dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 28
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 556
  1. #81

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasiulakp Zobacz post
    siemka
    Cio śłychować?
    A nic ciekawego.Ładna pogoda u nas.Kiedy wracasz do Polski?

  2. #82

    Domyślnie

    Dziękujemy Ola.U za odwiedziny, za miłe słowa i życzonka.Tak to prawda będziemy mieli dzidziusia i jesteśmy bardzo szczęśliwi
    Pozdrowionka

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...a-starego-domu

  3. #83
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Niwa
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Już STĄD :D:D:D
    Posty
    919
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    47

    Domyślnie

    Czeeeeść Lea, ja zwiedziona tytułem "przebudowa..." wpadłam patrzę, a tu nieeezła rozpierducha starego domku była i niezły projekcik nowego wyszedł na prawdę, pełen szacun i pełen podziw i hak w d...umę tego elektryka serdecznie pozdraweiam i życzę dalszych sukcesów na niełatwym polu walki o wlasną hawirrcię no i zdrówka dla mamuci i dzidziusia

  4. #84

    Domyślnie

    Dzięki Niwa za miłe słowa i życzonka.A elektrykiem to juz się nie przejmujemy.Znajdziemy innego i lepszego

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ego-domu/page3

  5. #85

    Domyślnie

    witam się

    pochwały dla m, czekamy na dalsze prace

    buziaki

  6. #86
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Niwa
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Już STĄD :D:D:D
    Posty
    919
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    47

    Domyślnie

    Cytat Napisał lea** Zobacz post
    Dzięki Niwa za miłe słowa i życzonka.A elektrykiem to juz się nie przejmujemy.Znajdziemy innego i lepszego

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ego-domu/page3
    no i tego Wam życzę i podejście właściwe Masz Kochana !!!! i tak trzymaj!!!!

  7. #87

    Domyślnie

    Czesc,

    No i ja bede zagladac do waszego watku. Architekt zrobil niezla robote, domek jest nie do poznania i bardzo oryginalny. Gratuluje pomyslu oraz pozdrawiam

  8. #88

    Domyślnie

    Dziękujemy za pochwały izka1985m.Fakt architekt sprostał naszym oczekiwaniom i wykazał się niezwykła pomysłowościa.Przebudował domek nie do poznania.Pozdrawiamy i zapraszamy do Nas

  9. #89
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar olorobal
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    436
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Nooo dobrze wiedzieć, że nie tylko my tacy nawiedzeni, że rozpiździuchę poczyniliśmy, żeby z tego dom stworzyć

    Super Bedę zaglądać

  10. #90

    Domyślnie

    Oj, nie zazdroszczę remontu prowadzonego z ire. Sama probowalam i wiem, że nie jest latwo. Z drugiej strony po powrocie do PL, wiem ze remont na miejscu nie jest latwiejszy. Wczesniej utrudniala odleglość a teraz notoryczny brak kasy ;( az zaczynam tesknic za wyspą (4 lata wygodnie mi sie tam żyło ale na starosc czlowiek glupi i sentymentalny sie robi i tesknic zaczyna. I co robi? Wraca przed koncem remontu. Wielki błąd )
    Powodzenia z remontem zycze i cierpliwosci do wykonawcow

  11. #91

    Domyślnie

    Zapomniałam dodac, ze macie SWIETNY projekt przebudowy. Brawo dla architekta Będę zaglądać i kibicowac

  12. #92

    Domyślnie

    Cytat Napisał alladyn71 Zobacz post
    Zapomniałam dodac, ze macie SWIETNY projekt przebudowy. Brawo dla architekta :) Będę zaglądać i kibicowac
    Witamy żebyś wiedział ze masz racje ze nie jest łatwo budowac na odległośc domu tylko mi się udało tak ze poleciałem na 4 miesiące do Polski na budowę i bylem aż prawie do samego dachu chociaż tyle a później wszystko przez telefon ale powiedziałem sobie, że jak skończą dach to nie będziemy nic więcej robic na telefon bardzo dużo nerwów mnie i moją żonę kosztowało .Jak będziemy w Polsce na miejscu to dopiero zaczniemy pełną parą robic domek. :yes: Dziękujemy ze ci się podoba i pozdrawiamy
    Ostatnio edytowane przez lea** ; 10-08-2010 o 17:08

  13. #93

    Domyślnie

    Witam serdecznie!
    Jestem pod wrażeniem jak z takiej małej starej chatki można wyczarować takie CUDO! Gratuluję
    Mam jednak pytanie w kwestii finansów.
    Razem z mężem tez chcemy się podjąć remontu starej chałupki, jednak bez przebudowy i konieczna jest zmiana stropu. Moje pytanie brzmi - jaki jest (w waszym przypadku) koszt wykonania całego zbrojenia+beton+robocizna. Nasz dom jest sporo mniejszy, ale chociaż pi razy oko będę wiedziała.
    Pozdrawiam

  14. #94

    Domyślnie

    Cytat Napisał aguszka1 Zobacz post
    Witam serdecznie!
    Jestem pod wrażeniem jak z takiej małej starej chatki można wyczarować takie CUDO! Gratuluję
    Mam jednak pytanie w kwestii finansów.
    Razem z mężem tez chcemy się podjąć remontu starej chałupki, jednak bez przebudowy i konieczna jest zmiana stropu. Moje pytanie brzmi - jaki jest (w waszym przypadku) koszt wykonania całego zbrojenia+beton+robocizna. Nasz dom jest sporo mniejszy, ale chociaż pi razy oko będę wiedziała.
    Pozdrawiam
    Dziękuje za miłe słowa zawsze trzeba doliczyc do remontu 30%więcej pieniędzy niz się przewiduje . Poszło na priva
    Ostatnio edytowane przez lea** ; 16-08-2010 o 16:52

  15. #95

    Domyślnie

    Dzięki!
    Bardzo się przydał ten krótki kosztorys, to pomoże mniej więcej określić, czy "bawić się" w remont starej chałupki, bo budżet naprawdę niewielki. W takiej sytuacji nawet przekonanie, że stary dom ma duszę itd. nie pomaga, jeśli dom miałby być dla mnie finansowym utrapieniem do końca życia. Tym bardziej, że coraz częściej słyszę głosy z forum, że gdyby wiedzieli jak jest ze starymi domami to nigdy by się w to nie wpakowali. Z jednej strony wiem, że za 150 tyś domu wykończonego nie postawię, ale...
    To takie dylematy moralne...Czekamy do poniedziałku na rzeczoznawcę i budowlańca, którzy pomogą nam podjęć ewentualną decyzję.
    Mam coraz więcej wątpliwości, że koszta nas zeżrą - wiadomo różne paskudztwa mogą czaić się w środku, których nikt nie przewidział.
    Pozdrawiam

  16. #96
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    To i ja się dopisuję i podglądać będę z chęcią, tą bardzo fajną przebudowę a raczej budowę .
    pozdr.

  17. #97
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie



    Ale masz fajna chatę, super projekt i kawał podwórka będzie dla syneczka
    Napisz mi jakie macie plany na nastepne miesiące.
    Pozdrawiam

  18. #98

    Domyślnie

    Cytat Napisał mariomili Zobacz post


    Ale masz fajna chatę, super projekt i kawał podwórka będzie dla syneczka
    Napisz mi jakie macie plany na nastepne miesiące.
    Pozdrawiam
    Dzięki ze projekt Ci się podoba.Tak to prawda będziemy mieli duuuuże podwórko i to nas bardzo cieszy.
    Kompletujemy powoli wyprawke dla dzidziusia.A w Pl to będziemy w przyszłym roku i napewno zrobimy swiatło.
    Pozdrowionka

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...a-starego-domu

  19. #99
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ania i Bartek
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    1.628
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    190

    Domyślnie

    Ja też jestem oczarowana Waszą przebudową. Nie sądziłam, że można tak oryginalnie przerobić stary dom!

    My właściwie wykończeniówkę mamy za sobą, więc życzę ogromnej cierpliwości i dystansu do majstrów, elektryków, terminów, pogody, i wielu wielu innych...podczas Waszej budowy. Niektórych spraw (i osób) niestety się "nie przeskoczy", więc szkoda nerwów.

    No i gratuluję Maleństwa!
    galeria i komentarze
    Dziennik
    Mój domek:127m2, kubatura 343m3, docieplenie 15cm wełny na pustak ceramiczny 24cm, dach 35cm ekofiber, wentylacja mechaniczna - rekuperacja, pompa ciepła zirius m2-5, zbiornik akumulacyjny 500l, pierwszy sezon od 01.09.2010 do 08.10.2011 - 3045 kwh, drugi sezon 10.2011 - 110 kwh, 11.2011 - 430 kwh, 12.2011 - 443 kwh, 01.2012 - 464 kwh, CWU - 2+2
    O sobie dla mnie

  20. #100

    Domyślnie

    Czekam na nowe zdjęcia, choć wiem że na odległość trudno (pozdrów wyspę od emnie, bo zaczyna mi się tęsknic )
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

Strona 5 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony