dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 14 z 39
Pokaż wyniki od 261 do 280 z 774

Temat: Nasz dom ...

  1. #261

    Domyślnie

    Mycha,

    pojemniki, donice, konewki, kwiaty, wrzosy - cała roślinna aranżacja = marzenie.....

    Pięknie Ci wszystko wychodzi, pięknie....

  2. #262

    Domyślnie

    Mycha, patrzę i patrzę, i podziwiam - jak bieloszarości, którymi fascynację mam od jakiegoś czasu, oswoiłaś w swój własny sposób. Pełno w sieci inspiracji w tych kolorach, ale Ty zrobiłaś to inaczej, bardzo pomysłowo. Nie moje klimaty - ale jest pięknie. Gratuluję i będę zaglądała nadal.

  3. #263
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Mycha no ja niby wiem, że nie da się zrobić wszystkiego...tylko to cholernie boli jak ktoś Ci to obieca a potem wypina 4 litery. U mnie bez listew i otworingów ani rusz, w tej chwili mamy taki stan i w tej sytuacji nie da się mieszkać bo wszędzie pełno pyłu budowlanego, my wszyscy jesteśmy dość mocno alergiczni dlatego chciałam mieć dom skończony, farby wywietrzone...wierzę, że w końcu uda nam się zamieszkaćtymczasem pogapię się na Twój cudny tarasik i nawet wirtualną kawkę wypiję jeśli Pozwolisz

  4. #264
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Mycha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Stworzyłaś piękne wnętrza, piękny, ciepły dom!!! Naprawdę gratuluję!!! Same cudeńka, tyle ślicznych bibelotów, dodatków. Stół powalający!!! Z wielką radością będę do Ciebie zaglądać

  5. #265
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    I zapomniałam jeszcze pogratulować przeprowadzki!!!!! Gratuluję!!!!

  6. #266

    Domyślnie

    Dziewczynki - wszystkie Was zapraszam na kawkę:





    lub na coś innego:






    aneta s - rozumiem Cię doskonale ... niejednokrotnie przeżywałam trudne chwilę na budowie .... fachowcy ... kurna ... ech ... szkoda słów ... W każdym razie trzymam kciuki żeby wszystko jak najszybciej się ułożyło

    wadera - dziękuję za miłe słowa

    Nelli Sza - z wielką radością będę Cię gościć u siebie i bardzo mi miło, że się Tobie podoba ...

    Pozdrawiam

  7. #267

    Domyślnie

    Cytat Napisał mycha73 Zobacz post

    Witam, uwielbiam dzenniki takie jak ten, ogląda się je i chłonie, PIĘKNIE!
    A moje pytanko, co to za lampa, skąd i za ile?
    pozdrawiam

  8. #268

    Domyślnie

    Mycha zakochałam się w Twojej łazience zdradzisz mi skąd masz umywalkę, baterię i płytki?? jeśli już to wcześniej pisałaś, to przepraszam, że znów musisz

    i jeszcze jedno pytanko - skąd masz te wszystkie przydasię ze SWEET HOME w kuchni??

    pozdrawiam cieplutko

  9. #269
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ragazza
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    839

    Domyślnie

    Mycha, heloł... co tak tu cicho?

    Pozdrawiam z gruzowiska, które mam teraz w domu

  10. #270
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    mycha-gdzieś Ty? teraz patrzę, że w VIII to Ty jeszcze nic nie pisałaś....

  11. #271
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    tak tak aka to już 3 tydzień, mycha zegar tika .... wracaj

  12. #272

    Domyślnie

    Mycha poprostu cuda tu pokazujesz
    Chciałam ci bardzo podziekowac za sklepik z krzesełkami ze szczecina kurcze sami nie wiemy co mamy)
    mam pytanko o Fiordy drzwi - sa ok? nie wygladaja plastikowo? przymierzamy sie do nich ale nie moge ich nigdzie namierzyc coby pomacac..

    podziwiam za zakupy dodatków- donic, wieszaków, szafy! Oj ta szafa i twoj wiatrołap tak pieknie wpisuje sie w moje wyobrazenie o moim wiatrołapie!!! Dupa nie chce juz zadnej szafy komandora tam!! nie ma mowy musi byc stara, bielona!!!)) chyba wybiore sie do cioci ze szwecji na aukcje bo tam mozna biurka, szaf i krzesła antyki dostac za grosze... a teraz juz wiem co z nimi zrobic!!!))
    jak wykonczyc mirabelke...
    Ogrodowe początki


    Ania i P. - mieszkamy od 16.04.2011!!

  13. #273

    Domyślnie

    Już jestem

    Byłam na wakacjach ... i jak co roku - ja przyjeżdżam nad morze - pogoda się kończy ... wyjeżdżam - pogoda robi się piękna ...

    Już znajomi się śmieją, że trzeba zawsze jechać w innym terminie niż my, gdyż w czasie naszego urlopu pogoda kiepska - gwarantowana

    ... no ale zawsze się trochę odpoczęło ... trochę rybek pojadło ... i oczywiście trochę duperelek nakupowało ...

    Zaraz pokaże Wam moje zdobycze wakacyjne, najpierw jednak odpowiadam:


    aniaitomek - już pisałam - to jest lampa Massive, kupowałam na allegro, w sklepie kosztuje coś koło tysiaka


    malwinka_de - płytki w łazience to Vives Mugat, umywalka + kibelek to Cifial Plaza a bateria - niestety nie pamiętam nazwy ... to jakaś włoska jest .
    Wszystkie duperelki w kuchni (i nie tylko...) gromadziłam, gromadziłam, gromadziłam ... kupowałam od dwóch lat to tu ... to tam ... gdzie mi co wpadło w ręce - kupowałam ... i tak najlepiej moim zdaniem bo gdybym naraz miała wszystko kupić ... oj bolałoby, bolało ... finansowo rzecz jasna ...


    ragazza - witaj kochana już jestem i zapraszam


    aka z Ina - ano ... trochę nie pisałam ... raz, że miałam trochę pracy w pracy ... , dwa, że miałam trochę pracy w domu (zaraz pokaże co robiłam ...) a trzy - że jakaś taka dolina mnie dopadła ... że nowy dom a tynki wew. i zabudowa poddasza nidą - spieprzone, że niektórzy wykonawcy to zwykłe ludzkie ... że tyle kasy zgarnęli a teraz mają Cię w dup ... Bo oczywiście dopiero teraz - jak już mieszkamy to widać wszystko co jest spartaczone, wychodzą takie kwiatki, że szkoda gadać ... no po prostu się załamałam ... a zapłacone oczywiście w całości już mają ...
    Oj ... gdybym budowała się drugi raz - już bym była mądra ... w życiu bym się nie dała tak zrobić w ciula ...
    Ale nic - jak to się mówi - life is brutal ... staram się nie zauważać pewnych rzeczy no bo co mam zrobić ... po sądach się włóczyć ... ? nie mam na to ani czasu , ani ochoty ...
    No dobra - sorry - trochę posmęciłam ale nie wszystko jest takie super extra ...
    W każdym razie dziękuję, że do mnie zaglądasz jest mi bardzo miło


    lasche - moja droga - a jak ty zniknęłaś bez znaku to co ??? czekałam, pisałam, czekałam ... no ale w końcu już obie jesteśmy i git !


    psosin - ja jeszcze nie mam drzwi wew. ... byłam zdecydowana na Fiordy - podobają mi się i nie wyglądają plastikowo (oczywiście moim zdaniem ...) ale my chcieliśmy je z pełnej płyty no i w tej opcji cena za jeden komplet wynosić ma prawie tysiaka ... dlatego też w związku z powyższym zaczynam jednak brać pod uwagę drzwi drewniane malowane na biało. Chyba wolę trochę dołożyć a co drewno to drewno ... tak myślę ale może się mylę ...? sama nie wiem ...
    A do cioci ze Szwecji to baaaaardzo chętnie wybrałabym się z Tobą - zdecydowanie !!!
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez mycha73 ; 24-08-2010 o 12:42

  14. #274
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    Cytat Napisał mycha73 Zobacz post


    aka z Ina a trzy - że jakaś taka dolina mnie dopadła ... że nowy dom a tynki wew. i zabudowa poddasza nidą - spieprzone, że niektórzy wykonawcy to zwykłe ludzkie ... że tyle kasy zgarnęli a teraz mają Cię w dup ... Bo oczywiście dopiero teraz - jak już mieszkamy to widać wszystko co jest spartaczone, wychodzą takie kwiatki, że szkoda gadać ... no po prostu się załamałam ... a zapłacone oczywiście w całości już mają ...
    Oj ... gdybym budowała się drugi raz - już bym była mądra ... w życiu bym się nie dała tak zrobić w ciula ...
    Ale nic - jak to się mówi - life is brutal ... staram się nie zauważać pewnych rzeczy no bo co mam zrobić ... po sądach się włóczyć ... ? nie mam na to ani czasu , ani ochoty ...
    No dobra - sorry - trochę posmęciłam ale nie wszystko jest takie super extra ...
    która z nas to nie przechodziła...? ze mną napewno mozesz przybić piąteczkę! także głowa do góry i żyjemy dalej

  15. #275

    Domyślnie

    Pokażę trochę nowych pierdółek, które kupiłam to tu, to tam ...

    Jak jeździmy nad morze to specjalnie wybieramy trochę okrężną drogę od nas z Poznania żeby jechać przez taką mieścinkę - Bierzwnik. Tam bowiem - przy głównej drodze jest taki dom - galeria ze starociami i nowościami stylizowanymi ... meble, dodatki, cuda, cudeńka ... W zeszłym roku wracając z wakacji tą drogą po raz pierwszy (coby nie tkwić w korkach na ogólnie popularnych trasach ...) - natknęliśmy się na to właśnie miejsce ... szczeny nam opadły i całe szczęście, że jeszcze mieliśmy przy sobie jeszcze jakąś gotówkę bo kupiliśmy wtedy m.in. duże lustro , które wisi w holu na dole oraz masę innych duperelek, (lampiony, wazoniki ...itd. ) Jaja były niezłe z próbą zapakowania do samochodu tego wszystkiego ... bagażnik przecież był zapchany ... na dachu - trzy rowery ... chyba godzinę zajęło nam przepakowywanie aby móc wszystko zabrać .. ale udało się ! W tym roku zakupy były nieco skromniejsze ale i tak fajne Ja co prawda chciałam kupić taką jedną starą szafkę ale ... w końcu jej nie wzięłam bo jak ją otworzyłam i poczułam odór ... to padłam ... pewnikiem ktoś od dziesięcioleci trzymał w niej buty ... wyobrażacie sobie ... fuj ... nie dałabym rady tego wywietrzyć ... ale była cudna i kosztowała malutko ... może przez ten smród właśnie ...

    Lampiony na tarasie, donica - spluwaczko - nocnik, wazon z cyny, szyszka - rzeźba (czy jak to tam nazwać ...) - wszystko z tego sklepu:






























    Ostatnio edytowane przez mycha73 ; 24-08-2010 o 17:33

  16. #276

    Domyślnie

    aka z Ina - ... wiem, że wiele z nas to przechodziło ale ... to przykre ... w końcu za darmo nikt nam nic nie robił ... ale oczywiście - tak jak mówisz - głowa do góry

  17. #277
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    cudne rzeczy....!ech jaki Ty masz dar do wyszukiwania...pozazdrościć!

  18. #278

    Domyślnie

    Uroki życia na wsi - z pewnością piękne widoki ...

    Takie są u mnie aktualnie - z moich okien i tarasu, wokół domu:























    Ale, ale ... widoki to nie wszystko . Ha ! Jest jeszcze bonus! Poszłam na pole - łąkę i nazrywałam to:







    oraz to:









  19. #279

    Domyślnie

    aka z Ina - ech tam ... zaraz dar ... może raczej szczęście, że udaje mi się coś gdzieś znaleźć



    Nie wiem co się stało, że ucina mi zdjęcia ...

    Robię wszystko jak zawsze ale zdjęcia te co są w poziomie - ucina mi z prawej strony

    nie wiem o co chodzi ...

    co robię nie tak ?

  20. #280
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    drugi bukiet cudowny!!!

Strona 14 z 39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony