dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 73 z 214
Pokaż wyniki od 1.441 do 1.460 z 4262
  1. #1441

    Domyślnie

    Ale idziecie do przodu...!Świetne komody,uważam,że te uchwyty do tej w przedpokoju świetnie pasują.Świetne lustro-farbami olejnymi malowałaś?Świetny kwietnik i donica-co to za farba?
    No i wianki cudne-a nie sypią się jak wyschną?W ogóle nie mogę wyjść z ochów i achów-wszystko moje klimaty
    Nie mogę się doczekać wyspy...Proszę-pokaż w jaki sposób skręcasz te blaty

  2. #1442
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Zosik to ja poproszę o przepis , oczywiście jak będziesz mogła zdobyć

  3. #1443
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czejena Zobacz post
    Świetny kwietnik i donica-co to za farba?
    No i wianki cudne-a nie sypią się jak wyschną?
    .Proszę-pokaż w jaki sposób skręcasz te blaty
    Farba na donicy to srebrny "Hemorajdek" ...hi hi kupiłam kiedyś do zawiasów w łazience i nie podobał mi się efekt tak więc skoro miałam całą puszkę to czemu miała się marnować
    Z wiankami trzeba uważać , szczególnie z tymi z wąsami , bo jak gałązki wysychają to potrafi coś wypaść... inaczej jest ze zwykłym ciasnym splotem .
    Czejeno daleko mam do stolarza i dlatego daruję sobie zbliżenia , mam nadzieję że się nie pogniewasz. Ten blat w łazience skręcony jest kątownikiem do nóg (pomalowane też na czarno) , nogi przewiercone i wzmocnione nagwintowanymi prętami , skręcone motylkami . Wszystko trzyma się i nie kiwa , nie buja jest stabilne i sama go nie dałabym rady przesunąć .
    Zaś wyspę zrobimy inaczej , nie damy kątowników . Wszystko skręcimy na wkręty , do tego konstrukcja wyspy ma być bardziej skomplikowana niż blatu.
    Moją inspiracją do której bardziej zabiło serce jest to - kiedyś pokazywałam , ale przypomnę . Tylko ja planuję ją w kolorze naturalnym a nie białym ... jak wyjdzie to zobaczymy


    Kobietki jak znajdziecie coś podobnego to proszę wkleić tu do u mnie może spodoba mi się inna . W sumie mam jeszcze czas na zmianę.

  4. #1444
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Mam chwilę to pokarzę moją inspirację szafy na przedpokój. Moje drzwi nie są takie wspaniałe ale też bardzo okazałe. Nad szafą długo dumałam , wymyślałam mężowi różne pomysły. On tylko łapał się za głowę co znów wymyśla jego żonka i jak /on ma to zrobić . Pomysł szafy podpowiedziała mi koleżanka a ja idą tym tropem znalazłam właśnie to zdjęcie .
    Co o tym myślicie?

  5. #1445

    Domyślnie

    czyli niby taki pokoik? ale z drzwiami od szafy? no ciekawe jak tam podłoga jest zrobiona??
    ale pomysł boski!


    ja znalazłam cos takiego w swoich zbiorach

    troche bardziej ugłaskane ale za to fajny pomysł ze tam jeszcze szafka wcisnieta...
    Ostatnio edytowane przez psosin ; 07-09-2011 o 08:12
    jak wykonczyc mirabelke...
    Ogrodowe początki


    Ania i P. - mieszkamy od 16.04.2011!!

  6. #1446
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Toż to pomysł mojego dziecka ona takie drzwi od starej szafy chce jako drzwi do garderoby, tyle, że bez lustra

  7. #1447
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Psosin u mnie będzie mniej skomplikowanie bo szafa nie będzie miała nóżek , faktycznie będzie wyglądać jak wejście do domu ... ciekawe czy płakać nie będę
    Jeju siedzę cały czas w Twoim wątku a praca leży na boku ale zaparłam się i przeczytam do końca , pewnie ratami.

  8. #1448
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Gosik to masz zdolne dziecko , u mnie też bez lustra . Lustro to ja już kiedyś miałam na szafie - okropność wiecznie brudne były... brrr.

  9. #1449

    Domyślnie

    Kubelku ale tam nie ma co czytac?! u Cie to były przezycia!!!)))
    ale skoro tak to kawka ci sie nalezy)) i jeszcze ciacho i babeczki brownies z malinkami uchowałam
    jak wykonczyc mirabelke...
    Ogrodowe początki


    Ania i P. - mieszkamy od 16.04.2011!!

  10. #1450

    Domyślnie

    już napisałam do cioteczki o przepis

    BOSKA ta szafa!! A tak nas mamiłaś tymi drzwiami, że coś z nimi zrobisz a jeszcze zostało lustro z drzwi, to pewnie za jakiś czas
    Tylko te drzwi muszą być duże, żeby przez nie przejść do garderoby np.

  11. #1451
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał psosin Zobacz post
    Kubelku ale tam nie ma co czytac?! u Cie to były przezycia!!!)))
    ale skoro tak to kawka ci sie nalezy)) i jeszcze ciacho i babeczki brownies z malinkami uchowałam
    mniam mniam jestem w stodole i pracuję nad wyspą, kawusię wypiłam i ciasteczko by się przydało ....
    wyspa cudowna ... jeszcze chcę

  12. #1452
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Zosik moje duże bo kiedyś tymi wchodziło się do chałupy.

  13. #1453

    Domyślnie

    cioteczka mi odp. że ona wszystkiego na oko daje, tylko że dynie moczy w occie już dzień wcześniej, ale małpa składników nie napisała

  14. #1454

    Domyślnie

    Super pomysł z tą szafą...
    Znalazłam takie wyspy:





    I jeszcze tu zajrzyj
    http://www.weranda.pl/archiwum/2007/...uchnia-z-wyspa
    http://www.weranda.pl/galeria-zdjec/kuchnia/1/?id=9313
    Jak na razie najbardziej podoba mi się ta wyspa z Twojej inspiracji,no i jeszcze ta z cegły...
    Ostatnio edytowane przez Czejena ; 07-09-2011 o 18:47

  15. #1455

  16. #1456
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Dziewczyny dzięki wielkie , piękne te wyspy tylko ,że tak wypasionych to my nie zmontujemy , wszystkie takie dopracowane jak z pod igły. Miło na takie popatrzeć

    Zosik toż to Twoje klimaty i pewnie jakby była zielona to padłabyś , dobrze myślę?
    Moja będzie taka wiejska , trochę krzywa , trochę zżarta przez robactwo, poobijana .... będzie moja i miała być mała a wyszła wielka. Zaraz coś wrzucę poglądowo .

  17. #1457
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie











    Stoi na własnych nogach, nie buja się i nie kiwa , już jest strasznie ciężki , ma wyszlifowany i wyrównamy blat ( choć nie do końca jest gładki bo nie miał być) .
    Jutro budujemy dolną półkę Trochę to trwa bo bez profesjonalnego sprzętu łatwo nie jest a i trzeba jeszcze pogłówkować jak wszystko złożyć do kupy by miało ręce i nogi.

  18. #1458
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Ależ Wy macie miejsca na takie prace ....i tego strasznie mi brak

    uwielbiam takie drewno

  19. #1459
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Prawda ,że fajny warsztat , można brudzić , kurzyć i nikomu to nie przeszkadza. Jeszcze zrobić małą kuchnię by móc brudnym napić się kawki , a po pracy umyć się pod prysznicem... o to jest to.
    Jak zbiliśmy sam blat to zanieśliśmy go do kuchni celem przymiarki i właśnie to drewno pięknie pasuje do drewnianych elementów w ścianie ceglanej. Dojdą jeszcze takie same parapety i półki w mojej minimalistycznej kuchni i będzie git - eee taką mam nadzieję.

  20. #1460
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Dynie ogromne wyspa bedzie super z tymi dechami, pomysl z szafa jak dla mnie rewelacja
    no i faktycznie sporo miejsca macie na majsterkowanie i ile starego, pieknego drewna, te pobielone, przy ktorych prace nad wyspa trwaja to od razu na sciane do pokoju dzieciowego bym zaadoptowala

Strona 73 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony