dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 20 z 214
Pokaż wyniki od 381 do 400 z 4262
  1. #381
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    U nas prace dalej trwają i trwają i końca nie widać , staramy się na maxa by trochę pójść do przodu :p
    Pokazuję obiecane piętro , połowa rozebrana


    Dziś zabrałam się za czyszczenie belek przy schodach


    wyszło tak


    mąż mi pomagał bo ja to mała jestem i nie sięgam przy ścianach


    Jutro muszę zrobić barierkę od strony antresolki bo teraz widzę ,że zapomniałam.:( i znowu muszę wejść na te belki i tym razem potraktować je szlifierką ( wcześniej czyściłam je wiertarką) . Oj ale nie mam tej cyrkowej siatki .... ha ha
    Ostatnio edytowane przez kubel30 ; 05-03-2011 o 20:09

  2. #382

    Domyślnie

    wooow ale z Was pracusie!!!! super wyszły te schody!!!!!! a kuchnia z moich marzeń również wygląda podobnie więc jak tylko zawitam do Polski to będę musiała pobiegać po sklepach i poszukać odpowiednich frontów... mam pytanie odnośnie Twojej kuchni (juz wybranej) czy w Ikei tez mają takie fronty (chodzi mi o zdjęcie kuchni które wkleiłaś)?

  3. #383
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Ja wybrałam pospolity Adel i jest trochę podobny do tej kuchni chociaż pewnie nie do końca. Jak chcesz poszukać identycznych to pewnie kuchnie z wyższej półki cenowej
    musisz wybrać .
    W obecnym mieszkanku mam kuchnię na wysoki połysk i prawdę mówiąc to już mam jej dosyć. Kiedy nie spojrzę to zawsze są na niej jakieś ślady łapek, a mnie to bardzo irytuje . Czasem mam wrażenie ,że jestem jej niewolnikiem i z wielką rozkoszą ją zostawiam w tym mieszkanku. Za to kobietka, która kupuje moje m jest nią zachwycona.
    Lubię nowoczesność i mam parę takich gratów ( yyy wszystkiego nie mogę wywalić) , ale jak mi latek dochodzi z roku na rok to skłaniam się ku klasyce.

  4. #384

    Domyślnie

    właśnie sprrawdziłam świetne te fronty mi się jeszcze spodobały RAMSJÖ
    heh coś z tym wiekiem jest... my jak zaczęliśmy budować nasz domek to miał być nowoczesny ale po 3 latach spędzonych w Irlandii Północnej nasz gust baaardzo się zmienił, takie białe swojskie kuchnie są tu w każdym domu ale gdy się wchodzi do obcej kuchni można się poczuć jak u siebie - tak domowo! a te dodatki we wnętrzach które są wszechobecne w sklepach są niesamowite...
    dzięki za info miłej nocki

  5. #385
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Się nie zachwycam... będę jak już wstawisz meble u siebie - na 100% będzie lepiej wyglądać

  6. #386

    Domyślnie

    Ależ mi się podoba barierka przy waszych schodach Śliczna! Prosta i gustowna. Widzę ją pomalowaną na biało + dębowe stopnice
    A co do kuchni, to my też wybraliśmy naszą w Ikea Dół fronty STAT, Góra, fronty przeszklone LIDINGO (Stat nie podobają mi się przez asymetryczność przeszklenia).
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  7. #387

    Domyślnie

    No nieźle kilka dni mnie nie było a tu takie postępy. Ledwie kilka stopni na plusie a Wy juz remontujecie pełną parą. Gratulacje!!
    Ostatnio edytowane przez Dankan ; 06-03-2011 o 14:46

  8. #388

    Domyślnie

    No i co najważniesze przeniosłem sie do grupy remontujacej, link do forum juz powinien hulać

  9. #389
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Alladyn- ja nie będę mieć górnych szafek a schody pomalowane na biało też mi się podobają, nawet był już taki moment ,że chciałam je tak pomalować. Na razie jeszcze sobie nie odpuściłam i walczę dalej.

  10. #390
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Odkryliśmy nowe zwłoki i to nie myszy. Jutro cyknę i zdradzę co to i nie wiem jak one tam wlazły.
    Ostatnio edytowane przez kubel30 ; 07-03-2011 o 05:54

  11. #391
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    s9 pat

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Bytom
    Kod pocztowy
    41-905
    Posty
    298

    Domyślnie

    nie piszcie o zwłokach dopiero 3 dni temu pochowałem oba moje kochane syberyjskie koteczki ;/

  12. #392
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał s9 pat Zobacz post
    nie piszcie o zwłokach dopiero 3 dni temu pochowałem oba moje kochane syberyjskie koteczki ;/
    Z uwagi na to ,że jestem kociarą oraz z uszanowaniem uczuć innych osób nie cyknę fotki, przykro mi i współczuję.

  13. #393
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    współczuję

    s9 pat oba na raz

  14. #394
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Był taki moment w naszym życiu ,że nasz koteczek zaginął na trzy dni. I przez te trzy dni wyłam jak dziecko, byłam tak spuchnięta ,że nie poznawałam siebie w lustrze.
    Jejku a tu dwa na raz - straszne.

  15. #395
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Witam wszystkich po tak pięknym wiosennym dniu, można napisać po prostu - nareszcie. Przyleciały skowronki , które to umilały nam piękny dzionek oraz pokazał się dzięcioł.
    I oby tylko zima nie zechciała wrócić, a powinno być cudownie.
    Na placu niby budowy pojawił się nasz kafelkarz i ostro zabrał się za odgruzowanie podłogi. W tym samym czasie mąż zabrał się ponownie za odgruzowanie drugiej łazienki
    ( wcześniej coś tam rozbabrał i zostawił). Chłopakom szła robota dość sprawnie. Podłogi musimy robić równocześnie w obu łazienkach bo doszliśmy do wniosku ,że jednak damy tam podłogówkę.
    Ja co jest już nudne dalej dłubię w drewnie , jak nie schody to belki i tak do znudzenia. Wygrzebałam spod wielkiej kupy desek stare korony z futryn. Postanowiłam je odnowić i pomalować na biało tak by pasowały do nowych drzwi. Jak wyjdą paskudnie to z nich zrezygnuję.
    Aaaa i zmieniłam zdanie co do drzwi - kupuję inny model.

  16. #396
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Moje przyszłe drzwi - ten model podobał mi się od zawsze ,a co najważniejsze udało mi się przekonać męża, tylko niestety będą 90


    do nich chcę te korony

    a Tych na zdjęciu też lubimy
    Ostatnio edytowane przez kubel30 ; 07-03-2011 o 19:38

  17. #397
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Efekty pracy chłopaków, jutro kontynuacja.




    moje piętro bez podłogi w pięknych promieniach wiosennego słońca, aż chce się żyć


    No tak kafelarz zaczą prace a ja nie mam kafelek

  18. #398
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    s9 pat

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Bytom
    Kod pocztowy
    41-905
    Posty
    298

    Domyślnie

    pociesz sie bo ja tez dzis kafelek niekupilem. Te co chcialem zabily mnie cena. Jutro jade szukac dalej

  19. #399

    Domyślnie

    Wasze piętro już zapiera dech a korony wybrałaś piękne, charakterne i bardzo pasujące do waszych przyszłych wnętrz A skąd, jeżeli można zapytać, weźmiecie te korony, bo wyglądają na stare czyt. poniemieckie? (dlatego zresztą tak mi się podobają) Nigdy takich nie widziałam, choć podobne wykończenie ma moja szafa, którą datują na lata 20-ste.

    Doczytałam korony wygrzebane spod wielkiej kupy desek.
    Taka kupa to skarb
    Ostatnio edytowane przez alladyn71 ; 08-03-2011 o 17:46
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  20. #400
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Kupa drewna .....hhh moja stodoła to wielka kupa drewna, jedne wielkie składowisko "drewnianego złomu" wyniesionego z domu. Futryny rwaliśmy zaraz po zakupie Wichury i tak naprawdę to o nich zapomniałam. Niektóre są w opłakanym stanie i pewnie pójdą do spalenia a może nie -zobaczymy.
    Dziś zamówiliśmy u kolegi nasze drzwi oraz futryny regulowane. I okazało się, o czym nie wiedziałam, że regulowane futryny mają już gotowe opaski maskujące. W tym momencie następuje mały zgrzyt jak mam teraz założyć te odnowione korony?? Spróbować zamontować nad górną opaską maskującą , czy może wyciąć ją i dopasować koronę.
    Za dużo wyborów na raz jak dla mnie, jak nie pstryczki pieprzniczki, kaloryfery to dziś musiałam wybrać prawe-lewe, a skąd mam wiedzieć czy łóżko będzie pasować na tej czy na innej ścianie. OJ niby człowiek taki poukładany a i tak ma dylematy ...i czemu zajmują się tym przeważnie kobiety?
    Tak więc KOBIETKI w dniu naszego święta - zdrowych wyborów na przyszłość

    Na drzwi musimy czekać 7 tygodni!!!

Strona 20 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony