dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 165 z 1588
Pokaż wyniki od 3.281 do 3.300 z 31759
  1. #3281
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Amtla
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    8.088
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    274

    Domyślnie

    mania,

    Ale potrafisz pisać...ja chyba nigdy w życiu tak długiego posta nie wykreowałam...ale umysły ścisłe tak podobno mają
    \
    Komplet ogrodowy przepiękny. Fotele dosłownie mnie urzekły...

    Bardzo jestem ciekawa tych wzorków poduchowych w salonie, bo nie wiem czy mają wypełnić całą kanapę?

    A maciejkę też dopisuję do wysiewów - to zapach mojego cieciństwa

  2. #3282
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    No wlasnie o Maciejce to tylko czytalam - w ksiazkach. Nie znam zapachu, wiec jak kupowalam poziomki i ja zobaczylam wzielam. Czy mi wyrosnie? zobaczymy. Ze mnie taka ogrodniczka jak z koziej wiadomo co - traba . Poziomki juz mialam.
    Posieje ja zaraz kolo tarasu gdzie siedzimy wiec bdzie czuc.

    Amtia - poduchy ktore kupilam leza na kanapach w salonie tylko do zdjecia one ida na sofke i fotele na komplet tarasowy - niestety komplet jest zapakowany i owiniety pod gazebo wiec nie mam jak nalozyc i pstryknac i nawet sprawdzic jak bedzie wygladac - wiec poszly narazie na dol do piwnicy "przezimowac". Bo tych "tarasow" mam 3. Z przodu - przed domem - tam ida te nowe fotele. Z tylu jeden z pergola - tam stoi kanapa, fotele i grill i trzeci nizej z gazebo - na nim stoi stol.

  3. #3283
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Mania, ty odwalasz taaaakieeee posty, że potem nie wiadomo do czego sie odnieść
    do tego szwankuje mi klawiatura w laptopie i pisanie zajmuje mi teraz kupe czasu, więc sie streszcze:
    -lustra w pl masz prawie cudne, prawie przez te wady, partacze...
    -schody super w tej czerni wyglądają
    Następnym razem jak będziesz w pl, zwłaszcza w Krakowie to musimy sie spotkać, przeca ja też z południa, do Krk mam 30min autem
    Nie narzekaj na brak jakiś polskich popierdułek w hameryce, macie tyle pięknych rzeczy w przystępnych cenach,że my tu w pl możemy jedynie powzdychać, lub próbować wygrać w totolotka milion, by móc sobie te śliczności z hameryki ściągnąć, bo przez te podatki i akcyzy wszystko jest 2xdrożej

    Donice i komplet trasowy przed dom - absolutnie pikne.
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  4. #3284

    Domyślnie

    Mania, jak miło poczytać, że coś u nas jest fajne, albo zmieniło się na lepsze.....
    cieszę się, że to napisałaś

    pozdrawiam cię serdecznie i zazdroszczę wymiany szafy


  5. #3285
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ~~slonko~~
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2.103
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mania bardzo lubie Twoje relacje zdjęciowe
    lubie patrzeć, jak coś znowu tworzysz, wymyslasz, kombinujesz
    masz tyle wspaniałej energii i takie piękne rzeczy Ci wychodzą
    umiesz z tego stworzyć naprawdę perełki
    no i oko do wyszukiwania to naprawdę masz niezłe


    podobnie jak Catti ciepło mi się zrobiło, jak opisywałaś jak to jest w PL
    to prawda - nie mamy źle, ale niestety jeszcze wiele fajnych rzeczy nam umyka, jest niedostępnych itp
    albo, co mnie boli, często wzory w tym samym sklepie są inne w PL niż w innych krajach Europy
    ale to są drobiazgi i może się zmieni
    ja zawsze mówie, że u nas dostać możemy niemal wszystko (łącznie z wysyłka z daleka), tylko mieć kasę
    stara prawda, ale wciąz obowiązująca

    niemniej, 30 lat temu nawet mając kasę trudno było coś zdobyć ....... wiem, tez 30 lat to dużo, ale szybko minęło i fajnie, że w kwestii zakupów zmieniło się na korzyść i to dużą
    ILUMINACJA w inspiracjach
    "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
    Zapraszam do pogaduszek Nowoczesny miał być...
    Moja galeria

  6. #3286
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    aniaklasyka

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Mieronice
    Kod pocztowy
    28-366
    Posty
    262

    Domyślnie

    Mania lustra piękne,komplet na taras też super,maciejka pachnie pięknie,poziomki sama mam zamiar zasiać,kinkiety zewnętrzne czarne świetne,jestem zachwycona,uwielbiam czytać Twoje posty giganty

  7. #3287
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Postow giganot niet
    Mam totalnego lenia, pozatym pogoda na zewnatrz taka ze ni chusteczka cos zrobic. A w srodku tez nie ma komu bo M zajety i pracuje po 7 dni. Teraz pierwszy weekend wolny bedzie odkad wrocilam. Wiec dalej "uszafialam i ubucialam" sie.

    Dzis cieplej wiec podcielam duzego klona bo takie juz galezie mial ze jak liscmi zarasta to szoruje po trawie a ja ie mam jak trawy kosic. Podciety wiec pojdzie w gore. W szerz mu wstyknie. Zgrabilam dzis tez cala plackowata trawe bo sie juz meszek po zimie robil, rece mi odpadaly, ale zgarniete, trawa niech oddycha. Posialam co mialam posiac w pojemniczki. Zobaczymy co z tego wyrosni i czy w ogole.
    Ambitnie czekam do maja... bede malowac plot. M poleci do Pl a ja za farbe i pedzle - moze dam rade poprzykrecac a jak nie to zawolam sasiada.
    Kuchnia - tez malowanie na bialo szafek.
    Byle tylko cieplo bylo. Poki co zimnawo, snieg nadal lezy, snieg nadal pada. Jeszcze jakis tydzien - poltora i dopiero bede mogla poodwijac drzewka. Poki co na minusie.

    Pare fotencji powinnam wklepac no ale zebrac sie nie moge! Wiosenny len

    ale ale...czesc ptakow juz wrocilo z cieplych krajow i oko ciesza. Oby do maja - bo wroca kolibry, a kupilam nowe poidelka wiec mam nadzieje ze moje wroca.

  8. #3288
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    powoli cieplo - wyszlismy przed dom.
    Przesadzilismy 6 drzewek i 7 krzaczkow - jednak potrzebujemy extra skladzik zebym miala gdzie trzymac odsniezarke w lecie a w zimie kosiarke i inne wieksze badziewia no i mojego 'harleya" , o no wlasnie, w koncu mam swoj skuterek!
    Zdecydowalam sie tez pozbyc wysypki z drzewa bo co roku trzeba podsypywac i zaczelismy sypac kamienie. Wszystko mnie boli.

    zakupione tez wsie farby, podklady, walki, pedzle itp - do malowania szafek w kuchni.
    Jeszcze tylko kupic deski i farbe na plot. M leci do Pl za 2 tyg wiec bede miala co robic. Skladzik bedziemy stawiac po jego powrocie bo jeszcze nie zdecydowalismy sie ktory.

  9. #3289
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Mania,a jakieś fotki???
    Czyli kuchnia będzie biała? jesteś szalona ale działaj, działaj i pokazuj
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  10. #3290
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Vesi fotki..???
    jak pokazalas swoj ogrod to wiesz co?? moj maly - wielkosci garazu jaki masz - wstyd pokazywac

    Tak - kuchnia na balo. Dopoki nie zrobimy tam demolki - czyli nowe i inne szafki - narazie je przemaluje. Wazne ze juz dokladnie wiem co chce w kuchni i jak - troche mi to zajelo, prawie 2 lata. Ale nie chce potem zalowac wiec na szczescie doroslam do zachcianki co i jak.
    Malowanie kuchni zaczynam po weekendzie bo sie ociepli a musze malowac w garazu bo tak jak reszte mebli - nie pedzel i nie walek a pryskane.


    Temat plotu zamkniety...mialam malowac jak M poleci ale jak sie rozpedzilam tydzien temu tak pomalowalam w dwa dni. Normalnie bylby jeden, ale niestety mialam duzo roboty z deskami po stronie saiadow i to mi zajelo w grom czasu. No bo zaeeksperymentowalam i pomyslalam ze sprobuje czy jednak nie da sie bez nabijania desek. Dalo sie. Kosztem dwoch dni i moich plecow i rak ale sie dalo, wiec kasa w kieszeni

    tu widac te deski od sasiadow - nabijane od ichniej strony wiec musialam pedzlem - waleczek odpadal - zeby nie rzecieklo i satrzymalo sie na krawedzi:








    ogordek wyprostowalam, czyli zrobilam w kwadrat bo jest plan:





    przymiarka nowych poduszek - jak wymierzone








    za fotelem widac jedna rolete. Rolety byly strzalem w 10tke . Teraz zaslonki beda tylko dekoracyjne a roletki na slonce


    aaaa to moj 'Harley"





    mial byc bialy ale z tych modeli co chcialam i kupilam - nie bylo , za to mam 3 kaski , na kazda glowe


    no i malowanko plotu! jak widzicie wszystko sie dopiero budzi do zycia wiec totalny szajs...a dzis bylo sniegu po kostki , normalnie jak wstaam i zobaczylam przez okno to deprechy odrazu dostalam . No ile mozna z ta zima?? na szczescie to byl ostatni pazur zimy i juz sie zacznie cieplej. Plot zdazylam umalowac...bylo ladnie kilkanascie stopni na plusie a u mnie na ogrodzie w tym sloncu ponad 30C wiec schlo pierdziutko. Dwa dni malowania, a potem odrazu deszcz, ochlodzenie i snieg. A wiekszosc drzew zdazyla juz paczki wypuscic, mam nadzieje ze je szlag nie trafi (te paczki) bo jeszcze jedna/dwie nce na minusie


    anyway...wybralam ciemny braz, dziwnie widac ale deszcz padal i zmoczyl deski jak robilam fotke





    widac z tylu wsie ploty niepomalowane...ja chyba jedna jestem na osiedlu co pomalowalam...sasiadowi sie spodobalo i mimo ze sie zazekal ze nie, nigdy, po trupie - zdecydowal ze chyba pomaluje - i to tym samym kolorem





    tu widac ponizej kawalek juz kamieniami usypane





    tam gdzie sie konczy kamien przed krzakiem magnoli bedzie stal budo-skladzik, myslimy o ktoryms z tych





    Niestety nie da sie w innym kacie bo poprzednicy tak nasadzili bez sensu ze nie ma miejsca Najbardziej by pasowalo w kacie gdzie duzy klon rosnie ale niestety - jest za duzy a idiot zasadzil drzewo za plytko, zaczelo mu zdychac wiec zrobil obudowe - no i nic nam tam nie wejdzie. Z kolei magnoli wycinac nie bede bo szkoda jest duza. Niestety przesadzic tez sie nie da! pamietacie biala co rosla na froncie i ja przesadzilismy do sasiada? no wiec tamta miala zupelnie inne korzenie...ta rozowa ma niestety pajeczaka...korzenie sie rozplezly i nie ma szans - musielibysmy sciac, no a jak pisalam...szkoda. Wiec bedzie se stala za buda! trudno.

    Plan oprocz budy - obramowka z cegielek zniknie - nadal jest tymczasowa, bedziemy stawiac nowa od poczatku wbetonowana i z innych - wiec nie patrzec na to. te pojda na fron naokolo drzewa. No i reszte kamieniami wysypac trzeba.

    a na lawe kupilam maly "kominek" na paliwko...jeszcze nie probowalam ale kupilam dwie wielkie flachy.





    Z przodu tez bede wysypywac kamieniami. Ogolnie mamy troche planow na ten rok ale musze czekac az M wroci. Tak ze nastepne fotki to beda z pracy nad malowaniem kuchni. Bo to sama bede robic. No i jeszcze mnie czekaja dwa zaglowki...nadal nie zrobilam (do lozek).
    Aha...zasadzilam w koncu w ziemie choinke co stala od Grudnia ala zime w donicy.
    I wiecej to sie nic nie dzieje. Obijam sie i sily na kuchnie zbieram...malowanie pestka ale zmatowic bejce na szafkach - troche roboty. Dobrze ze mniej niz za pierwszysm razem - tam musialam do zywej dechy isc zeby bejce zalozyc, teraz farba to tylko lekki scier, no ale mimo wszystko.
    Trzymajta kciuki.

  11. #3291
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Amtla
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    8.088
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    274

    Domyślnie

    Ja fotki ani jednej nie widzę ale sam Twój tekst Maniu, wynagradza tą niedogodność...

    ale z Ciebie robotna kobietka

  12. #3292

    Domyślnie

    Witaj Mania
    Trafiłam na Twój wątek i chciałam Ci bardzo podziękować za inspiracje, że samemu da radę się zrobić coś fajnego. Podobają mi się tapicerowane zagłówki, ale kupno wychodziło za drogo. Postanowiłam za Twoim przykładem wykonać go samodzielnie. Wybrałam inny wzór, Ty go chyba rozważasz do gościnnej sypialni i zabrałam się do dzieła. Zajęło mi to cała sobotę, ale go zrobiłam. Wyszło bardzo fajnie, dodatkowo jest to 1/4 ceny kupnego zagłówka ! Kolor podobny jak u Ciebie, ale jak przejrzałam Twoje zdjęcia, lubimy podobna kolorystykę. Jeszcze raz Ci dziękuje

  13. #3293
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Amita serio nie widac?? sprawdzilam wszedzie, na roznych komputerach, bez logowania i widac wsio.

    POEMA - fajnie ze sie na cos sprzydalam A lozko bym z checia zobaczyla! Masz kuchnie dokladnie tak jak mam w planie zrobic (mam wa plany jeden to wlasnie ten). Chodzi o zabudowe wokolo kuchenki.


    Znow mam gniazdo w choince i 4 jajka, jak rok temu. Znow Robinka zalozyla. Ciekawe czy ta sama czy inna.

    Poki co...robie zadyme





    boki pedzlem i walkiem

    reszta oczywiscie pryskana








    Professsskaaa - jestem mistrz w malowaniu farba w aerozolu Wyszlo jak ze sklepu! kazdy desen drzewa widac






    a tu sa plytki na sciane ktore wybralismy - bialy marmur






    Jak M z Pl wroci zmieniamy blat i nakladamy plytki. A kuchnie - szafki - zmienimy za jakies 2-3 lata - poki co jest OK.
    Gdybym wiedziala ze mi ttak jednak to slonce nie bedzie swiecic to wtedy bym nie bejcowala na ciemno tylko odrazu na bialo. Ale to nic, PRZYNAJMNIEJ SIE NIE NUDZE

  14. #3294

    Domyślnie

    Postaram się wkleić zdjęcie, ale dawno tego nie robiłam.


    W przyszłości (wiadomo - finanse) będą inne meble w sypialni. Wszystko powolutku, na raty

  15. #3295
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    POEMA - bardzo ladne! Warto bylo nie??

    Ja juz nie bede robic dwoch a tylko jeden. Moje orginalne lozko i oba boczne stoliki - co pamietaci byly za duze - opylilam. Plus pare innych nadwyzek meblowych. I wyciaglam M do sklepu i mu kupilam nowe lozko. Jego lozko wyladowalo w goscinnym - wraz z jego zaglowkiem, a lozko z goscinnego ktore nie bylo niczym innym jak futonem z Ikei - wyladowalo na dole w komputerowym gdzie mlody siedzi - i jest zlozone jak sofka. W ten sposob mam jeszcze jedno extra spanie a i mlody jak oglada filmy na necie nie musi sie meczyc w fotelu a moze rozwalic kosci.
    Zaglowek i lozko od M - wspaniale pasuje w goscinnym wiec nie bede tam juz robic zaglowka - zostanie mi tylko zrobic do M.

    Pozatym dzis odwiozlam M na lotnisko - chata wolna wpadacie? na bibe ?
    Obtarlam nogi....sasiad z nami pojechal, zapomnial na ktorym poziomie zaparkowalismy samochod, zlazilismy sie a ja MADRA INACZEJ - nalozylam nowe buty, na dodatek wysokie do nieba. I bable! od lazenia ...........Ale w koncu ze wsi do miasta pojechalam trza sie bylo ubrac jakos i nie robic siary .


    (ps. jadac miastem powiedzialam im ze czesto tesknie za miastem, za tym zyciem tam co zostawilismy, ale w koncu moja wies...jaka to wies - 150 tys ludziow jakies ...no ok, ale moje osiedle to wies...autobusow nawet nie, lasy, bagna, zaby i pola golfowe).

    Jutro malowania ciag dalszy. Troche zabiera bo najpierw zetrzec, potem dwie warstwy podkladowki i dwie farby - wiez zanim to wyschnie z kazdej strony...a miejsca jest ale nie mam juz pmyslu na czym postawic, garaz w oparach farby, trawa umalowana na ogrodku...ehh...
    Jeszcze musze posadzic winogrono, agrest i jakas krzyzowke maliny z jezyna. ....a i dwie zielone hortensje.
    Kwiatki zadne wychodzic nie chca a jak wylazly - zdechly - z nasion. Poziomki tez nie wszystkie i ledwo zipia - przysiegam...to ostatni raz ze sieje cos z nasion. Nie na moje nerwy.

    Kupilam tez jakis zel na plot - zeby ptaki nie siadaly i nie sraly teraz na ciemnym to dopiero widac! Mam ich jakies 12 rodzaji (ptakow) codziennie. Widok, spiew - wspanialy, ale najwiecej brudza doves - to takie jak golebie tylko mniejsze i smuklejsze - tak jak mydlo czy szampon Dove. Tak wiec bede musiala nalozyc to i niech siadaja na trawie/drzewach ale nie na plocie. Podobno nie skleja pior ani lapek a o to mi chodzi...tylko odstrasza jak sie umocza. Nie chce ptasich trupkow bo beczec bede.
    Koliberkow jeszcze nie ma, za jakies dwa tyg a moze za tdzien na wszelki wypadek - powiesze poidelka.

    Ale sie rozpisalam...spadam stad bo znow nowela wyjdzie
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 30-04-2015 o 02:30

  16. #3296
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Mania,
    po pierwsze
    za twoja prace, jestes niesamowita z tym malowaniem, płot, teraz kuchnia, a ja sie kurna, zebrać nie mogę by sciany w kuchni w końcu pomalować, jakis czas temu chlapnęłam, rosołem na scianę tłuste plamy zostały, patrzyć na to nie mogę, a i zabrać sie za malowanie tez nie
    Marmur na ścianę cuuudooo
    Potrzebna ci ta szopka-budka w ogrodzie??? niezbyt to atrakcyjne, no i za duzo tego będzie w takim małym ogródku. Nie kupuj tego w garażu nie zmieścisz??
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  17. #3297
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Vesi szopo-buda potrzebna
    Mi tez NIESTETY sie nie podoba jej stawianie ale musimy. Niestety mamy pojedynczy garaz - witajmy w swiecie builderow ktorzy budujac osiedla zmniejsza dzialki - mamy dwa samochody i doszedl moj motorek - garaz wielki nie jest - na zime nie ma szans ze wejdzie jedno auto i motorek. A jeszcze odsniezarka ktorej jak kosiarki nie moge zlozyc , wsadzic w pudelko i na polke. A jeszcze pojemniki na smieci, na recyckling etc...a M pily, maszyny i wsie nazedzia i drabiny. juz kombinowalismy na kazda strone i nici z tego. Wszystko psuje zle zasadzony klon a on wielki przesadzic nie da a o scieciu mowy nie ma bo daje cien i odslania nas od Chinczyka. Trudno.
    Pocieszam sie ze ludziska maja jeszcze mniejsze ogrodki i tez to stawiaja. No gdzies to upchac wsio musze
    Mimo wszystko nie podoba mi sie tez zawalenie i jak M wroci pogadam z nim jeszcze - bo jesli wymyslimy jakies bardziej szczelne owiniecie na zime gazeba - wtedy tam upcham wsio.
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 30-04-2015 o 13:28

  18. #3298
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Mania
    a pod tarasem? obudowany jest? wysoko on od poziomu ziemi?
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  19. #3299
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Nie jest - jeszcze nie jest. Ale dom stoi na gorce i z jednej strony pod tarasem mam jakies 30 cm a z drugiej wyzszej gdzie scianka - moze metr. I tam kolo tej scianki byloby super miejsce ale odpada - tam jest okno z piwicy gdzie bedziemy robic jeszcze jeden pokuj jak sie zabierzemy za dol - wie zaslonic nie moge.
    Pocieszam sie ze jakby cos - te budki sa plastykowe wiec jakby co rozebrac mozna, sprzedac i posadzic w tym kacie drzewa spowrotem - wiec nic na stale.

    Nie moge sie zabrac za szafki...podsypalam trawe ziemia dzis i zasialam trawe gdzie wyzarta po zimie. Musze zrobic skrzynke - zeby podwyzszenie bylo na agest i maline - bo sie wkopac gleboko nie moge bo klon ma korzenie na prawie caly ogrodek. Duzo robilam - ale skrzyni nie zbijalam jeszcze.

    Sciaglam lewe dolnie szafki i....trzeba mi kopa normalnie weny dzis nie mam!!!
    M poslal sms'a ze wyladowal w Warszawce...teraz czekam az dojedzie do Lublina i zadzwoni od braciaka.

    Aa Vsi moja maszyna do wyrywania zdechlej trawy - odpukac - droga nie byla - dziala drugi rok z rzedu. Zrobilam masakre dwa dni temu, sasiadka tez pozyczyla i wziela. 3 wory wielkie zdechlej trawy wyharatalam. Dziurkowac w tym roku nie dziurkowalam - chlopaki chodzily i dorabialy mialy wielka maszyne profeske to zaplacilam i zrobili - nie musialam sie meczyc moim noznym-dwu-dziurkowcem. Jak w zszla wiosne.

  20. #3300
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Laski niebieskie!!.............skonczylam malowanie
    Jestem wykonczona i baaardzo zadowolona

    Nie moge znalezc zdjecia w calosci z ciemnej wiec wsadze co znalazlam zeby bylo porownanie...

    najpierw pamietacie - z czerwonego na ciemny:














    a teraz z ciemnego na bialy:




















    telefonem robione wiec "muchy lataja".

    ostatnie zdjecie :





    Tu gdzie kwiatek stoi pojdzie wysoka szafka - taka na suche produkty - makarony, ryze, sloiki, puszki itp. Jeszcze nie wiem czy bedzie gleboka jak dolne szafki czy plytsza jak gorne. Okolo 38-40 cm wejdzie spokojnie i taka mi wystarczy ale naprawde potrzebuje. Wypustka nad szafka bedzie przedlzona oczywiscie.

    Zostaje - polozyc inny blat, kafle, obudowac lodowke i zmieic okap - tez bedzie obudowany. I tak bedzie narazie. A jak mowilam za jakies 2-3 lata wszystko pojdzie OUT...oprocz kafli na scianie i beda nowe szafki, granit badz kwarc na blat , nowy zlew. Narazie mam insze wydatki a nie wiem jak w PL ale mi tutaj wycenili wtedy na 15 tys $ cala kuchnie plus granit na blatach i na wyspe. No wlasnie nie widac drugiej czesci ale pamietacie ze jeszcze mam wyspe po drugiej stronie. Narazie M przerobi mi wyspe no i ma nalozyc ten nieszczesny bambusowy blat ktory stoi ile juz?? miesiecy????? Emigrowal z kuchni do piwnicy. Bo sie nikomu za niego wziasc nie chcalo. Ale przycisne mezusia jak wroci bo w koncu sie mi wygnie w parolke.
    Dziwnie ta kuchnia wyglada na zdjeciach, na ywo lepiej. Nie umiem robic fotek zeby oddac wlasciwy wyglad. Sie czasem uda, sie czasem nie uda...sie...

    A teraz laba. Plot pomalowalam, kuchnie pomalowalam, mam byczenie sie do 20 maja jak M wroci.
    Mlody pojechal do miasta na tydzien do swojej laski tak ze jestem sama z psem. I nawet jesc nie musze robic - dzis mnie sasiedzi dokarmiali
    Jak to ajnie jak ktos inny ugotuje i poda i gary pomyje!!

Strona 165 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony