dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

Głosujących
40. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • poniżej 2 ton

    6 15,00%
  • 2-3 tony

    16 40,00%
  • 3-4 tony

    10 25,00%
  • 4 i więcej

    8 20,00%
Strona 1165 z 1421
Pokaż wyniki od 23.281 do 23.300 z 28404
  1. #23281

    Domyślnie

    Cytat Napisał raf1. Zobacz post
    W ogóle to forum rbr-a ale na odczepnego powiem że kazdy jest w szoku gdy zobaczy profesjonalne obliczenia. Ja na kotłownie wydałem gdzieś 30 tyś a ty 75 tyś - no ale kto bogatemu zabroni. Mój koszt wytworzenia 1 Kwh to tylko 0,16 zł twój 0,29 zł dodajmy do tego różnicę w kosztach zainstalowania kotłowni to na 20 lat moge kupować ekosyf a ty już musisz myśleć nad nową pompą ciepła i kasą na zakup. Dodajmy do tego ceny energi które stale rosną a wiadomo że pompa swoje "zjeść" musi + koszty serwisowania to nie wygląda to tak różowo
    nie rozpowszechniaj takich bzdur. skoro czujesz się wydymany (kotłownia za 30 tys. zł, słusznie czujesz), to nie namawiaj na dymanie innych
    grzane 123 m2 || 3,2 kW || bez urządzeń dymiących || COP 1 || PV

    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH || ZDECYDOWANIE NIE POLECAM KALORYFERÓW REGULUS

  2. #23282
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    IgnacC

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Jaworzno
    Kod pocztowy
    43-602
    Posty
    66

    Domyślnie

    Cytat Napisał kveldulv Zobacz post
    W nocy wygasł mi kocioł, po 2-iej w nocy dostałem smsa.
    Rano rozpaliłem.

    Mógłby ktoś zerknąć na sterownik jaka może być przyczyna?

    Wczoraj koło południa czyściłem piec. Czy temp. spalin nie są za niskie?
    Aktualnie piec grzeje jedynie bojler i 2 grzejniki na poddaszu, ale i tak jest tam ciepło, wiec praktycznie te grzejniki i tak nie pracują.
    Kilka lat temu opiekowałem się piecem z podajnikiem fajkowym. Po czyszczeniu przez właściciela zawsze gasł w podtrzymaniu niedługo po rozpaleniu i zostawał dołek w palniku. Zastosowałem metodę zasypywanie żaru w palniki, po przejściu w pierwsze podtrzymanie, łopatką popiołu i od tego czasu mu nie gaśnie.
    .

  3. #23283
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar minertu
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Wodzisław Śląski
    Kod pocztowy
    44-348
    Dzielnica
    Skrzyszów
    Posty
    5.942
    AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR KOTŁÓW RBR. Sprzedaż,montaż,serwis kotłów z podajnikiem automatycznym na paliwa stałe eko groszek oraz pellet. minertu.eu Wodzisław Śl., Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Gliwice

    Domyślnie

    Znowu arturek tutaj trolujesz!!!
    Jeśli chcesz znajdziesz sposób,jeśli nie chcesz znajdziesz powód.

    Podgląd pracy kotła RBR-K 12kW https://esterownik.pl/device/14153

    Kontakt dla zainteresowanych 721274788

  4. #23284
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar raf1.
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Kod pocztowy
    42-600
    Posty
    260

    Domyślnie

    Cytat Napisał imrahil Zobacz post
    nie rozpowszechniaj takich bzdur. skoro czujesz się wydymany (kotłownia za 30 tys. zł, słusznie czujesz), to nie namawiaj na dymanie innych
    sam dymaj swoją st.... a
    https://device.esterownik.pl/device/1436/
    Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.

  5. #23285
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar raf1.
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Kod pocztowy
    42-600
    Posty
    260

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    A proszę bardzo,z tym,że podam ci koszt pralnio-suszarni bo tam jest umieszczony mój system grzewczy,pompa ciepła z montażem jaka miała być czyli Atlantic Alfea S8 koszt 16tys.zł,ta pompa jaką mam obecnie z montażem to 21-25tys.zł,zasobnik 300l 2tys.zł
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ot%C5%82ownie)
    Do tego ok.25m2 kafli po ok.30zł czyli 750zł,do tego pralka ale jej nie liczę bo przyniesiona z bloku,do tego suszarka sufitowa 30zł,do tego umywalka przemysłowa 250zł,do tego kabina prysznicowa z brodzikiem 80cm 300zł,do tego bateria i żyrafa ok.200zl.
    Czyli łaczny koszt to ok.28tys.zł i jest to koszt systemu grzewczego i dodatkowego wyposażenia pralnio-suszarni.
    Jeszcze jakieś pytania ?

    Skąd wziąłeś te 75tys.zl ?

    Załącznik 314746
    Brakuje mi jeszcze zdjęcia twojego sracza. Jak dla Ciebie instalacja CO to są kafelki lub armatura prysznicowa to lepiej przestań jarać lub pić bo za chwile ci mózg eksploduje. Jak dawałeś ofertę na CO do wyceny to też fachowcy ci to wyliczali? Jak dla mnie instalacja CO to jest zródło ciepła+instalacją w tym grzejniki zawory rożdzielacze , pompy etc. zbiornik cwu, koszty robocizny
    Ostatnio edytowane przez raf1. ; 27-04-2015 o 21:21
    https://device.esterownik.pl/device/1436/
    Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.

  6. #23286

    Domyślnie

    Cytat Napisał raf1. Zobacz post
    sam dymaj swoją st.... a
    jakiś sfrustrowany jesteś. ale 30 tys. zł na kotłownię opartą na węglu to normalna cena. można było pewnie zrobić inny system - nie dość, że taniej to bezobsługowo. ale co kto lubi. macie tu koło wzajemnej adoracji ze sprzedawcami. jedno słowo o lepszych rozwiązaniach i jakaś frustracja wychodzi. a handlarze was utwierdzają w błędnym przekonaniu o wysokich cenach innych rozwiązań (ale czego się spodziewać innego?)

    Cytat Napisał raf1. Zobacz post
    Brakuje mi jeszcze zdjęcia twojego sracza. Jak dla Ciebie instalacja CO to są kafelki lub armatura prysznicowa to lepiej przestań jarać lub pić bo za chwile ci mózg eksploduje. Jak dawałeś ofertę na CO do wyceny to też fachowcy ci to wyliczali? Jak dla mnie instalacja CO to jest zródło ciepła+instalacją w tym grzejniki zawory rożdzielacze , pompy etc. zbiornik cwu, koszty robocizny
    to w tych 30 tys. zł za RBR nie masz wykończenia kotłowni? komina też nie masz w tej cenie?
    grzane 123 m2 || 3,2 kW || bez urządzeń dymiących || COP 1 || PV

    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH || ZDECYDOWANIE NIE POLECAM KALORYFERÓW REGULUS

  7. #23287

    Domyślnie kolejny oszołom pompowy

    Cytat Napisał imrahil Zobacz post
    jakiś sfrustrowany jesteś. ale 30 tys. zł na kotłownię opartą na węglu to normalna cena. można było pewnie zrobić inny system - nie dość, że taniej to bezobsługowo. ale co kto lubi. macie tu koło wzajemnej adoracji ze sprzedawcami. jedno słowo o lepszych rozwiązaniach i jakaś frustracja wychodzi. a handlarze was utwierdzają w błędnym przekonaniu o wysokich cenach innych rozwiązań (ale czego się spodziewać innego?)
    to w tych 30 tys. zł za RBR nie masz wykończenia kotłowni? komina też nie masz w tej cenie?
    Ty imrahuj jesteś tak samo nawiedzony jak Fujaro72. Obaj nie rozumiecie, że w Polsce ponad 90% energii elektrycznej pochodzi ze spalania węgla.Montując pompy ciepła zwiększacie więc zużycie węgla...
    MArSTER

  8. #23288
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar raf1.
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Kod pocztowy
    42-600
    Posty
    260

    Domyślnie

    Cytat Napisał imrahil Zobacz post
    jakiś sfrustrowany jesteś. ale 30 tys. zł na kotłownię opartą na węglu to normalna cena. można było pewnie zrobić inny system - nie dość, że taniej to bezobsługowo. ale co kto lubi. macie tu koło wzajemnej adoracji ze sprzedawcami. jedno słowo o lepszych rozwiązaniach i jakaś frustracja wychodzi. a handlarze was utwierdzają w błędnym przekonaniu o wysokich cenach innych rozwiązań (ale czego się spodziewać innego?)



    to w tych 30 tys. zł za RBR nie masz wykończenia kotłowni? komina też nie masz w tej cenie?
    pokażcie faktury za te wasze cuda techniki to pogadamy. Następny de.....l który mysli że komin to instalacja CO. Komin to się buduje na etapie SSO. Ale skąd masz to wiedzieć jak dom wybudował tatuś lub teść
    https://device.esterownik.pl/device/1436/
    Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.

  9. #23289
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał raf1. Zobacz post
    Następny de.....l który mysli że komin to instalacja CO. Komin to się buduje na etapie SSO. Ale skąd masz to wiedzieć jak dom wybudował tatuś lub teść
    A o systemie grzewczym i całej budowie myśli się już przed budową,czyli już przed budową rezygnuje się z niepotrzebnych kominów i kotłowni.
    Ale skąd masz to wiedzieć...mi to synuś budował

  10. #23290
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar timon120777
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Rawa Mazowiecka
    Kod pocztowy
    96-200
    Posty
    3.561

    Domyślnie

    oj nie było mnie trochę i widzę że pompo wtryski szaleją
    taki mały OT wrzucam i spadam do realnego świata
    jak poczytacie uważnie posty arturka to wszędzie wypisuje jak to niewiele zużył pradu na cele CWU i że tylko wanna u niego
    zatem albo kłamie albo na tych fotkach to nie jego "pralniosuszarnia"
    coraz większe rozdwojenie
    komina niby nie ma a jest
    prysznica niby nie ma a jest
    sąsiedzi mu niby syf znoszą na parapety a to pewnie jego własna lokomotywa z salonu
    pompa 300% za duża ale innym wytyka 50% przewymiarowany kocioł
    mam wrażenie że arturek ma w głowie kolegę i on jednak korzysta z prysznica, kominka i pozostałych 200% z tej przewymiarowanej lodówki
    arturku zacznij się oglądac za siebie może to już ten moment kiedy pora się przyznac przed sobą że nie wszystko jest ok. to pierwszy krok do wyleczenia.
    pozdrawiam użytkowników zielonego- poprawił mi się humor po ciężkim dniu dzięki lekturze waszego wątku
    TERMO-ECO 19KW BRUCER ST37/ COBRA/SCORPION
    Dokonaj czegoś niemożliwego, a szef zaliczy to do twoich obowiązków.
    Jedynym sposobem by zmądrzeć jest gra z mądrzejszym przeciwnikiem
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...nik-dwustanowy
    LINK DO PORADNIKA ZABLOKOWAŁ ADMINISTRATOR JAKO NIEZGODNY Z REGULAMINEM

  11. #23291
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar minertu
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Wodzisław Śląski
    Kod pocztowy
    44-348
    Dzielnica
    Skrzyszów
    Posty
    5.942
    AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR KOTŁÓW RBR. Sprzedaż,montaż,serwis kotłów z podajnikiem automatycznym na paliwa stałe eko groszek oraz pellet. minertu.eu Wodzisław Śl., Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Gliwice

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wojtek_mazury Zobacz post
    Ty imrahuj jesteś tak samo nawiedzony jak Fujaro72. Obaj nie rozumiecie, że w Polsce ponad 90% energii elektrycznej pochodzi ze spalania węgla.Montując pompy ciepła zwiększacie więc zużycie węgla...
    Chyba słuchali wypowiedzi jednego polityka "po co nam węgiel skoro mamy prąd"
    Jeśli chcesz znajdziesz sposób,jeśli nie chcesz znajdziesz powód.

    Podgląd pracy kotła RBR-K 12kW https://esterownik.pl/device/14153

    Kontakt dla zainteresowanych 721274788

  12. #23292
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar raf1.
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Kod pocztowy
    42-600
    Posty
    260

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    A o systemie grzewczym i całej budowie myśli się już przed budową,czyli już przed budową rezygnuje się z niepotrzebnych kominów i kotłowni.
    Ale skąd masz to wiedzieć...mi to synuś budował
    dawaj to fakturę za instalację CO a skończ pie........
    https://device.esterownik.pl/device/1436/
    Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.

  13. #23293

    Domyślnie

    Cytat Napisał raf1. Zobacz post
    pokażcie faktury za te wasze cuda techniki to pogadamy. Następny de.....l który mysli że komin to instalacja CO. Komin to się buduje na etapie SSO. Ale skąd masz to wiedzieć jak dom wybudował tatuś lub teść
    nie mam pompy ciepła, dom wybudowałem sam za własne pieniądze. komin to instalacja CO, akurat nie posiadam żadnego. moja CAŁA instalacja CO kosztowała wielokrotnie mniej niż sama twoja kotłownia, która nigdy się nie zwróci (prędzej RBR przecieknie)

    Cytat Napisał Wojtek_mazury Zobacz post
    Ty imrahuj jesteś tak samo nawiedzony jak Fujaro72. Obaj nie rozumiecie, że w Polsce ponad 90% energii elektrycznej pochodzi ze spalania węgla.Montując pompy ciepła zwiększacie więc zużycie węgla...
    i bardzo dobrze, niech polskie górnictwo się rozwija. spalanie w odpowiednich warunkach - jestem na tak

    ale z was bije niezadowolenie
    grzane 123 m2 || 3,2 kW || bez urządzeń dymiących || COP 1 || PV

    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH || ZDECYDOWANIE NIE POLECAM KALORYFERÓW REGULUS

  14. #23294
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Cytat Napisał imrahil Zobacz post
    jakiś sfrustrowany jesteś. ale 30 tys. zł na kotłownię opartą na węglu to normalna cena. można było pewnie zrobić inny system - nie dość, że taniej to bezobsługowo. ale co kto lubi. macie tu koło wzajemnej adoracji ze sprzedawcami. jedno słowo o lepszych rozwiązaniach i jakaś frustracja wychodzi. a handlarze was utwierdzają w błędnym przekonaniu o wysokich cenach innych rozwiązań (ale czego się spodziewać innego?)
    Właśnie widac ilu pompowych frustratów się pojawia co jakiś czas
    Imrahil albo Wy tu coś pitolicie albo Ci ludzie z którymi rozmawiam, bo proponuję bardzo często żeby sobie wszystko przemyśleć co do ogrzewania, polecając gaz, kocioł elektryczny z buforem w małych domkach czy nawet pompę ciepła.
    Wiesz chciałbym bardzo żebyś posłuchał takiej rozmowy, byłaby dla Ciebie i spółki bardzo pouczająca lekcja
    Już pisałem ale się powtórzę, z czystej przyzwoitości nie napiszę co ludzie o Was mówią, pewnie dostałbym długiego bana za powtórzenie niektórych bardzo niecenzuralnych wypowiedzi
    Ty a może Ty też zacząłeś naganiać jak Wasz guru jakiś czas temu.
    Czytałem też ostatnio że pojawiły się też propozycje pisania za kaskę po forum, nie wiem czy co niektórzy nie dali się wciągnąć w ten proceder bo cały dzień i nawet jeszcze nawet grubo po północy, baźgrzą i baźgrzą aby baźgrać, byle gdzie i o byle czym, jak Ty tutaj
    Podobno po 2pln od posta płacą
    Ja tak tanio skóry nie sprzedam ale za 3 złote to się jutro z PKSu zwalniam, hehe
    Jak karoka zacznie pitolić o pompach to wiecie co to będzie oznaczać

  15. #23295
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał karoka65 Zobacz post
    Właśnie widac ilu pompowych frustratów się pojawia co jakiś czas
    Imrahil albo Wy tu coś pitolicie albo Ci ludzie z którymi rozmawiam, bo proponuję bardzo często żeby sobie wszystko przemyśleć co do ogrzewania, polecając gaz, kocioł elektryczny z buforem w małych domkach czy nawet pompę ciepła.
    Wiesz chciałbym bardzo żebyś posłuchał takiej rozmowy, byłaby dla Ciebie i spółki bardzo pouczająca lekcja
    Już pisałem ale się powtórzę, z czystej przyzwoitości nie napiszę co ludzie o Was mówią, pewnie dostałbym długiego bana za powtórzenie niektórych bardzo niecenzuralnych wypowiedzi
    Ty a może Ty też zacząłeś naganiać jak Wasz guru jakiś czas temu.
    Czytałem też ostatnio że pojawiły się też propozycje pisania za kaskę po forum, nie wiem czy co niektórzy nie dali się wciągnąć w ten proceder bo cały dzień i nawet jeszcze nawet grubo po północy, baźgrzą i baźgrzą aby baźgrać, byle gdzie i o byle czym, jak Ty tutaj
    Podobno po 2pln od posta płacą
    Ja tak tanio skóry nie sprzedam ale za 3 złote to się jutro z PKSu zwalniam, hehe
    Jak karoka zacznie pitolić o pompach to wiecie co to będzie oznaczać
    Masakra,żenada na całego...

  16. #23296
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar minertu
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Wodzisław Śląski
    Kod pocztowy
    44-348
    Dzielnica
    Skrzyszów
    Posty
    5.942
    AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR KOTŁÓW RBR. Sprzedaż,montaż,serwis kotłów z podajnikiem automatycznym na paliwa stałe eko groszek oraz pellet. minertu.eu Wodzisław Śl., Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Gliwice

    Domyślnie

    Każda forma zarobku jest dobra.
    Za 3 zł od posta to ja się z kopalni zwolnię
    Jeśli chcesz znajdziesz sposób,jeśli nie chcesz znajdziesz powód.

    Podgląd pracy kotła RBR-K 12kW https://esterownik.pl/device/14153

    Kontakt dla zainteresowanych 721274788

  17. #23297
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar raf1.
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Kod pocztowy
    42-600
    Posty
    260

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Masakra,żenada na całego...
    dawaj to fakturę za instalację CO a skończ pie........
    https://device.esterownik.pl/device/1436/
    Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.

  18. #23298
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    SiNi

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Manchester
    Posty
    119

    Domyślnie

    Czy ktoś z Was również miał problem jak ja? Próbowałem sobie dziś ustawić podtrzymanie tak by kociołek grzał samego siebie (CO i CWU odcięte całkowicie) bez zagotowania wody. Ciągle grzebałem w ustawieniach bo żar na palniku nisko, ster zgłaszał wygaszenie kotła bo temperatura spalin nie szła w górę. Mój wungielek to Wesoła (a przynajmniej sprzedawca tak twierdzi), więc czasu postoju nie mogłem ustawiać dużego.

    W efekcie niedawno zauważyłem, że problem jest gdzie indziej. Wtyczki od dmuchawy i podajnika niby wchodzą w swoje gniazda ciężko, ale nie łączą. Tym sposobem albo podajnik nie kręcił, lub dmuchawa nie dmuchała i cały dzień kombinowania przy kotle przeplatana z częstymi wyjazdami i robotą w chacie poszły na marne. Jutro wyjeżdżam i nie wiem co począć, bo nikt nie jest w stanie przypilnować kotła, a zajrzę do niego dopiero we wrześniu. Na noc nie zostawię bo teściowa się zapłacze, że zimno i do kąpieli sam potrzebuję troszkę ciepłej wody.

    Jedynie rozwiązałem problem z wtyczkami - powyginałem bolce we wtyczkach i jak na razie wszystko śmiga, ale dziwne to jest, bo większość czasu ster leżał sobie nietykany.

    Nie wiem czy pół dnia mi starczy na ustawienie podtrzymania, bo tyle jutro będę miał czasu.
    110m2, CWU 150l zasilane z CO, brak ocieplenia
    RBR 17kW + Wilo Strators Pico 25/1-6
    https://esterownik.pl/sterownik/3880

  19. #23299

    Domyślnie

    Cytat Napisał karoka65 Zobacz post
    Właśnie widac ilu pompowych frustratów się pojawia co jakiś czas
    Imrahil albo Wy tu coś pitolicie albo Ci ludzie z którymi rozmawiam, bo proponuję bardzo często żeby sobie wszystko przemyśleć co do ogrzewania, polecając gaz, kocioł elektryczny z buforem w małych domkach czy nawet pompę ciepła.
    Wiesz chciałbym bardzo żebyś posłuchał takiej rozmowy, byłaby dla Ciebie i spółki bardzo pouczająca lekcja
    Już pisałem ale się powtórzę, z czystej przyzwoitości nie napiszę co ludzie o Was mówią, pewnie dostałbym długiego bana za powtórzenie niektórych bardzo niecenzuralnych wypowiedzi
    Ty a może Ty też zacząłeś naganiać jak Wasz guru jakiś czas temu.
    Czytałem też ostatnio że pojawiły się też propozycje pisania za kaskę po forum, nie wiem czy co niektórzy nie dali się wciągnąć w ten proceder bo cały dzień i nawet jeszcze nawet grubo po północy, baźgrzą i baźgrzą aby baźgrać, byle gdzie i o byle czym, jak Ty tutaj
    Podobno po 2pln od posta płacą
    Ja tak tanio skóry nie sprzedam ale za 3 złote to się jutro z PKSu zwalniam, hehe
    Jak karoka zacznie pitolić o pompach to wiecie co to będzie oznaczać
    wiem jak takie rozmowy wyglądają. mnie Arturo płaci 1 zł za post i 100 zł za nagonionego klienta.

    a tak poważnie - po prostu nie mogę patrzeć na te nagięte wyceny za kotłownie oparte na innych rozwiązaniach niż węgiel, które m.in. Ty potwierdzasz, a są wyssane z palca. może kiedyś tak było, dzisiaj jest inaczej. pisząc post jak powyżej potwierdzasz tylko, że zabrakło argumentów. siejecie tutaj bzdury i demonizujecie jakiekolwiek inne rozwiązania niż wspaniały RBR, SKamp i ten trzeci - Ogniwo.

    przy okazji - szwagier ma deputat i nie będzie ogrzewał rbrem ani żadnym innym cudem tego typu
    grzane 123 m2 || 3,2 kW || bez urządzeń dymiących || COP 1 || PV

    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH || ZDECYDOWANIE NIE POLECAM KALORYFERÓW REGULUS

  20. #23300
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Wtyczki są skierowane do dołu pod sterownikiem, niby ich nie ruszasz ale mogły być lekko włożone i się osunęły z gniazd, dzwoni co jakiś czas że to się dmuchawa zepsuła, że podajnik się zepsuł a wystarczyło docisnąć wtyczki

Strona 1165 z 1421

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony