dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 114 z 3107
Pokaż wyniki od 2.261 do 2.280 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #2261
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Mi też się wydaje, że ilość kurzu uzależniona jest od rodzaju podłogi (drewno, panele, płytki itp) niż od ogrzewania. Nie ma cyrkulacji powietrza przy podłogówce i nie ma prawa się w tych miejscach jakoś specjalnie zbierać kurz. Ja go mam najwięcej (kurzu) na ciemnych palisandrowych schodach (a tam nie mam podłogówki).
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  2. #2262
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    w mieszkaniu miałam kaloryfery a w domu tylko podłogówka i nie widzę różnicy, kurzu tyle samo, sprzątać trzeba
    reni, wszędzie masz tylko podłgówkę? Żadnego kaloryfera? Mi właśnie w rodzinie to podpowiedzieli i zastanawiamy się nad rezygnacją z kaloryferów. Nie macie zimno? Wiem, pewnie głupie pytanie, ale muszę je zadać, bo mnie to nurtuje Nie ma żadnych problemów? Gdybyś miała drugi raz budować, to też*tylko podłogówka? A w pokojach dzieci i garażu?

  3. #2263
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Ja coprawda nie jestem reni ale odpowiem za siebie. Mam wszędzie podłogówkę (w 3 pomieszczeniach wspomaganą ściennym ogrzewaniem ale to to samo) i nigdy bym nie zamieniła na kaloryfery. Ciepłao jest bardzo (piec mam nastawiony góra na 25 stopni) i pomimo, że instalacja droższa, to teraz rachunki za gaz nie są tragiczne. Wystarczy sobie porównać, ile gazu trzeba zużyć do podgrzania wody w kaloryferach do dajmy na to 60-80 stopni a ile do 25. Mam też ścienne w garażu, ale włączane tylko przy niewyobrażalnie niskoch temperaturach. Jedyny mius braku kaloryferów to niemożliwość zainstalowania hamaka dla kota .
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  4. #2264

    Domyślnie

    anna u mnie tylko podlogówka, nie ma zimno absolutnie, spokojnie daje radę, nigdy bym nie zamieniła na kalotyfery, podłogówka ma tylko jedną wadę jest bardziej bezwładna, tzn jesli ją wyłączysz bo gdzies pojechałaś to po przyjeździe i włączeniu będzie cieplo dopiero za kilka godzin a przy kaloryferach wcześniej, to jej jedyna wada ale ja i tak nigdy bym nie wyłączyła na wyjazd calkowicie ogrzewania bo drewno musi mieć minimum 18 stopni, więc u mnie to niemozliwe, kaloryfer mam tylko w górnej łazience ale na ręczniki

  5. #2265

    Domyślnie

    a jeszcze bezpośrednio przy kaloryferze jest cieplej a przy podlogowce cieplo rozkłada się równomiernie po całym pomieszczeniu i moim zdaniem to jest bardziej komfortowe

  6. #2266

    Domyślnie

    byłam dziś w katowicach i przejeżdżałam obok Bo concept i grzechem by było nie wejść, taki obraz kupiłam do mojej łazienki na dole, zaszalałm i jednak poszłam w kolor, proszę tylko o pochlebne opinie bo po co mnie dołować, że nie pasuje


  7. #2267

    Domyślnie

    Wedle życzenia:Obraz bardzo fajny
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  8. #2268
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    a jeszcze bezpośrednio przy kaloryferze jest cieplej a przy podlogowce cieplo rozkłada się równomiernie po całym pomieszczeniu i moim zdaniem to jest bardziej komfortowe
    Zgadzam się, to jest zdecydowany plus podłogówki -

  9. #2269
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Reni, obraz mi się podoba, ale jestem ciekawa ostatecznego efektu w łazience

  10. #2270

    Domyślnie

    dziewczyny, utwierdziłyście mnie w przekonaniu, że dobrze robię zakładając tylko ogrzewanie podłogowe + grzejnik w łazience na ręczniki... ufff mogę spać spokojnie
    Reni, obraz najlepiej chwalić jak już wisi w docelowym miejscu jest super, ale większe ochy i achy zostawiam na koniec..jak już będą zdjęcia "ubranej" łazienki

  11. #2271
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    madileo - ja robię tak samo jeśli chodzi o podłogówkę i suszarko-grzejnik na ręczniki.
    "szarak pod lasem"... - Mieszkamy od 6 stycznia 2012 !!!!



    dziennik i komentarze do Szaraka czyli 2 w 1...

  12. #2272
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    Reni - ja czekam na fotki obrazu w łazience. Jak na razie bardzo ciekawie się prezentuje.
    "szarak pod lasem"... - Mieszkamy od 6 stycznia 2012 !!!!



    dziennik i komentarze do Szaraka czyli 2 w 1...

  13. #2273
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Reni, przyszłam obejrzeć zdjęcia łazienki, a tu nic Nieładnie

    Mam nadzieję, że nic się nie stało, bo zdaje się, że przepadłaś od wczoraj Pewni korzystasz z ładnej pogody?

  14. #2274

    Domyślnie

    To i ja się przywitam
    Reni przepiękny dom i wykończenie. Bardzo podoba mi się Twoja dbałość o szczegóły. Taras jest właśnie taki, jaki zamierzam mieć, kuchnię też bym chciałą, ale mój M się nie zgodzi na beton. Cały czas pracuję nad nim, żeby zgodził się na białe fronty. Może się uda...
    Przeczytałam oczywiście cały wątek od deski do deski
    Mam pytanie odnośnie podłóg - jakie to deski?
    Pozdrawiam serdecznie

  15. #2275
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    no właśnie Reni gdzie zdjęcia łazienki z obrazem?
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  16. #2276
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Witaj Reni,ja już od dawna podgladam Twój prześliczny dom, nie wiem czy się witałam ,czyba tak .Mam pytanie czy w łazience gdzie masz na podłodze merbau masz ogrzewanie podłogowe?

  17. #2277

    Domyślnie

    hejka dziewczyny, jeśli chodzi o obraz to nie wiecie ze musi to nabrać mocy urzędowej aby mąż łaskaiwe powiesil, takze najwczesniej po weekendzie dopiero będzie

    Barbara tak w łazience mam podłogówkę

  18. #2278

    Domyślnie

    joasmo o które deski chodzi? Jeśli o te w salonie to tarkett dąb winter, a i witam u siebie

  19. #2279
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Reni i co nic Ci się z nią nie dzieje?jak często ją konserwujesz?jesteś nadal zadowolona?

  20. #2280

    Domyślnie

    Witam Reni pięknie u Ciebie!!
    chciałam zapytać skąd masz taką piękną misę/paterę z wyciętymi kołami w salonie na stoliku kawowym?

Strona 114 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony