dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 59 z 139
Pokaż wyniki od 1.161 do 1.180 z 2761
  1. #1161
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Rozumiem, że to drewno skoro szlifować możesz? A w każdym razie fornir na wierzchu?

    Z lustrem zdecydowanie lepiej wygląda - już oswojona

  2. #1162
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    EEE nie ma tak zle
    Bardzo male uszkodzenie, zgubi sie po szlifowaniu i malowaniu no i jest z tego co widze od sciany - szybko o nim zapomnisz.
    Ze moglaby byc wieksza? Lustro nadrabia - swoja wielkoscia robi super komplecik tak ze jest dobrze.
    Wytrzymasz ? czy jednak zrobisz na weekend??

  3. #1163
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Miało być drewno ale okazało się że to płyta fornirowana, na szczęście nie ma zbyt grubej warstwy lakieru, więc można będzie bez problemu przeszlifować... lustro ma drewnianą ramę i swoje lata (nie pamiętam dokładnie ile ale 25 na pewno ) kiedyś było jasne ale przez lata samo zciemniało i teraz jest w kolorze orzecha, szafka też ma taki kolor ale na zdjęciach przy świetle wychodzi ruda... chcę zrobić ciemniejszą ale nie czarna, kolorem upodobnić do drzwi, czyli średni brąz...

    Na weekend chyba się nie da zrobić, bo w garażu za zimno, żeby szlifować a w domu nie chce robić takiego syfu... poczekam aż się ociepli.... no i muszę postarać siuę o nowe lustro do werandy zanim zabiorę to, bo nie bedzie sie w czym przejrzeć przed wyjściem
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  4. #1164
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar kamilb1987b
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Górki-Wielkie
    Kod pocztowy
    43-436
    Posty
    6.421

    Domyślnie

    witam. mam takie pytanie do Ciebie czy pamiętasz. sprawdzałaś może jaki masz fundament i na jakiej jest głębokości?

  5. #1165
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Fundamenty mam mieszane.... tzn. pod częścią domu mam piwnicę (jest to część jeszcze przedwojenna) i tam są fundamenty z kamienia o grubości ok. 60 cm na głebokości 2,6 m, (wys. piwnicy 1,75m) tam gdzie nie ma piwnicy, czyli w części dobudowywanej przez rodziców fundament jest lany (betonowy) o podobnej szerokości na głebokości 1,1 m
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  6. #1166
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar kamilb1987b
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Górki-Wielkie
    Kod pocztowy
    43-436
    Posty
    6.421

    Domyślnie

    dzięki za info. swój podkopałem i ma 80cm głębokości i mnie trochę martwi.

  7. #1167
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    musisz zasięgnąć opinii fachowca... ja chociaż z liczbami mam dużo wspólnego to te akurat są dla mnie abstrakcją... u mnie kopał i mierzył projektant i te liczby są wpisane w projekcie...
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  8. #1168
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar kamilb1987b
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Górki-Wielkie
    Kod pocztowy
    43-436
    Posty
    6.421

    Domyślnie

    aha, fachowca to muszę sprowadzić, ale jak się nie będzie dało typowo na tych fundamentach postawić to zrobię sobie płytę fundamentową i też będzie dobrze a może nawet i taniej

  9. #1169
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Jak już wspomniałam wyżej do "nowej" szafki chcę lustro z werandy a tam dać inne....

    W werandzie mam duża szafę narożną z przesuwanymi drzwiami w kolorze orzech bologna (na zdjęciach wychodzi zupełnie inny kolor)...





    ...na drzwiach nie montowałam lustra ze wzgledów praktycznych, bo werandka mała i jeśli szykują się 2 osoby do wyjścia to byłoby cięzko przejrzeć się tam, więc powiesiłam stare lustro obok drzwi wejściowych na próbę (tymczasowo)





    Lustro w drewnianej ramie lekko frezowanej, więc zupełnie nie pasuje stylem do szafy ale ponieważ nie mogłam sie zdecydować na inny model i zawsze było coś ważniejszego do zrobienia to lustro wisi sobie juz 4 rok...

    Do szafy w werandzie nie pasuje stylem ale do "nowej" szafki jak najbardziej, więc teraz potrzebuję rady .... jakie lustro w zamian do werandy???????
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  10. #1170
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Gosik ja nie widze zeby ten frez sie gryzl z szafa bo masz drzwi drewniane ktore pasuja do takiej ramy. No ale jak Ci sie nie podoba - ja tam widze wieksze lustro. Takie dluzsze. W zwyklej prostej ramie jak framugi drzwi ramie. Badz obrobione na stale (pokazywalam u siebie kiedys).
    Jak mi cos nie pasuje tam to nie rama lustra ale te pstryczki srebrnawe, ja bym zmienila na czarne ale to ja

  11. #1171

  12. #1172
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Zrobiłam sobie dzisiaj wycieczkę do miasta w poszukiwaniu nowego lustra... i co?... gorzej niż w czasach mojego dzieciństwa... w sklepach meblowych można oczopląsu dostać ale tego co potrzeba brak... luster sporo ale takich nad komodę a te dla mnie za szerokie (od narożnika do pstryczków jest 59 cm)... inne tylko na zamówienie, czas oczekiwania ok. 14 dni... zrozumiałam o czym pisała "gosiek" komentując moją komodę...
    Straciłam 6 godzin i wracałam do domu z pustymi rękami, o nastroju nie będę pisała w drodze powrotnej wstąpiłam jeszcze do NOMI, bo miałam coś kupić mojemu bratu... przechodząc obok kącika z lustrami, zauważyłam jedno w ciemnej ramie... kolor idealny, szerokość odpowiednia , długość też mogłaby być ale kształt nie ten ... miało być prostokątne... ale jak mawiała moja babcia: "Gdy się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma"



    ...pasuje do okienka w drzwiach wejściowych...

    Stare powędrowało do letniej kuchni i czeka na mój wolny czas... ale przede mną tydzień sprawdzianów i zebranie rodziców to raczek w tym tygodniu sie nie doczeka ...
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  13. #1173
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    pasuje jak ulał

  14. #1174

  15. #1175
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Bardzo fajnie
    Tak to jest ze jak sie szuka - nie ma, a jak sie nie szuka przez przypadek sie trafia, tez to mialam!

  16. #1176
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Gosik?? czy Ty cos dzialasz kolo domu??? Cie wcielo!

  17. #1177

  18. #1178
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Dziewczyny same dobrze wiecie, ze w domu zawsze jest cos do zrobienia... niestety doba nie jest z gumy... rozgrzebałam kilka rzeczy ale zadnej nie moge skończyć, bo albo pada albo mam "zadanie domowe" albo jeszcze cos innego... więc nie mam się czym chwalić
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  19. #1179
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Dawno mnie tu nie było, bo najpierw nie miałam o czym pisać, a potem nie miałam czasu lub możliwości...
    Jak już napisałam ostatnio, rozpoczęłam kilka projektów ale ich dokończenie zostawiłam na wakacje...

    Mój długo oczekiwany urlop rozpoczęłam prawie 2 tygodnie temu ale zanim zabiorę się do pracy, musiałam trochę odpocząć...

    Niestety 12 dni relaksu i leniuchowania bardzo szybko minęło... zostały tylko wspomnienia i zdjęcia.....







    Od jutra zabieram się za robotę
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  20. #1180

    Domyślnie

    A już myślałam, że w tym roku nie masz wakacji .... taka cisza i w ogóle a tu.... no, no
    Teraz czekam na fotki z prac

Strona 59 z 139

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony