dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 140
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 2791

Temat: Juszczakówka

  1. #41

    Domyślnie

    tak mnie nakręciła cegła monah , że pokażę wam moją cegiełkę ręcznie formowaną Paladio



    Uploaded with ImageShack.us

    [URL=http://img704.imageshack.us

  2. #42

    Domyślnie

    i drugie zdjęcie nie chce się wklejać
    Ostatnio edytowane przez Juszczakówka ; 09-09-2010 o 21:40

  3. #43

    Domyślnie



    Uploaded with ImageShack.us

    i po zakończeniu....

  4. #44
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    zdjęcia latorośli na ceglanym tle ... magiczne

  5. #45

    Domyślnie

    Dziewczyny ja tutaj oglądam podziwiam...a zobaczcie jak moja mała zasnęła


    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us

    kotek i córcia w swoim świecie

  6. #46

    Domyślnie

    ale słodziaki witaj, Juszczakówka, też podglądam Twój dom oczywiście... świetnie u Ciebie, piękny dom!
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  7. #47
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    córcia i tygrys ...

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    O ty niedobra! Tak mnie katować CUDAMI o później porze Spać nie będę mogła! BOSKA ŚCIANA, i TE SCHODY
    Wklejaj ile się da! Jak już mam cierpieć, to chcę tak

  9. #49

    Domyślnie

    monah jak miło gościć u siebie takiego zacnego gościa i to nie byle jakiego gościa tylko samą KRÓLOWĄ DESIGNU

    lasche tak spali jeszcze dwie godziny, podglądam oświetlenie z zapartym tchem i czekam na finał tego rankingu

    Nelli Sza bardzo się cieszę i jestem nawet dumna z faktu, że zrobiłam na Tobie wrażenie z cegłami i schodami, jak mi miło, bardzo miło.......

    Kiedyś pisałam do Wadery, że pies zjadł mi drzwi, mam psa drzwiożernego ( to jest notabene mamy pies, który jest na przechowaniu do końca IX ), tak się odwdzięcza za miłość, którą mu serwujemy, za spacery w góry, za nadmierne przytulania przez dzieci, za góry jedzenia, krtóre nie wiedząc czemu lądują pod stołem przy każdych posiadach stołowych, za poranne spacery gdzie codziennie rano jest sajgon przy ubieraniu aby zdążyć do szkoły, przedszkola i do pracy, a tu jeszcze trzeba z psem wyjść .....zobaczcie co zrobiła mała psina


    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us

    Małe kochane pieski potrafią zamienić się w drzwiożerne bestie.........ale nadal mamy słabość do tego grubasa......

  10. #50
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    Nie wiem o co chodzi ... to przecież małe gryzki... tylko uszczknąć chciał

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juszczakówka Zobacz post
    monah jak miło gościć u siebie takiego zacnego gościa i to nie byle jakiego gościa tylko samą KRÓLOWĄ DESIGNU
    przestań, ja Ciebie proszę... abdykowałam już dawno.
    a co do pieska... yyy... nie wiem, co powiedzieć
    ale na pocieszenia - kot mojego znajomego sra mu na dywan regularnie. i nie chce zmienić miejsca toalety
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  12. #52

    Domyślnie

    lasche powiadasz uszczknąć chciała, cholera jedna , ząbki chciała naostrzyć.......

    monah to Ci powiem jak kiedyś mój małż nakrzyczał na kota, że chodzi po stole i go wywalił, nie czekaliśmy długo na zemstę..., a zemsta była gówniana...nasrał mu na pościel i to po jego stronie ufffff, i od tamtej pory koteczek chodzi gdzie i po czym chce , to znajomi muszą dywan albo kota zmienić

  13. #53

    Domyślnie

    Juszczakówka, cokolwiek nie pokażesz - jestem zaachana...
    Park cudny!
    Cegły!
    Córka!
    Kolejność chronologiczna....
    Pies hm...
    Może powinniście mu dawać więcej jedzenia?
    A tak serio - ewidentnie z nudów to zrobił. Spodobały mu się spacery i miziania z dziecmi, to teraz jak sam zostaje, to się domaga towarzystwa... Dobrze, że koniec września niedaleko... Dobrze, że mam metalowe drzwi...
    Ta łajza moja dorwał dziś wiaderko po farbie, które oklejone było kolorową folią samoprzylepną. Dzieci się tym bawiły na podwórku. Obżarł cała ta folię, wiaderko białe, na podwórku milion kolorowych skrawków folii. I - jak to mówicie - jak tu nie kochać?

  14. #54

    Domyślnie

    Juszczakówka pieknie u ciebie! ile przestrzeni!! dziecie i tygrys miodzio!!
    Mam pytanko o schody. Marza mi sie schody ze stopniami drewnianymi a podstopniami bialymi tak jak u ciebie. I mam pytanko te podstopnie to poprostu otynkowane i pomalowane sa? czy cos jeszcze nanich macie? kurcze ja sie boje ze beda okopane..;-( i knuje moze kafle, moze całe drewniane schody robic i te podstopnie malowac na biało?
    jak wykonczyc mirabelke...
    Ogrodowe początki


    Ania i P. - mieszkamy od 16.04.2011!!

  15. #55

    Domyślnie

    Juszczakowka co TY masz za gres na podłodze polozony?
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  16. #56

    Domyślnie

    Wadera masz zdecydowanie rację, psina nie jest nauczona siedzieć sama w domu, ale mam pomysła kaganiec bedę zakładać . Widzę ,że wasz czworonóg też rozrywkowy no to macie zabawę kto więcej nazbiera kolorowych papierków ???>!!!??? Faktyczne park mamy ładny jedyne miejsce w tym naszym mieście co jest zadbane ......i godne polecenia, bo ogólnie to nasze miasto to taki wypierdek mamuci chociaż prawa miejsce dostało już 1346 . Ale LODY mamy najlepsze w całej Polsce, nasze lody wymiatają wszystkie.....

    psosin dziękuję bardzo. Stopnie mamy dębowe, podstopnie są otynkowane i pomalowane, aby uniknąć brudu na podstopniach należy je wymalować lakierem bezbarwnym i wtedy b.łatwo można je wymyć, my niestety jeszcze tego nie zrobiliśmy i to był błąd ponieważ już są brudne możecie całe schody i podstopnie zrobić z drewna, ale to zdecydowanie drożej, ja nie chciałam podstopni drewnianych ponieważ same trepy czyli schody wyglądają lżej

    aha26 na podłogach mam położony Trawertyn 60x60 beżowy, zdecydowaliśmy się na trawertyn z praktycznych względów, dom cały czas pracuje i już mamy pęknięcia na podłodze, które są nie widoczne, kamień ma taką strukturę,że jak pęknie to jest nadal piękny, a na gresie to niestety widać....

    Dziewczyny pokażę wam co mi wczoraj mąż o imieniu R przyniósł do domku ::lo

    [URL=http://img214.imageshack.us

    Fotel bujany.... zdobyczny, sama radość, umyliśmy i przed kominek z kubkiem gorącej herbaty... moja Klara stwierdziła to taki dla babć i jeszcze szalik na drutach robić
    Ostatnio edytowane przez Juszczakówka ; 11-09-2010 o 14:03

  17. #57

    Domyślnie



    Uploaded with ImageShack.us
    teraz się cholera wkleiła i jeszcze zdjęcie ucięło......
    Ostatnio edytowane przez Juszczakówka ; 11-09-2010 o 14:01

  18. #58

    Domyślnie

    Skończył się urlop, tak szybko lecą dni ,że nawet nie wiadomo kiedy minął.....A tak patrząc z boku to nawet chce mi się już iść do pracy, muszę się przyznać ,że jakoś bardziej zorganizowana jestem jak pędzę z codziennymi obowiązkami, wszystko jest poukładane, plan dnia jest wykorzystany na 99%, a czemu nie na 100.... przecież trzeba coś nawalić . Pokaże Wam teraz moje przydasie, które cieszą oko....



    Uploaded with ImageShack.us
    Przydaś cieszący oko w małej łazience....



    Uploaded with ImageShack.us
    Przydaś,który dostałam od mojej najukochańszej kuzynki.....

    A ten witraż został zrobiony przez ojca mojej koleżanki, mamy go 10 lat, był z nami w starym mieszkaniu i nie mogło go zabraknąć i tu. Jak poprzednio pełni funkcję ozdoby do drzwi łazienkowych....



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us

  19. #59
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Prześliczne to serduszko

  20. #60
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    A mnie najbardziej podoba się fotel bujany.Nic tylko siąść z robótką ręczną przy kominku

Strona 3 z 140

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony