dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 17
Pokaż wyniki od 141 do 160 z 326
  1. #141

    Domyślnie

    Renia mam do Ciebie inne pytanie .Czy taka sofa jak powiedzmy MONACO ale z bokiem prostokatnym ktora ma szerokosc siedziska 147cm ,a bok ma ok 20cm wysokosci i jest jeszcze ta poducha ,to czy moze sie na niej zdrzemnac wygodnie wysoki czlowiek.Ja nie mam takiej sofy ,moze ty masz w domu cos podobnego i masz jakies doswiadczenie w tym temacie?

  2. #142

    Domyślnie

    Cytat Napisał zetka
    Też się bałam niskiego oparcia, bo zawsze miałam wysokie, ale mimo to zaryzykowałam i już się tak przyzwyczaiłam, że nawet niewygodnie mi się siedzi na tych standardowych wysokich sofach Wybrałam model Le Mans z Adriany.
    ile zaplacilas za te sofe? czy oferuja ja tylko w tej jednej wersji materialowej (biala skora), czy sa inne kolory materialy?


    a i ladne rzeczy robie iker - http://www.iker.com.pl/

  3. #143
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    DxHxS zdradź proszę co to za sofa?


  4. #144
    Lider FORUM (min. 2800)
    Renia

    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.938
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    160

    Domyślnie

    Cytat Napisał dizzeeRascal
    Renia mam do Ciebie inne pytanie .Czy taka sofa jak powiedzmy MONACO ale z bokiem prostokatnym ktora ma szerokosc siedziska 147cm ,a bok ma ok 20cm wysokosci i jest jeszcze ta poducha ,to czy moze sie na niej zdrzemnac wygodnie wysoki czlowiek. Ja nie mam takiej sofy ,moze ty masz w domu coś podobnego i masz jakieś doświadczenie w tym temacie?
    nie mam takiej sofy, ale obydwaj moi faceci i mąż i syn notorycznie zalegają w ciągu dnia, śpią, drzemią, leżąc oglądają telewizję, ale na takich długich wersalkach, które pełnią w nocy funkcję spania (niektórzy mają wersalki tylko do siedzenia w ciągu dnia a śpią gdzie indziej).
    I teraz dopiero widzę jakie to jest ważne w zależności od zwyczajów człowieka (może niektórzy nie mają w zwyczaju drzemać ? )
    życie jest zdecydowanie za krótkie...
    i beznadziejne bez kota w domu !

    Dziennik
    Komentarze

  5. #145

    Domyślnie

    dizzeeRascal, podoba mi sie ta kuchnia z krzeselkami
    myślę, że można bardzo ładnie wkomponować wszystkie meble odpowiednio odpowienio je aranżując.
    Ta pierwsza kanapka, czarna lub biała ładnie by ci pasowała do tego wnętrza. Myślę, że powinieneś zastanowić się nad resztą aranżacji - zaraz się okaże że wszystko będzie ze sobą grać. Szczególnie, że idąc konsekwentnie w białe kolory + ewentualne kontrasty otrzymasz eleganckie nowoczesne wnętrze bez zimnych i niewygodnych kanap.

  6. #146

    Domyślnie

    No a mnie sie wlasnie odwidzialo i uwazam ze MONACO mogloby byc niewygodne jesli chodzi o drzemke poza tym jest chyba zbyt masywne.EWAF sofa o ktorej mowisz jest bardzo wygodna ale mysle ze jakos nie bedzie pasowac do tego wnetrza ze wzgledu na te falbanki na dole.Ogolnie we wnetrzu dominuje prostota nie ma zadnych ozdobnikow itd wiec pomyslalem ze i sofa taka powinna byc.Poza tym bedzie ona stala na tle tapety ktora wyglada tak:http://www.artofwall.com.pl/go/_info...id=886&lang=pl
    ktora moim zdaniem rowniez ma nowoczesny charakter .Dlatego moim zdaniem optymalnym rozwiazaniem jest sofa LAVELLO firmy Helvetia w cieplym szarobialym kolorze.http://www.helvetia.com.pl/index.php...=82&did=1&l=pl

  7. #147

    Domyślnie

    Cytat Napisał maff
    ile zaplacilas za te sofe? czy oferuja ja tylko w tej jednej wersji materialowej (biala skora), czy sa inne kolory materialy?
    Wysłałam info na priv'a

  8. #148
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    agusiaki

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał dizzeeRascal
    mebelplast to juz jest chyba wyzsza polka ,chyba ze sie myle? bylem w mebelpascie ale nie mieli duzej ekspozycji a jak uslyszalem ceny to chcialem od razu wyjsc.
    Mebelplast to ta sama półka cenowa co Bizzarto - no chyba, że wybierzesz sobie model w skórze by Ewa Minge - wtedy faktycznie kanapa kosztuje 20 tysięcy

    Przeciętna cena za sofę w tkaninie to 3500-4500, sama mam od pół roku Bellissimę w grafitowej tkaninie - jestem bardziej niż zadowolona Z rozpędu kupiłam też łóżko Rubens (w necie podana jest cena z kosmosu razem ze wszystkmi poduszkami, narzutami i pierdółkami) w eko-skórze - wygląda bajecznie
    Poza tym w salonie Mebelplast w Katowicach spotkałam się z naprawdą miłą, kompetentną i życzliwą obsługą, która rozumiała, że na sofie trzeba poleżeć, pomyśleć, podumać, wrócić 4 razy, znowu poleżeć, potem 2h wybierać obicie...

    Na Śląsku taka obsługa to rzadkość.

    Meble Bizzarto też prezentują się super - wybierałam międzyTrivio z Bizzarto właśnie a Bellissimą i wygrała ta druga, bo to system modułowy - można sobie układać sofę + pufy w różne kształty

  9. #149

    Domyślnie

    No to chyba nie znasz wszystkich cen w Bizzarto ,sofe mozna juz kupic od 2,5tys. za 2,5 os.Oczywiscie za wieksze placi sie wiecej .W mebelplascie jak bylem to byly chyba ze 4 sofy na ekspzycji tylko i jak spytalem o cene jednej to kosztowala 5tys.Wiec dziekuje za taka polke. Tak przy okazji czy ktos wie cos moze o firmie Helvetia ?Jak jest z jakoscia ich mebli?

  10. #150
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Cytat Napisał dizzeeRascal
    No to chyba nie znasz wszystkich cen w Bizzarto ,sofe mozna juz kupic od 2,5tys. za 2,5 os.Oczywiscie za wieksze placi sie wiecej .W mebelplascie jak bylem to byly chyba ze 4 sofy na ekspzycji tylko i jak spytalem o cene jednej to kosztowala 5tys.Wiec dziekuje za taka polke. Tak przy okazji czy ktos wie cos moze o firmie Helvetia ?Jak jest z jakoscia ich mebli?
    W Mebelplaście też takie są - widziałeś ich stronę? Możesz sam wybrać tapicerkę i skalkulować cenę
    http://www.mylivingroom.pl/produkt.php?profil=1

  11. #151

    Domyślnie

    a maja funkcje spania?

  12. #152

    Domyślnie

    mnie tam obojętne co kupisz
    chciałam powiedzieć, że nowoczesne wnętrze niekoniecznie składa się z samych prostych rzeczy - wnętrze ma służyć nam a nie my wnętrzu. Widać to jak się przegląda wnętrza zamieszkane przez ludzi.

    polecam też firmę Etap z Bydgoszczy - tylko ze oni robia raczej ze skory, ale w miare tanio i za 4.5 mozna u nich miec skore. Mebelki wygodne i na kazde wnetrze

  13. #153

    Domyślnie

    W sumie racja ja kupilem teraz troche mebel dla wnetrza a nie dla siebie.Troszke chyba teraz zaluzje bo moglem miec cos wygodniejszego za ta sama cene

  14. #154
    Lider FORUM (min. 2800)
    Renia

    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.938
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    160

    Domyślnie

    bo za mało z nami dyskutowałeś, namieszalibyśmy Ci nieźle w głowie
    życie jest zdecydowanie za krótkie...
    i beznadziejne bez kota w domu !

    Dziennik
    Komentarze

  15. #155
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    agusiaki

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał dizzeeRascal
    No to chyba nie znasz wszystkich cen w Bizzarto ,sofe mozna juz kupic od 2,5tys. za 2,5 os.Oczywiscie za wieksze placi sie wiecej .W mebelplascie jak bylem to byly chyba ze 4 sofy na ekspzycji tylko i jak spytalem o cene jednej to kosztowala 5tys.Wiec dziekuje za taka polke. Tak przy okazji czy ktos wie cos moze o firmie Helvetia ?Jak jest z jakoscia ich mebli?
    A gdzie byłeś w tym 'salonie" Mebelpastu? Zwiedziłam wrocławski w Domarze, krakowskie stoisko w 4style i oczywiście katowicki - wszędzie wybór był spory

    Modele, które interesowały mnie z Bizzarto kosztowały właśnie ok. 4 tys zł, ale ja szukałam naprawdę dużej sofy, także sorry, nie wzięłam pod uwagę mniejszych. Mniejsze w Mebelplaście też kosztują mniej

  16. #156

    Domyślnie

    Moja wczoraj dostarczona sofa






  17. #157
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Przepiekna!!!!!!!!!!!! Co to za firma????

  18. #158

    Domyślnie

    Producent to http://www.mti-furninova.pl/
    Szukałam czegoś dużego (sofa ma 3,2mx1,7m) co nie będzie wyglądało jak wagon kolejowy Bardzo podobał mi się Big Ben z Mebelplastu ale po "obsiedzeniu" uznałam, że nadaje się wyłącznie do polegiwania.

  19. #159
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Wielkie dzieki!!!!!! takiej własnie sofy szukam! Ja tez chcialam Bigbena ale pozniej stwierdzilam ze za duzo miejsca zajmie i pomyslalam o Linkolni ale ta Twoja to jest TO! Napisz prosze czy wykonanie jest takie jak chcialas? I jesli mozna to zdradz cene Moze byc na priv Dzieki!

  20. #160
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    A jaka nazwa jeszcze tej sofy?

Strona 8 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony