dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 10 z 368
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 7342
  1. #181
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Przeczytałam pierwszy post i poczułam smutek, przeczytałam pozostałe i już wiem, że musi być dobrze. Tyle modlitw, dobrych fluidów, gorących myśli... Ustaliłam szybko kierunek i posyłam swoje. Daleko mają, ale są szybsze od światła, więc dotrą. A niezła ze mnie czarownica, więc na pewno choć ciut ciut pomogą!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  2. #182
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    dołączam do tych najlepszych i gorących życzeń zdrowia i siły w walce.
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  3. #183

    Domyślnie

    czekam na dobre wieści bo przecież innych być nie może.
    jest nas dwoje i Cichy C95.
    budujemy dom 2-osobowy

  4. #184
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Tomku ... zostały Ci 2 dni snu ..... odpoczywaj , bo potem musisz mieć dużo siły na powrót do zdrowia.
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  5. #185
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ew-ka
    własnie wróciłam z Czestochowy .....szepnełam słówko w Twojej intencji -Tomku
    Wczoraj przejeżdżałem przez Częstochowę, nie było jak się zatrzymać, ale widząc Jasną Górę poprosiłem Najświętszą Panienkę aby czuwała nad Tobą Tomku

    Rzadko o cokolwiek proszę Niebiosa, mam nadzieje że tym bardziej moje prośby zostaną wysłuchane.

    To samolubne, co napiszę, ale... Tomku jesteś nam potrzebny

    Zdrowiej Przyjacielu

    maksiu

  6. #186

    Domyślnie

    Tomku! Z niejednym sobie poradziłeś, teraz też dasz radę. Pozdrawiam gorąco i czekam na dobre wieści.

  7. #187
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... MISS FORUM 2007 Avatar joola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    3-City
    Posty
    5.169

    Domyślnie

    Przenoszę>
    Gabriela Gab
    02-433 Warszawa
    ul. Przednia 5m6

    mBank
    65 1140 2004 0000 3402 2793 9103
    Dzień dobry, zastałem Jolkę?
    Budowa domu jest trudniejsza niż przybicie galaretki do ściany

  8. #188
    Lider FORUM (min. 2800)
    Renia

    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.938
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    160

    Domyślnie

    Tomku drogi, przyjacielu
    wszyscy tu godziny liczą
    masz na forum fanów wielu
    wszyscy zdrowia Tobie życzą

    Więc do zdrowia szybko wracaj
    sił nabieraj i humoru
    i w klinice pobyt skracaj
    bo Komturia bez nadzoru

    Wszystko tam na Ciebie czeka
    i sąsiedzi i rodzina
    Twój pies koło domu szczeka
    w kącie czeka butla wina

    Kiedy zdrowie Ci dopisze
    będziesz chodził po Komturii
    wsłuchasz się w mazurską ciszę
    najpiękniejsze są Mazury

    Zostawiłeś tam swe serce
    nie myśl zatem już o niebie
    nie zostawiaj nas w rozterce
    bo nam smutno jest bez Ciebie

    W niebie będziesz urzędować
    za 40 latek może
    teraz trzeba wnuki chować
    zdrowia przychyl mu więc Boże !

    Daj mu zdrowie Panie Boże
    bo to człowiek jest wspaniały
    odejść od nas on nie może
    będziem modlić się dzień cały !
    życie jest zdecydowanie za krótkie...
    i beznadziejne bez kota w domu !

    Dziennik
    Komentarze

  9. #189
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJDOCIEKLIWSZA KOBIETA NA TYM FORUM
    bonetka

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    1.529

    Domyślnie

    Nie wiem Kto jeszcze mieszka w miarę blisko ? . Podskoczyłabym do Komturii i zawiozła co nieco ( mam botwinkę , kaczkę z jabłkami , duszoną bodróweczkę w sosie , biszkoptową szarlotkę , galaretkę z nóżek , młodą kapustę ) ale nie wiem gdzie to jest konkretnie ...chciałam Kogoś zapytać ( napisać ) ale nie wiem Kogo ? może Ktoś do mnie napisze ....mogłabym zostawić koszyczek pod drzwiami ( jak nikogo nie zastanę ) ale jak tam jest pies ?
    ps. nie wiem czy jestem taką super gospodynią kulinarną ale czym mam chciałabym się podzielić . Najchętniej wpadłabym jutro, godzina dowolna.
    Upiekę jeszcze ciasto owocowe ( ananasy , borówka , winogrona ).
    Pozdrawiam .
    Czasami coś dopisuję , za utrudnienia bardzo przepraszam

  10. #190

    Domyślnie

    My tu gadu gadu a pomyśleliście o tym że jak już będzie dobrze to Tomek będzie chciał osobiście każdemu podziękować.Toż ze dwa lata mu zejdzie w podróży. Ja tam się podłączę do Asi.M coby po wiosce nie biegał

  11. #191
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aniawmuratorze
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    9.490
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    165

    Domyślnie

    To ja czekam na te podziękowania
    Tomku drzwi u nas ciągle otwarte na oścież

  12. #192
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KRÓLOWA RÓŻ Avatar monia i marek
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    14.992
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    929

    Domyślnie

    Zmartwiła mnie wiadomość o Tomku
    Tomaszu - wracaj!!!
    Życzę zdrowia i siły

  13. #193

    Domyślnie

    I jeszcze mam taki pomysł.
    Może byśmy zrobili takie "światełko do nieba" jak Owsiak.
    Powiedzmy jutro o 21 zalogujmy sie jak największą grupą na forum,w zwykły dzień było ponad 800osób pokażmy Tomkowi że jesteśmy z nim.
    Co Wy kochani na to.??

  14. #194

    Domyślnie

    Wierzę w pozytywne myślenie, więc przeznaczę wiele pozytywnych myśli - 3maj się !!!

  15. #195
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał bonetka
    Nie wiem Kto jeszcze mieszka w miarę blisko ? . Podskoczyłabym do Komturii i zawiozła co nieco ( mam botwinkę , kaczkę z jabłkami , duszoną bodróweczkę w sosie , biszkoptową szarlotkę , galaretkę z nóżek , młodą kapustę ) ale nie wiem gdzie to jest konkretnie ...chciałam Kogoś zapytać ( napisać ) ale nie wiem Kogo ? może Ktoś do mnie napisze ....mogłabym zostawić koszyczek pod drzwiami ( jak nikogo nie zastanę ) ale jak tam jest pies ?
    ps. nie wiem czy jestem taką super gospodynią kulinarną ale czym mam chciałabym się podzielić . Najchętniej wpadłabym jutro, godzina dowolna.
    Upiekę jeszcze ciasto owocowe ( ananasy , borówka , winogrona ).
    kobieto .... jesteś aniołem
    dziewczyny - lokalne , dajcie znać na priv bonetce gdzie ma podrzucić te smakołyki dla komturów - jak nie odezwiecie się do jutra to poproszę ją żeby wysłała do mnie ( szczególnie tą szarlotkę ) ... więc spieszcie się kobiałki, spieszcie

    bigmario4
    .... jak najbardziej jestem "za" , choć ja to tak czy siak będę ...ostatnio całymi dniami siedzę na tym forum .... uzaleznienie jakieś czy cuś

    ja też jak już Tomku wyzdrowiejesz - czekam na Ciebie u siebie .... jeśli nie bęsz mógł się z czasem wyrobić z nadmiaru zobowiązań podziękowalnych do spełnienia to osobiście przyjadę Cię uściskać do komturii ... na Mazurach już od 2 lat nie byłam, będzie okazja poodwiedzać rodzinę i stare kąty
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  16. #196

    Domyślnie

    Po raz kolejny okazuje się że Forum jest jak jedna wielka rodzina! Tomku -jesteś tu po prostu POTRZEBNY! i nie masz innego wyjścia -musisz do nas szybko wrócić! Łza sie w oku kręci z powodu tego nieszczęścia, ale z drugiej strony, jak czytam te posty wsparcia i otuchy dla przyjaciela-forumowicza....

  17. #197

    Domyślnie

    Ostatnio od znajomego dostałem wiadomość dotyczącą UDARU MÓZGU

    I zaraz ją dołączę w poście niżej.

    Może informacje zawarte w tej historii uswiadomią nam jak groźny jest udar i jak zdradliwy jest on.


    Są dwa rodzaje udarów mózgu - niedokrwienny i krwotoczny (wylew).
    80 proc. chorych ulega udarom niedokrwiennym, a tylko 20 proc. wylewom.

  18. #198

    Domyślnie

    Zdarzenie prawdziwe:


    Podczas "grilowania" Zośka się potknęła i upadła. Zaproponowano jej wezwanie karetki pogotowia, jednak ona zapewniała wszystkich, że wszystko jest OK, a potknęła się o kamień tylko z powodu nowych butów.

    Ponieważ wydała się ona trochę blada i drżąca, osoby wokół niej pomogły jej się oczyścić i przyniesiono jej nowy talerz. Zosia spędziła zatem resztę wieczoru pogodnie i wesoło. Małżonek Zosi zadzwonił później z domu i zawiadomił wszystkich, że jego żona została zabrana do szpitala. O 23,00 Zosia zmarła. W czasie "grilowania" doznała ona udaru mózgu.


    Gdyby jej przyjaciele wiedzieli, jak można rozpoznać oznaki wskazujące na udar, Zosia żyłaby nadal.





    Niektórzy ludzie nie umierają natychmiast. Często żyją oni długo w sytuacji beznadziejnej i są zdani na pomoc innych ludzi.



    To potrwa tylko minutę, aby przeczytać poniższy tekst...


    Jeden z neurologów powiedział, że jeżeli on dotrze w przeciągu 3 godzin do ofiary udaru mózgu, to może ograniczyć skutki udaru mózgu.

    Powiedział, że cały szkopuł w tym, aby trafnie rozpoznać udar mózgu, zdiagnozować i leczyć pacjenta w ciągu tych 3 godzin, co jednakże nie jest łatwe.


    Rozpoznanie udaru mózgu: istnieją 4 kroki, którymi należy się kierować, aby rozpoznać, czy chodzi tu o udar mózgu. Lekarze twierdzą, że osoby towarzyszące mogą się zorientować czy chodzi tu o udar mózgu, jeżeli danej osobie postawią 4 proste pytania:

    >

    v poprosić osobę, aby się uśmiechnęła (nie będzie w stanie się uśmiechnąć).

    v poprosić osobę, aby powiedziała proste zdanie (na przykład: " ładna dziś pogoda").

    v poprosić osobę, aby uniosła ramiona (nie będzie potrafiła lub uniesie tylko częściowo).

    v poprosić osobę, aby pokazała język (kiedy język jest zakrzywiony i wije się z lewa do prawa i na odwrót, to jest to również znak udaru mózgu.)



    Gdyby osoba miała problemy z wykonaniem Chocz jednej z tych > czynności, to należy bezzwłocznie zawołać lekarza pogotowia ratunkowego i opisać ww. oznaki osobie przy telefonie. Znajomy kardiolog twierdzi wręcz, że gdy pośle się niniejszy mail przynajmniej 10 osobom, to można mieć pewność, że jakieś życie /ew. także nasze/ uda się może przez to ocalić.

  19. #199

    Domyślnie

    Tomku jestem z Tobą całym sercem.
    Wracaj do nas. Musisz wrócić.
    Czekamy
    http://nasza-klasa.pl/profile/8917382
    zapraszam wszystkich forumowiczów

  20. #200
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Zukow - dobra robota .... może pomogłeś właśnie ocalić komuś życie , ja na przykład nie posiadałam takiej wiedzy
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

Strona 10 z 368

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony