dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 613
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 12250
  1. #161
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Vafel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    1.923
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie

    Fajne

    Ja planuje zrobić coś takiego, żeby u mnie te drzwi przesuwne wyglądały tak jak ściana, żeby na pierwszy rzut oka nie było widać, że tam są jakieś drzwi.

    Ale w sumie ten pomysł z przejściem przez szafkę mi się podoba... Tylko jeśli szafka ma mieć 60 cm to trochę wąskie to przejście...

  2. #162

    Domyślnie

    To będzie taka "udawana" szafka - naprawdę będą drzwi szerokości ok. 65 cm. To takie wąskie blokowe drzwi - niektórzy takie do łazienki mają Myślę, że będzie dobrze

  3. #163

    Domyślnie

    ja to laik jestem ale niech ktoś mi odpowie na pytanie- dlaczego w większości przypadków zlew jest pod oknem? jakoś to dziwnie wygląda... ale pewnie jakiś sens ma

  4. #164

    Domyślnie

    Cytat Napisał avka
    ja to laik jestem ale niech ktoś mi odpowie na pytanie- dlaczego w większości przypadków zlew jest pod oknem? jakoś to dziwnie wygląda... ale pewnie jakiś sens ma
    ja bym powiedziała odwrotnie, sensu zbytnie go nie ma, ale fajnie wygląda. Rzecz gustu. A tak na poważnie, przeczytaj cały wątek o zlewach pod oknem

  5. #165

    Domyślnie

    Cytat Napisał avka
    ja to laik jestem ale niech ktoś mi odpowie na pytanie- dlaczego w większości przypadków zlew jest pod oknem? jakoś to dziwnie wygląda... ale pewnie jakiś sens ma
    Nie zauważyłam takiej prawidłowości - po prostu czasami tak wychodzi. Przed erą zmywarek, to może jeszcze było gadane coś o wyglądaniu przez okno podczas zmywania ...

  6. #166

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anulek2005
    Cytat Napisał avka
    ja to laik jestem ale niech ktoś mi odpowie na pytanie- dlaczego w większości przypadków zlew jest pod oknem? jakoś to dziwnie wygląda... ale pewnie jakiś sens ma
    Nie zauważyłam takiej prawidłowości - po prostu czasami tak wychodzi. Przed erą zmywarek, to może jeszcze było gadane coś o wyglądaniu przez okno podczas zmywania ...
    ja tez mam pod oknem zlew własnie dlatego ze jak sobie cos zmywam czy tp myje owoce,warzywa to mam jasno i na cos moge popatrzec

    mam zmywarke ale mimo to do zmywania tez sporo rzeczy zostaje

  7. #167

    Domyślnie

    Cytat Napisał avka
    ja to laik jestem ale niech ktoś mi odpowie na pytanie- dlaczego w większości przypadków zlew jest pod oknem? jakoś to dziwnie wygląda... ale pewnie jakiś sens ma
    moda z hameryki taka przyszła
    a, że wszystko, co hamerykanskie łykamy z apetytem, to i to za standard teraz robi

  8. #168

    Domyślnie

    no chyba że z Ameryki....
    ale rzeczywiście jest jasno przy obieraniu warzyw itp

  9. #169

    Domyślnie

    Cytat Napisał romilka
    mam zmywarke ale mimo to do zmywania tez sporo rzeczy zostaje
    u mnie nie zostaje nic

  10. #170

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ewunia
    Cytat Napisał romilka
    mam zmywarke ale mimo to do zmywania tez sporo rzeczy zostaje
    u mnie nie zostaje nic
    U mnie tylko drewniane dechy i teflonowe patelnie. A przez okno wolę popijając kawkę popatrzeć a nie zmywając

  11. #171

    Domyślnie

    Tak się dynamicznie ten wątek rozwija, że podepnę się i ja.......

    mam PRO100 ale nie bardzo umiem zacząć, bo kuchnia trochę połamana.
    mr6319 : zaprzyjażniłeś się z programem to podpowiedz mi jak go nadgryżć , mam kilka pomysłów i chętnie bym je tu wrzuciła pod Waszą Forumową ocenę.
    wklejam rzut kuchni, (spiżarka do likwidacji) , w kuchni ma się zmieścić stół albo we wnęce po spiżarce albo nie wiem gdzie...................


    w tej wnęce to by super była wysoka zabudowa z lodówką sbs.........a stół..?

  12. #172

    Domyślnie

    agnie-cha jesteś bardzo pewna, że chcesz usunąć spiżarkę?

    To bardzo przydatne pomieszczenie

  13. #173

    Domyślnie

    Wiem, wiem całe życie mieszkam ze spiżarką, będę ją miała pod schodami dł 2,5m szer 1,3m blisko kuchni.
    Z tą spiżarką ta kuchnia wogóle jest nieustawna, zresztą ona wąska bardzo jest , zwróć uwagę gdzie projektant domu umieścił płytę kuchenną nawet jeśli to ma być elektryczna to przy samym oknie to porażka raczej.
    Muszę to okno albo zamurować (jak większość) lub przesunąć jakoś............

  14. #174
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ktosiek
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    lubelskie/Biłgoraj
    Posty
    675

    Domyślnie

    No to ja coś wkleję, co myślicie o takiej kuchni. Coś bardziej tradycyjnego.



    Rzut z góry:


    To tak na szybko w Pro100, no i pierwsza wersja.
    Dom w rododendronach 8
    Dziennik Budowy <<<---OGLĄDAJ
    Komentarze do dziennika <<<<----pisz tutaj


  15. #175

    Domyślnie

    Podobny układ do mojej , jaki wymiar ma ta ściana z okapem?
    Jak się przybrać do tego programu PRO100, ściągnęłam sobie wersję mini ale jakoś nie mogę rozrysować wymiarów.............

    Jeśli chodzi o Twoją kuchnię to zmniejszyłabym ilość górnych szafek , w prawym rogu jakąś szafkę z żaluzją sięgającą blatu aby schować mikrofalówkę.
    Z tych szufladek wiszących też nie będziesz korzystać chyba, że z drabinki

  16. #176
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ktosiek
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    lubelskie/Biłgoraj
    Posty
    675

    Domyślnie

    Ta ściana ma 1,70m
    Ściana ze zlewem 2,73m, a z lodówką 2,79m.

    Nie zależy mi akurat na tym aby zakrywać mikrofalówkę.
    Co do szafek górnych, to pomyślę. Nie mogłem jakoś dopasować ich w programie, no i zostało trochę miejsca, wstawiłem więc wąską szafkę, a takie były tylko z szufladami. Musze przemyśleć jakie będą dokładnie wymiary poszczególnych szafek.
    Dom w rododendronach 8
    Dziennik Budowy <<<---OGLĄDAJ
    Komentarze do dziennika <<<<----pisz tutaj


  17. #177

    Domyślnie

    ktosiek - układ sprzętów po kolei - ok

    Co do szafek - co będziesz trzymać w takich wąskich szufladeczkach na dole?

    Nie widzę też zmywarki - nie przewidujesz, czy po prostu ograniczenie programu?

  18. #178
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ktosiek
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    lubelskie/Biłgoraj
    Posty
    675

    Domyślnie

    Wstępnie nie przewidujemy zmywarki.Popracuję nad wymiarami szafek. Przeszkadzają mi te narożniki, ale taki układ kuchni i tak powiększonej kosztem spiżarki, która miała być w tej wnęce gdzie kuchenka.
    Dom w rododendronach 8
    Dziennik Budowy <<<---OGLĄDAJ
    Komentarze do dziennika <<<<----pisz tutaj


  19. #179

    Domyślnie

    Na szczęście szafki można teraz dopasować do wymiarów wnętrza.

    Przyszło mi jeszcze do głowy czy nie byłoby dobrze przenieść zlewu pod drugie okno - może byłby mniej widoczny z salonu?

  20. #180
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ania klepka

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.508
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    ktosiek, zastanówcie się nad zmywarką. To jeden z lepszych wynalazków. Ja już sobie bez niej życia nie wyobrażam.

Strona 9 z 613

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony