dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 13
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 248
  1. #41

    Domyślnie

    Wszystko wygladało tak Pięknie!!!! Kurcze dzisiaj wreszcie bylismy u notariusza, najpierw kupcy(sami wybrali tego akurat notariusza) spóźnili sie 30 min w między czasie dzwonili do nas gdzie ww. notariusz sie znajduje bo nie moga trafić. To wszystko mało myslelismy, że skoro biora kredyt pod swoje mieszkanie to mają juz gotówkę i tylko akt i po wszystkim ale nie!! Nie wszystko musi iść prosto(jak to zwykle u nas bywa) - kupcy przy notariuszu postawili nas przed faktem dokonanym, że juz jest wszystko ok kredyt uruchomiony itp ale drobna sprawa przelew na konto z banku dwa tygodnie a uwzględniając święta i majówke może byc i trzy tygodnie(wogóle notariusz zaproponował miesieczy termin zaplaty po podpisaniu umowy). Troche mnie szlag trafił temperature miałem chyba ze 60 stopni ale co mam zrobć?? Umowa wstepna wygasła 31 marca w zasadzie moglibysmy juz o tych kupcach zapomnieć ale jestesmy ludźmi i wszystko staramy sie zrozumieć wiemy , że im zależało więc czekaliśmy. Wielka szkoda, że nie poinformowali nas wczesniej jak sie sprawy maja tylko jednak troche fakty zataili!!
    Zreszta w tej sytuacji juz chyba i tak nie ma nic znaczenia, trudno poczekamy ten miesiąc(miejmy nadzieje, że dwa max trzy tygodnie) bo juz za daleko w tym jesteśmy i nie ma sensu szukac nowych klientow a i szkoda tych(bo oni sa ok. tylko szkody, że za mało informacji nam przekazywali bo wiedzielibyśmy na czym stoimi i w jakim czasie możemy się spodziewać pieniędzy), po pierwsze czas a drugie znowu pielgrzymki oglądaczy, chyba bysmy tego nie znieśli

  2. #42

    Domyślnie

    Najgorsze, że już wszytko mamy poumawiane i nagle zonk!! Trzeba przełożyc nasze plany o min 3 tygodnie i zaczna sie zmiany terminów itp

  3. #43
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Nie martw się czas szybko zleci , jak działacie sami to ten czas do czegoś - np. prac porządkowych- się przyda.

  4. #44
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie


    Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt , dużooo cierpliwości i samozaparcia

  5. #45

    Domyślnie

    WESOŁYCH ŚWIĄT !!!
    ">
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  6. #46

  7. #47

    Domyślnie

    Witaj,niestety procedury trwają ale chyba nie zgodziłeś się na ten miesięczny termin ?Trzymam kciuki abyś szybko dostał kasę na konto
    Marysia

  8. #48

    Domyślnie

    Jutro podpisujemy akt notarialny a za dwa tygodnie będzie kasiorka, chyba nie wyszlo tak bardzo tragicznie. Czyli od jutra bedziemy bezdomni
    Oczywiscie mamy czas na wyprowadzkę do końca czerwca czyli całkiem nieźle.

  9. #49
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Witam w gronie bezdomnych a jak minie czerwiec to co planujecie , przeprowadzę na budowę czy może jakaś inna alternatywa?

  10. #50

    Domyślnie

    Ja jestem bezdomna od marca możemy mieszkać do końca czerwca a 2 maja podpisujemy u notariusza akt nabycia domku cieszę się bardzo że i u Was się układa.
    Marysia

  11. #51

    Domyślnie

    Ja miałem z różnych powodów obsuwę z nabywcami prawie sześciomiesięczną, także twoje dwa tygodnie to nic w porównaniu z wiecznością (tak na pocieszenie). Domeczek przepiękny, a jeżeli chodzi o więźbę to pogadaj z jakimś cieślą czy jest możliwość zmiany, bo to nie niemiaszki tak budowały tylko konstrukcja jest zależna od rozpiętości i konta dachu. Gratuluję zakupu, trzymam kciuki i czekam na dalsze zdjęcia.

  12. #52
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kardamina
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    870
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Witaj...
    Zastanawiam się, co (na dzień dzisiejszy) się u Was (i z Wami) dzieje?

  13. #53

    Domyślnie

    kubel30 raczej przeprowadzka na budowe nie wchodzi w grę, mamy 14 miesiecznego bobaska i na takie atrakcje nie możemy sobie pozwolić(oczywiscie gdybyśmy byli sami to bardzo chętnie, zreszta juz to przechodzilismy) W planie mamy wynajecie mieszkania na kilka miesięcy. Mamy tez nadziję, że dół zrobimy przed zimą
    wimech Jesteśmy po wizycie dekarza/ciesli który nam rozjaśnił sprawę i to on zapropnował przeróbkę więźby w celu zwiększenia powieszchni. Dachowiec jest moim dobrym kolegą i jednym z lepszych w mieście więc zaufanie mam.
    kardamina Ogólnie powoli czekamy jeszcze na kasiorkę, lada dzień powinna wpłynąc. Troche zaczelismy też dzialac na domku, jak bedą widoczne efekty to porobie zdjęcia i powklejam

  14. #54

    Domyślnie

    No to powodzenia!!!

  15. #55
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atija
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Żuławy
    Posty
    2.711
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    co tam u Was?
    Pewnie mocno zapracowani jesteście.
    STOP PIJANYM KIEROWCOM
    Dziennik Ani
    Komentarze Ani

  16. #56

    Domyślnie

    Witam,
    ja też nie mogę się doczekać na wieści.Domek bardzo obiecująco się zapowiada, w szczególności jak popatrzy się na projekty, które są dla was inspiracją.

  17. #57

  18. #58

    Domyślnie

    Troszkę nas nie było na forum ale juz jesteśmy i postaram się więcej pisać i wklejać zdjęć.
    Zdjęcie wyżej jest z Międzyzdroi, bylismy w okolicach na takim małym urlopiku przed wielką zadyma z remontem naszej kuźni(a raczej w międyzczasie remontu!!). Wróciliśmy w środę pierwszego czerwca, pogoda całkiem, całkiem jak na maj.
    W budynku tak: odgrodziliśmy sie od sąsiada z lewej strony, kupilismy blachodachówke na dach - montaż w tym tygodniu, zaczynamy też wstawiać okna.
    Kupione ostatnio: wkład kominkowy, drzwi zewnętrzne, wanna, muszla, bidet, kafle do łazienki(oczywiście łazienki jeszcze nie ma hehe) no i 20 ton piachu.
    Teraz tylko ostro do roboty!!
    Ostatnio edytowane przez Dankan ; 09-03-2012 o 08:39

  19. #59
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    No Dankan a już myślałam ,że uciekłeś ... hihihihi A Ty po prostu ładowałeś akumulatory. Czekam na fotorelację i powodzenia.

  20. #60

    Domyślnie

    Prawdę powiedziawszy ja też sądziłam, że coś się pokomplikowało.Dobrze zrobiliście z tym urlopem zanim Was reanimacja kuźni wciągnie i każde posiadane zasoby pieniężne zaczniecie przeliczać na "co za to moglibyście zrobić w domku".
    Czekam z niecierpliwością na dalsze relacje i foty.

    Pozdrawiam

Strona 3 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony