dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 127 z 226
Pokaż wyniki od 2.521 do 2.540 z 4514
  1. #2521
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał vesila Zobacz post
    Czyli ogólnie uważacie, że dużo za ogrodzenie
    konkurencyjnie mogłabym wycenić, ale robota dopiero za rok, bo przez długą zimę wszystkich w budowlance gonią terminy
    nie ważne kiedy robota, wyceń jeszcze gdzieś bo wydaje mi sie że cena za duża

  2. #2522
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar *Kasia*
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Irlandia
    Posty
    1.191

    Domyślnie

    Vesi nie pomoge z cena ogrodzenie ale szczerze mowic to Twoja wycena mnie powalila
    Mam nadzieje ze znajdziesz cos lepszego bedziesz drugi raz skladac zamowienie w tym sklepie?
    “If you live to be a hundred, I want to live to be a hundred minus one day so I never have to live without you...”

  3. #2523
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    nie ważne kiedy robota, wyceń jeszcze gdzieś bo wydaje mi sie że cena za duża
    no i umówiłam sie ze swoim majstrem od wykończeniówki na sobotę na oględziny
    a luby na jutro minie umówił też z jakimś wykonawcą
    czyli będę mieć trzy wyceny jeśli dobrze pójdzie

    Cytat Napisał *Kasia* Zobacz post
    Vesi nie pomoge z cena ogrodzenie ale szczerze mowic to Twoja wycena mnie powalila
    Mam nadzieje ze znajdziesz cos lepszego bedziesz drugi raz skladac zamowienie w tym sklepie?
    Kasiu, będę na pewno ten plafon kupować na fruugo, bo bardzo sie mi podoba

    Dzięki Wam kochane za doping, inaczej pewnie byśmy sie zgodzili na te 40tyś
    chyba ze pozostali wycenią podobnie, to zadowolę się tymi słupkami ogrodzeniowymi takimi jakie są

    Czy powinnam tego pierwszego wykonawce informować, że narazie wstrzymujemy sie bo za drogo dla nas??
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  4. #2524
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    hesperius

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-160
    Dzielnica
    Krowodrza
    Posty
    320

    Domyślnie

    Witaj vesila!

    Ja tez uwazam, ze 40000 za ogrodzenie to jakis cenowy koszmar... Mysle, ze skutek kryzysu jest taki, ze zamiast brac kilka fuch po rozsadnych cenach, firmy ciesza sie z kazdego, z kogo moga "zedrzec"... jeden duzy klient daje szanse na utrzymanie sie na rynku... Ale cena jest kosmiczna, na Twoim miejscu szuklalabym dalej. No i targuj sie, jesli sie da
    Pozdrawiam!

  5. #2525

    Domyślnie

    Vesi,

    Co tam z fruugo? Uda się ponownie złożyć zamówienie?

    Co z wyceną ogrodzenia? Są jakieś widoki na konkurencyjną firmę / cenę?

  6. #2526
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał vesila Zobacz post
    Czy powinnam tego pierwszego wykonawce informować, że narazie wstrzymujemy sie bo za drogo dla nas??
    ja bym poinformowała, może w magiczny sposób cena się zmniejszy . Może poda listę materiałów i uda sie Tobie je kupić taniej , może nagle robociznę da sie zrobić taniej. Cena jest zaporowa wiec nie masz nic do stracenia. Przy 40 tys. za płot ( który jak pisałaś w miarę prosty ma być) wolałabym go nie mieć, albo zrobić siatkę i obsadzić zielonymi drzewkami

  7. #2527
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Cytat Napisał hesperius Zobacz post
    Witaj vesila!
    Ja tez uwazam, ze 40000 za ogrodzenie to jakis cenowy koszmar... Mysle, ze skutek kryzysu jest taki, ze zamiast brac kilka fuch po rozsadnych cenach, firmy ciesza sie z kazdego, z kogo moga "zedrzec"... jeden duzy klient daje szanse na utrzymanie sie na rynku... Ale cena jest kosmiczna, na Twoim miejscu szuklalabym dalej. No i targuj sie, jesli sie da
    Pozdrawiam!
    Szukamy wykonawcy nadal, za taką kase gotowa jestem pokochać te słupki betonowe i lubemu wmówić że są najpiękniejsze

    Cytat Napisał illusjon Zobacz post
    Vesi,
    Co tam z fruugo? Uda się ponownie złożyć zamówienie?
    Tak, tylko chyba nagle kinkiety mi sie odwidziały
    Co z wyceną ogrodzenia? Są jakieś widoki na konkurencyjną firmę / cenę?
    Są dwaj kolejni poproszeni o wycenę, zobaczymy jaką oni cene podadzą, ale na to trzeba też poczekać

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    ja bym poinformowała, może w magiczny sposób cena się zmniejszy . Może poda listę materiałów i uda sie Tobie je kupić taniej , może nagle robociznę da sie zrobić taniej. Cena jest zaporowa wiec nie masz nic do stracenia.
    Oj, ja sie za kupno materiałów nie biorę braknie lub zostanie za dużo i co ja z tym zrobię,wolę by wykonawca na siebie wziął ten tą odpowiedzialność.
    do tej pory zawsze wykonawca kupował materiał i było ok.
    Przy 40 tys. za płot ( który jak pisałaś w miarę prosty ma być) wolałabym go nie mieć, albo zrobić siatkę i obsadzić zielonymi drzewkami
    Moja droga,
    40tyś to za samo obłożenie słupków, które już są, w stanie opłakanym, ale są. Natomiast przęsła i brama to kolejne 25tyś, niestety siatki nie da się do słupków betonowych zamontowac, trzeba by pewnie kombinować i w efekcie cena wyszłaby taka jak za przęsła

    przy tych cenach ogrodzenie kompletne wyniosłoby nas ok 65-70 tys
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  8. #2528

    Domyślnie


    nieźle was wycenili

    Dlatego u nas poki co panelowe ogrodzenie i chyba takie zostanie

    buziaki dostałaś wiadomosc

  9. #2529
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Karola,
    wiadomość odczytana

    Ja to bym zaakceptowała nawet najtańszą siatkę, tą taką zieloną, bo szczerze przyznam jest mi zupełnie obojętne jakie będzie ogrodzenie, od strony ogrodu i tak prawie nie widać bo obsadzone tujami. Niestety tu sie uparł luby, bo dla niego ma być ładnie, a mnie to zwisa. Jemu obojętne jak dom urządzony, za to ogrodzenie ma być ładne, kto by pomyślał, że taki esteta sie nagle zrobił

    ----------------------------------------------------------------

    Ponieważ pogoda od tygodnia do bani, przekopuje net, a dokładnie ebay, czaiłam sie na dywany i inne z overstock - ale faktycznie, koszt ich transportu dobija
    Na ebay kupiłam dziś do pokoju młodych taką małą dekorację, na próbę, bo jeszcze nigdy na ebay nie kupowałam i nie płaciłam poprzez paypal( jestem zacofana - wiem), a przymierzam sie do większych zakupów, głównie zagranicznych. Planuję im jeszcze kupić dywan union jack i może jakiś zegar lub ramkę w tym stylu.

    Trafiłam na cudna fototapetę, nigdy nie przepadałam za fototapetami, ale ta jest dla mnie idealna, głowie sie dumam gdzie mogłabym dać, bo rozmiary ma pokaźne (200x280cm)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	316752.jpg
Wyświetleń:	142
Rozmiar:	54,5 KB
ID:	194056 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	579346.jpg
Wyświetleń:	147
Rozmiar:	92,6 KB
ID:	194057
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  10. #2530

    Domyślnie

    Cytat Napisał vesila Zobacz post
    40tyś to za samo obłożenie słupków, które już są, w stanie opłakanym, ale są. Natomiast przęsła i brama to kolejne 25tyś, niestety siatki nie da się do słupków betonowych zamontowac, trzeba by pewnie kombinować i w efekcie cena wyszłaby taka jak za przęsła

    przy tych cenach ogrodzenie kompletne wyniosłoby nas ok 65-70 tys
    Vesi,

    Dobrze, że czytając siedziałam, bo jak nic padłabym...

    Jakie ceny? Mnie się one wydają z kosmosu (ale ja się nie znam....)

  11. #2531

    Domyślnie

    Cytat Napisał vesila Zobacz post
    Trafiłam na cudna fototapetę, nigdy nie przepadałam za fototapetami, ale ta jest dla mnie idealna, głowie sie dumam gdzie mogłabym dać, bo rozmiary ma pokaźne (200x280cm)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	316752.jpg
Wyświetleń:	142
Rozmiar:	54,5 KB
ID:	194056 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	579346.jpg
Wyświetleń:	147
Rozmiar:	92,6 KB
ID:	194057
    Vesi,

    Gdybym na tą fototapetę trafiła wcześniej o ile taniej wyszedłby mnie przedpokój

  12. #2532

    Domyślnie

    Vesi, dziękuję za spotkanie! Cieszę się, że mogłam poznać Ciebie i zobaczyć na własne oczy jak mieszkacie.


    Dziewczyny, gdyby Vesilka kiedyś jeszcze mówiła, że ma nieładny dom, absolutnie nie wierzcie!
    Jest baardzo ładny, elegancki, wykończony z umiarem i ze smakiem. Na ścianach piękne kolory, przy sufitach obłędna sztukateria, mnóstwo drobiazgów jak klamki, dodatki, latarenki... Jest na czym zawiesić oko, a jednocześnie nie ma wrażenia przeładowania. Kuchnia przytulna i taka czyściutka. Toaleta jasna i świetlista (mimo, że niewielka), z super akcesoriami. A! I świetne dekory tarasowe. I oświetlenie salonu, wiatrołapu... i fazowane lustro!
    (Niestety zapomniałam zajrzeć do łazienki)

    Sama Gospodyni to niezła laseczka, do tego bardzo miła No i ma mądre oraz grzeczne dzieci, a całkiem niedaleko od domu piękne prawie-górskie widoki

  13. #2533
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar *Kasia*
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Irlandia
    Posty
    1.191

    Domyślnie

    Vesi ja duzo kupuje na angielskim ebay'u I place paypall dla mnie to najlepsze rozwiazanie
    Zawsze jak szukam czegos w internecie zwracam na samym poczatku uwage czy jest mozliwosc placenia karta lub paypall
    Fototapeta sliczna!!! Skad ja masz?
    “If you live to be a hundred, I want to live to be a hundred minus one day so I never have to live without you...”

  14. #2534
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Cytat Napisał illusjon Zobacz post
    Vesi,
    Dobrze, że czytając siedziałam, bo jak nic padłabym...
    Jakie ceny? Mnie się one wydają z kosmosu (ale ja się nie znam....)
    Oh! nie tylko Tobie
    mnie na chwilę zatkało przy telefonie, gdy facet podał cenę
    Cytat Napisał illusjon Zobacz post
    Vesi,
    Gdybym na tą fototapetę trafiła wcześniej o ile taniej wyszedłby mnie przedpokój
    Kochana, przeca Twoja szafa na cd jest o niebo lepsiejsza

    Cytat Napisał Drop_Inn Zobacz post
    Vesi, dziękuję za spotkanie! Cieszę się, że mogłam poznać Ciebie i zobaczyć na własne oczy jak mieszkacie.
    To ja Tobie dziękuję
    pogaduchy z Tobą to przyjemność i miło spędzony czas

    Dziewczyny, gdyby Vesilka kiedyś jeszcze mówiła, że ma nieładny dom, absolutnie nie wierzcie!
    Jest baardzo ładny, elegancki, wykończony z umiarem i ze smakiem. Na ścianach piękne kolory, przy sufitach obłędna sztukateria, mnóstwo drobiazgów jak klamki, dodatki, latarenki... Jest na czym zawiesić oko, a jednocześnie nie ma wrażenia przeładowania. Kuchnia przytulna i taka czyściutka. Toaleta jasna i świetlista (mimo, że niewielka), z super akcesoriami. A! I świetne dekory tarasowe. I oświetlenie salonu, wiatrołapu... i fazowane lustro!
    (Niestety zapomniałam zajrzeć do łazienki)
    Sama Gospodyni to niezła laseczka, do tego bardzo miła No i ma mądre oraz grzeczne dzieci, a całkiem niedaleko od domu piękne prawie-górskie widoki
    Matko droga! normalnie nie wiem co napisać...
    Dziękuje pięknie za taka opinię o moim domu

    Cytat Napisał *Kasia* Zobacz post
    Vesi ja duzo kupuje na angielskim ebay'u I place paypall dla mnie to najlepsze rozwiazanie
    Zawsze jak szukam czegos w internecie zwracam na samym poczatku uwage czy jest mozliwosc placenia karta lub paypall
    Fototapeta sliczna!!! Skad ja masz?
    Kasiu,
    dzięki za info o ebay, ja juz od dawna znam ten serwis aukcyjny, tylko na naszym polskim ebay jest wielkie nic, u nas rządzi allegro
    nigdy nie pchałam sie w zagraniczne zakupy, bo nie miałam jak zapłacić, no i brak znajomości języka...
    ale literki z Anglii doszły bez problemu, młodej sie spodobały, a mi spodobał sie ebay i paypall

    fototapeta wypatrzona na ebay w Holandii ja jej nie mam, bo nie mam wolnej ściany na nią

    ____________________________________

    Wybaczcie, że ostatnio nie zaglądam do was, mam trochę rzeczy do ogarnięcia w domu i koło domu
    w końcu tez pomalowałam listwy przypodłogowe w salonie, to była masakra, najgorzej malowało sie pod grzejnikami (na leżąco)
    pozdrawiam wszystkich i życzę udanego tygodnia
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  15. #2535
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar *Kasia*
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Irlandia
    Posty
    1.191

    Domyślnie

    Vesi teraz przepadniesz na angielskim ebay'u
    Ja od bardzo dawna nie kupuje na allegro wlasnie dlatego ze nie moge placic karta i paypall
    Z jezykiem moge Ci bez problemu pomoc wlasnie zdalam egzamin na certyfikat
    “If you live to be a hundred, I want to live to be a hundred minus one day so I never have to live without you...”

  16. #2536

    Domyślnie

    Vesi,

    Miłego tygodnia życzę.

    Domyślam się, że znowu zarobiona jesteś po dach. Mam nadzieję, że będzie z tego kasa na nowe wspaniałe pomysły

    A co z ogrodzeniem?

    Masz już nowe wyceny od konkurencji?

  17. #2537

    Domyślnie

    Puk puk
    co tam u Pani ???????
    Dzieciaki zgarnęły wszystkie nagrody na zakończenie roku?
    czy zostawiły cos dla innych dzieci?

    pisz co słychać????

  18. #2538
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Hello,
    kochani, normalnie nimom casu kruca-bomba
    Karolka, spoko, nagród starczyło dla wszystkich wyróżnionych, moi przynieśli identyczne świadectwa ze średnią 5,2
    ledwo zaczęły sie wakacje, juz nocowali u mnie: siostrzeniec, potem siostrzenica...
    wczoraj wybyczyłam sie z siostrą i naszymi młodymi na otwartym basenie, troszkę złapałam słonka, troszeczkę popływałam w zimniastej wodzie miałyśmy plan by dzis też sie wybyczyć, ale pogoda nie dopisała.

    W domu nic sie nie dzieje wielkiego,
    po wizycie Dropi udało mi sie ledwo pomalować listwy przypodłogowe w salonie, w sypialni i pokoju młodych sobie daruję malowanie, bo prawie tych listew nie widać zza mebli
    w Jysk kupiłam w promocji kosz na pranie i szukam czasu by go pomalować na biało

    nie wspomnę o starym stole, który czeka na czyszczenie na poddaszu, oraz szafkach nocnych...
    kupiłam w Ikea karnisze do salonu i leżą sobie one i kwiczą czekając na zamontowanie
    okna balkonowe na poddaszu muszę wyszorować - dosłownie...
    garaż też sie doprosić nie może o uporządkowanie
    itp...itd...

    Ogrodzenie utknęło w czarnym punkcie,
    jeden pan zwątpił i sie w ogóle nie odezwał po wstępnych oględzinach; majster-Marek miał być w sobotę, ale zapomniałam spytać w którą?? kilka sobót minęło a jego ani widu, ani słychu; inny znajomy, powiedział wprost, że im sie ta robota nie opłaca...

    Przez ostatnie deszcze prawie wszystkie czereśnie mi zgniły nim dojrzały a było ich naprawdę dużo, bo mam trzy duże, stare czereśnie...
    ale kupiłam sobie i wsadziłam trzy krzaczki borówki amerykańskiej oraz drzewko owocowe: morwę białą
    z trawą w ogrodzie i chwastami walczę sama, więc końca nie widać...
    do tego plaga komarów nie pozwala na korzystanie z ogrodu od późnego popołudnia

    Nie wiem kiedy uda sie mi nadrobić wasze wątki, zaczynam tęsknic za mieszkaniem w bloku...

    Buziaki dla Wszystkich
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  19. #2539

    Domyślnie

    Vesi,

    Najważniejsze, że u Ciebie wszystko w porządku, a to, że robota leży odłogiem... widocznie jak leży to musi poczekać i tyle.

    Tych ciepłych dni jest tak niewiele, nawet się nie obejrzysz jak zaraz zacznie się jesień.

    Korzystaj Kochana ze słońca i pogody, tylko odzywaj się trochę częściej

  20. #2540
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Ilu,
    miło że wpadłaś, dzięki za dobre słowo
    ze słonka korzystam, np wczoraj pól dnia kosiłam ogród, po kilku godzinach myślałam że nogi mi do dooopy wejdą



    Ostatnio edytowane przez vesila ; 09-07-2013 o 05:53
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

Strona 127 z 226

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony