dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 683 z 1588
Pokaż wyniki od 13.641 do 13.660 z 31759
  1. #13641
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    A w ogóle... leje od 22 w nocy. Miało być 3 mm, ale moim zdaniem spadło już dużo więcej. Ziemia na razie wszystko pochłania jak stary pijak.
    u nas padalo wczoraj od 21 z przerwami do nie wiem ktorej, bo spac poszlam. rano chmurzasto a od 9 slonce wylazlo i jest cieplo.

  2. #13642
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    No widzisz Mika, a ja swojego sprzedalam bo M mial mi kupic tego co kupilas i tak czekam i czekam i czekam az w koncu kupilam taka mala na kuchenke. Robi super mocna kawe ale to i tak nie to samo ,nie ma tyle bar'ow cisnienie mniejsze ale jakies jest i 10000X lepsza niz przelewowa - ktorej niecierpie bo to jakbys oplukala kawe tylko. Juz wole rozpuszczalna.
    Kawe z maszyny zawsze robilam double espresso czyli podwojna, jak sie trzeba bylo dobrze dobudzic to takiego szatana rano pilam czarnego bez mleka. Popijalam z woda. I sama w tym nie bylam, pojechalismy do Francji w kazdej knajpce tez wode do espresso zamawiali. Pozatym tylko latte pilam.
    Inne mi jakos nie podeszlu, zanim nie kupilam szklanek to uzywalam szklanek do piwa , wiec wszystko da sie uzyc, kiedys musztardowek do wodki uzywali


    a wiecie laski, w Polsce w domu na ogrodzie mamy prawdziwe zrodelko i bajorko. Wybija spod ziemi, leci przez szerokosc ogrodu i wpada spowrotem pod ziemie. Muchy i pajaki przy nim zakopywalam i krzyze im stawialam Dalej u sasiada maja studnie z tej gruntowej wody ale u nas ciocia kilka late temu tez wykopala, wujek postawil studzienke i ma wode za darmo do podlewania . A woda czysta jak krysztal i zimna, w koncu to gory i wyplywa spod gorki na ogrodzie.


    Klomb-rabata...to to samo??????

    to drzewo ladniej by bylo w zaokraglonym ale nie dalo sie - nie wyrobilibysmy sie w kolko kolo tarasu od gazeba. Cegly na gorze nie skonczone te caps'y ale beda zmieniane na grafitowe jak na fontannie, te tylko leza nieprzyklejone, ale siedziec mozna

    pada u mnie tez od wczoraj. Sprawdzalam dzis pogoda i rece zalamalam, bo Mloda wynajela domek na polnocy i jada w sobote na tydzien a tu same deszcze


    a pompa w domu co sciaga z fundamentow, no mam wlasnie studzienke na dole, pompa sama sie wlacza jak sie woda zbierze, ale jak prad siada to woda scieka ale nie wyala jej na zewnatrz tylko przez studzienke zalewa dom, nie wiem dlaczego nie wymysleli czegos ze sama splywa ale na zewnatrz bo i tak podlaczone pod miejskie scieki mam, dom sasiadow juz nie, wali woda na zewnatrz i jest wyzej, moje rury sa gleboko w ziemi. Pierwsi co dom kupili zawolali miasto i i miasto to zrobilo bo zalewalo caly bok - sasiada rura jest naprzeciwko. teraz podobno juz tak nie robia, ze ta woda w scieki. Z jednej strony dobrze bo woda mi pod fundamenty nie wraca z drugiej - place za ta sciekowa wode bo liczniki sa ile wywalilam

  3. #13643
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    u nas z funduszy unijnych robili kanalizacje, tylko nasza dzialka nie byla uwzgledniona (jakis knur pewnie zapomnial) i głowny kolektor do wpiecia jest wyzej niz nasza dzialka, wiec musielismy zrobic mini przepompownie, bo koszty nizsze niz przerabianie calego kolektora, zreszta nawet gdyby byly nizsze to musielibysmy jeszcze czekac 5 lat, bo jak jest dofinansowanie to nie mozna nic przerabiac z powodu gwarancji i utraty funduszy. wiec mamy jak mamy. prad zazwyczaj jest, jak nie ma to rzadko kiedy z wanny korzystam, zreszta mam tam 6m3 pojemnosci zanim pompa oproznia zbiornik. a deszcze u nas jak pisalam - da sie przezyc, dom stoi wyzej, piwnicy nie mamy a ponoc kiedys w tym miejscu gdzie mieszkamy byla zwirownia, tylko nie wiem czy nasza dzialka czy te naprzeciwko, tak mi sie o uszy cos obilo.

    tak, klomb i rabata to to samo, chociaz nie do konca, klomb niby jest podwyzszony i owalny. ty masz klomb kwadratowy i gitarka

  4. #13644
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a tymczasem na ogrodku




    potocznie ten motyl sie nazywa Question mark czyli zapytajnik

    czarna wiewiora
    gorzej jak zmokla przylazla jak szczur







    zlodziej truskawek - Blue Jay





    Cardinal





    zajaczek, tak naprawde malutki jest, na wspole z ptakami wyjada Edkowi z miski





    no i malenstwo







    roupcha spod nog mi wyskoczyla o malo na nia nie nadepnelam , sprawdzam ale nie widze jej w wodzie nie wiem gdzie polazla





    jakis nowy ptaszek przylecial ale nie mam pojecia co to, moze wy wiecie








    napstrykalam sie zdjec z kazdego kata, ustawienia, zblizenia bo mnie tak ten srodek z czolkami zaintrygowal i na tym koniec - juz kwiatka nie ma, przedwczoraj w torbe polecial - mszyce przez trzy dni walczylam i pryskalam 3x na dzien i guzik - czesc zdychala a rano nowe siedzialy














    w fontannie zielono bylo, u sasiada na skuske co na ta sama strone ma dom co moja fontanna - zielono! na poczatku myslalam ze to moje ptaki nasion nanosily i cos wyroslo ale okazalo sie ze mech i inne





    troche huku nad glowa, a raczej huk przez 3 dni - kolo mnie jest baza wojskowa




    wracalismy i mielismy ostrzezenie na tornado, ale na szczescie nie rozwinelo sie, ze slonca tylko wjechalismy w wielka sciane ulewy




    i po burzy



    to zdjecie z przodu ale z tylu na ogrodku zrobilam inne tylko znalezc nie moge - tecz byly dwie
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 13-07-2017 o 15:08

  5. #13645
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    dobrze macie z tymi funduszami, tu nic nie ma, ale podatki takie placimy za domy ze miasto robi wszystko, chociaz i tak coraz wiecej ucinaja i trzeba samemu

  6. #13646
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Kawa Zoega jest z Kenii i Brazylii.Palarnia w Helsingborgu.
    W sobotę jechaliśmy autostradą w deszczu. Jakby z wiadra się lało. Strach się zatrzymać, prawie nic nie widać, dobrze, że większość 40-stką jechała.
    Podobną ropuchę widziałam wczoraj, a małe żabki prawie codziennie w ręku noszę, aż boję się chodzić koło domu, dziesiątki ich pod nogami skacze.

  7. #13647
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika zab to ja juz wieki nie widzialam, i mowie serio, z 20 lat jak nie wiecej, same ropuchy


    ptaszek dzis znow przylecial, dzis siedzial na Sunburscie-Zdechlaku













    no i nadal nie wiem co to, bedzie wiec Zorro bo ma czarna opaske na oczach


    a tymczasem u sasiadki nowej (tam gdzie Carlos mieszkal i jego trampolina z rozwrzeszczanymi dzieciakami)
    myslalam ze dzis padne jak to zobaczylam





    dobra, widzialam rozne pomysly na necie z kiblem wlacznie, ale bym w zyciu nie pomyslala ze bede miec za oknem, za plotem

  8. #13648
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Wodę gdyby podciągneli byłoby dogłębne podlewanie

  9. #13649
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    MAnia zwierza w ogrodzie super, a ten ptak to jemiołuszka


    ale kibel - prosze cie wiocha masakryczna, co oni jakies rumuny czy cyganie?

  10. #13650
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    jemioluszka nie osc ze ladny ptaszek to sie ladnie nazywa.
    Dzis rano znow byl, wylecial z klona, dziuba wycieral - chyba mu podpasowalo jedzenie dla spiewaczkow.

    Mika no, wsadzic pompe mogli zrobic sikawke w gore a mogli jeszcze do zbiornika nasadzic.
    noz kanadole zwykli, nie wiem skad im to wpadlo do glowy. Ale oni potrafia miec takie pomysly, jak w zeszlym roku zona Jerrego wyrwala gdzies na lokalnych palme, ale palma byla zrobiona z takich samych galazek jak choinka na swieta, Jerry sie mnie pyta czy mi sie podoba i co mialam powiedziec? mowie ze fajna a tez taka wiocha ze hej! Ale w ty roku jej nie postawili, moze zmadrzeli.
    po drodze jedni mieli 3 sztuczne choinki przed domem. O ile w zimie to jeszcze wygladalo bo bombkami obiwesili tak po zimie juz widac ze sztuczne. sciagli dopiero jakies 2 tygodnie temu

    bo kibel trzeba zabrac i wywiezc na wysypisko i trzeba zaplacic, kiedys zabierali wszystko sprzed domu przestali, wiec zamiast jechac wymysleli ze zasadza kwiatki, pstrykne potem po calosci bo jeszcze durnowato stoi ale wczoraj nie chcialam bo by mnie widzieli w oknie.

  11. #13651
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    a my sie nabijamy z rodzimych łabądkow z opon, ten klomb z kibla sto razy gorszy. chociaz, w sumie jeden badziew

  12. #13652
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    az musialam pogoogladz te labedzie , no powiem szczerze ze lepsze od kibla!
    s kiedys w Polsce byla moda na krasnale nie? to juz po moim wyjezdzie bylo ale widzialam na necie i w kilku filmach bylo.

    wiecie co, musze wywalic wszystkie truskawki, nie wiem czy sie chociaz jedna uchowa, plesn na plesni, nie dosc ze pada ciagle to humid nawet gorszy i je szlag trafia, poziomek nie rusza a one wszystkie jak na komende ptaki troche wyjadly a eszta korzuchem obrosnieta, no nie pojem truskawek.
    Za to pomidory w donicach wyrastaja jak glupie,kwiatow maja multum i jak nie padna przez te deszcze i brak slonca to znow bede roznosic.


    a skoro mowa o filmach, szukam polskiego filmu "Kamien na kamieniu" na podstawie ksiazki Mysliwskiego. Znalazlam tylko pierwsza z trzech czesci (film podzielono) a reszty ani calego nigdzie nie ma. Znacie jaka stronke?

  13. #13653
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Jutro jedziemy tutaj na wysypisko, musimy stare radia, magnetofon i kamerę wywalić. Tutaj wysypiska mi się podobają. Ostatnio byliśmy parę razy z gałęziami.
    Wjeżdża się na wybetonowaną, podwyższoną jakby platformę, na poziomie ziemi stoją wielkie kontenery, każdy oznaczony jakie śmieci do którego się wrzuca. Koło każdego stanowiska jest miotła i łopata, każdy po sobie zamiata jak nabrudzi. Ruch jak pod marketem, dużo ludzi przyjeżdża ze szkłem, elektroniką i zielonymi odpadami. Nic się nie płaci, nikt nikogo nie kontroluje ile razy i z czym przyjeżdża.
    No i przy drogach czasami widzę firmy sprzedające "krasnale" Znajoma ma u siebie w ogródku jakieś ptaki, dwie krowy(jednej róg złamałam-dlatego pamiętam
    Wiatrak mały i coś tam jeszcze. Bardzo często widzę stare, zardzewiałe bańki po mleku stojące koło domów, albo koło drogi prowadzącej do domu w polu.

  14. #13654
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mika - po przeczytaniu pierwszego zdania myslalam ze jedziesz na wysypisko "pogrzebac"..........

    tu jest tak samo, platformy sa, podzielone na rodzaj smieci i stanowiska na ktore kieruje, niestety sie placi. Raz w roku za darmo sie ma 100kg ale 100 to nic.
    Wjezdzasz, waza samochod i wyjezdzasz i waa drugi raz i placisz.

    Wczoraj byloby piekne zdjecie - wiewiora, Edek i dwie synogarlice przy jednej misce , i nawet mialy mnie w nosie, zobaczylam jak wrocilismy do domu, niestety jak wracalam po aparat pies mi miedzy nogami wylecial i dyla do nich


    dobra...co na dzis.
    pojechalismy do sklepu z basenami, pokazalam im swoje bajorko i mowie ze chce ubic glony, ze wode mam krysztalowa ale kamyki zielone - co prawda od czasu jak zalozylam UV lampe mniej niz pierwszym razem ale nadal mnie to wkurzalo a po pierwszym razie mi sie nie chcialo znow wylewac calej wody i myc kamykow w taczkach
    laska mi dala wiec chlor i preparat na zielone . Chlor powiedziala ze nie odbarwi mi gumy bo maja i tez czarne do do basenow - pokazala mi na scianie, a na zielone dala preparat ktory czegos tam nie zawieral ze nie zniszczy nierdzewek-wylewek.
    Kazala wlac pol flachy tego chloru, to byl taki chlor na szok, odczekac ze dwie godziny i wlac naparstek tego na glony. Wlalam wiec i mowie sobie - jak zabarwi gume to obloze kamieniami boki i szlus. No i poszlam podlac pomidory i reszte. Wracam po 20 minutach a tam CZYSTO

    zdjecie przed:





    20 min potem:





    a tu z dalsza przed i po








    kazali tylko wieczorem lac. Potem wlalam tego na zielone i poszlam spac.
    dzisiaj pozadek i wody dolalam i wlaczylam pompe teraz z dzien musi sie pofiltrowac zeby sie czysciutka zrobila.

    TAR - to tak na zas mowie bo tez w oczku zzielenieje ci i jakby cie wnerwialo ze jednak tak, do basenow tez mozna chlupnac (jak sie zastnawialam i jak Pestki znajomy zrobil).
    Doloze jeszcze tylko musze dokupic napowietrzac jak do akwarium, bo jak nie ma powietrza to dla glonow raj a same wylewki to za malo go pompuja.
    Wiec mam w nosie naturalne zwalczanie bede lac - chce miec czyste kamienie.


    po wyjsciu ze sklepu - bo ja z babka gadalam a M krazyl po wzieciu kleju do rurek i gadal z kims innym - w srodku stal basen, przepiekny, M wiec mi lekko dal sugestie ze jednak chce basen. Myslalam ze bedzie wiecej kosztowal ale nie, wiec mamy plan w przyszlym roku rozebrac gazebo (altane) i postawic tam basen. Wystawac z ziemi musi okolo 121 cm, reszte mozna wkopac, zrobi sie ladny tarasik naokolo i szlus. A od sasiadow z kiblowa rabatka sie scianke posadzi. Doszlismy do wniosku ze i tak tam nie siedzily, ciagle przy stole. O ile ladnie to wyglada i mnie super od nich zaslania to basen by sie bardziej sprzydal. Rick nam rurke pociagnie od gazu do ogrzewania i bedzie super. Ci sasiedzi raz ze zadko w domu to zadko tam siedza i dzieci nie maja (ani trampoliny) wiec spoko. Najzyzej jak sie da basen troche na srodek przesunac zasadze od ich strony gesto deby koumniaste i mnie zasloni za 2-3 lata dokladnie.
    Tak wiec plan powstal i przez to w tym roku odpadly dwa projecty - nie bedziemy tam przedluzki tarasu robic bo tamten taras bedzie kompletnie rozebrany i przerobienie pergoli tez odpuscilam M - sie pojdzie po pozwolenie i sie dach zrobi. W tym roku sie skoncenrujemy na wykonczeniu dolu. Juz dawno powienien byc zrobiony, a mysmy nic nie ruszyli.

    a dzis i jutro znow ma byc burza ehhh

    oj wczoraj zjedlismy 4 malino-jezyny, dwie sie jeszcze robia. NO JAKIE DOBRE !!! moze za rok bedzie ich wiecej. Raj jeszcze takie jak maliny i smak inny. Pychota.
    Polowe truskawek juz wywalilam.
    Moje pol kisci winogron trzyma sie dzielnie, moze co z tego bedzie.

  15. #13655
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    a jeszcze zapomnialam, chcialam obwiescic ze moj M to glupek, kochany ALE GLUPEK

    jak budowalismy fontanne chcialam ja szersza jeszcze o 30 cm. Walczyl ze mna ze nie bo mu SZKODA TRAWY. I wywalczyl

    Tluklam mu wiele razy ze jak dla mnie moglabym sie pozbyc calej tej trawy i wylozyc ogrodek kostka obsadzajac krzakami i mu pokazywalam na necie zdjecia. Dwa dni temu pojechal na robote z Jerrym i mieli kilka godzin przerwy miedzy jedna a druga, pojechali wiec do Jerrego ojca. A tam - ja wiedzialam - nie ma trawy i obsadzone wlasnie i plytami wysadzone. Wrocil i sie zachwycal . Wczoraj dzwonil M brat i M zaczal mu mowic ze bedzie zakladal basen za rok i ze wywali cala trawe, nie trzeba bedzie scinac ani podlewac.
    No mowie ze GLUPEK

  16. #13656
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    No, jak każdy chłop Mój też kochany i głupek

    Mania, truskawki i u nas potrawią w wilgotne lata łapać szarą pleśń. Usuwaj wsio co zaatakowane, a po owocowaniu zetnij krzaczki. Są opryski na to i profilaktyczne i takie co robi się jak już szara pleśń się pokaże.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  17. #13657
    Lider FORUM (min. 2800)
    mmikka

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    małopolska
    Posty
    3.720

    Domyślnie

    Pestka, zawiodłam się! Byłam pewna, że napiszesz- trawnik, najdroższa część w utrzymaniu ogridu.
    Ostatnio przeczytałam, jeden celebryta powiedział, że ma pieprz w dupie, na miejscu nie usiedzi - Mania, gratuluję basenu

  18. #13658
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Czytam o zieleni w wodzie już wiem dlaczego oczka mieć nie będę.... tylko ciurkadełko

  19. #13659
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Eh, Mmikka, ja to piszę wtedy, gdy ktoś upiera się przy posiadaniu trawnika, bo uważa go za najprostsze rozwiązanie ogrodowe.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  20. #13660
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    nie lubie trawy ale to minimum musze miec, chocby dla psiakow, sama tez lubie koc rozlozyc na trawce i jak robimy imprezy to tez na trawie a nie tarasie. wiec iles tej trawy miec musze.
    Mania ja ciagle nie rozczachowuje tego twojego ogrodka, taras i gazebo to dwie rozne sprawy? pokaz moze po calosci bo jakos nie wyobrazam sobie

    Basen fajna sprawa, tez planowalismy w tym sezonie ale byly inne priorytety, moze w nastepnym. zreszta to lato jest jakies takie dupowate, ze masakra, niby slonce ale pizga ciagle wiatrem a to zadna przyjemnosc. ani posiedzies w ogrodzie ani tym bardziej praca.
    do oczka wrzucilam tabletke taka jak daja do basenow, zobaczymy czy bedzie problem.
    a w ogole od rana mam dzis zly humor wiec sie oddale by czegos nie chlapnac

Strona 683 z 1588

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony