dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 308 z 368
Pokaż wyniki od 6.141 do 6.160 z 7342
  1. #6141
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Mopsia

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    46

    Domyślnie

    [QUOTE=JAGODA 51;4609560]Tomku bardzo nam Ciebie brakuje na Forum szkolnym,.................
    Nie pozostaje mi nic innego tylko dołączyć sie do głosu jagody 51.
    Tomku Forum na Naszej Klasie bez Ciebie, to już nie to samo Forum, w r a c a j!!!

  2. #6142

    Domyślnie

    Kochani
    Jestem zaskoczony i wzruszony Waszym odzewem.Czytam powoli ale z każdym postem robi mi się bardzo ciepło na sercu. Jestem wzruszony kiedy oglądałem Wasze dary na aukcję. Powoli przypomina mi się wtedy jak prowadziliśmy je dawniej, kiedy byłem zdrowy.Bardzo bardzo Wam dziękuję i już dalej niech Majka napisze.Tomek na razie może tyle wyrazić bo jak zaczyna intensywnie myśleć i chce to wyrazić to robi mu się „tłok na złączach” Płakał ze wzruszenia, że tylu starań i pamięci życzliwej doświadcza od Was.Jego postępy w zdrowieniu są jednocześnie małe i powolne a jednocześnie są one jego prywatnym mistrzostwem świata, biorąc pod uwagę początki.Cudownie, że powraca pamięć dawna i możliwości utrzymania w pamięci wydarzeń sprzed kilku dni. Poprawia mu się rozumienie, inicjatywa i pomysłowość. Planuję zrobić mu w najbliższym czasie aktualną diagnozę funkcji poznawczych, żeby uzyskać jakieś wskazówki co do dalszych ćwiczeń. Pieniądze z aukcji są bardzo dużym wsparciem w sytuacji w jakiej się znaleźliśmy ale najważniejsze jest to serce. Jeśli chodzi o ponowne podjęcie próby uzyskania odszkodowania to spróbuję, ale jeszcze nie w najbliższym czasie bo ledwo ogarniam te wszystkie wątki, które mam aktualnie. Ściskamy Majka i Tomek
    Jeśli „a” oznacza szczęście, to a=x+y+z; x – to praca, y – rozrywki, z – umiejętność trzymania języka za zębami.

  3. #6143
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Mopsia

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    46

    Domyślnie

    Majko, Tomku, dzięki za wiadomości. Oczywiście, że postępy, ktgóre robi Tomek są olbrzymie i to napawa ogromnym optymizmem. Tak trzymajcie, będzie dobrze, musi być. Zbyt wiele osób tego życzy, więc nie może być inaczej.
    Wszystkiego co najlepsze dla Was. Ściskam mocno.

  4. #6144
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Afrodyta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    2.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    175

    Domyślnie

    Nie ma to jak dobre wiadomości!

    Tomku jak ja się cieszę z takich postępów!

    Chciałam wiele napisać, ale jakoś słowa uwięzły mi i nie chcą wyjść.
    Za bardzo się chyba cieszę z takich wiadomości i za długo mnie tu nie było jednocześnie.

  5. #6145
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar JAGODA 51
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Otulina Parku Kampinoskiego
    Posty
    208

    Domyślnie

    Majko i Tomku pozytywne myśli tylu ludzi, a i mieszanie mikstur przez forumowe czarownice z naczelną Depsią robią swoje.
    Życzę dużo zdrowia i wytrwałości, tak trzymać.

  6. #6146
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Tomku Kochani, Dobry Człowieku, o Tobie nie da się zapomnieć. No i proszę trenować ile się da, bo jesteś nam potrzebny!!!!
    Majka dbaj też o siebie i przyjeżdżajcie jak tylko mozecie bo mi tęskno za Wami!

  7. #6147
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Miód na serce gdy czytam Cię Tomku Majka pozdrawiam i myślami ciągle wspieram Twoją pracę i Tomka ogromny wysiłek

  8. #6148
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    RD2011

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Wieś
    Posty
    933

    Domyślnie

    Witajcie !! Majko i Tomku !Wierzę bardzo,w szybki powrót do całkowitego zdrowia Tomka i końca pod górkę!
    Teraz idzie czas zdrowia i bezpieczeństwa, bo to wspólne działanie - czarowanie tak czyni !!
    Pozdrowienia Danuta
    A o odszkodowanie - w odpowiednim czasie - proszę wystąpić , gdyż wiem ,że się uda!

  9. #6149
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Tomek - dompodsosnami pamieta, tęskni, cieszy się, że jest coraz lepiej!
    Powoli, ale do celu.

    Majeczko, zdrowiej, spróbuj mniej pracować (wiem, wiem...), nie daj się chorobom, musisz o siebie dbać.
    Buziaki!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  10. #6150

    Domyślnie

    Mistrzostwo Świata Trzymam kciuki!!

  11. #6151
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    gorące pozdrowienia i życzenia jak najwięcej zdrowia

  12. #6152

    Domyślnie

    Kochani

    Nie wiem jak mam dziękować. Tomek napisał samodzielnie to i jeszcze dwa zdania, ale jakoś dziś nie trafia we właściwe klawisze i się wkurzył. Obraził się sam na siebie a gdy stwierdził „To się można załamać, to pies przybiegł go pocieszać z tak niesamowitym współczuciem w oczach, że Tomek musiał się pozbierać. Mozolnie odtwarzamy wspólnie historię jego życia, a dużo tych wspólnych lat bo znamy się od 17 tego roku życia więc jest co wspominać. Czasem wie, o co chodzi, dopowiada coś a czasem słucha jakby to nie o nim. Po prostu wielokrotnie opowiadam wybrane sytuacje albo przypominam mu chronologię i coraz bardziej się w tej biednej głowie układa. Myślę, że wiosna dopomoże zwiększyć Tomkowi aktywność podróżniczą aktywizującą pamięć. Na razie, w tym tygodniu Tomek ma ważną misję – musi dopilnować reperacji dachu, bo przecieka a fachowiec może przyjść akurat w tygodniu, w którym ja jestem w Warszawie.
    Jeśli „a” oznacza szczęście, to a=x+y+z; x – to praca, y – rozrywki, z – umiejętność trzymania języka za zębami.

  13. #6153

    Domyślnie

    Będzie coraz lepiej !
    Pozdrawiam serdecznie !

  14. #6154
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    TOMKU wiosnę przynoszę i pamiętaj dopilnować naprawy dachu

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0040 [640x480].jpg
Wyświetleń:	264
Rozmiar:	39,0 KB
ID:	47955

  15. #6155
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Tomku dasz rady!!! Będzie tylko lepiej!!! A jak się wkurzasz, to klnij nawet, ważne, aby pomogło.
    Też mam czasami, że idę po chałupie i wygłaszam głośno pretensję do Pana Boga, że ja tyle nie udźwignę…, a potem jak mi przechodzi, to przepraszam i idę dalej, dźwigam, a chodząc po chałupie gadam do tego co dźwigam/dźwigamy, bo w końcu, Stefek też, że nas nie pokona.
    Damy rady, Komturze, w końcu bestie z nas nie złe a przy tym uparte jak osiołki. Jak nie siłą, to uporem i tak na przemian, aby nie rezygnować!!!

  16. #6156
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Tomku, Majko, cudnie jest czytać wiesci od Was.
    Tomku kochany walcz a Ty maju dbaj o siebie..
    Ściskamy Was mocno

  17. #6157
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Ech... Zeżarło mi posta.
    Napiszę tylko - zdrowiej nam, Tomku, nie dawaj się! Buziaki!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  18. #6158

    Domyślnie

    Panie Tomku, powodzenia ze wszystkim, trzymam kciuki za sprawną naprawę dachu. Przesyłam na dobry początek wiosny zdjęcie z mojego miejsca na ziemi, blisko, bo w okolicach Augustowa

  19. #6159
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar KrysiaG
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    poznan
    Kod pocztowy
    61-250
    Posty
    389

    Domyślnie

    TOMKU 1950!!!!!

    Również ode mnie i całej mojej rodziny
    życzenia wytrwałości w dążeniu do
    odzyskania zdrowia.Uśmiechu,spokoju,
    wiary,że będzie lepiej i nadal życzliwych ludzi,
    których Ci nie brakuje.
    Pozdrawiamy Krystyna z rodzinką

  20. #6160
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Tomku, dzisiaj są urodziny naszego wilka morskiego
    Cpt_Q wszystkiego dobrego w imieniu Tomka


    z tej Zatoki Bengalskiej wypłynąłeś czy dalej szukasz kota

    PS. Tomku, żurawie przylatują?

Strona 308 z 368

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony