dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 219 z 226
Pokaż wyniki od 4.361 do 4.380 z 4514
  1. #4361
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Vesi na poczatku mialas plan zabudowac sciane nad biurkami wiec myslalam ze tak zostanie. Teraz mam biurko na slonecznej scianie, zaslaniam shutters jak slonce swieci bo nic nie widac.
    Pod oknem i pod biurkiem mam wylot ogrzewania, nawet nie wiesz jak milo ze mi cieplo po nogach daje teraz w zimie.
    zajrzyj do mnie na P bo mam tam duzo inspiracji pod Home office z biurkami na oknie.

  2. #4362
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Emi,
    eee nie podobaja sie mi te szafki nie kcem takich

    Mania,
    tylko u mnie musza byc dwa miejsca, dwa biurka, dla mnie i dla M, do tego dwa monitory. najlepszy byłby własnie blat na cała długość sciany + szuflady na rózności i pólki na dokumenty. Takie biureczko na pokaz u mnie nie przejdzie, musi byc dużo szuflad i pólek.
    No i co innego nawiew z podłogi a co innego grzejnik - nijak sie nie uda na niego gir wywalic, trzeba by chyba przykleic sobie stopy do grejnika zeby nie zjezdzaly na podłoge

    Spróbuje teraz w programie przeniesc blat pod okno, zobacze co wyjdzie.
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  3. #4363
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Vesi to są zwykle szafki kuchenne... fronty i wszystko dobierasz sobie z działu kuchennego.... zerknij sobie je na stronie... masz je też w plenerze... a jak będziesz kupować to zamiast tych paskudny nóg bierzesz Zwykle i ten cokół ozdobny...

  4. #4364
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Vesi o czym Ty gadasz ja nie mowilam o swoim biurku dla Ciebie ale o ustawienu na oknie biurka i o wylocie ciepla tam
    kazalam Ci isc na mojego pinresta mam tam mase zdjec z blatami pod oknem i podwojnymi miejscami - mialam tak robic w jednej ze sypialek ale zrezygnowalam. Zdjec mi mase zostalo. Rozne konfiguracje.

  5. #4365
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Dobra, byłam na pint u Mani, pooglądałam.
    Zrobiłam projekt... wolę jednak pod sciana, ze wzgledów praktycznych, bo wtedy kazdy ma wiecej miejsca na blacie, dwa monitory+ dwa laptopy tak blisko siebie to niezdrowe dla oczu. A naroznik nie wlezie, nachodzi na drzwi wstretna kobyła

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	my-office2.jpg
Wyświetleń:	60
Rozmiar:	87,8 KB
ID:	380417Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	my-office2a.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	88,9 KB
ID:	380418Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	my-office2b.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	90,2 KB
ID:	380419Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	my-office2c.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	94,4 KB
ID:	380415Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	my-office2d.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	93,4 KB
ID:	380416
    Ostatnio edytowane przez vesila ; 01-02-2017 o 23:52
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  6. #4366
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Vesi pytanie za 100pkt - czy koniecznie musisz tam miec sofe badz naroznik? nie lepiej zrobic typowe biuro z biblioteka badz czyms?

  7. #4367
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Hmm, nie musze, bardziej zalezało mi na upchnieciu tego naroznika, bo przydałoby sie spanie dla gosci, ale od biedy jak ktos przyjedzie to moge mu materac na podłoge rzucic do spania, mam taki tani gabkowy w składziku.
    Biurko na srodku pokoju nie przejdzie, szału bym dostała od kabla ciagnacego sie po podłodze przez pól pokoju od gniazdka do biurka - jesli to masz na mysli a poza tym musza byc dwa biurka, teraz jest tak ze ja siedze przy biurku, M w kuchni przy stole, a jego monitor pól stołu zajmuje
    Opcja pozostaje dla mnie jedna - pod scianą, gdyby nie grzejnik mogłoby byc pod oknem.
    Ide w kimono, jutro w lidl maja byc piły ukosowe, trza rano wstac, jechac i upolowac dwie (druga chce sis) nim wykupią.
    A wieczorem jedziemy do Krk do dermtologa to pozniej sprubuje wyciagnac M do ikea
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  8. #4368
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Nie Vesi nie na srodku, nawet mi to przez glowe nie przelecialo. Mialam to samo - jak przywloklam moje biurko postawilam na srodku, wygladalo super, ale po postawieniu lampki i compa na nim tez mnie kable wnerwialy wiec juz po pomalowaniu wyladowalo pod sciana jak pamietasz, a teraz stoi przy oknie bo pod sciana moja komoda na dol. Tak wiec nie, przeszlam to na sobie.
    Mialam na mysli ze po jednej stronie zrobic wlasnie dlugie biurko na dwie osoby i albo zrobic zabudowe gora ak planowalas, albo sieknac tam lekkie ladne poleczki, a po drugiej stronie gdzie chcialas kanape strzelic ladne zabudowane szafki - jak u Twojego Mlodego, a w kacie kolo okna i tych szafek fotel jakis fajny. A nawet nie musza byc zabudowane, wolnostojace jak masz u Mlodej.
    Widzisz to? bo ja tak ( w wyobrazni sie rozumie)

  9. #4369

    Domyślnie

    Vesi, proponowałam przeniesienie biurek tylko po to, aby wstawić narożnik w tym prawym kącie.
    czy muszą być koło siebie? W jednym ciągu?
    Z wizualizacji wygląda, że niewiele brakuje, żeby wlazł - ile właściwie ma ta ściana i narożnik?

    jest jeszcze jeden kąt - prawy górny, może spróbować tam dać narożnik i szukać miejsca dla biurek?

  10. #4370
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Oki Mania kumam

    Mamik, wierz mi juz kombinowałam z tym narożnikiem, jakkolwiek ustawie to dwa biurka juz nijak pasuja, trudno...

    Musze ten office jakoś sensownie rozplanowac, mam nadzieje z wasza pomocą. Wszystko co teraz rysuje to tylko propozycje, wizualizacje, sama nie wiem jak by to miało ostatecznie wyglądać. Rysuje więc, pokazuje, a nuż, ktoś coś lepszego wymysli, uważam że co dwie-trzy-pięc i więcej głów to nie jedna
    Wiem jedno - choćbym miała na głowie stanąc, ulice zamiatać, czy nie wiem co, musze to ogarnąc bo żywcem nie ma jedno z nas gdzie pracować, M teraz zajął stól w kuchni, póki co jeszcze mnie to nie wkurza, ale za miesiąc, dwa na pewno będzie. I chce żeby było w tym biurze praktycznie i ładnie, ma być to miejsce do codziennej pracy mojej i M jeśli jest w domu. Czasami przychodzi pracownik M i w kuchni rozkładają sie z laptopami, a tak mogliby jak normalni ludzie przy biurkach, a ja wtedy na sofce dotrzymać im towarzystwa.
    NIe upieram sie na sofę w tym biurze, ale wydaje sie mi to praktyczne, skoro narożnik nijak tam pasuje, jakś mała sofka dwójka, byłaby w sam raz.
    Zrobic na cała sciane bibliotekę byłoby super, ale nie mam tyyyyle ksiązek, choćbym z całego domu wszystkie wyzbierała nie zapełnie tych półek zresztą młoda i tak by nie dała swoich, co tylko mogła to wyzbierała żeby u siebie regał zapełnic a i tak jeszcze całego ksiązkami nie wypełniła. Zastanawiam sie wiec czy lepsza biblioteka na cała sciane i połowa pusta (może do konca zycia czymś bym zapełniła) czy lepiej mniej półek i sofka...

    Zaraz wrzuce kolejny projekt
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  11. #4371
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Dobra, kolejna propozycja, nie ostateczna - wiadomo, to tylko projekt i moge go całego zmienic jeszcze 100x
    Dorysowałam góre, same pólki, ale moze by drzwiczki przeszklone gdzies dac, albo zupełnie inny układ... jakoś tak dużo tych pułeczek wyszło , na myśl o kurzu tam, troche mi niewesoło
    Mam tylko jeden regał z ikea, na projekcie sa dwa, ale w tym kolorze juz hemnesa nie ma w sklepach ale może gdzies by mi sie udało uzywany kupić, jak nie to nie wiem co wywalic, czy sprzedać byłoby mi szkoda z drugiej strony dwa ciemnobrazowe lepiej by wygładały, drogie nie są.
    Dopasowałam rozmiary monitorów i laptopów do naszych, wiec widac realnie ile miejsca by zajęły na blacie. Natomiast obraz nad sofa to oczywiscie sciagniety z netu obrazek, ale nie pogardziłabym takim obrazem.

    Załącznik 380569 Załącznik 380570 Załącznik 380571 Załącznik 380572 Załącznik 380573

    Mogłabym to wyrenderowac, żeby było brdziej realistyczne, ale to jest czasochłonne, schodzi dłużej niz samo rysowanie, to nakladanie i dopasowywanie materialów, nie chce sie mi


    Byłam w ikea dziś, ale tak szybko tylko przeszłysmy, bo młody juz na wejsciu "ciśnienia" dostał, tak nie lubi chodzic po sklepach, ze gdybym go chciała ukarac to zabrac ze soba na zakupy do hipermarketu na pare godzin. M poszedł z mlodym usiasc gdzies za kasami, a ja z mloda musiałysmy sie spreżac, kupiłam tylko plastikowe pudełka na ozdoby choinkowe i dwa wklady do poduch na sofe. zakupy po byku
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  12. #4372
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Vesi to bedzie biuro, wiec szafki udekorujesz biurowymi rzeczami, nie musza byc ksiazki, jakies stojaki na papiery, teczki tekturowe - takie ladne teraz robia nawet puste moga stac + duronostojki. Biuro latwiej udekorowac niz biblioteke Inspiracji jest miliony na necie
    Jak sofka wlezie to kladz, ale ja naroznika tam nie widze. Tak jak Ty mojej krotkiej szafki ktora zmienilam przez Ciebie

  13. #4373
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    nie widac obrazkow

  14. #4374
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    omatkozcórkom co za pecha mam z tymi zdjęciami

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	my-office4a.jpg
Wyświetleń:	71
Rozmiar:	93,2 KB
ID:	380578 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	my-office4b.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	94,4 KB
ID:	380579 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	my-office4c.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	97,1 KB
ID:	380580 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	my-office4d.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	93,9 KB
ID:	380581 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	my-office4e.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	87,3 KB
ID:	380582
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  15. #4375
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Teraz widac, a tamtych dalej nie
    Fajnie wyglada, a powiem Ci ze nawet majac jedna ta szafke wysoka bedzie dobrze - zostawic ja kolo okna, a kolo drzwi wiecej przejscia, badz poluj na druga taka sama.
    A co to za kanapa? ma byc nowa?
    Szafki na gorze mozesz zaszybkowac albo zamknac drzwiczkami normalnymi czesc, hmmm moze tak zamknac wszystkie oprocz tej miedzy Wami??


    a dlaczego Ty masz mniejszy monitor??

  16. #4376
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał vesila Zobacz post
    Zastanawiam sie wiec czy lepsza biblioteka na cała sciane i połowa pusta (może do konca zycia czymś bym zapełniła) czy lepiej mniej półek i sofka...

    Zaraz wrzuce kolejny projekt
    Vesi opcja z sofką jest chyba lepsza, cos ja to co pokazalas z regalami Na sile robienie duzej biblioteki chyba nie ma sensu, spanie nawet od czasu do czasu bardzo si eprzydaje gościnne a i z laptopem można sie zwinąć miło na kanapie

  17. #4377
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Mania,
    narożnik juz sobie tam darowałam, sofka to zaden konkret, ot jakis model pobrany z magazynu modeli sketchup, zmieniłam tylko texture i zwęziłam do 190cm szerokości. Jakby co to kupiec cos w ikea, czy zamówie - sofka to akurat moze poczekać...
    Monitor mam mniejszy, bo większy sie na obecnym biurku nie zmieściłby, nie narzekam

    Ivy
    wczoraj jeszcze mi do głowy jedno przyszło, żeby nad blatem zamiast tych srodkowych pólek dac TVsmart podpiąc pod to internet i blu-ray, i wtedy z sofki mozna oglądac, ... taak ta sofka mi sie tam coraz bardziej podoba ze względów praktycznych

    Lece na zakupy i potem moze wezme sie za dorysowanie drzwiczek albo robote
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  18. #4378
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Robota nie zając nie ucieknie, zrobiłam kolejne projekty
    Rozne wersje: drzwiczki pełne, przeszklone i granatowo na koniec. Co myślicie?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	my-office5a.jpg
Wyświetleń:	66
Rozmiar:	94,4 KB
ID:	380652 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	my-office5b.jpg
Wyświetleń:	62
Rozmiar:	98,2 KB
ID:	380653 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	my-office5c.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	98,0 KB
ID:	380654 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	my-office5d.jpg
Wyświetleń:	73
Rozmiar:	94,9 KB
ID:	380655 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	my-office5e.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	96,2 KB
ID:	380656
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  19. #4379
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Przy granitowych meblach zrobilabym tylko dół ciemny, a nadstawki białe, bo teraz jest za ciężko i za ciemno...

    Takie szafeczki wąskie jak masz na górze są w Ikea czy będziesz je u stolarza robić?

  20. #4380
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    EMi ma racje ze bedzie za ciezko, a ja i tak Ci odradzam granatowe. Tak wiem, granatowe meble wygladaja cudownie na necie na zdjeciach, ale jak zrobisz takie cos to ciezka zabudowa - w koncu Ci sie znudzi i guzik. Ja bym grala granatowmi dodatkami, nawet granatowa sofka a do tego inne cos pododawac.

    mowilas o TV na sciance, masz tu dwie inspiracje podgladowo z mniejszym i wiekszym:


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8436ac0c0a32e74160d81504e70959af.jpg
Wyświetleń:	56
Rozmiar:	9,3 KB
ID:	381092Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2a9b1f46fc4a2a96d6005d69d3797075.jpg
Wyświetleń:	55
Rozmiar:	20,1 KB
ID:	381093


    jesli chodzi o kanape miedzy szafkami - nie podoba mi sie to sofka wyglada wcisnieta i wychodzi takie cos dziwne


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	362a735aed7e1bfd1f95017df34a82c5.jpg
Wyświetleń:	56
Rozmiar:	11,4 KB
ID:	381094


    ale stawiajac kanape na regalach juz jest inna gadka


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	04104049bac95eca8ebc95dcd2edb640.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	19,3 KB
ID:	381095


    zostalabym z jedna tylko wysoka albo i ja stamtad wywalic a dac dwa stoliki i obraz nad sofka.

Strona 219 z 226

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony