dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 37 z 39
Pokaż wyniki od 721 do 740 z 774

Temat: Nasz dom ...

  1. #721

    Domyślnie

    mycha, jestem pod wrażeniem, zbieram szczękę z podłogi.
    Zainspirowałaś mnie do przemyślenia czarnych abażurów w salonie, bo u Ciebie wyglądają obłędnie! Podoba mi się po prostu wszystko, łącznie ze słodkim kotkiem!

  2. #722

    Domyślnie

    I znowu ja.
    Mycha, zdradź proszę, gdzie kupowałaś poduchy na kanapy w salonie. Poszukuję podobnych.
    Z góry dzięki!

  3. #723

    Domyślnie

    marta_dow - witam Cię serdecznie

    Co do dużych płyt - to są jakieś włoskie (nazwy nie znam / nie pamiętam) o wymiarach 90 x 90 . Widzę, że jesteś z Poznania - będzie w takim razie łatwo wyjaśnić Kupowałam je w Terrano na Obornickiej. Koszt takiej płyty to ok. 600 zł / szt. Mają je w różnych odcieniach. A kolor farby wybieraliśmy na podstawie próbnika wypożyczonego z Terrano. Trudno byłoby z taką płytą jeździć po sklepach z farbami - jest pieruńsko ciężka ... a ponadto czeka się na nią ok 6 tygodni . Jakbyś miała jeszcze jakieś pytania - śmiało wal



    Darcy - nie no .... tyle miłych słów od rana ... Dziękuję

    A poduchy w salonie - Ikea ...

    Pozdrawiam gorąco

  4. #724
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    Siadam na tej cudnej sofie w tym cudnym salonie i się nie ruszam..
    Aleee mi dobrze tutaj

  5. #725

    Domyślnie

    Podglądam nałogowo twoj wątek sprawa Twoich listw tak mnie przerazila ze jak Pan monter uslyszal ze bede stala przy nim cale 6 godzin w trakcie montazu to zwatpil Sledze i podziwiam.Pozdrawiam cieplo

  6. #726

    Domyślnie

    a mnie tak ze moj maz powiedział ze jednak on sam zrobi te listwy z tesciem bo napewno nie bedzie to trwało 6 godzin tylko paredziesiąt........
    jak wykonczyc mirabelke...
    Ogrodowe początki


    Ania i P. - mieszkamy od 16.04.2011!!

  7. #727
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Cytat Napisał mycha73 Zobacz post
    pysiaczek - no to witam jeszcze raz oficjalnie ... już bez sklerozy ...

    dziękuję za tyle miłych słów ...

    Kanapy są mega wygodne ... jak w nich się zalegnie to nie chce się ruszyć ... książka, muzyczka , kaweczka lub herbatka a może winko jakieś ... i można tak godzinami ...

    Dziewczyny - a Wy co się tak zmówiłyście - obie ze Szczecina ?


    Nie rozumiem dlaczego u Was nie ma Ikei ...

    Zawodowo jestem związana ze Szczecinem i niejednokrotnie znajomym od Was kupuję w Ikei różne duperelki ... Mebla jednak nigdy nie kupowałam bo za przesyłkę pewnie zapłaciliby jak za zboże ...

    w Szczecinie nie ma Ikei - bo inna Ikea jest za blisko - 130 km do Berlina - polecam jest wiecej artykuło zdarzają się tańsze. koło Ikei ( Schonefeld) jest wielkie centrum z boskimi dodoatkami do domu - własciwie wszystko tam jest...AA i po drodze do Berlina przy ringu jest inne centrum...Ikea się chowa

    pozwoliłam sobie napisac....a watek czytuje regularnie

  8. #728
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marta_dow

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-611
    Posty
    12

    Domyślnie

    dziękuję ślicznie muszę jeszcze raz przeliczyc finane -ostatnio upatrzylam taką ładna baterię wannową - ale to też wymusza inna umywalkowa itp itd

    pozdrawiam
    Marta

  9. #729

    Domyślnie

    podgladalam od czasu do czasu watek,ale po ostatnich fotach to padlam
    a stol w jadalni powalil mnie na kolana normalnie!robiony byl na zamowienie?
    i jeszcze raz

    edytuje,bo jeszcze raz dokladnie przeczytalam watek i juz wiem....
    kurcze kurcze
    bylam na ich stronie i maja tylko krzesla....
    aaaaaa,musze miec taki stol!!!!!
    pogadam ze stolarzem,mam nadzieje,ze sie nie bedziesz zloscic za plagiat?
    Ostatnio edytowane przez prawdziwy.anika ; 02-02-2011 o 15:47

  10. #730

    Domyślnie

    Po obejrzeniu salonu podtrzymuję tezę o możliwości mojego wprowadzania się do Ciebie na zawsze

    O służbie zdrowia to już nie mam siły pisać... Ja rozumiem brak kasy, ale żeby kogoś zrozumieć i być dobrze wychowanym nie trzeba pieniędzy. Smutne to...

    Dziękuję za namiary, osoba która pytała o manekina ucieszy się, że kupiłaś gotowego, bo takiego szuka

    Prywatnie do Nellki mogę?
    Nelko, ja mam jak Ty - muszę się czasem na jakiś czas wyłączyć, czasem nie wiem nawet dlaczego. Więc rozumiem i nie naciskam, ale tęsknię i czekam... Zaciskając kciuki za ambitny jętkowy plan...

  11. #731

    Domyślnie

    DarioAS - ależ oczywiście - rozgość się kawkę ? czy może coś mocniejszego ?



    kacha.crac - ech te moje listwy widzę, że na wielu zrobiły wrażenie ...
    A jak w takim razie Twoje ? Panowie dali radę ??? Pozdrawiam




    psosin - powodzenia w takim razie i cierpliwości ... (tylko właśnie nie wiem dla kogo ... czy dla Ciebie, czy dla męża Twego ... )




    Teska - dziękuję za informację. Może bezpośrednio mnie to nie dotyczy ale dla niektórych tu zaglądających może być cenna. Pozdrawiam




    prawdziwy.anika - witaj u mnie
    Firma od stołu ma faktycznie na stronie tylko krzesła ale w Poznaniu w salonie firmowym mają wszystko na żywo. Ten stół, i inne, i ławy w tym stylu, i stoliczki itd. ... Co do plagiatu - nie ma sprawy . Jak stolarz da radę to brawo dla niego ! A jeżeli nie - może by trzeba było pomyśleć o wycieczce do Poznania ...




    wadera - to kiedy się wprowadzacie ??? ... myślę, że mój synio ochoczo zaprzyjaźni się z Twoimi Pięknymi Larwami ... a mi może ktoś upiecze te booooskie muffinki ... ? ... i może jeszcze chlebek jaki .... ???




    Pozdrawiam

  12. #732
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Cytat Napisał wadera Zobacz post
    Prywatnie do Nellki mogę?
    Nelko, ja mam jak Ty - muszę się czasem na jakiś czas wyłączyć, czasem nie wiem nawet dlaczego. Więc rozumiem i nie naciskam, ale tęsknię i czekam... Zaciskając kciuki za ambitny jętkowy plan...
    Dziękuję!!!
    Myszko i Tobie za gościnę
    Przyszłam przed chwilką zobaczyć, co u Anetki i tak się ucieszyłam!!!

  13. #733

    Domyślnie

    No ja też

    Właśnie wracam od Niej ....


    Ależ bosko mają ...



  14. #734

    Domyślnie

    Mycha jak mnie nie bedzie w domu to niech sobie te listwy moj maz z tesciem i 6 godzin jedna przykrecają - ) bo jak razem pracują to iskry takie lecą ze ja nie moge tego słuchac.. hihi
    jak wykonczyc mirabelke...
    Ogrodowe początki


    Ania i P. - mieszkamy od 16.04.2011!!

  15. #735

    Domyślnie

    Listwy na razie leza odlogiem, monter umowiony ale na razie musza poczekac na razie trza podlogi w ogole polozyc

  16. #736

    Domyślnie

    Witaj, pięknie u Ciebie,tak przytulnie! Jeśli pozwolisz Twój salon będzie dla mnie inspiracją... Nie wiem czy już pisałaś- można wiedzieć skąd te lampy z czarnym abażurem?

  17. #737

  18. #738

    Domyślnie

    Ja jeszcze raz nieśmiało chciałam prosić o namiar na te czarne lampy z salonu... dziękuję i pozdrawiam

  19. #739

    Domyślnie

    Wpadam się przywitać.

    Twój domek ma rewelacyjny klimat, ale na łopatki powalił mnie stół w jadalni. Skąd Ty go dziewczyno wytrzasnęłaś??? Świetny!!!
    Pewnie było już o tym na forum, ale szukam, szukam i nie mogę znaleźć

  20. #740
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar lipka71
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    567
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    witam sąsiadkę
    dopiero dziś robiąc sobie przerwę od betonów, cegieł, stropów na szukanie znacznie jednak przyjemniejszych inspiracji trafiłam tutaj
    jeszcze nie obejrzałam wszystkiego, ale stół mnie oczarował

Strona 37 z 39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony