dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 101 z 189
Pokaż wyniki od 2.001 do 2.020 z 3765
  1. #2001
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    No i teraz się zacznie a skąd masz zdjecie

    Ściana u Bartka skończona, w miare dopieszczona można pokazać



    wyszło nieżle że tak powiem nieskormnie. Wymaga jeszcze podmalowania w 1 miejscu przy kontakcie, ale to już pan pikus

    Dziś poczułam, ze mamy wiosne boćki nad moją działką już krążą. A ponoć dobrze jest zobaczyć pierwszego lecącego a nie siedzącego na gnieździe mój leciał

    a poza tym






    tulipki też już widać


  2. #2002
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    aaa i pojęcia nie mam skąd te żółte się wzięły - sadziłąm kolorami całe życie niespodzianki

    A teraz siedze i mysle nad dechami u Maćka. Już wiem, że będa w krate. Chce mu zrobić taką krate 64 x64 tak mi wychodzi z wyliczeń.. zobaczymy kołki są, wkręty też, farba też... kilka dech i wiooooo

    A i w końcu się doczekałam zasłon w Maćkowej sypialni.. no nikt mi nie wmówi, ze zasłony w oknach nic nie dają ...
    Ostatnio edytowane przez nitubaga ; 31-03-2011 o 15:41

  3. #2003
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Ściana u B wyszła rewelacyjnie !!!!!!

  4. #2004
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    I piękne kwiatuszki wychodzą z ziemi Jak się człowiek na nie patrzy, to od razu uśmiech na utach się pojawia

  5. #2005
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    No baaa.. a jak Ci jeszcze nad głową krązy bociek to się kryjesz by niczego nie zdążył podrzucić

  6. #2006
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar MonikaC
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    7.704
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    367

    Domyślnie

    Nitka ale świetnie ta ściana wyszła
    Z idiotą się nie dyskutuje - najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem wygra doświadczeniem
    DZIENNIK
    Komentarze

  7. #2007
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    Dzięki

    Ale nie wywiniecie się... od jutra mam montaż schodów więc będzie troche zamieszania, ale potem zapraszam do siebie będzie można posiedziec na moim wiiielgachnym wypoczynku

  8. #2008
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar MonikaC
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    7.704
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    367

    Domyślnie

    To ja juz się piszę na "posiedzenie"
    Z idiotą się nie dyskutuje - najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem wygra doświadczeniem
    DZIENNIK
    Komentarze

  9. #2009
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    Cytat Napisał MonikaC Zobacz post
    To ja juz się piszę na "posiedzenie"
    ja tyż tylko nie tydzień od 11 do 17 kwietnia bo jestem uziemiona w moich stronach
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  10. #2010
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Nita, coś tu u mnie leży dla Ciebie. Mój mąż jest w domu codziennie , więc zapraszam
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  11. #2011
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    Omajgod

    Nefcia - wszelki Duch ... nie omieszkam wpaść, ale chciałabym CIę zastać w domciu, pogadac i uściskać mogłabym uściśkać Twojego małżona ale to jednak nie to samo

    Będe dzwonić

  12. #2012
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    Cytat Napisał pasie Zobacz post
    ja tyż tylko nie tydzień od 11 do 17 kwietnia bo jestem uziemiona w moich stronach
    to jak akcja schody się skończy, posprzątam troche to dam znać , ze już można wpaść

  13. #2013
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    Cytat Napisał nitubaga Zobacz post
    to jak akcja schody się skończy, posprzątam troche to dam znać , ze już można wpaść
    to czekamy na znak
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  14. #2014
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    wyszło nieżle że tak powiem nieskormnie
    Wyszło bardzo fajnie!
    I nie tylko to mi sie podoba!!!
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  15. #2015
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    cze Nitusia super Ci wychodzą te prace ręczne

  16. #2016
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    Swietnie wyszla ta sciana

  17. #2017
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    Nitu, dla mnie bomba!
    Prosze o instrukcję wykonania tej ściany

  18. #2018
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Taaaa, ona najpierw musi to opatentowac.

  19. #2019
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    E tam od razu opatentowac wystarczy, ze odpłatny nadzór będe komuś robić

    Kasia wszystko jest bananalnie proste - byle się nie pierdyknąć w obliczeniach.

    U nas ściana miała 2,6, po odjęciu listwy podłogowej 2,54. I teraz ja miałam drewno szerokości 14,5 cm. Założyłam, ze chce ok 10 dech i wtedy mi pięknie wychodziło mniej więcej 14,5 decha i 14,5 czerwona ściana.

    Ale...
    potem sie okazało, że gniazdka na dole zasłoni decha i musiałam zrezygnować z 1 dechy i powiększyć tym samym ściany czerwone. I mam 14,5 decha, ok 16 ściana. Tyle obliczenia.

    A jak już zaczęłiśmy mierzyć i kręcić to się znów okazało, ze sufit przy drzwiach mi ucieka o 1,5 cm. I wtedy już na czuja jedną strone dech podnosiliśmy o ok 2mm by się ładnie zeszło. I wsio

    Jak już wszystko obliczysz jedziesz do tartaku kupujesz deski świerkowe, suche, heblowane. Malujesz je na dowolny kolor farbą do drewna i metalu, czy bejcą czy czym tam Ci się podoba. Pionowe dechy kręcisz do ściany na kołkach - u nas 8mki. Starasz się tak wkręcić te kołki by wyszły pod deskami i były niewidoczne.
    Poziome dechy kręciliśmy już na same wkręty do drewna 3,5x4. Każda decha wisi na 6 takich wkrętach. Na końcu trzeba te łebki pomalować by nie były tak bardzo widoczne.

    I tyle a potem się cieszysz jak dziecko, ze coś się jednak udało. A po wszystkim mąż CI usiądzie na krześle z piwem w ręce i powie, ze on świetne ma ostatnio pomysły

    A na koniec powiem, ze wszystko co jest na haczyki da się bezinwazyjnie powiesić na tych dechach. Można to zakłądać, przesuwać, regulować miejsce powieszenia i wysokość. I już mu kombinuje białą tablice magnetyczną na słówka z angielskiego
    Ostatnio edytowane przez nitubaga ; 01-04-2011 o 06:54

  20. #2020
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar zuz@nka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    9.937
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    228

    Domyślnie

    fiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuufiuuuuuuuuuuuuuuuuu

    rewelka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Adam Słodowy może brać z ciebie przykład

Strona 101 z 189

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony