dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 48
  1. #1

    Domyślnie Duże okno w łazience

    Witam mam problem ponieważ mam duże okno w łazience 180cm szerokie. I teraz nie wiem czym przysłonić takie okno, firana? Nie chcę za bardzo umieszczać karnisza i wieszać firany, bo nie chce psuć uroku łazienki, mam płytki alabastrino. Macie może jakieś pomysły? Jakieś zdjęcia, inspiracje?
    Pozdrawiam żona fiaciora

  2. #2

    Domyślnie

    Nie kojarze płytek, ale ja w łazience planuje rolete rzymska, tyle ze okno ma 120 cm

  3. #3

    Domyślnie

    no właśnie, a rolety nie chcecie?

  4. #4

    Domyślnie

    alabastrino pięknie wyglądają w świetle dziennym (ja mam akurat w łazience z oknem dachowym), ale myślę, że taka ładna, zwiewna, bawełniana firana doda łazience uroku... teraz można dostac takie półprzejrzyste, ale nie ze sztucznej tkaniny, tylko czysta bawełna. mnie się takie podobają...
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  5. #5

    Domyślnie

    Tak wyglądają płytki w mojej łazience:





    Dzięki za podpowiedzi!

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    my mamy drewniana żaluzję w kolorze łazienkowych drewnianych obróbek. Ładna i praktyczna.

  7. #7

    Domyślnie

    Wstawiłabym cienka rolete by zaslonic "widoki", a jako wystrój to piekna bawełnianą firanke spieta np kokarda, bo na razie smutna ta łazienka, chyba ze planujesz jakis obraz czy kinkiety czy mega lustro w ramie

  8. #8

    Domyślnie

    Na razie smutna ale będzie ładniejsza jak sie ją wykończy. Dziekuję za podpowiedzi. Też myślę nad roletą. Ale juz nie wiem, duże te okno

  9. #9

    Domyślnie

    a może plisy?
    tu była reklama

  10. #10

    Domyślnie re

    Ja w swojej łazience dałam firankę na drązkach mocowanych na oknie góra - dół. nie wiem czy dobrze sie wyraziłam , ale wieczorem postaram się zrobić zdjęcie i wkleić.

  11. #11

    Domyślnie

    Ja planuję plisy.
    Firanki albo rolety nie będą pasować do wystroju, a żaluzje mało praktyczne.
    Plisy chcę takie, które można też od góry otwierać. Wtedy można spokojnie korzystać z łazienki a i kawałek nieba widać.

  12. #12

    Domyślnie

    Dziekuję za podpowiedzi. Ciekawe te plisy, nie znałam.
    anula302 czekam na zdjęcie, dzięki.
    Pozdr. zona fiaciora

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał monisien
    Ja planuję plisy.
    Firanki albo rolety nie będą pasować do wystroju, a żaluzje mało praktyczne.
    Plisy chcę takie, które można też od góry otwierać. Wtedy można spokojnie korzystać z łazienki a i kawałek nieba widać.

    całkowicie sie zgadzam , też zaplanowałam plisy w łazience, montaż dzisiaj

  14. #14

    Domyślnie

    Moi klienci są bardzo zadowoleni z plis

    mogą być one z różnych materiałów - w ogóle nieprzezroczystych i "lekko" przezroczystych - widać kształt, jak się człowiek wpatrzy; jest mnóstwo kolorów, wzorów, faktur, super sprawa, bo możesz podnosić i upuszczać, w którą stronę chcesz
    tu była reklama

  15. #15
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    majka86

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    6

    Domyślnie żaluzja

    Drewniana żaluzja jest również u nas w łazience. Jest wykonana z egzotycznego drewna, więc na pewno nic się będzie działo z nią pod wpływem wilgoci.Swietne jest to, że można regulować ilość wpadającego światła

  16. #16

    Domyślnie

    oo dobry pomysł z plisami, chetnie jakies orginalne bym zobaczyła na real foto

  17. #17

    Domyślnie

    a oto i okno w mojej łazience. Nie jest szerokie ale za to dośc wysokie jak na to pomieszczenie.
    Firanka bardzo dobrze zasłania widok a światło przepuszcza.

    U Ciebie poniewaz płytki takie imitujące kamień moógł by byc materiał matowy np. z jakąś wstawka hawtowaną . Np cos lnianego

  18. #18

    Domyślnie

    wiele zależy od tego jakie planujesz dodatki? w jakim kolorze?

    wstępnie sugeruję albo żaluzję drewnianą( skoro okno -rama brązowe) albo roletę rzymską

  19. #19
    Lider FORUM (min. 2800)
    Renia

    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.938
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    160

    Domyślnie Re: żaluzja

    Cytat Napisał majka86
    Drewniana żaluzja jest również u nas w łazience. Jest wykonana z egzotycznego drewna, więc na pewno nic się będzie działo z nią pod wpływem wilgoci.Swietne jest to, że można regulować ilość wpadającego światła
    a dałabys jakies zdjęcie ? gdzie takie drewniane żaluzje sie kupuje ? w leroy merlin, castoramie ? nie miałam jeszcze czasu zeby wyczaić gdzie są takie różne rzeczy ....
    życie jest zdecydowanie za krótkie...
    i beznadziejne bez kota w domu !

    Dziennik
    Komentarze

  20. #20
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie Re: żaluzja

    Cytat Napisał Renia
    gdzie takie drewniane żaluzje sie kupuje ? w leroy merlin, castoramie ? nie miałam jeszcze czasu zeby wyczaić gdzie są takie różne rzeczy ....
    my zamawialiśmy przez sieć. Producent przesłał nam wzornik - taki próbnik kolorów - i dokładnie poinstruował jak zmierzyć okno żeby mógł wykonać prawidłowy rozmiar
    Po ok. tygodniu mieliśmy już żaluzje w domu. Teraz chcę jeszcze jedną domówić bo jestem bardzo zadowolona - i ładne i nic się z nimi złego nie dzieje. A i cena była ok.

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony