dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 40
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 794
  1. #1

    Domyślnie tylko dla pań:durne pomysły facetów na urządzenie mieszkania

    Pomocy!!!
    Oczyma wyobraźni widzę naszą piękną sypialnię w stylu "drapieżnym": tapeta a'la skóra z zebry, czarno-czerwona satynowa pościel ....
    A mój facet mówi, że chce pare haczyków na ścianie na wieszanie używanych ciuchów, które jeszcze może kiedyś założy, bo zbyt wielkim wysiłkiem jest ich powieszenie na wieszaku i schowanie do szafy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! Że po to budujemy dom, żeby mieć swobodę, luz........
    Lenistwo, niechlujstwo czy po prostu facet?

  2. #2

    Domyślnie

    może jeszcze miejsce pod oknem na "odstawienie" skarpetek ?


  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Do wieszania ciuchów, to chyba lepsza garderoba niż sypialnia

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał cieszynianka
    Do wieszania ciuchów, to chyba lepsza garderoba niż sypialnia
    tylko, że w garderobie, z tego co mi wiadomo, też ciuchy wiesza się na wieszak a potem wieszak na drążek, a tu chodzi o odwieszenie ciucha jak ścierkę kuchenną, ciach i po sprawie....

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniaitomek
    Cytat Napisał cieszynianka
    Do wieszania ciuchów, to chyba lepsza garderoba niż sypialnia
    tylko, że w garderobie, z tego co mi wiadomo, też ciuchy wiesza się na wieszak a potem wieszak na drążek, a tu chodzi o odwieszenie ciucha jak ścierkę kuchenną, ciach i po sprawie....
    To na kawałku wolnej ściany w garderobie przymocuj mu deskę z gwoździami i niech ma co lubi

  6. #6

    Domyślnie

    To co napiszę-nie dotyczy mieszkania ale ogrodu.W zeszłym roku moja durniejsza połowa powiesiła na młodziutkiej jabłonce sztuczne jabłko .Że niby tak ładniej Śmialiśmy się do łez oboje bo durniejsza połowa ma na szczęście poczucie humoru.
    cieszynianka-z dechą w garderobie to niezły pomysł
    Cokolwiek się wydarzy-jutro i tak wzejdzie słońce!

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał iza mama gabora
    To co napiszę-nie dotyczy mieszkania ale ogrodu.W zeszłym roku moja durniejsza połowa powiesiła na młodziutkiej jabłonce sztuczne jabłko .Że niby tak ładniej Śmialiśmy się do łez oboje bo durniejsza połowa ma na szczęście poczucie humoru.
    cieszynianka-z dechą w garderobie to niezły pomysł
    Potrzeba matką wynalazków

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniaitomek
    tylko, że w garderobie, z tego co mi wiadomo, też ciuchy wiesza się na wieszak a potem wieszak na drążek, a tu chodzi o odwieszenie ciucha jak ścierkę kuchenną, ciach i po sprawie....
    Kup mu taki przestawiany wieszaczek i niech sobie wiesza. Byle nie kolekcjonował.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  9. #9

    Domyślnie

    Już po tytule się pokulałam

    Dziewczyny! jak luz i swoboda to bez ograniczeń!! Co tam gwoździe na jakiejś desce! Bezpośrednio w ścianę niech sobie wbija! zawsze pod łóżkiem zmieści się młotek i trochę zapasowych gwoździ, jakby te wbite "się skończyły" i tylko nie mówcie, że pod łóżkiem młotka nie powinno się trzymać
    Mnie zawsze bawią męskie dysputy nad wynalazkiem typu "dowoziciel zimnego piwa z lodówki w miejsce docelowe czytaj przed tv lub komp" i oczywiście, żeby był zintegrowany z pilotem do tv, dvd, kina domowego i całej reszty
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  10. #10

    Domyślnie

    A co będzie jak się wieszak przepełni ?? Będzie wieszał byle gdzie...zresztą obojętnie co wymyślisz i tak będzie wieszał byle gdzie i to nie jest lenistwo. To po prostu facet :/

  11. #11

    Domyślnie

    Pomysł ze sztucznym jabłkiem na jabłoni też jest super!
    Ja swoją połowę mogłabym posądzać o próby przyklejenia odpadniętych podczas mej nieobecności, kwiatów storczyka z powrotem na gałązce
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  12. #12

    Domyślnie

    taki wieczny storczyk
    Cokolwiek się wydarzy-jutro i tak wzejdzie słońce!

  13. #13

    Domyślnie

    Ale ja nie przewiduję garderoby w sypialni, planuję dużą szafę - dwuczęściową, osobne drzwi dla mnie i dla niego, żebym mogła otwierać swoją i nie musieć patrzeć na kłębiące się łachy małża...
    Już myślałam, ze postawię parawan i na nim jakiś haczyk, małż będzie wieszał, wieszał....a jak się parawan przewróci, to będzie znak, że miarka się przebrała i trzeba posprzątać...

    Odnośnie naprawiania kwiatków, mój brat kopiąc piłkę złamał mamie kwiatek - odpadła jego 'główka' czyli ta cześć z płatkami, więc włożył wykałaczkę w łodyżkę a drugi koniec wbił w tę główkę i spoko kwiatek jeszcze trochę "pożył"

  14. #14

    Domyślnie

    w naszej nowowyremontowanej łazience (juz kilka lat temu) małżowin wymyślił sobie gazetownik - żeby za każdym razem nie musiec w pokoju szukać czegoś nowego do czytania w pokoju... Gazetownika nie wynegocjował ale co z tego skoro gazety leżą teraz na podłodze. facet to facet...

  15. #15

    Domyślnie

    mój za to wymyslił, aby w przedpokoju na dole i w korytarzu na górze porobic pawlacze no bo wiesz kochanie garderoba, szafy, garaz 60 mkw. to za mało - nie ważne ze połowa szaf stoi do tej pory pusta. NIE ZGODZIŁAM SIĘ ....,ale szalk mnie trafia jak przyjedzie teściowa (u niej mnóstwo pawlaczy, ale ok mieszka w bloku) mówi "jakies pawlacze by Wam sie przydały
    Pozdrawiam

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał marzena925
    w naszej nowowyremontowanej łazience (juz kilka lat temu) małżowin wymyślił sobie gazetownik - żeby za każdym razem nie musiec w pokoju szukać czegoś nowego do czytania w pokoju... Gazetownika nie wynegocjował ale co z tego skoro gazety leżą teraz na podłodze. facet to facet...
    ja o gazetowniku w łazience, przynajmniej jednej to myślę na serio... wkurza mnie do granic wieczne wynoszenie z łazienki gazet i książek..., mój synek niestety w tym względzie idzie w ślady ojca, siedząc na nocniku zawsze musi mieć książeczkę do oglądania...
    pomyślałam, że zrobię gazetownik na ścianie, trójdzielny, jedna część dla facetów dużych, druga dla małych a trzecia dla pań, ta ostatnia pewnie zawsze będzie pusta.

  17. #17

    Domyślnie

    Mój nie ma takich szalonych pomysłów, to typ pedanta. Jedyną durnotą jaką wymyślił i jaką mu oczywiscie wybiłam z głowy, był wspólny ogród z jego rodzicam i - budujemy bliźniaka.

  18. #18

    Domyślnie

    usmiałam się do łez
    teraz ja:
    1)zadecydowaliśmy że hydrofor umieścimy na zewnątrz domu w studni. Pytam się a po co tak głęboko i dlaczego tak go z boku tych kręgów umieścił???; odpowiedż - wymierzyłem sobie, że tu idealnie zmiesczą się 2 skrzynki piwa, będą zimne i pod ręką struchlałam.
    2) w wynajetym mieszkaniu pod moją nieobecność poprzestawiał meble, przyjeżdzam wielki, zdobyczny narożnik prawie na środku pokoju, pyatm dlaczego tak??? odpowiedź- ty się nie znasz ,wszsycy mają meble przy ścianach porozkładane a tak jest orginalnie z ową orginalnością męczyliśmy się 2 miesiące, zkapitulował jak poraz 6 walnął się o kant narożnika.
    3) muzyka i światło w łazience . miałam takie podłączenie, że jak się zapalało światło to natychmiast włączało się radio-wiecie tak jak wentylator , więc nie było mowy o poleżeniu w wannie i relaksie.
    świetny wątek....my się wykańczamy więc codziennie mam rózne "mądre" pomysły jak udoskonalić nasze codzienne funkcjonowanie

  19. #19

    Domyślnie

    tak sobie myślę i myślę i poważna durnota męża mojego mi do głowy nie przychodzi, ale... wymyślił sobie że najmniejszy pokój na poddaszu będzie dla dziecka (przyszłego) a największy ponad 20 m będzie... no właśnie nie wiadomo po co stał pusty. No i nieśmiertelny spór o układanie kafli , tzn. ja jestem za prostym ułożeniem w kądym pomieszczeniu równolegle i prostopadle do ścian, a on w karo

  20. #20

    Domyślnie

    Bez urazy....ja mam chyba durniejsze pomysly od mojego faceta. On jest praktyczny i ulozony

Strona 1 z 40

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony