dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 120 z 219
Pokaż wyniki od 2.381 do 2.400 z 4367
  1. #2381
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    Cytat Napisał kalio Zobacz post
    wzór na wysokośc podasza

    e-jak ekonomiczny
    s - standardowy
    t - top pudel
    z- zamkowy
    e=s-r/100 gdzie r- rata kredytu
    s-250
    t=s+h/100+w/10 gdzie h- wysokość top pudel (cm) w - waga
    z=(e+s+t)/2

    A może podniesiecie jętki ???

    BTW A co wy wiecie o wełnie jak macie miękkiego szklaka zapraszam pomacać kamienną to jest draństwo ale moja ładniejsza połowa twierdzi że dawno nie miałem takiego pilingu normalnie buźka jak pupa niemowlaka
    Nawet probowałam policzyc, tylko wagi mi brakuje zeby osciagnac odpowiednie t

    Sluchaj cos z tym peelingiem jest na rzeczy, bo twarz mam zryta jakby mnie ktos ze skory obdarł. Tak jakby enzymatyczny połączć z mechanicznym i mikrodermabrazją w jedno - laski będą wiedziały o co chodzi

  2. #2382
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar BasH
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Bory Tucholskie
    Posty
    1.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    ... taaa tylko troche wstyd wyjść na miasto, bo wyglądasz jakbyś drinkowała Czerwona twarz (ja tak mam przynajmniej).

  3. #2383
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    no wiesz ja sie niestety "musze" malowac
    Ostatnio edytowane przez MusiSieUdac ; 16-04-2012 o 21:14

  4. #2384
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Mat&Domi
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    113

    Domyślnie

    MSU...szapo ba...poradnik niczego sobie

  5. #2385
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mat&Domi Zobacz post
    MSU...szapo ba...poradnik niczego sobie
    Dzieki, ale pochwały dopiero jak to wszystko nie pierdutnie

  6. #2386
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał MusiSieUdac Zobacz post

    Starałam sie zeby bylo po ludzku, obrazkowo -dla potomnych chociazby, bądź co bądź tez dla Ciebie . Jak szukałam informacji to ciezko mi bylo polapac, dopoki nie zobaczylam obrazka, dlatego tez wrzucilam tak duzo zdjec

    dla malki - dziękuję

  7. #2387

    Domyślnie

    Witam zawełnowanych...
    Widzę, że temat strychu, a właściwie podłogi wałkowany jest na bierząco...
    Ze swoich ostatnich doświadczeń powiem ze należy przemyśleć doś rozsądnie wysokości nad jetkami...
    Gdyż montaż płyt k-g przy zbyt małej przestrzeni jest niezniemsko trudny, a w konsekwencji poże sprowadzić się do cięcia płyty na kawałki od profila do profila...
    U siebie zrobiłem wysokość sufitu prawodłowego na 2,9 - 3,0m załeżnie które pomieszczenie...
    Powiem, że efekt przytłoczenia znika, jest przestrzeń i komfort... zwłaszcza, że ja ze wsi jestem to do przestrzeni jak stodoła przywykły...

    Druga sprawa to montaż płyt k-g między jętkami jest wedłóg mnie całkowicie bezsensowny... można pod lub nad...

    MSU zastanowił bym się jeszcze nad tym, że konstrukacja podłogi musi pozwolić podwiesić pod sobą stelaż sufitu...
    A czy nie dało by się zrobić drugi pojedyńczy wyższy rząd jętek na którym ułożysz podłogę a między nimi i pod nimi dasz wełnę i podwiesisz sufit...
    Oczywiście wariant do wykożystania w przypadku uzyskania pożądaniej wysokości pomieszczeń/strychu...

    Ja u siebie mam 28 cm w skoskach, 15-18cm w ściance kolankowej (od środka), i ok. 50cm na suficie....

    A używacie masek przy układaniu wełny...
    Moja nie tak strasznie gryzie... najgorszy jest pył który zbiera z podłogi... jak posiągniesz ścieżkę to odlatyujesz - a niby zamiatane...
    Dodam tylko, że zdobyczna twarda wełma ROKa to ma takie włukna, że przez rękawiczkę potrafią się wbić w skurę...

    Powodzenia w wełnowaniu...

  8. #2388
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar BasH
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Bory Tucholskie
    Posty
    1.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał Inż. Zobacz post
    A używacie masek przy układaniu wełny....
    No właśnie nie Ktoś mnie ostatnio uświadomił, że zbieram syf w płuca - muszę się przemóc do maski chociaż jak przy impregnacji dodatkowej więźby:


  9. #2389
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Ja do wełny, to juz mam całokształt zakupiony w formie - kombinezon, maska, rękawice, okulary.....tylko jakoś wełny i weny brak

  10. #2390
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Martinezio
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    Seroki Village ;)
    Posty
    3.124
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    107

    Domyślnie

    My próbowaliśmy pracować w maskach i okularach. OK było tylko do czasu. Robiliśmy to w lecie, gdy temperatury na nieocieplonym poddaszu osiągały rząd 40 st. Normalnie KA-TOR-GA... Najgorszemu wrogowi bym tego nie życzył
    Dłużej, jak 20-30 minut w masce nie dało się pracować, bo normalnie człowiek się dusił :/ a okulary zaparowywały i nic nie było widać
    W dodatku robiło się praktycznie w podkoszulce, bez długich rękawów, bo się nie dało pracować w mokrym ciuchu. Na całe szczęście mieliśmy już wtedy zrobioną łazieneczkę i można było po robocie od razu się wyprysznicować. Do tego nasza wełna była z tych "mniej gryzących"
    Dziennik tutaj
    Wnętrza tutaj
    A komentarze tutaj

    <a href=http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2F1procent.waw.pl%2F target=_blank>http://www.1procent.waw.pl/baner.png</a>
    Pomóż żyć normalnie - zlikwidujmy wspólnie barierę słabości!


  11. #2391
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka Zobacz post
    dla malki - dziękuję
    No dla Ciebie tyż

    Cytat Napisał Inż. Zobacz post
    Witam zawełnowanych...

    MSU zastanowił bym się jeszcze nad tym, że konstrukacja podłogi musi pozwolić podwiesić pod sobą stelaż sufitu..
    Nie musi, bo sufit bedzie drewniany

    A czy nie dało by się zrobić drugi pojedyńczy wyższy rząd jętek
    Na to nie wpadłam, ale nie wiem czy takie rozwiazanie nie obciazy za bardzo wiezby, badz co badz to jest kontrukcja

    A używacie masek przy układaniu wełny..
    ale chyba zacznę
    Powodzenia w wełnowaniu...
    Dzieki i pozdrawiam

    Cytat Napisał BasH Zobacz post
    No właśnie nie Ktoś mnie ostatnio uświadomił, że zbieram syf w płuca - muszę się przemóc do maski chociaż jak przy impregnacji dodatkowej więźby:

    Most wanted

    Cytat Napisał malka Zobacz post
    Ja do wełny, to juz mam całokształt zakupiony w formie - kombinezon, maska, rękawice, okulary.....tylko jakoś wełny i weny brak
    No to myslałam, ze taaaakim dluuugim opisem Cie zmobilizuje, bo niby czemu masz miec lepiej niz ja. Mi schodzi skora z twarzy, masakra, a w poniedzialek wylatuje na spotkania sluzbowe, bede musiala sie doprowadzic do porzadku

    Cytat Napisał Martinezio Zobacz post
    My próbowaliśmy pracować w maskach i okularach. OK było tylko do czasu. Robiliśmy to w lecie, gdy temperatury na nieocieplonym poddaszu osiągały rząd 40 st. Normalnie KA-TOR-GA... Najgorszemu wrogowi bym tego nie życzył
    Dłużej, jak 20-30 minut w masce nie dało się pracować, bo normalnie człowiek się dusił :/ a okulary zaparowywały i nic nie było widać
    W dodatku robiło się praktycznie w podkoszulce, bez długich rękawów, bo się nie dało pracować w mokrym ciuchu. Na całe szczęście mieliśmy już wtedy zrobioną łazieneczkę i można było po robocie od razu się wyprysznicować. Do tego nasza wełna była z tych "mniej gryzących"
    Nie wyobrazam sobie podejsc do welny blizej niz na kilometr przy 40 stopniach, nie mowiac o jej cieciu i ukladania, bo wtedy najbardziej pyli. Koszmar

  12. #2392

    Domyślnie

    MSU kup sobie maskę z zaworem... ta Basz-owa to można sobie na lekcji chemi pooddychać...
    Nie nadaje się do fizycznej pracy, bo ma za małą wymianę powietrza...

    http://www.narzedzianonstop.pl/do-pl...-szt,9927.html

    Zgadzam sie że zaparowanie okularów to masakra... można częściowo temu zaradzić:
    1. dobrze ścisnąć klamrę nosową, żeby "uszczelka" maski dobrze przylegała
    2. odychać: wdech - nos, wydech - usta (mocno z wyczuciem)... wtedy przez zawór ucieka cała para...

    P.S. podczas pracy w masce uświadomiłem sobie jedna sprawę... po pewnym czasie wszystko co wydychamy osadza się w niej do środka... a nosa nie da się wyłączyć... reasumujac dobrze jest wcześniej umyć dobrze zęby...

  13. #2393
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    Cytat Napisał Inż. Zobacz post
    MSU kup sobie maskę z zaworem... ta Basz-owa to można sobie na lekcji chemi pooddychać...
    Nie nadaje się do fizycznej pracy, bo ma za małą wymianę powietrza...
    A potem chodzi taki caly czerwony i przyduszony na drugi dzien
    ( zabije mnie )

    P.S. podczas pracy w masce uświadomiłem sobie jedna sprawę... po pewnym czasie wszystko co wydychamy osadza się w niej do środka... a nosa nie da się wyłączyć... reasumujac dobrze jest wcześniej umyć dobrze zęby...
    No to pojechales

  14. #2394
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar BasH
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Bory Tucholskie
    Posty
    1.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał MusiSieUdac Zobacz post
    A potem chodzi taki caly czerwony i przyduszony na drugi dzien
    ( zabije mnie )
    ... i gada głupoty o flexach z braku tlenu

    Cytat Napisał MusiSieUdac Zobacz post
    No to pojechales
    ... i kto to mówi pozdro!
    ps. Z inspirek to właśnie kupiłem zdalnie brodzik i drzwi prysznicowe Muszę pod wymiar zrobić zwężenie wnęki...

  15. #2395
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    Cytat Napisał BasH Zobacz post
    ..
    ps. Z inspirek to właśnie kupiłem zdalnie brodzik i drzwi prysznicowe Muszę pod wymiar zrobić zwężenie wnęki...
    Kurcze ja do lazienki to tylko kupilam sobie wczoraj szampon i odzywke, ale za to tez zdalnie

  16. #2396
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    hymmmm łazienka....gdzieś na początku wieku kupiłam panel prysznicowy...może by go trzeba wyjąć z kartonu i obejrzeć , bo już zapomniałam co kupiłam.....baaa ja tego kartonu nigdy nie otworzyłam, on ciągle tymi plastikowymi taśmami zapiety

  17. #2397
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar BasH
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Bory Tucholskie
    Posty
    1.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    A podobno kobiety są ciekawskie Apropos.
    No właśnie - też właśnie kupiłem panelik, aby zrobić po niego podejścia
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	panelik.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	16,6 KB
ID:	111860  

  18. #2398
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    fajny

    ja sobie swój w dzienniku obejrzałam....cholera jakie to mam brzydkie

  19. #2399
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar klaudiuszozo
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Ozorków
    Posty
    1.453
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    MSU, Ty mała złodziejko czasu! Jak się wpadnie do Ciebie to mija caaaały dzień...

  20. #2400
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar BasH
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Bory Tucholskie
    Posty
    1.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    ... to wpadnij w malkowe komenty - tam są zasoby tekstu...

Strona 120 z 219

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony