dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 76
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 1505
  1. #221
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar dorkaK
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    1.317
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    66

    Domyślnie

    Witaj Martuniu
    Ale u Ciebie już tak fajnie się robi ,tak domowo .....kuchnia cudowna a i łazienka piękna wszystko super wygląda.....a przy okazji wpadłam złożyć wam życzenia

    ZDROWYCH I WESOLYCH SWIAT BOZEGO NARODZENIA a także SZCZESLIWEGO NOWEGO 2011 roku


    życzy DorkaK z rodziną !!!

  2. #222

    Domyślnie

    Witam cieplutko!


    Życzę Wam na te Święta spokoju i oddechu,
    magicznych chwil w rodzinnej posiadłości.
    Kochanej osoby u boku i dostatniego Nowego Roku.
    Wygranej w tottka, niskich stawek Vat
    oraz mikroskopijnych kredytowych rat.
    Zdrowia, zdrówka
    życzy młoda krówka.

  3. #223
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia! Pomyślności w Nowym Roku! Ciepła rodzinnego, miłości, wiary i nadziei na każdy dzień życzy Nel

    Ostatnio edytowane przez Nelli Sza ; 25-12-2010 o 00:41

  4. #224

    Domyślnie

    Pokój na ziemi ludziom, a w niebie cisza gwiazd,
    grają anieli, Świat się chlebem dzieli,
    Świat ma dziś świąteczny blask...
    Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia życzy - Jola

    Dziennik naszej inwestycji Komentarze do dziennika

    Wybudowaliśmy W-49.12 z wykuszem i mieszkamy od 30.01.2012r.

  5. #225
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ragazza
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    839

    Domyślnie

    Życzę Ci nadziei, własnego skrawka nieba,
    filiżnki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki,
    odpoczynku, zwolnienia oddechu,
    nabrania dystansu do tego, co wokół,
    chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami.
    Wesołych Świąt!
    Merry Christmas!
    Buon Natale!

    Nazwa:  Fancy-tree..jpg
Wyświetleń: 5237
Rozmiar:  7,5 KB


  6. #226
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar martaibartek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Nowa Wieś/Pasłęk
    Posty
    2.231

    Domyślnie

    Dziękuję za wszystkie życzenia!

    Święta,święta i po świętach

    Święta były bardzo udane. Jaśko zadowolony z prezentów. My mieliśmy chwilkę dla siebie. Brzuszki pełne, portfele puste

    Od jutro bierzemy się ostro do pracy na budowie. Dwa latka naszego synka chcemy zrobić już w nowym domku, a więc mamy równo dwa miesiące!
    Tak jak przypuszczałam, nasz Pan od drzwi nie zjawił się w kolejnym umówionym terminie... grunt to być słownym...
    Zobaczymy czy jutro zawita w naszych skromnych progach... Czekam na niego z utęsknieniem
    Ostatnio edytowane przez martaibartek ; 26-12-2010 o 15:30
    Codzienny C117 czyli nasze Stańczykowo!!!
    Budujemy CODZIENNEGO dla nas bardzo niezwykłego

  7. #227

    Domyślnie

    Martuś wyszło Bardznio Bardzo ładnie ,blat skompletowałaś z podłogą miodzio też chce skompletować tylko jasny blat i podłoga chyba to orcha ,SZKODA ,że lodówki nie zabudowałaś .
    Fajnie ,że Jasiek się ucieszył i prezenty udane nasze dzieciaki też zadowolone ,my z prezentów z mężem zrezygnowaliśmy w sumie w środe przyszedł do nas stelaż z Wc ,obdarowałam jeszcze chrześniaka i rodziców i siostrę ,teraz trzeba do końca mc zacisnąć pasa ale fajnie widzieć radość innych .
    Lato,lato,lato ach to Ty .

  8. #228

    Domyślnie

    przybyłam z rewizyta i co widzę,,, moja kuchnia ach tez będę miała STAT i te kafle, tyle że w łazience
    wygląda na to że tu wszyscy podobne gusta mają szarości szarości i trochę bieli tutaj na forum to takie normalne, ale na co dzień jak komuś mówię, że mam szary przedpokój , salon, i sypialnie, to pytają jak to szare???? wchodzą do mnie i mówią,,, takie wszystko masz jasne??? no ładnie,,, ale przy dzieciach??? apotem dodaja nie w moim guście ale fajnie - inaczej - co kolwiek to znaczy
    fajnie że tu nikt się nie dziwi i można podglądnąć trochę "swojskich inspiracji"
    gratuluję kuchni!!!!

  9. #229
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wandeczka Zobacz post
    przybyłam z rewizyta i co widzę,,, moja kuchnia ach tez będę miała STAT i te kafle, tyle że w łazience
    wygląda na to że tu wszyscy podobne gusta mają szarości szarości i trochę bieli tutaj na forum to takie normalne, ale na co dzień jak komuś mówię, że mam szary przedpokój , salon, i sypialnie, to pytają jak to szare???? wchodzą do mnie i mówią,,, takie wszystko masz jasne??? no ładnie,,, ale przy dzieciach??? apotem dodaja nie w moim guście ale fajnie - inaczej - co kolwiek to znaczy
    fajnie że tu nikt się nie dziwi i można podglądnąć trochę "swojskich inspiracji"
    gratuluję kuchni!!!!
    Bo tutaj Wandeczko to jest tak , ze kazdy buduje jak sobie chce ...... a o gustach sie podobno nie dyskutuje .....
    kazdy ma jakas " wizje " swojego wymarzonego domku i fajnie .... Forumowicze doradzaja , pomagaja i rowniez przestrzegaja .......
    Pozdrawiam

  10. #230
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał martaibartek Zobacz post
    Dziękuję za wszystkie życzenia!

    Święta,święta i po świętach

    Święta były bardzo udane. Jaśko zadowolony z prezentów. My mieliśmy chwilkę dla siebie. Brzuszki pełne, portfele puste

    Od jutro bierzemy się ostro do pracy na budowie. Dwa latka naszego synka chcemy zrobić już w nowym domku, a więc mamy równo dwa miesiące!
    Tak jak przypuszczałam, nasz Pan od drzwi nie zjawił się w kolejnym umówionym terminie... grunt to być słownym...
    Zobaczymy czy jutro zawita w naszych skromnych progach... Czekam na niego z utęsknieniem
    Martunia trzymam kciukasy zeby urodziny Jasienka byly juz w nowym domku ........

    P.S.
    Na parapetowe oczywiscie przybede ......

  11. #231
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar martaibartek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Nowa Wieś/Pasłęk
    Posty
    2.231

    Domyślnie

    Cześć dziewczyny!

    Lodówka nie zabudowana, bo tak wyszło taniej... a mi to nie robi różnicy więc ogólnie tak mi się podoba

    Wandeczka jak ja mówię o szarościach to reakcja jest podobna szary? to taki zimny kolor... ale jak tobie się podoba...
    Tak mi się podoba i tak chciałam w swoim domku mieć, a o Stat to marzyłam od lat jak jeszcze o budowie domu nie myślałam.

    A co do forumowych gustów to to tak do końca nie jest, tzn my szaromaniacy, wielbiciele Stat obracamy się, szukamy na forum swoich i stąd wychodzi na to, że wszyscy tak bardzo podobnie mają, a tak biorąc średnią to na forum może z 10-15 osób ma taką kuchnię. A w realu nie znam nikogo kto by miał szare ściany

    Kupiliśmy dziś panele na cały dom.
    Salon: dąb wersal





    Góra: klon stary



    Ta przyjemność z listwami, piankami itp akcesoriami kosztowała nas 4500zł
    Dziś podsumowałam też ogólny koszt budowy, oraz tego wszystkiego co już jest w domku. Wyszło 215tyś.

    Edytko nie wyobrażam sobie parapetówki bez ciebie a więc się szykuj
    Ostatnio edytowane przez martaibartek ; 28-12-2010 o 11:02
    Codzienny C117 czyli nasze Stańczykowo!!!
    Budujemy CODZIENNEGO dla nas bardzo niezwykłego

  12. #232

    Domyślnie

    Martuś super cenę za wybudowanie domku w takim stanie Gratuluje .Jakiej firmy zamówiłaś panele ,my wczoraj zrobiliśmy listę co nam jeszcze potrzeba ,żeby się wprowadzić ,szukałam też paneli do dzieci w wpadła mi w oko akacja firmy Egger .
    Lato,lato,lato ach to Ty .

  13. #233

    Domyślnie

    Ojojoj.. też mi się podoba Baardzo.. No i też nie znam w realu nikogo z 'szaraczkami' w domu... same beżowiny i żółcie. Mój też ma być szaraczek/fioletaczek.
    No i kuchnia ikea.. Marto, mogłabym Cię prosić o cenę kuchni? Mi wychodzi ok 10 tyś bez sprzętu z wyliczeń programu. Moja będzie mniejsza 9 m2, ale bardzo podobny układ. Czy to by się zgadzało? Czy u Ciebie wyszło znacznie więcej?
    P.S. U nas też raczej będzie kózka No i też odpada zabudowanie jej jak u Lutajki (niestety;( )
    Pozdrawiam,
    Ania

  14. #234
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Monika_76
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    prawie Olsztyn
    Posty
    252
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Martuś wspaniale u Was w domku. My sprzedaliśmy mieszkanie i do końca lutego mamy zamiar wprowadzić się do domu ale patrząc na Wasz postęp prac i nasz to jesteśmy daleko w tyle. No cóż może się uda Gratuluję postępów i życzę wszelkiej pomyślności w Nowym 2011 Roku
    Mieszkamy w Faworycie od 19.02.2011
    Dziennik budowy
    Komentarze do dziennika

  15. #235
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar martaibartek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Nowa Wieś/Pasłęk
    Posty
    2.231

    Domyślnie

    anagat kuchnia bez sprzętu tylko z zlewem i baterią IKEA wyszła 6500zł, kupiliśmy ją w czasie ostatniej promocji więc dostaliśmy bon za 600zł na dalsze zakupy

    Renata akacja wiejska była jednym z moich typów (bo szaraczek), ale w naszej okolicy nie ma salonu z tymi panelami, więc zdecydowaliśmy się na Krono Original.
    Oczywiście panele Egger można w super cenach zamówić przez internet, ale po tym jak zobaczyłam mojego faworyta (dąb burbon ciemny) na żywo i był caaaałkiem inny niż na foto zrezygnowałam. W DDD dostaliśmy dobrą cenę i od razu dopasowaliśmy listw więc w tym przypadku zakup w realu był dla nas wygodniejszy.

    Monika trzymam kciuki, abyście zdążyli u nas niby końcówka, ale jak patrzę ile jeszcze typowych pierdułek trzeba zrobić to mój entuzjazm blednie...

    Pan od drzwi znowu zmienił termin montażu... ehhhhh uroki budowy....
    Codzienny C117 czyli nasze Stańczykowo!!!
    Budujemy CODZIENNEGO dla nas bardzo niezwykłego

  16. #236

    Domyślnie

    Matruś właśnie pospisywałam sobie kartce i podjadę w jakiś dzień i posprawdzam bo wiem ,że troszę pewnie się różni .A kupywaliście C3 czy C4 bo różne są opinie ,że C3 wystarcza do domków jednorodzinnych ja je chcę do dzieciaków i do naszej sypialni .Martuś a złe myśli do pudełka też mnie dopadają ale mówie sobie sama chciałaś to pchaj ten wózek.Dasz rade kobietko Twój domek już jest śliczny a jak pomalujesz i dasz panele to ja bym już nie wyszła od Ciebie tak łatwo ty pewnie też ,a reszte po mału kupisz .
    Lato,lato,lato ach to Ty .

  17. #237
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar martaibartek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Nowa Wieś/Pasłęk
    Posty
    2.231

    Domyślnie

    Do salonu kupiliśmy C4, a na górę C3. Myślę, że spokojnie wystarczą

    Teraz poszukuję mebelek do pokoju Jaśka, bo dostał m.in pod choinkę od dziadków kopertę z przeznaczeniem na mebelki.
    Chciałabym coś dzieciowego,ale też takiego co posłuży przez kilka lat.

    Złe myśli do pudełka i do pieca
    Codzienny C117 czyli nasze Stańczykowo!!!
    Budujemy CODZIENNEGO dla nas bardzo niezwykłego

  18. #238

    Domyślnie

    O i tak czymać .
    Też myślę nad tymi panelami C3 albo grubości 7 lub 8 Wole je wymieni po kilu latach bo wiadomo jak przy dzieciach autka itp.Ja Julce kupiłam w Ikea 2 komody były na promocji w Listopadzie vallvika ,biurko kupimy białe ,a łóżko albo białe albo metalowe czarne ,młoda ma pokój z garderobą więc problem z głowy ,jeszcze jakieś półeczki nad komodą i stolik czy mała komoda przy łóżku .
    Martuś a te z Ikea Ci się mebelki nie podobają ja do chłopaków myślałam aneboda za 249 plus komoda albo aspelund z tym że młodzi nie chcą białych .Wsumie jak kasy nie będzie to będą mieć to co jest w domu .
    Lato,lato,lato ach to Ty .

  19. #239
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar martaibartek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Nowa Wieś/Pasłęk
    Posty
    2.231

    Domyślnie

    Też czaiłam się na te komody, ale jak pojechaliśmy to już ich nie było :/
    Aneboda mamy w Domu Dziecka ogólnie wydają mi marnej jakości, tzn jak dla dzieci które wiadomo nie szanują i nie dbają tak o rzeczy jak dorośli.
    Aspelund mi się podobają i myślałam o tej serii do sypialni, ale słyszałam, że to czym one są oklejone bardzo szybko się zdziera i faktycznie w IKEA Gdańsk te meble (na wystawach) są bardzo zniszczone...

    Do pokoju Jaśka myślałam za to o tym regaliku. Idealny na klocki i małe zabawki.

    Codzienny C117 czyli nasze Stańczykowo!!!
    Budujemy CODZIENNEGO dla nas bardzo niezwykłego

  20. #240

    Domyślnie

    Martuś mamy taki regał ale mąż zrobił sam z desek sosnowych mój mąż to taki dłubacz lubi takie prace ,kupiliśmy tylko te pudełka w Ikea ,chłopaki trzymają tam klocki lego .
    A mebelki ma kilka osób u dzieciaków w pokojach na forum musiałabyś spytać jak się sprawują .My mamy w pokoju Brw i nigdy więcej w sumie 9 lat może mają prawo już padać okleina odchodzi itp .
    Lato,lato,lato ach to Ty .

Strona 12 z 76

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony