dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 8
Pokaż wyniki od 141 do 153 z 153
  1. #141

    Domyślnie

    My mamy taką wannę:

    1

  2. #142

    Domyślnie :)

    Zakrzewianka o takie obniżenie mi właśnie chodzi
    tylko, że ja chciałam wpuścić narożną wannę.
    Powiedz mi czy ta wasza wanna jest na parterze a jeśli tak
    to jak rozwiązaliście problem z syfonem?
    pozdrawiam

  3. #143
    Lider FORUM (min. 2800)
    Renia

    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.938
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    160

    Domyślnie Re: WANNA W PODŁODZE

    Cytat Napisał QbaB
    Niektóre pomysły tylko fajnie wygladają, gorzej z funkcjonalnością
    czasem ludziom zależy bardziej na wyróżnieniu się niż na funkcjonalności.
    Jakkolwiek by ten pomysł nie analizował, to zawsze taka wanna będzie mniej funkcjonalna od normalnie wbudowanych.
    życie jest zdecydowanie za krótkie...
    i beznadziejne bez kota w domu !

    Dziennik
    Komentarze

  4. #144

    Domyślnie Re: :(

    Cytat Napisał Julka85
    Wszyscy odradzają
    Ale przecież musi być jakiś sposób...
    Czytałam o tym, że jak syfon pójdzie to już koniec,
    to co? to jedyne wyjście wyjąć tą wannę i od nowa wsadzić he he
    W sumie taki syfon nie psuję się chyba codziennie
    ponoć są jakies syfony wyciagane do góry - musisz pytać - wtedy odchodzi ci problem syfonu. Ja będe mieć wannę w podłodze , ale na górze - tak już miałam w typowym projekcie. U mnie nie ma tez problemu z rewizja - bo moge ja zrobić az w trzech miejscach, pozostaje mi tylko wybór w którym ją zrobić, a będe miec tam wannę z hydromasażem. Jednak dodatkowo w dolnej łazience będzie zwykła wanna, więc nie będę mieć problemu z kapiela dziecka jak ktoś pisał. Mycie pewnie będzie bardziej problematyczne, za to wchodzenie i wychodzenie z niej dużo łatwiejsze. Popytaj w sklepach o te syfony.

  5. #145

    Domyślnie

    Niestety, nie analizowałam sprawy syfonu... Wanna i tak jest wyżej od kanalizacji, więc nie było z tym problemu

    Wanna jest na parterze, było wykonane obniżenie w celu umieszczenia wanny. Zabetonowane i ocieplone (taka niecka)
    1

  6. #146

    Domyślnie

    Moi rodzice mają wannę dużą narożnikową w ziemi - powiem tak - fajnie to może wygląda, problemów z położeniem nie ma, moi zrobili to tak- na piachy styropian i wanna na to, finito, wanna opiera sie na stelazu i plytkach - powiem szczerze - syf tam wiecznie - kurzy sie, przykleja, weź sobie wyobraź umycie dziecka w takiej wannie. Nie no to juz o wiele lepsza taka co tylko do polowy jest wpuszczona, takie moje zdanie jako uzytkownika

  7. #147

    Domyślnie

    etap budowy: wylany chudziak, wanna( narożna, na parterze) bedzie zagłębiona o jakieś 15-20cm. bo nie chce mi się nogi zadzierać przy wchodzeniu. mój brat taką ma i sobie chwali, o minusach nie słyszałam. dziecko umyję w drugiej wannie

  8. #148

    Domyślnie

    etap budowy: wylany chudziak, wanna( narożna, na parterze) bedzie zagłębiona o jakieś 15-20cm. bo nie chce mi się nogi zadzierać przy wchodzeniu. mój brat taką ma i sobie chwali, o minusach nie słyszałam. dziecko umyję w drugiej wannie

  9. #149

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zakrzewianka
    Niestety, nie analizowałam sprawy syfonu... Wanna i tak jest wyżej od kanalizacji, więc nie było z tym problemu

    Wanna jest na parterze, było wykonane obniżenie w celu umieszczenia wanny. Zabetonowane i ocieplone (taka niecka)
    jeśli chodzi o syfon to pisałam o takim wyjmowanym z tego względu, ze przy wannie w podłodze nie masz do niego za bardzo dostępu i przy zwykłym syfonie może być problem jak się zatka, tak coś jakiś hydraulik kiedyś sugerował. Mając wannę na parterze ten dostęp będzie jeszcze trudniejszy bo jest wtedy problem z rewizją. ja mjac taką wannę na piętrze, zrobię sobie rewizję z kotłowni która jest na dole i śiana kotłowni będzie zarazem ścianą wbudowanej wanny.

  10. #150

    Domyślnie

    co do mycia dziecka tez będę myć w drugiej wannie najwyżej. jak zaczne uytkowanie to na pewno opisze jakie sa minusy wanny w podłodze, u mnie wanna będzie wystawać co najwyżej 10cm nad podłogę

  11. #151

    Domyślnie

    Zakrzewianko czy możesz napisać jaka to wanna? Z jakiej firmy i model?

    Jest świetna!

  12. #152

    Domyślnie

    Rewizja jest pod płytką w obudowie wanny.

    To jest wanna Riho, model Seth.
    1

  13. #153
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie Wanny wpuszczane w podłogę - luksus szyty na wymiar

    Wanny wpuszczane w podłogę mogą być także przygotowane na wymiar, w dowolnym kształcie.
    Ciekawym rozwiązaniem może być zaprojektowanie i wykonanie wanny z kilkoma schodkami aby łatwo i bezpiecznie było wchodzić i wychodzić z wanny.
    Wanna wpuszczana w podłogę to ciekawy pomysł zwłaszcza w dużych łazienkach i pokojach kąpielowych. Dodatkowe wyposażenie w systemy hydromasażu i oświetlenia relaksacyjnego, taką wannę mogą uczynić centrum domowego SPA.
    Wyjątkowo dobrze wanny w podłodze prezentują się w domach z dużymi przeszkleniami z ekspozycją na ogród.

    Wanny na wymiar
    https://luxum.pl/wanny-na-wymiar/
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wanna w podłodze Luxum.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	74,2 KB
ID:	429520   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wanna w podłodze na wymiar.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	40,7 KB
ID:	429521  
    Ostatnio edytowane przez Luxum ; 24-04-2019 o 14:31
    To nie sztuka wybudować nowy dom. Sztuka sprawić by miał w sobie duszę...

    http://luxum.pl/

    Awangarda wyposażenia wnętrz

    Zajrzyj osobiście lub wirtualnie do nowego salonu w Krakowie.
    Galeria Wnętrz Kreatywnych Luxum
    https://luxum.pl/wirtualny-spacer/



Strona 8 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony