dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 225 z 337
Pokaż wyniki od 4.481 do 4.500 z 6730
  1. #4481
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Fenix999
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Silesia Superior
    Posty
    3.859
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał Blutka
    Oczywiście.
    I jeszcze, dodam, trupy pod posadzką, jak to w kościołach.
    Pod posadzkom ? Nie ma katakumb ? Eeee to lipa jakaś !

  2. #4482
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Ale można w białej koszulinie nocami chodzić wokoł posiadłości i mozna zaoszczędzić na alarmie i monitoringu
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  3. #4483
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgos2
    Oczywiscie problem jak ogrzac itd., ale
    pfff, też mi problem. Ponazapalać paschałów i kadzielnic, jakieś rytualne ogniska w specjalnie przeznaczonch do tego miejscach i jadziem z tym koksem.


    Mieszkanie w kościele wykracza poza moją wizję domu forever. Rzoumiem Małgoś i Mayland ale chyba bliżej mi do punktu widzenia Dagi - ociera mi się to trochę o profanację. To w końcu Dom Boży, gdzie kiedyś ludzie zanosili swoje modlitwy, troski, niepokoje. Tu znajdowano ukojenie... może i mocher ze mnie ale nie wyobrażam sobie excusez le mot - srania tam gdzie stał np konfesjonał. Dyskoteka w gmachu kościoła to już dla mnie w ogóle absurd

  4. #4484

    Domyślnie

    Mnie to nie rusza, bo nie modlę się do ścian - dla mnie to tylko budynek.
    Ja bym się pokroić dała za taką miejscówkę.

  5. #4485
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Misiu Pysiu wielki sercem... To jest kosciol protestancki, ktory jest tylko domem modlitwy i niczym wiecej, wiec sie nie ma co tak najezac. Znam wiele takich kosciolow w Stanach, ktore wynajmuja na rozne imprezy wnetrze, aby moc wiernym pomagac za uzyskane w ten sposob pieniadze. Wnetrze to wnetrze, budynek i tyle. Judson Church Theater na ten przyklad jest jednym z najbardziej znanych.

  6. #4486
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    dandi sorki że ja z takim paskudztwem ci wjeżdżam do kościoła ale sam się prosiłeś







    a wracając do tikurili to 1. nie mieszałabym na próbę małego pojemnika bo może odbiegać od dużych - wynika to z braku precyzyjności takich maszyn-mieszalników; 2. wystarczy dwukrotne krycie 3. polecam eko-joker, a nie optive 4. zawsze trafiłam kolorem patrząc na pasek - oczywiście stosując starą dobrą zasadę: podoba ci się jakiś kolor to wybierz minimum ton jaśniejszy z tego samego paska (ja wybieram 2 tony jaśniejszy)

  7. #4487
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    Prawdziwy doradca

  8. #4488
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    Misiu Pisiu, ja malowałam tikkurilą Dwa razy. Tylko ekipa musi umiec malować takimi farbami
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  9. #4489
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    taaa
    np. nie wymyślić rozcieńczania

  10. #4490
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Dandi, Gratulacje Tytularne!

    Malowałam Tikkurilą siama, siama!!! Maluje się rewelacyjnie! Jasne kolory jedno malowanie, ciemny kolor musiałam poprawiać drugi raz, żeby było idealnie.

  11. #4491
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    przepraszam, ale nie mogę przestać myśleć o rżniątku w prezbiterium ...
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  12. #4492

  13. #4493
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Obawiam się, że mogłabym czuć się nieco spięta...
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  14. #4494
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    efilo, co T z tymi bateriami robiłaś? gryzłaś je?


    Nefer, Małgoś i reszta, ja uprzejmie upraszam, ja naprawdę uprzejmie upraszam

  15. #4495
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    nic specjalnego. nawet jakiś drastycznych środków żrących nie zaznały.

    no poza próbami usunięcia tej 'rdzy' ale to są dwie różne baterie

  16. #4496
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Cytat Napisał Blutka
    Mnie to nie rusza, bo nie modlę się do ścian - dla mnie to tylko budynek.
    Ja bym się pokroić dała za taką miejscówkę.
    Dokładnie, jestem tego samego zdania.
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  17. #4497
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    yyyyyyyy, własnie dostałem telefon yyyyyyyy, że w czwartek przyjedzie spec od kostki granitowej na podjazd i yyyyyyyyyyy będzie wymierzał wymiary a yyyyyyyy po niedzieli przyjadą z całą ekipą tę kostkę układać no i się yyyyyyyyyyyyy pytam czy w to błoto mają zamiar tę kosteczkę pchać na co mi yyyyyyyyy spec mówi, że nie nie nie bo to ja mam yyyyyyyyyy mu przygotować teren co znaczy yyyyyyyyy nawieźć mu tak ze pięćdziesiąt cm w górę czarnoziemu, załatwić żwir na podsypkę, wymurować fundament od frontu domu yyyyyyyyyy a co za tym yyyyyyyy idzie zalać słupki a co za TYM idzie zdecydować o bramie i furtce no i yyyyyyyy przede wszystkim zrobić coś z drewnem które leży na tarasie bo na tarasie ma leżeć ten yyyyyyyy cięty w plastry polny kamień tak więć prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrik

  18. #4498
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    Bardzo interesujaca firma, ja sie nie spotkalam z tym, zeby ktos sobie kazal podbudowe przygotowac, wrecz nie chca robic na podbudowie przygotowanej przez kogos innego bo nie dadza gwarancji.

  19. #4499
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    u mnie dokładnie tak samo - firma sama chce sobie zrobić podbudowe, sama przywozi kamień, sama równa teren - nawozi, wywozi, muruje pod ogrodzenie itd.

    mało tego - najpierw robi się projekt, ja dostanę w trzech wersjach do dyskusji a nie do wyboru, na podstawie przemyśleń powstanie ostateczny.

    u Ciebie to jakieś superekspresowe tempo. z jednej strony git ale z drugiej żebyś nie żałował, bo co nagle to wiesz...

    a co do furtki to cóż... jeszcze nie zdecydowaliście????

  20. #4500
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Monis
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    1.402
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    124

    Domyślnie

    zgadzam się z przedmóczyniami.... z reguły firmy same chcą sobie wszystko przygotować poza tym własnie- nie za szybko z tą kostką, hę?

Strona 225 z 337

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony