonosc w odpowiedzi please licze na podpowiedzi jak dotad pomysły w kolorach jasnych ale ciepłych sa wskazówka no ale kolory to ja mam daleko przed soba a koncepcje czy dostawiac scianke miedzy kuchnia i salonem a sciclej jak to zrobic zeby zaslonic a nie zabrac przestrzeni Z GÓRY DZIEKUJE
    Czemu ja się tu wypowiadam?? Hmm trzeba by było o to spytać Gabriela Laughing Jednak tak teraz do rzeczy. Jako iż jestem 3w4, a nie 3w2 (co nas bardzo rozróżnia), zdobywanie biorę trochę w innym konspekcie. Do rzeczy jednak. Co ja tu robię?? Hmm trochę sprawdzam swoją wiedzę, trochę się dowiaduje od innych, zawsze uważałem że jakkolwiek każdy sposób zdobywania informacji jest dobry. Zdobywanie?? Żaden problem, na razie lubie dużo działać z ludźmi, a czy enneagram nie jest najlepszym sposobem na ich poznanie i dowiedzenie się czego potrzebują?? Zanim coś zrobisz lepiej to zaplanuj, przemyśl itp. itd. W sumie miało być tak na początku. Myślę że i tak trochę nadużywam tego forum. (w chwilach wolnego czasu oczywiście). Jak powiedziałem 3 też ma jakieś tam minusiki, jakieś tam wady itp. Oczywiście psychika człowieka została tak skonstruowana, a nie innaczej, też potrzebuje się wyżalić od czasu do czasu, albo o czymś po prostu pogadać, a że w gronie osób którymi się otaczam muszę cholernie uważać na to co powiem to już inna droga. W sumie na tym forum jestem trochę na luzie, może czasami za bardzo, lub za mało. Ale głównie tak jest, czasami po prostu lubię się wygadać na niektóre tematy. Oczywiście najczęsciej przesadzam Very Happy Jednak nie sądzę abym tam był jakąś wyjątkową 3, To samo chyba uważa Intryga.

  5. #5
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Trurl, jak zwykle ładnie napisało.

  6. #6

    Domyślnie

    to nie moje - zacytowałom

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie Re: rewelacja

    Cytat Napisał hilsyl
    Jesteście nieocenieni.. oglądam i się zachwycam i...mam prosbe malutka mam zaplanowane okragłe duuuze okno w salonie szukam natchnienia i rozwiazań bede wdzieczna za pomoc bo Pan elektryk zaczyna zadawac kłopotliwe pytania co gdzie ma byc a ja mam duza trudonosc w odpowiedzi please licze na podpowiedzi jak dotad pomysły w kolorach jasnych ale ciepłych sa wskazówka no ale kolory to ja mam daleko przed soba a koncepcje czy dostawiac scianke miedzy kuchnia i salonem a sciclej jak to zrobic zeby zaslonic a nie zabrac przestrzeni Z GÓRY DZIEKUJE
    Myślę, że warto sprawę przedyskutować z elektrykiem. Jego rady na temat połączenia kolorów mogą się okazać nieocenione. Co prawda w kwestii ścianki zasłaniąjącej, a jednocześnie otwierającej przestrzeń najlepiej poradzić się hydraulika, choć dekarze też są nieźli. Ale tak na prawdę powinien się tym zająć geodeta, gdyż to on ma wprawę w przestrzeniach. I od razu to okno okrągłe. Może i to załatwi. Szczególnie, ze rzeczywiście elektryk musi wiedzieć, gdzie je wykuć i skąd załawić okrągłą żaluzję ...Może trzeba będzie zaakceptować taką jak zamknięcie włazu do czołgu, ale to kierownik budowy policzy , więc wszystko OK.

    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  8. #8

    Domyślnie

    Mało kumaci jesteście..przeciez od razu wiadomo, ze problemem jest:

    kłopotkiwy ciepły elektryk na okrągłym oknie podłączony do zachwyconej ścianki dzialowej zabierający swoim cielskiem przestrzeń, która powinna zostać zaslonięta Z GÓRY DZIĘKUJE i please, and go away and f...somebody i jesteśmy nieocenieni

    Hilsyl, nie obraź sie za te żarciki ale jesteś powazną kandydatką w corocznym forumowym konkursie "Kłin of Chaos"
    Wykończeniówka wykańcza....
    .........................................Trójka Drombo

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony